ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nowa "kultura" za nowe podatki 
18 maj 2016      Artur Łoboda
Karol Jaroszyński. Historia najbogatszego Polaka 
9 marzec 2019     
Ojczyzna 
11 listopad 2018     
Co czeka covidowych zbrodniarzy?
Proces lekarzy
 
23 sierpień 2020     
BARIERY 
29 sierpień 2009      Marek Jastrząb
Kiedy kulturą polską rządziły "chamy" 
26 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Skandal koronawirusa w Niemczech Merkel. Fałszywie dodatnie wyniki i test Drostena PCR  
12 grudzień 2020      F. William Engdahl
Obrzezanie to przymierze z ichniejszym Bogiem .... 
24 luty 2019      Alina
Krzyż jako symbol śmierci komunizmu 
2 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Nie lekceważcie Szumowskiego 
7 sierpień 2020     
Rasizm szczepionkowy 
30 listopad 2021      Roland Rottenfußer
W pięćdziesiąt lat po liście 34. intelektualistów 
14 marzec 2014      Artur Łoboda
Rok 2020 
31 grudzień 2020      Artur Łoboda
Orwell 2020 
19 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Loże w Paryżu zbierają się raz na miesiąc, dwa.... 
11 maj 2019      Alina
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (19.07.2011) 
28 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Wielkie narody potrafią rozliczyć się ze swojej przeszłości" (1) 
21 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Konferencja prasowa Witolda Gadowskiego vs. Ringier Axel Springer pod Sądem Okręgowym Warszawa! 
23 listopad 2018      wRealu24.pl
Przerywnik 
22 maj 2013      Artur Łoboda
PiS likwiduje PiS 
26 maj 2020      Artur Łoboda

 
 

Każdy jakiś jest


Mam w swojej naturze zdolność przewidywania przyszłości i dlatego sześć lat temu - we współpracy z Dorotą Ruśkowską rozpocząłem realizację filmu "Żyrafa".
Z powodów zdrowotnych Doroty Ruśkowskiej - realizacja filmu została przerwana.

Film miał opowiadać o szczególnej formie prowadzenia polityki i agresji wobec otoczenia.
Główna bohaterka stworzyła przepis na rozpychanie się w polityce poprzez stwierdzenie, że nie jest człowiekiem, ale żyrafą.
I zażądała od otoczenia nazywania siebie "żyrafą".

Dorota Ruśkowska jest kobietką korpulentną - więc istniał również wizualny dysonans pomiędzy imieniem, a wyglądem.
Właśnie zastanawiam się: czy nie udałoby się dokończyć projektu?

Ale temat ten poruszyłem z innego powodu.
Znam wielu odmieńców.
Sam - siebie nigdy nie uważałem za "normalnego" - bo w latach młodości prowadziłem żywot Casanovy.
Pomiędzy odmiennością - a agresją polityczną jest ogromna przepaść.
I trzeba ją bardzo wyraźnie zaznaczyć.

Wokół mnie mieszkają ludzie o różnych preferencjach seksualnych i mentalnych.
Nie mam z Nimi problemu - bo zachowują się kulturalnie, a swoje skłonności pozostawiają w domach.
Co innego - gdyby chcieli zmieniać innych.
Ale tego nie robią!

Tymczasem - rzekomo katolickie i rzekomo patriotyczne media od dawna lansują różnorakich prowokatorów po to - by odwrócić uwagę Polaków od ZBRODNI DOKONYWANYCH PRZEZ PiS!
To jest celowe lansowanie różnych psychopatów TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO - by znaleźć Polakom "wroga zastępczego", a dzięki temu łatwiej rządzić!

Ja - jako pierwszy pisałem o agresywnych pederastach i jeszcze za życia Papieża opisałem przejawy pedofilii w Kościele Katolickim!
Równocześnie jednak uważam, że nie mam najmniejszego prawa wtrącać się w życie innych - o ile Oni nikogo nie krzywdzą i nie wtrącają się w moje życie!

Każdy ma swój odrębny charakter.
3 wrzesień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Katolickie i patriotyczne media mają to samo źródło co media tzw. "komercyjne", czy obecnie oficjalno-rządowe. Wszystkie mają za zadanie manipulację ludźmi. Planiści doskonale wiedzieli, że ludzie tzw. "przyzwoici" nie będą słuchać mediów preferujących apoteozę łajdactwa, więc stworzyli media, które skierowano do tychże ludzi przyzwoitych, w celu ich manipulacji. A ludzie przyzwoici dali się na ten lep złapać.
Każde segment społeczeństwa jest zagospodarowany przez media i słucha w istocie tożsamego przekazu.
Różnica jest w formie i intensywności rzeczonego przekazu, ale cele mają jednakowe.
Pamiętam jak perfidnie rozgrywano w Radio Maryja ludzi uczciwych, którzy badali tzw. "zdarzenie okołoskomeńskie". Analogicznie sprawa przedstawia się z tym wirusiątkiem.

2020-09-03
Magellan

 

Jak to często jest z LGBT wyjaśnia poniższy dowcip:

Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje: - Czy jest tutaj jakiś bur**lik? - Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro. - Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę. - Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro. - Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi? - Cóż, wiesz, to wiocha. Wszyscy wiedzą wszystko. Nasz burmistrz nie lubi męskiej miłości, dajemy mu 100 euro za milczenie. - A to Florian ma 400 euro? - Nie, szef policji też nie lubi męskiej miłości, to zacofana wiocha, więc też dostaje 100 euro i wszystko jest w porządku. - Więc 300 euro dla Floriana? - Nie, jest jeszcze ksiądz, on to brzydzi się męską miłością, dostaje 100 euro na uspokojenie sumienia. - A to Florian dostaje 200 euro? - Nie, dzielimy 200 euro pomiędzy Hansa i Marka. - Jak to? - No oni mocno trzymają Floriana, bo Florian też nie lubi męskiej miłości.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

'Katolicka' witryna PCh24.pl śmiało przypisała Piłsudskiemu kiłę - https://tiny.pl/7jqr9. Ostatnio chyba wszystkie tzw. media narodowe i niezależne zajmują się dobrązowianiem naszej historii i naszych bohaterów. Dobrązowianiem własnymi ekskrementami. Ale jednocześnie śmiało maszerują w pochodach 11/11 i podobnych.

2020-09-03
hens

 

No tak, jest trend dowalania Piłsudskiemu za kiłę, za niby zlecenie śmierci gen. Rozwadowskiego i Zagórskiego, za różne inne rzeczy tego formatu.
Problem z Piłsudskim jest innej natury.
Geneza jego działań bojówkarskich, dalej ich finansowanie i obowiązki krótko i długo-terminowe wobec dawców monety, rola w zamachu na Narutowicza w 1922r. i zamachu z 1926, roku i wyjaśnienie, czy dostał te 800.000 funtów od Anglików i czy oddał 200.000 niewykorzystanych, gdzie przebywał w dniu 15 sierpnia 1920r., jaką rolę odegrał w wystosowaniu delegacji polskiej do rozmów z Mrchlewskim, Dzierżyńskim i innymi na stacji kolejowej na Białorusi, rolę w desygnowaniu takich a nie innych negocjatorów ze strony polskiej na traktat ryski, jaką miał rolę w przekierunkowaniu założeń modernizacyjnych armii w latach 1926 - 1935 i inne.
Pamiętajmy, Lenin przyjechał do Rosji w pociągu ze Szwajcarii, a Piłsudski z Magdeburga.
Tu jest wiele wspólnych mianowników.
Zakładam, że II RP powstała z wykorzystaniem bojówek lewackich i reprezentantom tych bojówek na nasz teren powierzono zarządzaniem obszarem, który wykrystalizował się jako II RP.
Kto to pieczętował.
Niemcy Piłsudskim, którego wydelegowano na Naczelnika na kasztance.
Założeniem istnienia tego bytu państwowego była wieczysta lojalność wobec założycieli, co jest i nawet w pełni zrozumiałe.
Ale, że bojówkarze to zwykli bandyci i chłystki, a zatem z chwilą gdy przebito ich ofertę lojalnościową ofertą, która była mieszanką podbicia stawki, wybraństwa, póki co wcześniej nie oferowanego im i mirażami uniknięcia odpowiedzialności, za ryzyko wypowiedzenia dotychczasowych sojuszy, to złamali ustalone reguły.
Skutek, ci co mieli uciec przez Zaleszczyki, uciekli, co mieli wywieźć wywieźli, a resztę zostawili na pastwę losu.
I teraz, według mnie, stąd taka zapiekłość Niemców po wrześniu 1939roku, ponieważ uznali, że chłystki, na które postawili ich oszukali. Czyli zemsta na pachołkach.
Dlatego nie wybijano Czechów, Słowaków, Węgrów i Rumunów. No i Serbów, Macedończyków, Bośniaków, Słoweńców, choć wojna w Jugosławii trwała od 5 kwietnia 1941 do wyzwolenia i była bardziej zapiekła niż na naszych terenach.


Magellan

 

Przepraszam, szalone domniemania nie mogą być podstawą do oskarżania Piłsudskiego, zwłaszcza domniemania publicystów 'narodowych'. IIRP bezsprzecznie była dziełem Piłsudskiego, należy raczej zastanowić się nad postępowaniem generalicji, w tym Hallera, co doprowadziło bolszewię do samej W-wy. Gdyby Budionny nie miał takich samych przywar jak oni, to żaden cud by nam nie pomógł!

2020-09-03
hens

 

hens
Ty, albo jesteś pożytecznym głupcem, albo ignorantem.
I co istotne, nie przedstawiasz żadnych argumentów, a jedynie usiłujesz huśtać emocjami, według wzoru, który wcześniej nakreśliłem.

2020-09-03
Magellan

 

100/100 Panie Bracie Magellan

A dowód dla ignorantów:

Grzegorz Eberhardt - Pisarz dla dorosłych... str. 498
„Lewa wolna"
W nekrologu Juliana Marchlewskiego ogłoszonym przez oficjalny organ kominternu sowiecką „Prawdę" znajdujemy nieprawdopodobną wiadomość jakoby Marchlewski pertraktował w 1919 r. z Naczelnikiem Państwa Polskiego Józefem Piłsudskim. Na skutek interwencji Marchlewskiego Piłsudski wstrzymał ofensywę polską na Berezynie. W ten sposób udało się tylko bolszewikom powstrzymać Denikina w jego zwycięskim pochodzie na Moskwę.
- donosi „Słowo" 29 marca 1925 r. na swej tytułowej stronie. Redakcja ma nadzieję:
Należy się spodziewać, że Marszałek Piłsudski zechce wyjaśnić ile jest prawdy iv tej wersji. Jeżeli ona jest prawdziwa to uznać należy, że Marszałek Piłsudski popełnił wtedy błąd nie do darowania, który mścić się będzie na dalszych pokoleniach polskich. Błąd ten polegał na n i e d o c e n i a n i u [wyróżnienie od autora tekstu w „Słowie"] niebezpieczeństwa bolszewickiego. Błąd swego Naczelnika Państwa (o ile go Piłsudski popełnił) okupiliśmy utratą Mińska i Mińszczyzny, klęskami roku 1920-ego. Zwłaszcza dziś możemy twierdzić na pewno, że zwycięstwo Denikina w Moskwie nie mogłoby spowodować restauracji potęgi rosyjskiej z czasów Cesarstiua, a raczej tylko dalszą wojnę domową. W Rosji.
Mimo bardzo dokładnej lektury następnych wydań „Słowa" nie znajduję reakcji Marszałka.
* * *
strona 498

Reakcja Marszałka była jak najbardziej. Potem był w 1926 zamach stanu za angielskie pieniądze (800 000 funtów*) zrobiony przez tego bandytę spod Bezdan i ... Stanisław "Cat" Mackiewicz, redaktor Słowa, wylądował w Berezie i już więcej nie pytał.
*Zamach ten został sfinansowany przez angielską masonerię oraz środowiska żydowskie, które gardziły rządami narodowo- ludowo- chadeckimi w naszej Ojczyźnie i nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

Mam pytanie:
jaką ścieżką przeszły te "angielskie" pieniądze?
Kto je osobiście otrzymał i na co wydał?
Bo wedle mojej wiedzy - w 1926 roku Polacy dali się tak samo głupio oszukać - jak dzisiaj - głosując na PiS.
A może dzisiaj PiS też otrzymał jakieś zewnętrzne pieniądze?

2020-09-03
Artur Łoboda

 

"nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy"

A przez kogo Polska była rządzona po 1926, bo się gubię...

Bolszewicka PRAWDA jest oczywiście nieprawdopodobnie wiarygodna, co nie podlega dla panów dyskusji.
A jeśli Piłsudski jest dla was "bandytą spod Bezdan", to zamyka to jakąkolwiek wymianę opinii.

P.S. Także JPII okazuje się kacerzem dla 'narodowców' - "BŁĘDNA DOKTRYNA WOLNOŚCI RELIGIJNEJ VATICANUM II Ustawicznie głoszona przez JANA PAWŁA II".

Ba, kmd Unrug jest dla nich śmierdzącym tchórzem, który winien stanąć pod sądem. Doskonale się to wszystko wpisuje w falę z szamba, która zalewa naszych bohaterów i naszą historię. Przecież i Westerplatte dowodził psychol i tchórz, prawda!? A jak wywodzi endek Ziemkiewicz, należało pójść z Hitlerem na Moskwę! Ale co dziś robić to nie wie!

Taaa... właśnie takiej współpracy z wrogami nam potrzeba.

2020-09-04
hens

 

Arturze!
W najnowszym serialu o Piłsudskim jest wątek, że kiedy w Wilnie robiło się gorąco wokół nielegalnej drukarni "Robotnika", wówczas Piłsudski i jego towarzysze rozważali drukowanie w Londynie. Został tam wydrukowany wg Wikipedii 1 numer w 1899 roku, a potem sprowadzona maszyna drukarska.
Warto prześledzić historię pisma, bo może tam jest klucz do powiązań Piłsudskiego po 1918 roku z Londynem. A i nazwiska redaktorów są ciekawe, bo pojawiają się i we współczesnym polskim życiu medialnym i politycznym (np. Zareba, Czuma).

2020-09-06
Alina

 

Nie chce mi się wierzyć - by przez cały czas - od Przewrotu majowego nikt nie wyciągnął takich - podejrzanych wątków działalności Piłsudskiego.
Przecież Sikorski był przez jakiś czas kompanem Piłsudskiego.
I niby po stu latach mieliby odkryć nieznanych wcześniej jego mocodawców?

Doskonale dziś wiemy: kim byli mocodawcy Balcerowicza, Millera, Tuska, CAŁEGO PiS.
Po owocach to poznajemy!
A co takiego miał niby zrobić Piłsudski - by dziś powiedzieć, że działał na szkodę Polski?

Czytałem różne wypowiedzi GÓWNIARZY!!!!! twierdzących, że nie pomógł Powstańcom śląskim, ani nie podjął wojny z Niemcami.
Tylko polityczny GÓWNIARZ! odważyłby się to zrobić - gdy Państwo Polskie było tylko w sercach ludzi, a nie w strukturze organizacyjnej.

Jestem pewien, że wyciągnie dzisiaj sprawy domniemanych powiązań Piłsudskiego - to AGENTURALNA ROBOTA dla rozdrobienia aktywności Polaków!
Nie wiem czy wiesz?, ale od 7 sierpnia mamy w Polsce - wprowadzony przez Morawieckiego Stan wyjątkowy!
Nawet nie raczyli tego ogłosić.

JESTEŚMY W STANIE NIEWYPOWIEDZIANEJ NAM WOJNY!

2020-09-06
Artur Łoboda

  

Archiwum

Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
Doliny władzy
sierpień 22, 2005
Mirnal
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media