ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

OGŁOSZONO ROZSZERZENIE UNII EUROPEJSKIEJ

Premier Danii Anders Fogh Rasmussen ogłosił, że Unia Europejska przyjmie do swego grona nowe kraje.

"Nowym członkom mówię: Gorąco witam. Urodziła się nasza nowa Europa" - powiedział Rasmussen w gronie zebranych w Kopenhadze przywódców obecnych i przyszłych krajów członkowskich wspólnoty tuż przed pamiątkowym zdjęciem na zakończenie szczytu. Jego słowa zgromadzeni nagrodzili oklaskami.
Na szczycie w Kopenhadze zawarto porozumienie z całą dziesiątką kandydatów w sprawie warunków poszerzenia Unii do 25 krajów - oznajmił wcześniej Rasmussen.
Premier Leszek Miller poinformował, że wszystkie postulaty, z którymi polska delegacja przyjechała do Kopenhagi, zostały przyjęte.
Powiedział, że bezpośrednio do budżetu wpłynie 6 mld złotych w latach 2004-2006 czyli 1,5 mld euro. Dopłaty bezpośrednie (dla rolników) w całości w pierwszym roku wyniosą 55 proc., w drugim - 60 proc., a w trzecim - 65 proc. Polska uzyskała też zgodę na utrzymanie
7-procentowej stawki VAT w budownictwie mieszkaniowym oraz zwiększenie kwoty hurtowej sprzedaży mleka o 1,5 mln ton. Na ochronę granicy wschodniej, do przyznanych wcześniej 172 mln euro, uzyskaliśmy dodatkową kwotę w wysokości 100 mln euro.
"Zrzucamy z siebie ostatecznie ciężar Jałty i powojennego podziału Europy" - powiedział Miller.
Finał wieńczy dzieło i ten finał jest szczęśliwy - tak prezydent Aleksander Kwaśniewski skomentował porozumienie między Polską i UE.
Podkreślił, że otwiera się nowy rozdział dla Polski i dla Europy.
Wicepremier Grzegorz Kołodko powiedział, że uzupełnienie dopłat bezpośrednich dla rolników do dopuszczalnego poziomu 55, 60 i 65 proc. nie będzie automatyczne. Zastrzegł, że 1 mld euro, który Unia zgodziła się przesunąć z funduszy strukturalnych do polskiego budżetu, nie musi koniecznie posłużyć do uzupełnienia dopłat.
Zamykając negocjacje członkowskie z Unią na szczycie w Kopenhadze, Polska uzyskała "możliwość dopłacania 55, 60 i 65 proc. z własnego budżetu, o ile środki będą na to pozwalały" - powiedział. Według Kołodki, ze swojej kasy (współfinansowanej z polskich składek) Unia sfinansuje dopłaty do wysokości 36, 39 i 42 proc. w pierwszych trzech latach.
Dodał, że jego zdaniem referendum w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej jest planowane na 8 czerwca.
Wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski ocenia, że warunki w sprawie rolnictwa, wynegocjowane przez Polskę, dają szansępolskiemu rolnictwu w ramach Unii Europejskiej.

Jak oświadczył, Polska dostała pozwolenie na przenoszenie na dopłaty 20 proc. środków na rozwój wsi, czyli zgodziła się na propozycję Unii. Wcześniej polski rząd postulował umożliwienie przekazywania na dopłaty 25 proc. tych środków.
Według Kalinowskiego, VAT na maszyny rolnicze i ciągniki od naszego wejścia do Unii będzie wynosił 22 proc., bo nie udało się wynegocjować stawki 12-procentowej.
Podkreślił jednak, że uzyskano "to, w co naprawdę dzisiaj nikt nie wierzył", czyli doprecyzowaną klauzulę ochronną naszego rynku rolnego.
Dziękując za poparcie polskich starań o członkostwo w UE, Miller powiedział: "Wyrazy najwyższego szacunku kieruję do Jego ŚwiątobliwościJana Pawła II".

Przewodniczący Komisji Europejskiej Romano Prodi powitał "koniec podziałów w Europie". "Po raz pierwszy w historii Europa połączy się z woli swych narodów - oświadczył w komunikacie. - Unia Europejska wypełniła swe zobowiązania. Porozumienie, jakie zawarliśmy tutaj w Kopenhadze, ukazuje to, co najlepsze w UE: przywództwo, solidarność i determinację".
Minister spraw zagranicznych Niemiec Joschka Fischer uznał decyzję o rozszerzeniu UE za wydarzenie przełomowe. "To definitywny koniec zimnej wojny" - powiedział.
Przy okazji szczytu w Kopenhadze czeski premier Vladimir Szpidla i kanclerz Austrii Wolfgang Schuessel uzgodnili wspólną deklarację w sprawie bezpieczeństwa w czeskiej elektrowni jądrowej Temelin.
14 grudzień 2002

 

  

Archiwum

The Pogrom of Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy numer magazynu PHALANX
czerwiec 1, 2004
Rafał
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media