ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
więcej ->

 
 

"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela






Ministerstwo obrony USA zmienia nazwy obecnej „Wojny Przeciwko Terrorowi” na: „Dluga Wojna,” „Globalna Walke z Gwaltownym Ekstremizmem,” „Wojne Przeciwko Uniwersalnemu Wrogowi.” Prezydent Bush powiedzial w styczniu, 2006 ze celem jego rzadu jest pokonanie „radykalnego islamu.” Wedlug Williama Pfaff’a, autora artykulu pod tytulem „Dluga wojna planowana w nieskonczonosc” (ogloszonego 10go lutego, 2006, w International Herald Tribune), sa to nieodpowiedzialne wypowiedzi, jak tego dowodem jest oczywisty fakt, ze po idiotycznej prowokacji muzulmanow, za pomoca karykatur Mahometa, radykalny islam zaczal palic ambasady Danii w Afganistanie, w Indonesji, Syrii i w Libanie i USA nie wiele moze w tej sprawie zrobic.

Sily USA sa przciazone pacyfikacja Iraku. Jest rzecza normalna, politycznie pozadana i moralnie konieczna, zeby obywatelom USA powiedziec, o co idzie w tej wojnie. Trzeba zeby mozna bylo ocenic, kiedy sie ta wojna skonczy i wraz z koncem wojny kiedy sie skonczy tak zawieszenie praw obywatelskich w USA, jak i gwalcenie prawa miedzynarodowego i konwencji genewskich.

Wojna miala byc szybka zemsta, za napad na wiezowce nowojorskie, we wrzesniu 2001. Miala ona polegac na szybkich i zwycieskich atakach. Zamiast tego Amerykanie dowiaduja sie, ze ma byc to wojna permanentna i w permanentnym stanie wojny konstytucja ammerykanska jest i bedzie zawieszona.

Wojna ulegla metamorfozie. Przywodcy Alkaidy sa niemrawo poszukiwani. W Iraku ruch oporu dalej walczy, mimo pacyfikacji przez sily USA, a zemsta jest wywierana na Irakijczykach, ktorzy nie maja nic wspolnego z atakiem Alkaidy. Alkaida natomiast, dzieki postepowaniu USA, ma coraz wiecej rozglosu i coraz wiecej ochotnikow, oraz coraz wiecej muzulmanow nazywa swoich synow Osama.

Wedlug Pfaff’a w Europie i na innych kontynentach, muzulmanie podszywaja sie pod przynaleznosc do Alkaidy, zeby ich protest nabral wiecej rozglosu. Wsrod protestujacych jest mlodzierz z bogatych rodzin w Arabii Saudyjskiej i innych krajow Bliskiego Wschodu. William Pfaff twierdzi, ze od poczatku „wojny przeciwko terrorowi,” wiecej Amerykanow zginelo od uderzen piorunow, niz z rak terrorystow.

Wiecej ludzi topi sie w wannach, we wlasnych mieszkaniach w USA, niz rocznie jest zabijanych przez terrorystow, wedlug profesora John’a Mueller’a z Ohio State University, w artykule jego pismie „Terrorism and Political Violence.” Wedlug Mueller’a wiekszosc powstancow w Iraku to lokalni ludzie, przeciwni amerykanskiej okupacji. Wedlug Mueller’a, rzad Bush’a rozbudzil rozpacz wsrod mas muzulmanow, ktorzy uwazaja, ze kolonializm zachodni i poparcie zachodu dla Izraela, jak i dalsza eksploatracja krajow muzulmanskich, powoduje ich stan zacofania.

Wedlug Mueller’a Alkaida i indywidualne akty terroru na swiecie, sa zjawiskiem marginesowym, ktorym powinna zajmowac sie lokalna policja i siec sluzb bazpieczenstwa na swiecie. Mueller uwaza, ze taktyka neokonserwatystow w rzadzie Bush’a prowokuje zaburzenia spoleczne w wielu krajach, a jednoczesnie „wojna przeciwko terrorowi” utrawla ograniczenia praw obywatelskich w USA.

Dzis akcje „neokonow” sa wiekszym zlem dla demokracji w USA, niz cokolwiek moze zrobic Alkaida. Zagrozenie demokracji w USA pochodzi, wedlug Mueller’a, od neokonserwatywnej polityki rzadu Bush’a, ktora to polityka obecnie zagraza Iranowi. Na razie sa plany, zeby bombardowac Iran z bezpiecznej wysokosci, tak jak Amerykanie niszczyli Jugoslawie.

Obecnie jednak jest roznica w uzbrojeniu. O ile samoloty amerykanskie byly poza zasiegiem armat przeciwlotniczych w Belgradzie, o tyle teraz salwa odwetowa Iranu, moze signac flote USA w Zatoce Perskiej jak rowniez miasta Izraela. Izrael za wszelka cene chce obronic swoj monopol nuklearny, za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej. Jest jasne, ze kilkaset bomb nuklearnych w arsenale izraelskim, ma koloslna przewage nad bronia jaka posiada czy tez moze posiadac w najblizszych latach Iran.

Strategicznie Iran ma niebezpieczna bron, ktora moze uzyc jako rozpaczliwy odwet. Natomiast przy obecnych proporcjach sily ogniowej, nie ma sensu propaganda izraelska i neokonserwatywna w USA, ktora mowi o potencjalnej agresji Iranu za pomoca kilku bomb, przeciwko setkom nuklearnych bomb izraelskich i kolosalnemu arsenalowi nuklearnemu Ameryki. Cena plynnego paliwa na swiecie prawdopodobnie podwoi sie z chwila kiedy eksport z Ianu i Zatoki Perskiej bedzie wstrzymany z powodu dzialan wojennych przeciwko Iranowi.

Nasuwaja sie ludziom pytania na czem bedzie polegac salwa odwetowa Iranu? Czy Izraela uzyje przeciwko Iranowi 500 bomb przyslanych mu z USA do niszczenia bunkrow? Czy rzad Bush’a uzyje, w „zapobiegawczym” ataku na Iran, malych bomb nuklearnych, ktorymi grozi on od 2002 roku? Czy neokonserwatywny rzad Bush’a, uzyje tych bomb, zeby zademonstrowac swiatu, ze mimo problemow pacyfikacji Iraku, USA jest w stanie wygrac kilka wojen naraz, przeciwko groznym przeciwnikom?

Domagaja sie tego noekonserwatysci piszac o „uniwersalnych” wrogach USA. Wyroznia sie miedzy nimi wice-prezydent Dick Chenney, ktory wczoraj na polowaniu, zamiast w sarne, trafil w twarz swego 78 letniego towarzysza lowow. Ukrywal on przed mediami, ten kompromitujacy go fakt, przez dwanascie godzin.

www.pogonowski.com
14 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
"Niepewny dowód" w sprawie Rywina
styczeń 13, 2003
Andrzej Trzaska
Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji
sierpień 28, 2002
PAP
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media