ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak zdestabilizować kontynent? 
19 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl
Motłoch może również nazywać siebie "prawicowym" 
11 czerwiec 2020     
Honor jest w genach 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Sprawiedliwy wśród bankierów świata 
28 kwiecień 2020     
SOLIDARNOŚĆ TO "AMERYKAŃSKI RAK", KTÓRY TOCZY POLSKĘ 
13 wrzesień 2010      Marek Głogoczowski
Krzywoprzysiężny minister 
16 lipiec 2020      Bogdan Goczyński
Dlaczego trzeba zastąpić PiS? (2) 
28 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Bramy Valhalli - na motywach Święta Rękawki 2011.  
24 kwiecień 2012     
G. Vanden Bossche - Jestesmy na skraju globalnej szczepionkowej katastrofy. 
12 marzec 2021     
PiS ułatwia ŚMIECIOM szkalowanie polski 
3 lipiec 2017      Alina
Bal w Sejmie 
7 wrzesień 2020      Justyna Walker
Ani kroku w tył! 
23 luty 2012      Artur Łoboda
Ivan Komarenko - Kity i mity 
31 sierpień 2020     
Przyczepiło się g... do okrętu i mówi "płyniemy" 
2 listopad 2020      Artur Łoboda
Kim zapłoną pochodnie Nerona 
21 luty 2012      Artur Łoboda
"Emerytowany zbawca narodu" 
17 marzec 2022      Artur Łoboda
Indianie w Ameryce Polnocnej a Indianie w Ameryce Poludniowej 
10 grudzień 2012      Sokolowsky
Ekologia 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Mobbing w TVN? 
16 luty 2015      Artur Łoboda
To Polacy odkryli SARS CoV-2.
Tak twierdzi Niedzielski
 
23 styczeń 2021     

 
 

Oszustwa wyborcze w USA?W kilku programach telewizyjnych omówiono przebieg Wyborów prezydenckich w USA.
Wiele stacji telewizyjnych zgadza się Trumpem, że w trakcie wyborów doszło do oszustw.

Między innymi pokazano Telewidzom wykres wyników glosowania do godziny 4:30 - kiedy to doszło do matematycznie niemożliwego wzrostu głosów dla Joe Bidena i praktycznie ZERO głosów dla Trumpa.

Na załączonym zdjęciu widać ten wykres - wykonany przez amerykańskich ekspertów.

Dzisiejsze USA to "nie moja brożka" i dlatego raczej nie będę się wypowiadać - na temat tych wyborów chyba, że rozpoznany będzie mechanizm oszustwa - wspólny dla wielu krajów.

Otrzymałem też link do filmu - w którym autor komentuje wydarzenia w USA.
https://youtu.be/2IBkIupTjGg
 
Jeżeli jest ktoś zainteresowany - to zapraszam.
Dla mnie życie powoli się kończy i chciałbym przeżyć najbliższe 20 lat aktywnie.
Dlatego ponad godzinne filmy omawiające stosunkowo prosty mechanizm - są stratą czasu.
9 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Prawdziwa przyczyna oszustwa wyborczego w USA.

Historyczny Apel z jakim Benjamin Franklin zwrócił się do kierownictwa młodego państwa około 235 lat temu:

"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"

Te ostrzeżenia zostały zlekceważone, a ekspansja Żydów do USA rosła tym mocniej, im kraj ten stawał się - dzięki przedsiębiorczości i pracowitości białych imigrantów z Europy (w tym Polaków, co mocno podkreśla w swojej książce Henry Ford) - zamożniejszy i nowoczesny. Wymownie oddają to statystyki opublikowane przez Komitet Żydów Amerykańskich (American Jewish Committee), a więc instytucję w kwestiach żydowskich raczej wiarygodną.

W roku powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki (1776) szacunkowa liczba Żydów wynosiła od 1000 do 2500. Sto lat później (początki kapitalizmu) było ich już około ćwierć miliona, a w 1920 roku - gdy gospodarka wolnorynkowa zaczęła przynosić wymierne efekty - żydowscy buchalterzy skalkulowali liczbę swoich ziomków w USA w granicach 3.300.000 - 3.604.580. W 2001 roku American Jewish Committee ocenił liczbę Żydów w USA dokładnie na 6.155.000.

Stanowi to niespełna 2 proc. obywateli USA lecz w tym wypadku liczy się nie ilość, a jakość. Ściślej zaś - ulokowanie i pozycja Żydów w kluczowych segmentach każdego państwa; od finansów, poprzez administrację, oświatę, naukę i gospodarkę aż do mediów.

Henry Ford w swojej książce pt. "Międzynarodowy Żyd" wykazał jednoznacznie, iż decydująca pozycja Judejczyków w najważniejszych strukturach amerykańskiego państwa nie jest bynajmniej wynikiem ich predyspozycji intelektualnych lecz konspiracyjnej solidarności plemiennej nakazującej lokować "swoich" wszędzie tam, gdzie jest dostęp do pieniędzy i świadomości gojów, czyli nie-Żydów.

Pierwszą z preferencji wymownie określa mało znany fakt, iż najokrutniejszą z organizacji gospodarczych działających na terenie USA wbrew prawu była nie mafia włoska lecz żydowska, a osławiony Al Capone to "mały pikuś" przy żydowskim bandycie i zwyrodnialcu o personaliach Lansky vel Meyer.

Preferencję drugą, czyli docieranie do świadomości (czytaj: ogłupianie) gojów uosabia wielki przemysł filmowy, absolutnie zdominowany przez Żydów. Dzięki temu w ponad 400 filmach poświęconych tej nacji, wyprodukowanych w Hollywood nie ma ani jednego, który pokazywałby żydostwo w złym świetle. Gwoli ścisłości - dotyczy to także filmów o tematyce gangsterskiej.

Odnosząc się do przestróg Benjamina Franklina, nie sposób zbyć milczeniem takiej kwestii jak wyjątkowa naiwność i podatność Amerykanów na żydowskie pranie mózgów. Jego efektem jest nie tylko zgoda na finansowanie z kieszeni amerykańskich podatników tworu o nazwie Izrael (roczne dotacje do tego geszeftu wynoszą 5 - 6 miliardów dolarów) ale także poświęcanie życia tysięcy młodych "ochotników" w imię żydowskich interesów na Bliskim Wschodzie czy przyzwolenie na deprawowanie amerykańskiego społeczeństwa przez żydowskie media. Ba, nawet lepiej poinformowani (vide: Franklin) masoni stali się z czasem tępymi narzędziami w rękach Sanhedrynu, realizując nakreślone przez Żydów cele z podziwu godnym zaangażowaniem. Dotyczy to również absolutnej większości prezydentów USA, z Clintonem i dwoma Bushami na czele.

Na zakończenie coś zamiast puenty; około 80 proc. Amerykanów płci męskiej poddanych zostało zabiegowi obrzezania. Wśród nich nie brakuje wielu osób mieniących się chrześcijanami wyznania rzymsko-katolickiego. Można zatem przyjąć założenie, iż obecni obywatele USA cierpią także na nieodwracalne obrzezanie mózgów. A to sprawia, że dzisiaj ethos amerykańskiej przedsiębiorczości, moralności i praworządności stał się dawno przebrzmiałą legendą.

Żydzi już o tym wiedzą. Na usilnie lansowanych w hollywoodzkich filmach Murzynach, Latynosach oraz narkomanach, pedałach i innych dewiantach dużych pieniędzy zrobić się już nie da. Wszak nawet pasożytnicza jemioła czerpie życiodajne soki tylko z drzewa zdrowego.

Stąd mocny żydowski kurs na kraje Europy środkowo-wschodniej, z Polską na czele. Tu jeszcze nie brakuje durniów zauroczonych amerykańskim mitem o pucybucie, który staje się milionerem. Można wykorzystać ich umiejętności, pracowitość i gotowość na wszelkie wyrzeczenia. Zanim zorientują się co jest grane i kto faktycznie zgarnął największe profity z ich krwawicy, będą zbyt starzy i zbyt niedołężni, aby naprawić swój błąd. Pozostanie tylko wegetacja albo eutanazja.

Benjamin Franklin nie tylko odkrył mechanizm wyładowań atmosferycznych i wynalazł piorunochron. Dał Amerykanom również patent na swoisty żydochron. Niestety, nie skorzystali z jego geniuszu w tej materii. Dzisiaj są najbardziej zadłużonym u żydowskich lichwiarzy i najbardziej ogłupiałym przez żydowską propagandę społeczeństwem na świecie. Tracą zastawione hipotecznie domy, dają się zabijać w Iraku, Afganistanie i na innych frontach wyznaczanych przez swoich żydowskich namiestników. Czy naprawdę musimy iść śladem, jaki wytyczają ci biedni obrzezańcy?

2020-11-11
Marek Zadrożniak

 

Jest coś w tym.
Ale niekoniecznie dotyczy to Żydów. To jest opis istoty psychopatii, a u Żydów jest ona nadreprezentatywna.
Mechanizm jest w gruncie rzeczy prosty, każdy kto zakłóci zasadę ekwiwalencji świadczeń, jest pasożytem. A Żydzi mają religijny patent na zakłócenie, w postaci procenta składanego.
Reszta to pochodna.
Ale wpis rzeczowy i kompetentny ponadstandardowo.

2020-11-12
Magellan

  

Archiwum

Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
Zobacz, jakie nieruchmości w drodze przestępstw przejął Kaczyński
listopad 15, 2006
Zbigniew Nowak
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Oszustwa wyborcze w USA
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media