ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Jeden z tysięcy karierowiczów ...

Były przewodniczący klubu parlamentarnego Unii Pracy Janusz Lisak opuścił partię i klub. Poinformował, że w najbliższym czasie pozostanie posłem niezrzeszonym i nie wstąpi do Socjaldemokracji Polskiej.

Janusz Lisak zrezygnował z szefowania klubem UP na początku kwietnia. Podczas niedawnego kongresu UP zgłosił projekt uchwały zakładającej zacieśnienie współpracy z SdPl i połączenie się obu partii przed najbliższymi wyborami parlamentarnymi. Projekt poparło czterech delegatów.

Klub UP liczy 15 posłów. Jest to minimalna liczba posłów konieczna do utworzenia klubu. Odejście Lisaka oznaczałoby więc, że Unia Pracy nie miałaby w Sejmie klubu poselskiego, tylko koło.

Szef klubu UP Andrzej Aumiller powiedział jednak, że odejście Lisaka "nic nie oznacza" ani dla partii, ani dla klubu. Jak wyjaśnił, kilku posłów zamierza na najbliższym posiedzeniu Sejmu wstąpić do klubu Unii.

Wcześniej UP opuścili wicemarszałek Sejmu Tomasz Nałęcz i Jan Sztwiertnia. Obaj weszli do klubu SdPl.
(PAP)

Komentarz

W zasadzie, ludzi podobnych Lisakowi, jest w Sejmie większość.
To rasa cwaniaków i oportunistów gotowych na każdą niegodziwość dla ustawienia się u koryta.
Od początku Lisak przymierzał się do skorzystania na włączeniu Polski do Unii Europejskiej.
Wiele lat temu zakupił ziemie rolną z nadzieją spekulacji nią, po wejściu do Unii.
Mam nadzieje, że mieszkańcy Małopolski, których udało mu się zwieść podczas ostatnich wyborów, nigdy więcej nie dadzą się oszukać.

(Artur Łoboda)

30 kwiecień 2004

 

  

Archiwum

A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
Myślom naszym zabitym podle przez krętacza
sierpień 1, 2003
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
Kanibale
wrzesień 16, 2003
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
Gdyby Kopernik był poprawny politycznie
marzec 31, 2006
Dariusz Kosiur
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media