ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Szok: Własne dokumenty firmy Pfizer przyznają, że szczepionki z mRNA covid spowodują masową depopulację 
14 czerwiec 2022      Ethan Huff
Wiesław Sokołowski - O, CELEBRYCI ? - wiersz z ostatniej chwili  
25 maj 2016      www.trwanie.com
Światy równoległe 
18 grudzień 2012      Artur Łoboda
Odpowiedzialność karna kowidian 
22 listopad 2020      Artur Łoboda
Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce - Max Kolonko Mówi Jak Jest  
29 grudzień 2015      Artur Łoboda
Petycja 
19 styczeń 2011      Bogusław
76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w TVP przypomina koncepcję "karuzeli" Miłosza. 
1 sierpień 2020     
No, no, taka sensacja z ust p. Biedronia a tu media nie korzystają z okazji  
8 luty 2019      Alina
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część dziewiąta 
10 kwiecień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
BESTIE, złota seria, wiersz nr 41, WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
25 luty 2018      www.trwanie.com
"Konspira" Braun - Morawiecki cz. 1  
19 sierpień 2014     
5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas. 
12 listopad 2021     
Lek na covid-19 
23 czerwiec 2020     
Kiedy pilot rozbitego MiG-29 dostanie order? 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
Zależności między polityką a kulturą 
9 styczeń 2013      Artur Łoboda
Pomnik Plugawej Polski na Rondzie Ofiar Katynia? 
21 październik 2010      Marek Głogoczowski
Festiwal Polskiej Piosenki dla młodych ludzi i nowych piosenek 
23 maj 2017      Alina
Nie jest dobrze 
8 listopad 2020     
Wystrychnął się na dudka! 
24 listopad 2018      GadowskiTV
Cheney, nadzorcą bandy morderców? 
31 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Każdy jakiś jest


Mam w swojej naturze zdolność przewidywania przyszłości i dlatego sześć lat temu - we współpracy z Dorotą Ruśkowską rozpocząłem realizację filmu "Żyrafa".
Z powodów zdrowotnych Doroty Ruśkowskiej - realizacja filmu została przerwana.

Film miał opowiadać o szczególnej formie prowadzenia polityki i agresji wobec otoczenia.
Główna bohaterka stworzyła przepis na rozpychanie się w polityce poprzez stwierdzenie, że nie jest człowiekiem, ale żyrafą.
I zażądała od otoczenia nazywania siebie "żyrafą".

Dorota Ruśkowska jest kobietką korpulentną - więc istniał również wizualny dysonans pomiędzy imieniem, a wyglądem.
Właśnie zastanawiam się: czy nie udałoby się dokończyć projektu?

Ale temat ten poruszyłem z innego powodu.
Znam wielu odmieńców.
Sam - siebie nigdy nie uważałem za "normalnego" - bo w latach młodości prowadziłem żywot Casanovy.
Pomiędzy odmiennością - a agresją polityczną jest ogromna przepaść.
I trzeba ją bardzo wyraźnie zaznaczyć.

Wokół mnie mieszkają ludzie o różnych preferencjach seksualnych i mentalnych.
Nie mam z Nimi problemu - bo zachowują się kulturalnie, a swoje skłonności pozostawiają w domach.
Co innego - gdyby chcieli zmieniać innych.
Ale tego nie robią!

Tymczasem - rzekomo katolickie i rzekomo patriotyczne media od dawna lansują różnorakich prowokatorów po to - by odwrócić uwagę Polaków od ZBRODNI DOKONYWANYCH PRZEZ PiS!
To jest celowe lansowanie różnych psychopatów TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO - by znaleźć Polakom "wroga zastępczego", a dzięki temu łatwiej rządzić!

Ja - jako pierwszy pisałem o agresywnych pederastach i jeszcze za życia Papieża opisałem przejawy pedofilii w Kościele Katolickim!
Równocześnie jednak uważam, że nie mam najmniejszego prawa wtrącać się w życie innych - o ile Oni nikogo nie krzywdzą i nie wtrącają się w moje życie!

Każdy ma swój odrębny charakter.
3 wrzesień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Katolickie i patriotyczne media mają to samo źródło co media tzw. "komercyjne", czy obecnie oficjalno-rządowe. Wszystkie mają za zadanie manipulację ludźmi. Planiści doskonale wiedzieli, że ludzie tzw. "przyzwoici" nie będą słuchać mediów preferujących apoteozę łajdactwa, więc stworzyli media, które skierowano do tychże ludzi przyzwoitych, w celu ich manipulacji. A ludzie przyzwoici dali się na ten lep złapać.
Każde segment społeczeństwa jest zagospodarowany przez media i słucha w istocie tożsamego przekazu.
Różnica jest w formie i intensywności rzeczonego przekazu, ale cele mają jednakowe.
Pamiętam jak perfidnie rozgrywano w Radio Maryja ludzi uczciwych, którzy badali tzw. "zdarzenie okołoskomeńskie". Analogicznie sprawa przedstawia się z tym wirusiątkiem.

2020-09-03
Magellan

 

Jak to często jest z LGBT wyjaśnia poniższy dowcip:

Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje: - Czy jest tutaj jakiś bur**lik? - Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro. - Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę. - Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro. - Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi? - Cóż, wiesz, to wiocha. Wszyscy wiedzą wszystko. Nasz burmistrz nie lubi męskiej miłości, dajemy mu 100 euro za milczenie. - A to Florian ma 400 euro? - Nie, szef policji też nie lubi męskiej miłości, to zacofana wiocha, więc też dostaje 100 euro i wszystko jest w porządku. - Więc 300 euro dla Floriana? - Nie, jest jeszcze ksiądz, on to brzydzi się męską miłością, dostaje 100 euro na uspokojenie sumienia. - A to Florian dostaje 200 euro? - Nie, dzielimy 200 euro pomiędzy Hansa i Marka. - Jak to? - No oni mocno trzymają Floriana, bo Florian też nie lubi męskiej miłości.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

'Katolicka' witryna PCh24.pl śmiało przypisała Piłsudskiemu kiłę - https://tiny.pl/7jqr9. Ostatnio chyba wszystkie tzw. media narodowe i niezależne zajmują się dobrązowianiem naszej historii i naszych bohaterów. Dobrązowianiem własnymi ekskrementami. Ale jednocześnie śmiało maszerują w pochodach 11/11 i podobnych.

2020-09-03
hens

 

No tak, jest trend dowalania Piłsudskiemu za kiłę, za niby zlecenie śmierci gen. Rozwadowskiego i Zagórskiego, za różne inne rzeczy tego formatu.
Problem z Piłsudskim jest innej natury.
Geneza jego działań bojówkarskich, dalej ich finansowanie i obowiązki krótko i długo-terminowe wobec dawców monety, rola w zamachu na Narutowicza w 1922r. i zamachu z 1926, roku i wyjaśnienie, czy dostał te 800.000 funtów od Anglików i czy oddał 200.000 niewykorzystanych, gdzie przebywał w dniu 15 sierpnia 1920r., jaką rolę odegrał w wystosowaniu delegacji polskiej do rozmów z Mrchlewskim, Dzierżyńskim i innymi na stacji kolejowej na Białorusi, rolę w desygnowaniu takich a nie innych negocjatorów ze strony polskiej na traktat ryski, jaką miał rolę w przekierunkowaniu założeń modernizacyjnych armii w latach 1926 - 1935 i inne.
Pamiętajmy, Lenin przyjechał do Rosji w pociągu ze Szwajcarii, a Piłsudski z Magdeburga.
Tu jest wiele wspólnych mianowników.
Zakładam, że II RP powstała z wykorzystaniem bojówek lewackich i reprezentantom tych bojówek na nasz teren powierzono zarządzaniem obszarem, który wykrystalizował się jako II RP.
Kto to pieczętował.
Niemcy Piłsudskim, którego wydelegowano na Naczelnika na kasztance.
Założeniem istnienia tego bytu państwowego była wieczysta lojalność wobec założycieli, co jest i nawet w pełni zrozumiałe.
Ale, że bojówkarze to zwykli bandyci i chłystki, a zatem z chwilą gdy przebito ich ofertę lojalnościową ofertą, która była mieszanką podbicia stawki, wybraństwa, póki co wcześniej nie oferowanego im i mirażami uniknięcia odpowiedzialności, za ryzyko wypowiedzenia dotychczasowych sojuszy, to złamali ustalone reguły.
Skutek, ci co mieli uciec przez Zaleszczyki, uciekli, co mieli wywieźć wywieźli, a resztę zostawili na pastwę losu.
I teraz, według mnie, stąd taka zapiekłość Niemców po wrześniu 1939roku, ponieważ uznali, że chłystki, na które postawili ich oszukali. Czyli zemsta na pachołkach.
Dlatego nie wybijano Czechów, Słowaków, Węgrów i Rumunów. No i Serbów, Macedończyków, Bośniaków, Słoweńców, choć wojna w Jugosławii trwała od 5 kwietnia 1941 do wyzwolenia i była bardziej zapiekła niż na naszych terenach.


Magellan

 

Przepraszam, szalone domniemania nie mogą być podstawą do oskarżania Piłsudskiego, zwłaszcza domniemania publicystów 'narodowych'. IIRP bezsprzecznie była dziełem Piłsudskiego, należy raczej zastanowić się nad postępowaniem generalicji, w tym Hallera, co doprowadziło bolszewię do samej W-wy. Gdyby Budionny nie miał takich samych przywar jak oni, to żaden cud by nam nie pomógł!

2020-09-03
hens

 

hens
Ty, albo jesteś pożytecznym głupcem, albo ignorantem.
I co istotne, nie przedstawiasz żadnych argumentów, a jedynie usiłujesz huśtać emocjami, według wzoru, który wcześniej nakreśliłem.

2020-09-03
Magellan

 

100/100 Panie Bracie Magellan

A dowód dla ignorantów:

Grzegorz Eberhardt - Pisarz dla dorosłych... str. 498
„Lewa wolna"
W nekrologu Juliana Marchlewskiego ogłoszonym przez oficjalny organ kominternu sowiecką „Prawdę" znajdujemy nieprawdopodobną wiadomość jakoby Marchlewski pertraktował w 1919 r. z Naczelnikiem Państwa Polskiego Józefem Piłsudskim. Na skutek interwencji Marchlewskiego Piłsudski wstrzymał ofensywę polską na Berezynie. W ten sposób udało się tylko bolszewikom powstrzymać Denikina w jego zwycięskim pochodzie na Moskwę.
- donosi „Słowo" 29 marca 1925 r. na swej tytułowej stronie. Redakcja ma nadzieję:
Należy się spodziewać, że Marszałek Piłsudski zechce wyjaśnić ile jest prawdy iv tej wersji. Jeżeli ona jest prawdziwa to uznać należy, że Marszałek Piłsudski popełnił wtedy błąd nie do darowania, który mścić się będzie na dalszych pokoleniach polskich. Błąd ten polegał na n i e d o c e n i a n i u [wyróżnienie od autora tekstu w „Słowie"] niebezpieczeństwa bolszewickiego. Błąd swego Naczelnika Państwa (o ile go Piłsudski popełnił) okupiliśmy utratą Mińska i Mińszczyzny, klęskami roku 1920-ego. Zwłaszcza dziś możemy twierdzić na pewno, że zwycięstwo Denikina w Moskwie nie mogłoby spowodować restauracji potęgi rosyjskiej z czasów Cesarstiua, a raczej tylko dalszą wojnę domową. W Rosji.
Mimo bardzo dokładnej lektury następnych wydań „Słowa" nie znajduję reakcji Marszałka.
* * *
strona 498

Reakcja Marszałka była jak najbardziej. Potem był w 1926 zamach stanu za angielskie pieniądze (800 000 funtów*) zrobiony przez tego bandytę spod Bezdan i ... Stanisław "Cat" Mackiewicz, redaktor Słowa, wylądował w Berezie i już więcej nie pytał.
*Zamach ten został sfinansowany przez angielską masonerię oraz środowiska żydowskie, które gardziły rządami narodowo- ludowo- chadeckimi w naszej Ojczyźnie i nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy.

2020-09-03
Marek Zadrożniak

 

Mam pytanie:
jaką ścieżką przeszły te "angielskie" pieniądze?
Kto je osobiście otrzymał i na co wydał?
Bo wedle mojej wiedzy - w 1926 roku Polacy dali się tak samo głupio oszukać - jak dzisiaj - głosując na PiS.
A może dzisiaj PiS też otrzymał jakieś zewnętrzne pieniądze?

2020-09-03
Artur Łoboda

 

"nie chciały by Polska była rządzona przez stuprocentowych Polaków- prawdziwych gospodarzy"

A przez kogo Polska była rządzona po 1926, bo się gubię...

Bolszewicka PRAWDA jest oczywiście nieprawdopodobnie wiarygodna, co nie podlega dla panów dyskusji.
A jeśli Piłsudski jest dla was "bandytą spod Bezdan", to zamyka to jakąkolwiek wymianę opinii.

P.S. Także JPII okazuje się kacerzem dla 'narodowców' - "BŁĘDNA DOKTRYNA WOLNOŚCI RELIGIJNEJ VATICANUM II Ustawicznie głoszona przez JANA PAWŁA II".

Ba, kmd Unrug jest dla nich śmierdzącym tchórzem, który winien stanąć pod sądem. Doskonale się to wszystko wpisuje w falę z szamba, która zalewa naszych bohaterów i naszą historię. Przecież i Westerplatte dowodził psychol i tchórz, prawda!? A jak wywodzi endek Ziemkiewicz, należało pójść z Hitlerem na Moskwę! Ale co dziś robić to nie wie!

Taaa... właśnie takiej współpracy z wrogami nam potrzeba.

2020-09-04
hens

 

Arturze!
W najnowszym serialu o Piłsudskim jest wątek, że kiedy w Wilnie robiło się gorąco wokół nielegalnej drukarni "Robotnika", wówczas Piłsudski i jego towarzysze rozważali drukowanie w Londynie. Został tam wydrukowany wg Wikipedii 1 numer w 1899 roku, a potem sprowadzona maszyna drukarska.
Warto prześledzić historię pisma, bo może tam jest klucz do powiązań Piłsudskiego po 1918 roku z Londynem. A i nazwiska redaktorów są ciekawe, bo pojawiają się i we współczesnym polskim życiu medialnym i politycznym (np. Zareba, Czuma).

2020-09-06
Alina

 

Nie chce mi się wierzyć - by przez cały czas - od Przewrotu majowego nikt nie wyciągnął takich - podejrzanych wątków działalności Piłsudskiego.
Przecież Sikorski był przez jakiś czas kompanem Piłsudskiego.
I niby po stu latach mieliby odkryć nieznanych wcześniej jego mocodawców?

Doskonale dziś wiemy: kim byli mocodawcy Balcerowicza, Millera, Tuska, CAŁEGO PiS.
Po owocach to poznajemy!
A co takiego miał niby zrobić Piłsudski - by dziś powiedzieć, że działał na szkodę Polski?

Czytałem różne wypowiedzi GÓWNIARZY!!!!! twierdzących, że nie pomógł Powstańcom śląskim, ani nie podjął wojny z Niemcami.
Tylko polityczny GÓWNIARZ! odważyłby się to zrobić - gdy Państwo Polskie było tylko w sercach ludzi, a nie w strukturze organizacyjnej.

Jestem pewien, że wyciągnie dzisiaj sprawy domniemanych powiązań Piłsudskiego - to AGENTURALNA ROBOTA dla rozdrobienia aktywności Polaków!
Nie wiem czy wiesz?, ale od 7 sierpnia mamy w Polsce - wprowadzony przez Morawieckiego Stan wyjątkowy!
Nawet nie raczyli tego ogłosić.

JESTEŚMY W STANIE NIEWYPOWIEDZIANEJ NAM WOJNY!

2020-09-06
Artur Łoboda

  

Archiwum

Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
Zobacz, jakie nieruchmości w drodze przestępstw przejął Kaczyński
listopad 15, 2006
Zbigniew Nowak
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Zmądrzec po szkodzie
czerwiec 27, 2003
Marek Czachorowski
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
"Euro 2012: elitarni kibice i kupiec Ibrahim"
kwiecień 22, 2007
gazeta.pl
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
Świte?ja, lodżja, welwiczja
sierpień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media