ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

Lepper się nie nadaje


Andrzej Lepper nie nadaje się na wicepremiera. Uważa tak abp Józef Życiński, który krytycznie odniósł się do możliwości powołania go na to stanowisko.


Metropolita lubelski gościł w niedzielę w kurii pracowników, sympatyków i sponsorów archidiecezjalnego radia "eR" na spotkaniu opłatkowym.

- Ja osobiście nie widzę możliwości, żeby można było pozostać na poziomie pięknych deklaracji o IV Rzeczpospolitej a stworzyć rząd, w którym wicepremierem będzie ktoś, kto ma przestępstwa na swoim koncie i ktoś, kto wobec prawa zachowywał się w sposób bulwersujący, stanowiący zaprzeczenie stylu, o jakim marzymy mówiąc: czwarta Rzeczpospolita - powiedział abp Życiński podczas spotkania.



Metropolita powiedział też, że radio "eR" powinno być "ośrodkiem oddziaływania ponadpartyjnego, niezależnego od różnych grup, w którym się powie przykrą prawdę różnym środowiskom". Podkreślił, że media powinny służyć umacnianiu elementarnych zasad w społeczeństwie. - Dobro wspólne i dobro Rzeczpospolitej powinno nas jednoczyć - zaznaczył.

W spotkaniu opłatkowym wzięli też udział przedstawiciele władz miejskich, samorządowych i wojewódzkich, parlamentarzyści oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Radio "eR" (Ewangeliczna Radość) działa od czterech miesięcy w archidiecezji jako samodzielna stacja. Zostało utworzone po rozwiązaniu umowy lokalnej rozgłośni z siecią radia Plus
15 styczeń 2006

PAP 

  

Archiwum

SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Dobrze że chociaż nieliczni... Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media