|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
więcej -> |
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
|
|

Minister obrony narodowej Aleksander Szczygło zapowiedział, że nie będzie ogólnokrajowego referendum w sprawie budowy elementów amerykańskiego systemu obrony antyrakietowej na terenie Polski.
- Nikt o zdrowych zmysłach nie pyta się ludzi, czy chcą żyć w kraju bezpiecznym, w którym nie ma zagrożenia - powiedział we wtorek Szczygło.
Jego zdaniem, każda decyzja rządu polskiego dotycząca przedsięwzięcia tego typu, ma przede wszystkim podnieść poziom bezpieczeństwa Polski.
Według sondażu GFK Polonia, przeprowadzonego dla TVP3 aż 73 proc. Polaków uważa, że w sprawie "ulokowania w Polsce takiej bazy" powinno się odbyć referendum, 24 proc. jest temu przeciwnych, a 3 proc. nie ma zdania.
Szef resortu obrony podkreślił, że rząd polski odpowiedział już na notę amerykańską swoją notą, warunkującą rozpoczęcie negocjacji w sprawie budowy tarczy antyrakietowej. - Możemy rozpocząć rozmowy dotyczące budowy elementów tarczy antyrakietowej, ale to rozpoczęcie musi być uwarunkowane przede wszystkim przedstawieniem przez stronę amerykańską szczegółów - zaznaczył w radiu Zet.
Szczygło nie chciał ujawnić żądań jakie polski rząd wystosuje do strony amerykańskiej w zamian za możliwość budowy tarczy. - Dopóki tych negocjacji nie rozpoczęliśmy, to nie możemy mówić też o warunkach, i nie możemy o nich mówić publicznie - argumentował. Dodał jednocześnie, że w sprawie budowy rząd uzyskuje mocne poparcie przedstawicieli opozycji.
Odnosząc się do poniedziałkowego artykułu dziennika "New York Times" minister obrony narodowej powiedział, że w dyskusjach na ten temat, nie należy przekraczać pewnej granicy posługiwania się argumentami, które są nieprawdziwe.
Poniedziałkowy "NYT" zdecydowanie skrytykował plany umieszczenia w Polsce i Czechach europejskiej części tarczy antyrakietowej. W artykule redakcyjnym dziennik pisze, że "technologia (tarczy) jest niepewna", a zagrożenie ze strony Iranu - przed którym ma ona bronić Europę - "może jeszcze być zażegnane środkami dyplomatycznymi".
Ponieważ tarcza "jest w rzeczywistości planowana jako system obrony USA (i Europy)" - pisze gazeta - "pogłębia to tylko wrażenie amerykańskiej arogancji i egoizmu". Ponadto administracja prezydenta Busha - czytamy dalej - "pogorszyła jeszcze sprawę, nie prowadząc więcej konsultacji ze swymi dawnymi sojusznikami i z Rosją".
W ocenie Szczygły, jest pewna kolejność w stosunkach z Iranem, że najpierw należy wykorzystać środki dyplomatyczne. Wiążą się one - jego zdaniem - m.in. z możliwością nałożenia sankcji.
Szef resortu obrony podkreślił, że filarami polskiej polityki zagranicznej jest członkostwo w UE i w NATO. - Nikt tych dwóch filarów sobie nie przeciwstawia. Nie sądzę żeby stosunki bilateralne, polsko-amerykańskie (...), wpłynęły na pogorszenie stosunków Polski w UE - mówił. Argumentował, że to ze względu na to, iż Polska jest członkiem Unii.
Odnosząc się do postawy Rosji w stosunku do planów budowy tarczy antyrakietowej, Szczygło podkreślił, że w opinii przedstawicieli władz rosyjskich "w grę wchodzi przeświadczenie, że w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi w Rosji, ta postawa jest raczej skierowana do wewnątrz Rosji niż na zewnątrz". Minister uważa też, że dopóki w Rosji nie zakończą się te dwa procesy, temat tarczy będzie w tym kraju służył w celach wewnętrznych.
|
|
3 kwiecień 2007
|
|
PAP
|
|
|
|
Szczęśliwego Nowego Roku
styczeń 1, 2004
zaprasza.net
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Abecadło polityczne 1
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
|
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
|
Powtórka z historii 1
grudzień 6, 2002
Artur Łoboda
|
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tanie państwo obu parzystych Rzeczypospolitych
marzec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
|
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
|
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
|
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The bloodlines
lipiec 16, 2005
D.I.
|
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
|
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
|
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|