ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
więcej ->

 
 

Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu

Przed przyszłorocznymi wyborami w Izraelu pojawił się nowy potencjalny lider Partii Pracy, który chce nawiązać rozmowy pokojowe z Palestyńczykami bez stawiania warunków wstępnych.

Amram Mitzna, popularny niegdyś generał, a obecnie burmistrz kwitnącego miasta portowego, Hajfy, która stała się w Izraelu jedyną oazą normalnego współżycia ludności żydowskiej i arabskiej, jest oskarżany przez wielu Izraelczyków o donkiszoterię.

Jednak jego notowania wśród zwolenników Partii Pracy pokazują, że ma duże szanse na uzyskanie nominacji partii w przypadających za 13 miesięcy wyborach.

Według wyników sondażu przeprowadzonego przez jeden z największych izraelskich dzienników, Mitznę popiera 62% elektoratu Partii Pracy, podczas gdy Benjamina Ben Eliezera, jej obecnego lidera, ministra obrony w rządzie koalicyjnym Ariela Szarona - tylko 32%.

Traci on popularność wśród opozycji jako wojskowy wykonawca polityki Szarona wobec Palestyńczyków.

Burmistrz Hajfy, który 13 sierpnia rzucił wyzwanie Ben Eliezerowi i ogłosił, że będzie się ubiegał o nominację swej partii przed październikowymi wyborami 2003 r., nie wysuwa jako warunku wznowienia rozmów z Palestyńczykami odsunięcia Jasera Arafata od władzy.

O polityce premiera Ariela Szarona, polegającej na utrzymywaniu za wszelką cenę enklaw żydowskich, otoczonych ze wszystkich stron przez Palestyńczyków, mówi, iż prowadzi ona do samobójstwa.

Mitzna proponuje ewakuowanie 7 tys. Żydów mieszkających w osiedlach-enklawach w Strefie Gazy, zagrożonych potencjalnie ze strony miliona Palestyńczyków, rozgoryczonych i rozwścieczonych z powodu nędznych warunków życia, które pogarsza coraz bardziej izraelska okupacja.

Gdyby rozmowy pokojowe nie przyniosły pożądanych rezultatów - mówi Mitzna - rezerwowym wyjściem jest zastosowanie środków bezpieczeństwa w celu zupełnego odseparowania obu wspólnot, izraelskiej i palestyńskiej, w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

Jeśli chodzi o Zachodni Brzeg, Mitzna proponuje zbudowanie ufortyfikowanej linii obrony, chroniącej osiedla żydowskie położone wzdłuż granicy Izraela. Natomiast większość żydowskich osadników mieszkających na wschód od takiej ufortyfikowanej linii, należałoby - jego zdaniem – przesiedlić. Chodziłoby o większość spośród 200 tys. osadników, mieszkających na Zachodnim Brzegu.

Tutaj, w Hajfie, na małą skalę udało się pod moim kierownictwem stworzyć wyspę normalności w tym nienormalnym regionie - oświadczył w czwartek Mitzna. Wyraził pragnienie, aby przenieść to doświadczenie na cały kraj.

Izraelska Partia Pracy odgrywa drugoplanową rolę w koalicyjnym, prawicowym rządzie Ariela Szarona, powstałym po zwycięstwie jego partii, Likudu, w wyborach w 2001 r.

Ranking poparcia dla izraelskich polityków, ustalony na podstawie ostatnich sondaży opinii publicznej, przedstawia się następująco: Szarona popiera 58% Izraelczyków, Mitznę – 30%, a Ben- Eliezera – 15%.
23 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Dokąd zmierzasz Polsko
sierpień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Deklaracja Suwerenności Narodu
maj 1, 2005
przesłała Elzbieta
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Israel Shamir - Yidishe Medina. (Żydowska ucieczka do Medyny)
marzec 3, 2003
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Likwidują resztki krytyki medialnej.
kwiecień 22, 2004
Aljazeera
To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media