ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
więcej ->

 
 

Co się Kołodce marzy w roku bieżącym

Likwidacja szarej strefy oraz działania zmierzające do zwiększenia liczby miejsc pracy to zdaniem Grzegorza Kołodki najważniejsze zadania stojące przed rządem w najbliższych miesiącach. Podczas sobotniego spotkania w Radiu Wrocław minister zaapelował do gospodarstw domowych, ludności, przedsiębiorców i banków, by kupowali dolary i euro, które nie będą już tańsze niż teraz. Jego zdaniem jest to wyjątkowo dobry okres poprawienia swojej sytuacji finansowej. Według wicepremiera kupując dolary i euro my sami przyczynimy się do ożywienia polskiej gospodarki.

Zdaniem Grzegorza Kołodki już w pierwszych miesiącach roku nastąpi przyspieszenia tempa wzrostu gospodarczego, kiedy bezrobocie wpierw przestaje wzrastać, a potem będzie spadało. "Dzisiaj już nie ma konieczności tak arcyrestrykcyjnej polityki pieniężnej Banku Centralnego ochładzającej koniunkturę i hamującej popyt wewnętrzny - wręcz odwrotnie " - zaznaczył wicepremier.

Według Kołodki powodem wzrastającego bezrobocia jest także za wysoki kurs złotego, który nie odzwierciedla rzeczywistego stanu polskiej gospodarki.

Wicepremier podkreślił jednak, że obecnie każdy może to wykorzystać i namawiał do kupowania dolarów.

Grzegorz Kołodko przebywa we Wrocławiu, gdzie spotykał się z władzami Uniwersytetu Wrocławskiego. Wicepremier przekazał pieniądze na budowę nowej biblioteki.
IAR

Komentarz

To bardzo smutna wiadomość
Likwidacja szarej strefy metodami administracyjnymi, przy jednoczesnej polityce wysokich obciążeń fiskalnych, to jedynie żart wypowiadany przez najważniejszego w Polsce ministra.
Natomiast nawoływanie do zakupu walut obcych świadczy tylko o jednym : Kołodko planuje dokonać dewaluację złotówki.

Nie można - bowiem - poważnie traktować oświadczenie że „przez zakup walut obcych przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego”.
Dosłowne traktowanie tej wypowiedzi sprowadzało by się do konkluzji że Kołodce już całkiem odbiło.
4 styczeń 2003

Artur Łoboda / IAR 

  

Archiwum

Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media