ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

How could humanity have allowed this to happen? 
10 październik 2020      Artur Łoboda
Taki zwykły dzień 
29 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Ryzyko Wstrzymujące Prezydenta Obamę w Syrii 
8 maj 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
"Covid-19"... już w roku 2015  
27 luty 2021     
Pieniądze dostali ci - którzy mieli dostać 
14 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Szudroczyć 
22 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Miliony ofiar w Afryce? 
29 maj 2020      Artur Łoboda
Piękna dziewczyna z mojego pokolenia 
3 marzec 2021     
Nie udawaj Greka 
4 lipiec 2015      Izabela Brodacka
Wprowadzenie do diagnozy stanu kultury polskiej w roku 2014 
2 luty 2014      Artur Łoboda
60 miliardów złotych - największy skok w historii świata 
28 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Kto zapłaci Federacji Rosyjskiej za skutki samowoli załogi prywatnego polskiego samolotu? 
11 kwiecień 2010      tłumacz
Walki gangów politycznych w Polsce 
8 styczeń 2020      Artur Łoboda
Masoni w Brukseli 
16 październik 2010      Źródło: Gazeta Wyborcza
W tym narodzie ginie rdzeń Polski ! 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
"Interes" Kawaśniewskiego - "interesem narodowym" 
15 kwiecień 2009      PAP
Wiktor Czarniecki MALI OKRUTNI LUDZIE - prawie manifest - O WIESŁAWIE SOKOŁOWSKIM  
15 lipiec 2016      www.trwanie.com
18 lipca 2013 
18 lipiec 2013      Artur Łoboda
Dla kogo Trzecia RP jest ojczyzną? 
24 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Krótka Historia Niemców i Lechitów 
4 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Każdy jakiś jest


Mam w swojej naturze zdolność przewidywania przyszłości i dlatego sześć lat temu - we współpracy z Dorotą Ruśkowską rozpocząłem realizację filmu "Żyrafa".
Z powodów zdrowotnych Doroty Ruśkowskiej - realizacja filmu została przerwana.

Film miał opowiadać o szczególnej formie prowadzenia polityki i agresji wobec otoczenia.
Główna bohaterka stworzyła przepis na rozpychanie się w polityce poprzez stwierdzenie, że nie jest człowiekiem, ale żyrafą.
I zażądała od otoczenia nazywania siebie "żyrafą".

Dorota Ruśkowska jest kobietką korpulentną - więc istniał również wizualny dysonans pomiędzy imieniem, a wyglądem.
Właśnie zastanawiam się: czy nie udałoby się dokończyć projektu?

Ale temat ten poruszyłem z innego powodu.
Znam wielu odmieńców.
Sam - siebie nigdy nie uważałem za "normalnego" - bo w latach młodości prowadziłem żywot Casanovy.
Pomiędzy odmiennością - a agresją polityczną jest ogromna przepaść.
I trzeba ją bardzo wyraźnie zaznaczyć.

Wokół mnie mieszkają ludzie o różnych preferencjach seksualnych i mentalnych.
Nie mam z Nimi problemu - bo zachowują się kulturalnie, a swoje skłonności pozostawiają w domach.
Co innego - gdyby chcieli zmieniać innych.
Ale tego nie robią!

Tymczasem - rzekomo katolickie i rzekomo patriotyczne media od dawna lansują różnorakich prowokatorów po to - by odwrócić uwagę Polaków od ZBRODNI DOKONYWANYCH PRZEZ PiS!
To jest celowe lansowanie różnych psychopatów TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO - by znaleźć Polakom "wroga zastępczego", a dzięki temu łatwiej rządzić!

Ja - jako pierwszy pisałem o agresywnych pederastach i jeszcze za życia Papieża opisałem przejawy pedofilii w Kościele Katolickim!
Równocześnie jednak uważam, że nie mam najmniejszego prawa wtrącać się w życie innych - o ile Oni nikogo nie krzywdzą i nie wtrącają się w moje życie!

Każdy ma swój odrębny charakter.
3 wrzesień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Katolickie i patriotyczne media mają to samo źródło co media tzw. "komercyjne", czy obecnie oficjalno-rządowe. Wszystkie mają za zadanie manipulację ludźmi. Planiści doskonale wiedzieli, że ludzie tzw. "przyzwoici" nie będą słuchać mediów preferujących apoteozę łajdactwa, więc stworzyli media, które skierowano do tychże ludzi przyzwoitych, w celu ich manipulacji. A ludzie przyzwoici dali się na ten lep złapać.
Każde segment społeczeństwa jest zagospodarowany przez media i słucha w istocie tożsamego przekazu.
Różnica jest w formie i intensywności rzeczonego przekazu, ale cele mają jednakowe.
Pamiętam jak perfidnie rozgrywano w Radio Maryja ludzi uczciwych, którzy badali tzw. "zdarzenie okołoskomeńskie". Analogicznie sprawa przedstawia się z tym wirusiątkiem.

2020-09-03
Magellan

 

Jak to często jest z LGBT wyjaśnia poniższy dowcip:

Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje: - Czy jest tutaj jakiś bur**lik? - Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro. - Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę. - Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro. - Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi? - Cóż, wiesz, to wiocha. Wszyscy wiedzą wszystko. Nasz burmistrz nie lubi męskiej miłości, dajemy mu 100 euro za milczenie. - A to Florian ma 400 euro? - Nie, szef policji też nie lubi męskiej miłości, to zacofana wiocha, więc też dostaje 100 euro i wszystko jest w porządku. - Więc 300 euro dla Floriana? - Nie, jest jeszcze ksiądz, on to brzydzi się męską miłością, dostaje 100 euro na uspokojenie sumienia. - A to Florian dostaje 200 euro? - Nie, dzielimy 200 euro pomiędzy Hansa i Marka. - Jak to? - No oni mocno trzymają Floriana, bo Florian też nie lubi męskiej miłości.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

'Katolicka' witryna PCh24.pl śmiało przypisała Piłsudskiemu kiłę - https://tiny.pl/7jqr9. Ostatnio chyba wszystkie tzw. media narodowe i niezależne zajmują się dobrązowianiem naszej historii i naszych bohaterów. Dobrązowianiem własnymi ekskrementami. Ale jednocześnie śmiało maszerują w pochodach 11/11 i podobnych.

2020-09-03
hens

 

No tak, jest trend dowalania Piłsudskiemu za kiłę, za niby zlecenie śmierci gen. Rozwadowskiego i Zagórskiego, za różne inne rzeczy tego formatu.
Problem z Piłsudskim jest innej natury.
Geneza jego działań bojówkarskich, dalej ich finansowanie i obowiązki krótko i długo-terminowe wobec dawców monety, rola w zamachu na Narutowicza w 1922r. i zamachu z 1926, roku i wyjaśnienie, czy dostał te 800.000 funtów od Anglików i czy oddał 200.000 niewykorzystanych, gdzie przebywał w dniu 15 sierpnia 1920r., jaką rolę odegrał w wystosowaniu delegacji polskiej do rozmów z Mrchlewskim, Dzierżyńskim i innymi na stacji kolejowej na Białorusi, rolę w desygnowaniu takich a nie innych negocjatorów ze strony polskiej na traktat ryski, jaką miał rolę w przekierunkowaniu założeń modernizacyjnych armii w latach 1926 - 1935 i inne.
Pamiętajmy, Lenin przyjechał do Rosji w pociągu ze Szwajcarii, a Piłsudski z Magdeburga.
Tu jest wiele wspólnych mianowników.
Zakładam, że II RP powstała z wykorzystaniem bojówek lewackich i reprezentantom tych bojówek na nasz teren powierzono zarządzaniem obszarem, który wykrystalizował się jako II RP.
Kto to pieczętował.
Niemcy Piłsudskim, którego wydelegowano na Naczelnika na kasztance.
Założeniem istnienia tego bytu państwowego była wieczysta lojalność wobec założycieli, co jest i nawet w pełni zrozumiałe.
Ale, że bojówkarze to zwykli bandyci i chłystki, a zatem z chwilą gdy przebito ich ofertę lojalnościową ofertą, która była mieszanką podbicia stawki, wybraństwa, póki co wcześniej nie oferowanego im i mirażami uniknięcia odpowiedzialności, za ryzyko wypowiedzenia dotychczasowych sojuszy, to złamali ustalone reguły.
Skutek, ci co mieli uciec przez Zaleszczyki, uciekli, co mieli wywieźć wywieźli, a resztę zostawili na pastwę losu.
I teraz, według mnie, stąd taka zapiekłość Niemców po wrześniu 1939roku, ponieważ uznali, że chłystki, na które postawili ich oszukali. Czyli zemsta na pachołkach.
Dlatego nie wybijano Czechów, Słowaków, Węgrów i Rumunów. No i Serbów, Macedończyków, Bośniaków, Słoweńców, choć wojna w Jugosławii trwała od 5 kwietnia 1941 do wyzwolenia i była bardziej zapiekła niż na naszych terenach.


Magellan

 

Przepraszam, szalone domniemania nie mogą być podstawą do oskarżania Piłsudskiego, zwłaszcza domniemania publicystów 'narodowych'. IIRP bezsprzecznie była dziełem Piłsudskiego, należy raczej zastanowić się nad postępowaniem generalicji, w tym Hallera, co doprowadziło bolszewię do samej W-wy. Gdyby Budionny nie miał takich samych przywar jak oni, to żaden cud by nam nie pomógł!

2020-09-03
hens

 

hens
Ty, albo jesteś pożytecznym głupcem, albo ignorantem.
I co istotne, nie przedstawiasz żadnych argumentów, a jedynie usiłujesz huśtać emocjami, według wzoru, który wcześniej nakreśliłem.

2020-09-03
Magellan

 

100/100 Panie Bracie Magellan

A dowód dla ignorantów:

Grzegorz Eberhardt - Pisarz dla dorosłych... str. 498
„Lewa wolna"
W nekrologu Juliana Marchlewskiego ogłoszonym przez oficjalny organ kominternu sowiecką „Prawdę" znajdujemy nieprawdopodobną wiadomość jakoby Marchlewski pertraktował w 1919 r. z Naczelnikiem Państwa Polskiego Józefem Piłsudskim. Na skutek interwencji Marchlewskiego Piłsudski wstrzymał ofensywę polską na Berezynie. W ten sposób udało się tylko bolszewikom powstrzymać Denikina w jego zwycięskim pochodzie na Moskwę.
- donosi „Słowo" 29 marca 1925 r. na swej tytułowej stronie. Redakcja ma nadzieję:
Należy się spodziewać, że Marszałek Piłsudski zechce wyjaśnić ile jest prawdy iv tej wersji. Jeżeli ona jest prawdziwa to uznać należy, że Marszałek Piłsudski popełnił wtedy błąd nie do darowania, który mścić się będzie na dalszych pokoleniach polskich. Błąd ten polegał na n i e d o c e n i a n i u [wyróżnienie od autora tekstu w „Słowie"] niebezpieczeństwa bolszewickiego. Błąd swego Naczelnika Państwa (o ile go Piłsudski popełnił) okupiliśmy utratą Mińska i Mińszczyzny, klęskami roku 1920-ego. Zwłaszcza dziś możemy twierdzić na pewno, że zwycięstwo Denikina w Moskwie nie mogłoby spowodować restauracji potęgi rosyjskiej z czasów Cesarstiua, a raczej tylko dalszą wojnę domową. W Rosji.
Mimo bardzo dokładnej lektury następnych wydań „Słowa" nie znajduję reakcji Marszałka.
* * *
strona 498

Reakcja Marszałka była jak najbardziej. Potem był w 1926 zamach stanu za angielskie pieniądze (800 000 funtów*) zrobiony przez tego bandytę spod Bezdan i ... Stanisław "Cat" Mackiewicz, redaktor Słowa, wylądował w Berezie i już więcej nie pytał.
*Zamach ten został sfinansowany przez angielską masonerię oraz środowiska żydowskie, które gardziły rządami narodowo- ludowo- chadeckimi w naszej Ojczyźnie i nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

Mam pytanie:
jaką ścieżką przeszły te "angielskie" pieniądze?
Kto je osobiście otrzymał i na co wydał?
Bo wedle mojej wiedzy - w 1926 roku Polacy dali się tak samo głupio oszukać - jak dzisiaj - głosując na PiS.
A może dzisiaj PiS też otrzymał jakieś zewnętrzne pieniądze?

2020-09-03
Artur Łoboda

 

"nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy"

A przez kogo Polska była rządzona po 1926, bo się gubię...

Bolszewicka PRAWDA jest oczywiście nieprawdopodobnie wiarygodna, co nie podlega dla panów dyskusji.
A jeśli Piłsudski jest dla was "bandytą spod Bezdan", to zamyka to jakąkolwiek wymianę opinii.

P.S. Także JPII okazuje się kacerzem dla 'narodowców' - "BŁĘDNA DOKTRYNA WOLNOŚCI RELIGIJNEJ VATICANUM II Ustawicznie głoszona przez JANA PAWŁA II".

Ba, kmd Unrug jest dla nich śmierdzącym tchórzem, który winien stanąć pod sądem. Doskonale się to wszystko wpisuje w falę z szamba, która zalewa naszych bohaterów i naszą historię. Przecież i Westerplatte dowodził psychol i tchórz, prawda!? A jak wywodzi endek Ziemkiewicz, należało pójść z Hitlerem na Moskwę! Ale co dziś robić to nie wie!

Taaa... właśnie takiej współpracy z wrogami nam potrzeba.

2020-09-04
hens

 

Arturze!
W najnowszym serialu o Piłsudskim jest wątek, że kiedy w Wilnie robiło się gorąco wokół nielegalnej drukarni "Robotnika", wówczas Piłsudski i jego towarzysze rozważali drukowanie w Londynie. Został tam wydrukowany wg Wikipedii 1 numer w 1899 roku, a potem sprowadzona maszyna drukarska.
Warto prześledzić historię pisma, bo może tam jest klucz do powiązań Piłsudskiego po 1918 roku z Londynem. A i nazwiska redaktorów są ciekawe, bo pojawiają się i we współczesnym polskim życiu medialnym i politycznym (np. Zareba, Czuma).

2020-09-06
Alina

 

Nie chce mi się wierzyć - by przez cały czas - od Przewrotu majowego nikt nie wyciągnął takich - podejrzanych wątków działalności Piłsudskiego.
Przecież Sikorski był przez jakiś czas kompanem Piłsudskiego.
I niby po stu latach mieliby odkryć nieznanych wcześniej jego mocodawców?

Doskonale dziś wiemy: kim byli mocodawcy Balcerowicza, Millera, Tuska, CAŁEGO PiS.
Po owocach to poznajemy!
A co takiego miał niby zrobić Piłsudski - by dziś powiedzieć, że działał na szkodę Polski?

Czytałem różne wypowiedzi GÓWNIARZY!!!!! twierdzących, że nie pomógł Powstańcom śląskim, ani nie podjął wojny z Niemcami.
Tylko polityczny GÓWNIARZ! odważyłby się to zrobić - gdy Państwo Polskie było tylko w sercach ludzi, a nie w strukturze organizacyjnej.

Jestem pewien, że wyciągnie dzisiaj sprawy domniemanych powiązań Piłsudskiego - to AGENTURALNA ROBOTA dla rozdrobienia aktywności Polaków!
Nie wiem czy wiesz?, ale od 7 sierpnia mamy w Polsce - wprowadzony przez Morawieckiego Stan wyjątkowy!
Nawet nie raczyli tego ogłosić.

JESTEŚMY W STANIE NIEWYPOWIEDZIANEJ NAM WOJNY!

2020-09-06
Artur Łoboda

  

Archiwum

Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy

maj 22, 2003
PAP
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni

listopad 25, 2002
PAP
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Strategia
sierpień 21, 2003
Andrzej Kumor
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
Owoce multi-kulti: Jedna-trzecia mieszkanców Waszyngtonu to analfabeci
marzec 22, 2007
bibula- pismo niezależne
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media