|
Czy już zapomnieliśmy kim są członkowie PO?
|
|
W 2003 roku napisałem do postronnych Żydów odezwę.
Zatytułowałem ją "Globalizm - czyli programowy upadek świata".
Dzięki Izraelowi Adamowi Shamirowi opublikowana została w wolnych - żydowskich mediach.
Po studiach historii Żydów w Polsce - zrozumiałem mechanizm pogromów.
W środowisku żydowskim od zawsze byli zbrodniarze, którzy dopuszczali się wobec "gojów" prowokacji - by zarobić na antyżydowskich rozruchach.
A cierpieli na tym zawsze - zwykli Żydzi.
I właśnie w 2003 roku ostrzegałem, że coś takiego czeka Ludzkość.
Nie byłem jednak w stanie wyobrazić sobie, że szykują aż taką potworną zbrodnię - jak obecna wojna przeciwko Ludzkości - pod pretekstem mistyfikacji "Covid-19".
Ale jedyną pozostałością z mojego artykułu - pozostało słowo "bangster".
Nie chcąc używać wobec zbrodniarzy słowa "Żyd", bo przecież odezwę pisałem do tej nacji - opisywałem ich słowami "bankierzy-gangsterzy".
I ktoś czytający połączył je w znane dziś słowo "bangster".
Aby zrozumieć co się wokół Nas dzieje - należy poznać: kto rządzi w Krajach największego terroru kowidowego.
A konkretnie: jakie są powiązania rządzących - z głównymi przywódcami wojny przeciwko Ludzkości
Kilka nazwisk dla przykładu:
Emmanuel Macron
W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012.
Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro.
Mario Draghi (Premier Włoch)
W latach 2002–2005 pracował w sektorze prywatnym jako dyrektor zarządzający i wiceprezes Goldman Sachs International.
Mateusz Morawiecki
W 1995 odbył staż w Niemieckim Banku Federalnym.
W 1998, po odejściu z administracji rządowej, podjął pracę w Banku Zachodnim. W latach 1998–2001 był doradcą prezesa zarządu, a następnie dyrektorem Banku Zachodniego.
W 2001, po połączeniu Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego, został członkiem zarządu Banku Zachodniego WBK, a w maju 2007 objął stanowisko prezesa zarządu tej instytucji.
Prezydent Austrii Alexander Van der Bellen
W połowie lat 70. wstąpił do loży masońskiej w Innsbrucku.
Boris Johnson
Jest najstarszym z czworga dzieci Stanleya Johnsona, byłego członka Parlamentu Europejskiego z ramienia brytyjskiej Partii Konserwatywnej i urzędnika Komisji Europejskiej oraz Banku Światowego i jego pierwszej żony, malarki Charlotte Johnson Wahl.
Ze strony matki ma korzenie żydowskie, a jego przodkowie pochodzili z Litwy i Rosji.
Tak więc żydomasoneria obsadziła swoimi ludźmi wszystkie ważniejsze Rządy świata.
Nie inaczej jest z Polską.
Ale mamy tu zabawę w "dobrego i złego policjanta".
Terror kowidowy w Polsce jest stosunkowo umiarkowany.
Dlatego, - dla przypodobania się swoim mocodawcom - Donald Tusk zarzucił rządzącym, że "nie podejmują żadnych działań, mogących ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.
(...)
Wzywam polski rząd i premiera Morawieckiego, aby ujawnił dzisiaj, jak brzmią rekomendacje Rady Medycznej, którą powołał - powiedział szef PO.
- Należy ujawnić rekomendacje Rady Medycznej powołanej przez premiera i mówię o tym także dlatego (...),
że rekomendacje Rady Medycznej, które rząd ujawni, przedstawi i będzie chciał przeprowadzić, będą mogły liczyć na wsparcie moje i Platformy Obywatelskiej, nawet jeśli przyjdzie nam za to zapłacić polityczną cenę" - dodał.
Według Tuska "po to się bierze władzę - dzisiaj rządzi PiS, premier Morawiecki, minister Niedzielski - żeby brać odpowiedzialność za trudne decyzje".
Tymczasem - stwierdził - w sprawie walki z pandemią rząd nie ma planu.
Źrodło: https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-donald-tusk-wzywa-rzad-do-ujawnienia-rekomendacji-rady-medycznej-w-sprawie-pandemii-5495754
W tych oślizłych zwrotach Tusk daje żydomasonerii sygnał, że wykona ich polecenia - gdy dojdzie do władzy w Polsce.
Proponuję przypomnieć sobie: jak w latach rządów PO pacyfikowano manifestacje patriotyczne, jak bito ludzi trzymających polską flagę, jak nasyłano prowokatorów - by podpalali budkę przez ambasadą.
Podejrzewam, że po objęciu władzy Tusk będzie nasyłał Policję do bicia ludzi bez namordników, a w skrajnych wypadkach nawet strzelał do ludzi, których określi "zagrożeniem dla zdrowia".
Tylko, na kogo mogą dziś głosować Polacy?
Nawet znaczna część Konfederacji się zeszmaciła.
|
|
20 listopad 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
|
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
|
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
|
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
|
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
|
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
|
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
|
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
|
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
|
|
|