|
Wnioski na dziś dzień (2)
|
|
W przeszłości zdarzało mi się bluzgać na Rodaków, ktorzy w swej głupocie zdradzali Polskę. W stosunku do soczystego słownictwa Piłsudskiego, moje określenia były niewinne.
Wystarczyły jednak, by zgraja półgłówków znalazła we mnie "żyda" - czym obrażali Polaków podwójnie. Bo insynuowali, że tylko Żyd może mieć odwagę cywilną.
W ramach tej odwagi cywilnej zamierzam przestrzec przed agenturą, która chce omamić Polaków by z jednej niewoli wciągnąć ich w drugą.
Mowa tu o ludziach - którzy nazywają siebie "nacjonalistami", "panslawistami" czy też inaczej.
Niezależnie od tego - jak źle jest w Polsce, to nasze sprawy musimy załatwić sami.
Uczy nas tego tragiczna historia.
Osiem wieków temu Konrad Mazowiecki - mając problemy z plemieniem Prusów, ściągnął do nas Krzyżaków. Skutkowało to upadkiem Polski i rozbiorami.
To późniejsi Prusacy byli głównymi sprawcami upadku gospodarczego Polski (fałszowali polską monetę) i rozbiorów.
Gdy pod koniec XVIII wieku usiłowano ratować Polskę niezbędnymi reformami, to banda zdrajców zawiązała Konfederację Targowicką by "W OBRONIE WIARY", wezwać carycę Katarzynę I do interwencji w Polsce. Zakończyło się to ostateczną likwidacją Państwa Polskiego.
W okresie międzywojennym, komuniści działali na rzecz Rosji Sowieckiej. A po II Wojnie Światowej - jako sowieccy najemnicy - zamordowali Polskę i polską kulturę.
Co możemy dziś powiedzieć o ludziach - którzy do zbrodniarza Putina - piszą wiernopoddańcze petycje, powołując się na jakiś pansłowianizm?
To są zdrajcy!!!
Po stokroć zdrajcy.
Ta niby suwerenność pod zaborem rosyjskim - jest jeszcze gorsza niż "wolność pod rządami Unii Europejskiej".
Byłem jedną z pierwszych osób w Polsce (a może pierwszą), która wzywała do powrotu do słowiańskich źródeł kulturowych.
W obrębie chrześcijańskiej kultury religijnej w Polsce, widzę te wszystkie piękne elementy - które pozostały z adaptacji kultury Słowian.
Na tej bazie powinniśmy szukać porozumienia z innymi narodami słowiańskimi.
Ale wywodząca się z niemieckiego nasienia - polityka Kremla - nie ma nic wspólnego ze słowiańszczyzną.
To mieszanina niemieckiego totalitaryzmu połączonego ze starotestamentowym mitem narodu wybranego a przyprawiona kultem złotego cielca.
"Strzeż mnie panie przed przyjaciółmi, z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę".
Strzeżcie się przed rzekomymi "patriotami", którzy u wrogów Polski szukają wsparcia.
|
|
21 luty 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
|
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
|
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
|
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
|
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
|
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
|
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
|
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lichwiarski Kapitalizm
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
|
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
|
Dariusz Benedykt Ciesielski - ZAŻALENIE
grudzień 4, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Biedni Polacy
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
|
|