ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Aforyzmy 17 Zygmunt Jan Prusiński  
10 wrzesień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Gdy rozum śpi 
16 kwiecień 2022     
Zmiana retoryki i propagandy PO 
5 listopad 2014      Artur Łoboda
Korona - wirus 
17 kwiecień 2020      Jolanta Michna
Gdyby nie te noce... 
20 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Odwrotna strona medalu wojny w Afganistanie 
28 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Koalicja dyktatury ciemniaków z syndykatem łajdaków 
20 październik 2012      Artur Łoboda
Antoni Macierewicz 
13 listopad 2015      Artur Łoboda
"Polscy zdrajcy" według Bartoszewskiego 
1 marzec 2011      Artur Łoboda
Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego 
24 marzec 2015      Artur Łoboda
Wielki Mistrz - i El Papa 
23 kwiecień 2021      Obserwator
Gratuluje, ale boi sie schwytania i aresztu... 
11 luty 2010      tłumacz
Zdrojewski przejdzie do historii kultury 
26 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Wezwanie do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 4 listopada 2014. 
4 listopad 2014      Artur Łoboda
Mec. Joanna Modzelewska: Czy Polska i Kościół są w okowach służb specjalnych? 
30 grudzień 2018      TellTheTruth
Zmieleni.pl - komunikat 7 listopada 2012 
8 listopad 2012      zmieleni.pl
Młodzież nie zapłaci za Zdrojewskiego, ani Sikorskiego 
20 lipiec 2012      Artur Łoboda
Co to jest dialog? 
6 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Rola Stalina w 1939 roku 
29 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Sądowe rozstrzygnięcie: wirus odry nie istnieje!  
3 styczeń 2021      LiberumVeto

 
 

Oszustwa wyborcze w USA?W kilku programach telewizyjnych omówiono przebieg Wyborów prezydenckich w USA.
Wiele stacji telewizyjnych zgadza się Trumpem, że w trakcie wyborów doszło do oszustw.

Między innymi pokazano Telewidzom wykres wyników glosowania do godziny 4:30 - kiedy to doszło do matematycznie niemożliwego wzrostu głosów dla Joe Bidena i praktycznie ZERO głosów dla Trumpa.

Na załączonym zdjęciu widać ten wykres - wykonany przez amerykańskich ekspertów.

Dzisiejsze USA to "nie moja brożka" i dlatego raczej nie będę się wypowiadać - na temat tych wyborów chyba, że rozpoznany będzie mechanizm oszustwa - wspólny dla wielu krajów.

Otrzymałem też link do filmu - w którym autor komentuje wydarzenia w USA.
https://youtu.be/2IBkIupTjGg
 
Jeżeli jest ktoś zainteresowany - to zapraszam.
Dla mnie życie powoli się kończy i chciałbym przeżyć najbliższe 20 lat aktywnie.
Dlatego ponad godzinne filmy omawiające stosunkowo prosty mechanizm - są stratą czasu.
9 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Prawdziwa przyczyna oszustwa wyborczego w USA.

Historyczny Apel z jakim Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 235 lat temu:

"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"

Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się - dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) - zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku - gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty - żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 - 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś - ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

Henry Ford w swojej książce pt. "Międzynarodowy Żyd" wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować "swoich" wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to "mały pikuś" przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości - dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 - 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych "ochotników" w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

2020-11-11
Marek Zadrożniak

 

Jest coś w tym.
Ale niekoniecznie dotyczy to Żydów. To jest opis istoty psychopatii, a u Żydów jest ona nadreprezentatywna.
Mechanizm jest w gruncie rzeczy prosty, każdy kto zakłóci zasadę ekwiwalencji świadczeń, jest pasożytem. A Żydzi mają religijny patent na zakłócenie, w postaci procenta składanego.
Reszta to pochodna.
Ale wpis rzeczowy i kompetentny ponadstandardowo.

2020-11-12
Magellan

  

Archiwum

Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
Wizja Polski według PO
czerwiec 19, 2005
PAP
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media