ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polska jako „Skrzynka Pandory”  
28 kwiecień 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Zostać "antysemitą" to powód do dumy 
25 maj 2025     
CDC zmieniło akta zgonu w Minnesocie, usuwając „szczepionkę przeciwko COVID” jako przyczynę śmierci 
14 listopad 2023      Ethan Huff
"Chanuka - postępowi teologowie atakują prezydenta. A ja go bronię - P. Lisicki" 
26 grudzień 2025     
Wszystkie drogi prowadzą do Polski  
15 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Wiersze poświęcone Jerzemu Giedroycowi... 
23 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Noxgate - spisek producentów samochodów 
25 styczeń 2020     
Zrobili z mojego miasteczka zapyziałą wieś 
2 kwiecień 2020      Alina
Dyktatura w demokracji 
21 sierpień 2017      Artur Łoboda
Fałszywe flagi i walka o prawdę: „Shadows of Deception” Jeffreya Prathera 
1 styczeń 2026      Ramon Tomey
Antypolonizm 
25 luty 2018     
Las dwu serc... 
16 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kolejny ciekawy wywiad "wRealu24". Tym razem prawie wszystko o gospodarce. 
19 grudzień 2018      Alina
Po co oblewacie się zimną wodą? 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Konwój wolności w USA 
14 marzec 2022      Artur Łoboda
Trzy uwagi na bieżąco 
25 listopad 2016     
Pan K. Wandzik  
2 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Kraj naszych marzeń 
27 maj 2016      Artur Łoboda
Pomieszanie z poplątaniem 
9 sierpień 2015      Artur Łoboda
Ty się koleś nie znasz 
5 lipiec 2016      Artur Łoboda

 
 

W tym roku Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Izraelu wykluczy niezaszczepionych

 
Syreny lotnicze zaczynają wyć i przez dwie minuty Izrael stoi w miejscu.
Jest Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu, a syreny, sygnalizujące dwie minuty ciszy na pamiątkę zniszczeń, które doprowadziły do ​​powstania Izraela, były tradycyjnym punktem wyjścia dla Pamięci od 1959 roku, kiedy Kneset uchwalił prawo uznające ten Dzień Pamięci w 27 th Nisan.
 
Jednak ten Dzień Pamięci będzie inny niż pozostałe.
W ten Dzień Pamięci, zaplanowany na 7 kwietnia (2021), będą przestrzegane protokoły Covid, które skutecznie wykluczają osoby niezaszczepione .
Protokoły „Green Pass” na dany dzień są omówione tutaj: https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/israel-green-pass-covid-passport-england-b1826771.html
 
Wiele osób nie czuje się dobrze z pozornym tworzeniem społeczeństwa dwupoziomowego, zaszczepionych i nieszczepionych.
Vera Sharav, ocalała z Holokaustu, która stoi na czele grupy ds. Wolności w zdrowiu, Alliance for Human Research Protection , wyraża te obawy w liście wysłanym do Jerusalem Post , jeszcze niepublikowanym przez JP.


List Sharav jest odpowiedzią na opublikowany artykuł Alana Dershowitza , w którym komentuje to, co uważa za niewłaściwe porównanie praktyki oddzielania zaszczepionych i niezaszczepionych oddzieleniem Żydów i innych tzw. „niepożądanych” w okupowanych przez nazistów Niemczech i Europy Wschodniej.
 
Wspomniawszy o kilku przypadkach, w których dokonano porównania z paszportami szczepionek i niesławną „żółtą gwiazdą” na terytoriach okupowanych przez nazistów, Dershowitz oświadcza:


„Te ignoranckie i bigoteryjne porównania nie są tak subtelnymi formami negowania Holokaustu: sugerują, że Holokaust nie był niczym gorszym niż pozwolenie zaszczepionym ludziom na posiadanie świadectwa, a nawet odmówienie niezaszczepionym prawa do zarażania innych.
Zmuszanie Żydów do noszenia żółtej gwiazdy miało na celu identyfikację ich przed transportem do obozów zagłady, gdzie oni, ich dzieci i rodzice byli zmuszani do umieszczania w komorach gazowych i mordowani.
Świadectwo szczepień jest symbolem życia, a nie śmierci ”.


Sharav nie zgadza się.
Ona pisze:

„Jako ktoś, kto został zmuszony do noszenia Gwiazdy Dawida w wieku 3 lat, którego rodzina była oczerniana jako szerząca choroby zakaźne, a która została deportowana do odległego obozu koncentracyjnego, aby umrzeć z głodu, nie widzę perspektywy zagorzałego, ignoranckiego negacjonisty Holokaustu .
Pochłonęłam palące lekcje historii.
Jestem szczególnie wrażliwa na naruszenia zdrowia publicznego, które grożą naruszeniem naszych praw i wolności jednostki!
 
Nałożenie wydanych przez rząd cyfrowych paszportów szczepień jest złowieszczym, gigantycznym spadkiem przeszłości.
Upiornie przypominają początkowe dekrety zdrowia publicznego, które eliminowały prawa obywatelskie i prawa człowieka dla Żydów.
Te dekrety ostatecznie nieubłaganie doprowadziły do ​​Ostatecznego Rozwiązania.
W tamtym czasie kluczową technologią identyfikacji, łapania, segregowania do gett, deportacji, więzienia i eksterminacji Żydów w Europie były komputerowe karty dziurkowane IBM.
Obecnie IBM i inne firmy technologiczne dostarczają znacznie bardziej wyrafinowaną technologię cyfrową do identyfikacji i oddzielania osób zaszczepionych od niezaszczepionych;

tworząc w ten sposób społeczeństwo dwuklasowe, jedno uprzywilejowane, drugie dyskryminowane.
 
Gdybym mieszkała w Izraelu, nie mogłabym uczestniczyć w ceremoniach upamiętniających Jom Ha-Shoah, ponieważ zdecydowałam się nie szczepić.
 
Nie zgadzam się z Alanem Dershowitzem, który mówi, że „nigdy nie należy czynić analogii między dokumentami zdrowia publicznego a symbolami śmierci podczas Holokaustu”.
 
Zgadzam się z Primo Levi, naukowcem i ocalałym z Auschwitz, który stwierdził: „Stało się, więc może się powtórzyć. To może się zdarzyć wszędzie ”.
 
Paszporty szczepień są z pewnością mrożącym krew w żyłach przypomnieniem nikczemnego zastosowania, do jakiego można wykorzystać technologię identyfikacji i nadzoru ”.

 
W rozmowie telefonicznej w tym tygodniu Sharav powiedziała dalej, że Izraelowi „grozi utrata racji bytu .

Pierwsze nadużycia związane z segregacją dotknęły jej arabskich mieszkańców.
Teraz Izrael inicjuje podobne protokoły przeciwko swoim żydowskim obywatelom ”.

 
Następnie zauważyła, że
„Izrael powstał po Holokauście. jako schronienie dla ocalałych Żydów.
Tak powstał Izrael, a także imigranci z krajów arabskich, którzy również byli prześladowani.
Jeśli Izrael tworzy teraz państwo apartheidu, stracił swoją rację bytu ”.
 
„Liczy się to, co robisz, a nie frazesy.

Jeśli Izrael stosuje teraz politykę segregacji, kto wie, do czego to doprowadzi?
Historia pokazuje, że jeśli masz pogardzaną mniejszość, wszystko jest możliwe ”.


Po trzech latach pobytu w obozie koncentracyjnym na Ukrainie Szaraw została uwolniony w 1944 roku w wieku sześciu lat.
Spędziła trzy lata mieszkając w Izraelu, a następnie przeniosła się do Stanów Zjednoczonych.
 


Janet Phelan od nowego tysiąclecia jest na tropie agendy broni biologicznej. Jej książka na temat pandemii, At the Breaking Point of History: How Decades of US Duplicity Enabled the Pandemic, zostanie opublikowana w 2021 roku przez Trine Day.
Jej artykuły na ten temat ukazały się w Activist Post, New Eastern Outlook, Infowars i w innych miejscach.
Ukończyła Grinnell College, UC Berkeley i University of Missouri Graduate School of Journalism. Janet „wyskoczyła ze statku”, a od 2004 r. pisze wyłącznie dla niezależnych mediów.
Jej artykuły ukazały się wcześniej w Los Angeles Times, Oui Magazine, Orange Coast Magazine, Long Beach Press Telegram, Santa Monica Daily Press i innych publikacjach.
Jest autorką przełomowego expose EXILE oraz dwóch tomików poetyckich.
Mieszka za granicą. Możesz śledzić Janet na Parler tutaj @JanetPhelan. Aby wesprzeć jej pracę, udaj się do JanetPhelan
 
 
Źródło:
 
https://www.activistpost.com/2021/04/this-year-holocaust-remembrance-day-in-israel-will-exclude-some-of-its-citizens.html
8 kwiecień 2021

Janet Phelan 

  

Komentarze

  

Archiwum

USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media