|
Drugie wezwanie do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o ujawnienie informacji publicznych
|
|
Bogdan Zdrojewski
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Wezwanie do ujawnienia informacji publicznych
Panie Ministrze
Wzywam Pana do ujawnienie informacji publicznych, które ukrywają podlegli Panu dyrektorzy z Narodowego Instytutu Audiowizualnego.
Wnoszę o podanie następujących informacji:
1. Szczegółów punktacji WSZYSTKICH projektów w ramach konkursu "Dziedzictwo Cyfrowe" z podaniem: jak oceniali poszczególni "eksperci" kolejne wnioski.
2. Nazwisk wszystkich autorów regulaminu konkursu "Dziedzictwo Cyfrowe", oraz ich kwalifikacji merytorycznych w temacie, do którego tworzyli regulamin.
3. Nazwisk osób oceniających złożone projekty - oraz ich kwalifikacji w przedmiotowej dziedzinie.
4. Podstawy prawnej podkreślam, PODSTAWY PRAWNEJ umożliwiającej stworzenie regulaminów w formie - jaka została przeprowadzona. W szczególności podstawy prawnej, wykluczającej w przedmiotowym konkursie fundamentalnych aktów prawnych - a więc Konstytucji RP, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Karnego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ustawy o dostępie do informacji publicznej i innych.
5. Wnoszę o podanie nazwisk osób zarządzających NINA oraz ich kwalifikacji w przedmiotowej dziedzinie.
6. Wnoszę o Podanie szczegółowej informacji o liczbie digitali przeznaczonej do publikacji w Internecie - deklarowanych przez każdą instytucję, której wniosek został zaakceptowany.
7. Wnoszę o podanie - w jakich programach digitalizacji uczestniczyli "eksperci" Narodowego Instytutu Audiowizualnego, oraz jaka była ich w tym rola?
8. Wnoszę o podanie - w jakich programach digitalizacji uczestniczyli pracownicy Narodowego Instytutu Audiowizualnego, oraz jaka była ich w tym rola?
Chcę się dowiedzieć, czy osoby decydujące o rozdziale milionów złotych, posiadają ku temu odpowiednie kwalifikacje merytoryczne, bo kwalifikacji moralnych z pewnością nie posiadają!
Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Fundacja Promocji Kultury
www.fundacja.zaprasza.eu
tel. 12345 20 33
|
|
23 wrzesień 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
|
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
|
Uśmiechnij się
kwiecień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kazanie" na temat wartosci prawnej Deutero-Testamentu
lipiec 4, 2006
Marek Glogoczowski
|
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
|
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
|
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Arsenał Pakistanu "Solą w Oku" Izraela
listopad 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
|
Papież cacy kiedy zwalcza komunę.
Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
|
|
|