|
Kopacz chce wysłać Polaków na rzeź
|
|
Sanacyjne Rządy Drugiej RP - popełniły poważne błędy strategiczno - wojskowe, wynikające z błędnego założenia, że Anglia i Francja - zachowają się w razie konfliktu podobnie - jak w czasie Pierwszej wojny światowej i dopełnią swoich zobowiązań sojuszniczych.
Nie brano jednak pod uwagę najważniej przyczyny przystąpienia tych krajów do wojny: była to solidarność rodowa, bo Dwór Romanowów był skoligacony z Koroną Brytyjską.
A co nas łączyło z tymi kolonistami?
Z powodu tych błędnych założeń - przewidywano podział sił niemieckich - na dwa fronty, a w takim wypadku byłaby to wojna obronno-zaczepna.
Idąc tym tropem zainwestowano ogromne środki - w całkowicie nieprzydatne później okręty wojenne i rozpoczęto budowę bombowców dalekiego zasięgu.
Za wystarczające uznano natomiast - bardzo przestarzałe czołgi produkcji francuskiej i archaiczną łączność kablową.
Nie dysponowaliśmy równorzędnymi czołgami i myśliwcami, a przede wszystkim myśliwcami bombardującymi, które dały Niemcom ogromną przewagę wojskową.
Patriotyzm i poświęcenie - to stanowczo za mało, by stawić opór przeważającej sile wroga.
Istnieje dziś realne zagrożenie, że rozzuchwalony postawą Zachodu - wobec sytuacji na Ukrainie - Putin, posunie się o krok dalej i zaatakuje Nasz Kraj.
Rząd Platformy Obywatelskiej chce mu przeciwstawić "pospolite ruszenie" Polaków, a więc walkę partyzancką - z góry zakładając, że wojsko Polskie nie ma szans w takim starciu.
Tego typu koncepcja - jest zbrodnią przeciwko Narodowi Polskiemu i niesie za sobą niewyobrażalną pogardę do życia Polaków.
Pokazała ją już w przeszłości Ewa Kopacz - gdy wspólnie z Donaldem Tuskiem - pomagała Putinowi tuszować ślady zbrodni na delegacji polskiej - lecącej do Smoleńska.
Po zamachach Federalnej Służby Bezpieczeństwa - na własnych pracowników...
Po zabójstwie w Anglii Aleksandra Litwinienki ...
Po nieustannych kłamstwach, że siły rosyjskie nie uczestniczą w wojnie przeciwko Ukrainie...
Kto dziś uwierzy, że lecący na wysokości - rzekomo - pięciu metrów samolot - w zetknięciu z błotnistym podłożem, roztrzaskał się na tysiące kawałków?
Takie teorie mogą głosić tylko ci - którzy w tej zbrodni uczestniczyli.
Od 25 lat - trwa proces depopulacji Społeczeństwa Polskiego.
Ci - którzy realizują taki plan zakładają, że niezależnie od wyników ewentualnego konfliktu, Polski z Rosją, ich cele zostaną osiągnięte, bo "gdzie dwóch się bije - tam trzeci korzysta".
Putin sam jest marionetką NWO - choć sam tego nie wie.
Ale musimy brać pod uwagę, że zostanie przez nich pokierowany - do ataku na Polskę.
W tej sytuacji - namawianie do wysłania ludności cywilnej przeciwko regularnemu wojsku - jest niewybaczalną zbrodnią, którą dziś przygotowuje Ewa Kopacz.
Sytuacja mogłaby mieć jednak inne oblicze - gdyby takie "pospolite ruszenie", dysponowało stoma tysiącami ręcznych rakiet "Grom", a jeszcze lepiej - rakiet "Piorun".
Wtedy dysproporcję uzbrojenia - można by nadrobić poświęceniem obrońców.
Ale całe - współczesne Wojsko Polskie - dysponuje czterystoma rakietami "Grom".
Wynika to z faktu świadomej i przez lata prowadzonej polityki rozbrajania Naszego Kraju.
W końcu - wedle głównego mentora Platformy Obywatelskiej - "polskość to nienormalność".
I pewnie dlatego - od lat dążą do likwidacji Państwa Polskiego.
|
|
19 luty 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polacy chcą rozszerzenia kompetencji RPP
lipiec 25, 2002
PAP
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
|
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
|
Przewodzą nam partyjni pacani i cwaniacy
listopad 4, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
|
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (2)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
|
71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
|
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
|
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
|
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
|
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
|
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
|
|