|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Rosja nadal jest i będzie gro?ną potegą
|
|
Geopolitycy przepowiadaja wielki wzrost gospodarki Chin, Indii i Brazylji oraz znacznie mniejsze tempo rozwoju gospodarki Rosji.
Niemniej w obliczu dzialan amerykanskiego imperium globalnego Rosja moze nadal odgrywac strategicznie wazna role.
Juz w XVIII wieku car Piotr I potrafil przekazac 96 procent dochodow panstwowych na zbudowe najwiekszego wtedy przemyslu zbrojeniowego na swiecie. Dzialal on nie tylko wojskiem, ale tez subwersja i dezinformacja by skutecznie budowac imperium rosyjskie. Piotr I znacjonalizowal wszystkie dobra w Rosji i podporzdkowal sobie kosciol prawoslawny. Potrafil on przeforsowac na tron polski Augusta II Sasa, mimo ze czlowiek ten przegral wybory na rzecz Francois Louis de Bourbon-Conti.
Tak zostala podwazona Rzeczpospolita jako panstwo oparte na prawach i rozpoczęła sie katastrofalna dla Polski - "Noc Saksonska."
Wtedy w Rosji gloszono juz mit o odwiecznej ciaglosci historii "matki Rosji," jak to w ksiazce pod tym tytulem "Trubadurzy Imperium" opisala Ewa M. Thompson, profesor literatury porownawczej w Rice University w Houston, Teksas.
Mit imperialny w Rosji zyje do dzis mimo kolosalnych kradziezy w ramach prywatyzacji.
Teraz rosyjskie sily strategiczne korzytstaja z wielkich bogactw mineralnych, zwlaszcza ropy naftowej. Na ten temat pismo "Asia Times" opublikowalo ostatnio artykul pod tytulem "Oradzajaca sie Rosja Zagraza USA" ("Resurgent Russia Challenges USA"), Jephraim'a P. Gundzik'a.
Autor ten uwaza ze "wojna z terrorem" jest prowadzona w celu ustalenia globalnej (gospodarczej i geopolitycznej) hegemoinii USA pod rzadami nepokonserwatystow za pomoca "potrzasania swiatem."
Koncept "potrzasania swiatem" opisal Fred Barnes w The Wall Street Journal z 22 marca 2005, pod tytulem "The Bush Shakep-Up-the-World-View" ("Busha Poglad o Potrzasaniu Swiatem"), w ktorym to artykule dodal ze poglad ten podziela Wolfowitz, Bolton i Hughes jak i inni neokoserwatysci-sjonisci. Fred Barnes jest redaktorem "Weekly Standart," pisma ideologicznego trockistow nawroconych na sjonizm po upadku komunizmu, ktorzy stworzyli i tworza ideologie "dynamicznego" neokonserwatyzmu, majacego nie wiele wspolnego z konserwatyzmem.
Wedlug Gundzik'a "wojna z terrorem" prowadzona przez neokonserwatystow nie daje USA moznosci zdominowania Rosji. Doprowadza ona natomiast Moskwe do porozumiewania sie z glownymi przeciwnikami Ameryki i jednoczesnie strategicznego wykorzystywania wysokich cen plynnego paliwa. Wedlug autora, opor rosyjski przeciw polityce miedzynarodowej rzadu Bush'a bedzie coraz silniejszy, zwlaszcza ze jego "wojna z terrorem" sama w sobie jest zrodlem szerzenia sie terroru, z powodu jednostronnego popierania Izraela oraz inwazji Afganistanu i Iraku, ktore to inwazje powoduja terroryzm, tak jak tez czyni to okupacja izraelska ziem zamieszkalych przez Palestynczykow.
Szerzenie sie terroryzmu na swiecie, uwaza Grundzik, jest czescia strategii neokonserwatystow rzadzacych w Waszyngtonie, ktorzy uzywaja "wojny z terrorem" w celu zdominowania swiata pod hegemonia globalnego imperium USA, za pomoca narzucania zmian rezimow i kontroli handlu miedzynarodowego. Od najazdu na Irak interesy USA koliduja z interesami Rosji w Azji Srodkowej i na Kaukazie. Amerykanskie wplywy na wybory na Ukraine wskazuja na coraz wieksze wspolzawodnictwo miedzy USA i Rosja.
USA i Izrael groza interwencja zbrojna Syrii i Iranowi, podczas gdy Rosja sprzedaje bron tym panstwom. Nie tylko Rosja dostarcza Iranowi technologii i urzadzen nuklearnych, ale tez dostarcza systemy rakiet bojowych. Izraelska prasa doniosla ze Rosja zawarla kontrakt z Syria na dostawy lekkich rakiet przeciw helikopterom i samolotom, nadajacych sie do odpalania z rak pojedynczego zolnierza.
Zblizenie Rosji z Chinami w 2004 roku, nie tylko zalatwilo spory pograniczne miedzy obu tymi panstwami, ale rowniez poglebilo ich wymiane handlowa i ustalilo plany na wspolne manewry wojskowe w 2005 roku (po raz pierwszy od 1958 roku). Manewry te sa specjalnie wazne poniewaz Rosja sprzedaje Chinom bardzo zaawansowana technicznie bron. Autor uwaza ze dziala dzis os Moskwy, Bezingu i Teheranu przeciwko polityce USA na Bliskim Wschodzie i w Azji.
"Wojna z terrorem" jest powodem wielkiego wzrostu cen nafty co daje wielkie zyski Rosji ze sprzedazy ropy naftowej i powoduje szybsze tempo rosyjskiego rozwoju ekonomicznego jak i wzrost rosyjskiego eksportu broni. Eksport broni umozliwil w roku 2004, 30 procent wzrostu produkcji rocznej w Rosji, oraz stanowil on 65 procent calego eksportu rosyjskiego i polowe rocznych dochodow skarbu Rosji. Wzrosly tez ostatnio w Rosji indywidualne dochody i emerytury, wraz z ogolnym wzrostem gospodarki rosyjskiej.
W roku 2005 eksport nafty z Rosji prawdopodobnie przescignie Arabie Saudujska, dotad najwiekszego eksportera ropy naftowej. Dzieje sie to przy jednoczesnym zmniejszaniu sie podazy plynnego paliwa w stosunku do szybkiego wzrostu zapotrzebowania. Rosjanie moga chwilowo zwalniac tempo sprzedazy nafty i tym samym, moga oni latwo spowodowac przekroczenie ceny stu dolarow za standartowa barylke. Obecnie trudno jest zwiekszyc tempo produkcji dzialajacych na swiecie szybow naftowych, a jednoczesnie rezerwy ropy naftowej w zbiornikach maleja. Rosjanie rowniez sa w stanie przestawiac handel nafta z dolarow na euro, co z koleii byloby powodem zmian w rezerwach monetranych bankow, na niekorzysc dolara. Tak wiec za pomoca kontroli cen nafty, Rosja moze utrudniac tempo wzrostu gospodarki USA .
"Wojna z terrorem" zamiast byc zwycieska strategia neokonserwatystow rzadu Busha, naraza gospodarke USA na gleboka recesje i powazne zaburzenia ekonomiczne, ktore moze powodowac Moskwa, kiedy uzna to za stosowne, w walce z imperialnym globalizmem Ameryki sterowanej przez neokonserwatystow.
Niebliczalne skutki megalomanii neokonserwatystow niepokoja tak Chiny jak i Rosje i powoduja poparcie obudwu tych krajow dla Iranu zagrozonego przez Izarel i USA. Jak widac z powyzszego rozumowania Rosja nadal jest i bedzie grozna potega na swiecie.
|
|
23 marzec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
|
Alles Banditen
czerwiec 7, 2003
K J
|
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
|
Pani doktor Halino Zamel,
Kocham Panią!
Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
|
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły"
Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
|
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
|
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|