|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
więcej -> |
|
Podłość drukowana
|
|
Emigranci zostawili w Polsce tysiące dzieci
Porzucone dzieci popadają w depresję, zaczynają mieć problemy z nauką i z prawem
W Polsce może być już nawet ponad 100 tys. eurosierot. Według szacunków socjologów i pracowników opieki stołecznej ok. 2% dzieci w wieku szkolnym zostało porzuconych przez rodziców, którzy wyjechali za granicę za pracą - podaje dziennik "Polska".
Rodzice wyjeżdżają, by zapewnić im lepszą przyszłość, poprawić warunki materialne. Zapominają jednak, że nastolatki potrzebują także miłości i opieki, jak młodsze dzieci. Bo choć czasem są samodzielne, to nadal są dziećmi – zauważa Maria Keller-Hamela, psycholog z fundacji „Dzieci Niczyje”.
Skalę zjawiska postanowiła zbadać fundacja „Prawo Europejskie”, która przygotowuje raport „Eurosieroctwo 2008”. W jego tworzeniu wzięło udział 6 tys. ankieterów, w tym kilkuset kuratorów sądowych, którzy dotarli do 110 tys. rodzin emigrantów i opisali losy dzieci. Efekty badania są przerażające. Nie tylko ze względu na ogromną liczbę stwierdzonych przypadków porzucania dzieci, ale także ze względu na podejście urzędników i samorządów, które zamiast pomagać rodzinom, wolą takie przypadki ukrywać, wręcz zamiatać pod dywan – opowiada Piotr Bajor, prezes fundacji.
Wstępny raport opisuje kilkadziesiąt przypadków porzuconych dzieci z całej Polski. W Grudziądzu matka zostawiła pięcioro dzieci. Dwójką – 4-letnimi bli?niętami – zajęła się sąsiadka. Starsza trójka (5, 7 i 8 lat) została z babcią. Jednak gdy sąsiadka urodziła własne dzieci, oddała bli?nięta do domu dziecka.
Dzieci zostawiają nie tylko matki. 6-letnią niepełnosprawną Dzidkę ze Sławna 1,5 roku temu opuścił ojciec. Po kilku miesiącach w Anglii stwierdził, że w Polsce „to nie to...” i postanowił nie wracać do domu. Teraz Dzidką zajmują się dziadkowie, toczy się sprawa o adopcję.
Maria Keller-Hamela podkreśla typowość tego przykładu: oddawanie dzieci do domów dziecka zdarza się w ostateczności. Częstsze jest pozostawianie ich pod opieką babci, która nie jest w stanie zapewnić im właściwej opieki, u dalszej rodziny czy czasem – w przypadku nastolatków – nawet samych.
Raport o eurosieroctwie powstanie do końca czerwca. Próbowaliśmy naszymi badaniami zainteresować parlament i rząd. Jednak bezskutecznie, bo eurosieroty nie głosują w wyborach – mówi dziennikowi "Polska" Bajor.
|
|
15 kwiecień 2008
|
|
|
|
|
|
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
Koszty aneksji do UE (5).
Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
|
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
|
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Co z unia ?
październik 28, 2005
przesłała Elżbieta
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
Do pseudopatriotów - idiotów
październik 3, 2005
Artur Łoboda
|
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
|
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
|
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
|
więcej -> |
|