|
Kto wysyłał w Polsce Żydów do obozów zagłady?
|
|
Skoncentrowałem się nad tematem wojny przeciwko ludzkości, a prowadzonej przez żydowskich parchów z wielkim kapitałem.
W przeszłości chcieli się pozbyć swoich "współplemieńców" i podpuścili Hitlera do wymordowania Żydów europejskich.
Ale, jak to było na najniższym poziomie eksterminacji?
Po zajęciu terenów Polski - w październiku 1939 roku Niemcy przejęli pełną władzę nad Naszymi terenami.
Co prawda Poczta, Bank Polski (zamieniony na Bank Emisyjny) - jeszcze nominalnie były zarządzane przez Polaków, ale przedwojenne PKP już w całości było pod kontrolą niemiecką, bo wcielona została do Deutsche Reichsbahn.
Władzę nad miastami przejęli mianowani urzędnicy.
W Warszawie był to "Stadtpräsident" - czasem nazywany "Starostą Miejskim".
Po kolei byli to Niemcy: Helmut Otto, Oskar Dengel i Ludwig Leist.
A co z Żydami?
W 1940 roku Niemcy zarządzili utworzenie gett.
Niektórzy Żydzi przyjęli to z radością myśląc, że w ten sposób Niemcy pozwolą im utworzyć własne państwo tak - jak zrobili w przypadku Słowacji.
Od jesieni 1940 roku formalny kontakt Polaków z Żydami nie miał miejsca.
Całą społecznością zarządzały żydowskie Judenraty i to one podejmowały decyzje o kolejnych wysyłkach Żydów do obozów zagłady!
Żydowska policja nazywana "Komendą Służby Porządkowej" (Ordnungsdienst ) - pałkami zmuszała Żydów do wejścia do pociągów - wywożących Żydów do obozów zagłady.
Ani jeden polski urzędnik nie brał w tym udziału.
Na ogół nie brała w tym udziału - utworzona przez Niemców "Granatowa Policja".
Na terenach Polski - to sami Żydzi uczestniczyli w eksterminacji swojego Narodu.
Ale historia się powtarza.
Dzisiaj - w eksterminacji Narodu Polskiego - pod szyldem kowida - bierze udział cała masa łajdaków, którzy nominalnie mają "polskie papiery".
|
|
2 kwiecień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dokładnie tak! Nie łudźmy się, dwudziestowieczne wstrząsy społeczne, wojny światowe, aż do czasów dzisiejszych, wszystko to dzieje się żydowskim 'przemysłem', że użyję sformułowania Zagłoby (nie mylić z Zagładą.. chociaż...) Także wcześniejsze zwady i konflikty zbrojne nie działy się bez ich inspiracji.
Co do żydów 'loco Auschwitz' nie ma wątpliwości, że byli wpychani do wagonów przez pobratymców lepiej ustawionych i to na tym polega żydowskie zbydlęcenie! Nie dziwi więc, że parchy ustawione jeszcze lepiej, typu Rothschild czy Rockefeller, którzy mogli tych żydów wykupić, bo przecież niemcy nieustannie z nimi o tym pertraktowali, teraz wszelką swoją hańbę zrzucają na nas, przy okazji usiłując nas ograbić nie tylko z czci, honoru i tożsamości ale także z dóbr materialnych.
Wszelkie dowody tej żydowskiej zbrodni na własnych pobratymcach są z przestrzeni medialnej, z internetu, starannie usuwane a archiwa, w tym polskie, IPNowskie, są wysyłane do USA. Wysyłane są tam oryginały, a pan gliński przyznał naukawcom* żydowskim w Stanach wysokie granty na te 'badania'! |
|
2021-04-02
hens
|
|
|
|
Felieton powielkanocny
marzec 31, 2008
Dariusz Kosiur
|
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1)
AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
|
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
|
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
|
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali?
- koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
|
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
|
Z funkcją muzealną
marzec 9, 2006
Dziennik Polski
|
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
|
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
|
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
|
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
|
|
|