ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Bankructwo Ukrainy 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
więcej ->

 
 

O kogo chodzi?


Jednym ze znanych komentatorów na internecie, jest John Kaminski skylax@comcast.net który tworzy nowa formę dziennikarstwa, wolnego od zakłamania korporacyjnego i pisze prawdę, tak jak ją widzi, an każdy temat, włącznie ze sprawozdaniem rządowym o ataku terrorystów na wieżowce nowojorskie i Pentagon w 2001 roku. Przetłumaczę z angielskiego w skrócie jak ostatnio Kaminski zastanawiał się nad mechanizmem grożącym zniszczeniem USA i dzielił się swoimi wnioskami, które mu się nasunęły, zwłaszcza po oglądaniu tureckiego filmu „Dolina Wilków” („Valley of the Wolves”).

Wedlug tego filmu, Ameryka będzie pociągnięta do odpowiedzialności, za wszystko co jest złe w dzisiejszym świecie. Amerykanie są przedstawiani jako okrutni mordercy, tak jak zbrodniarze niemieccy w czasie Drugiej Wojny Światowej i moga być nawet surowiej osadzeni z powodu amerykańskiego postępowania w Afganistanie i w Iraku i jak innych krajach.

Kaminski uważa, że jest jeden element wspólny Amerykanów i Niemcow, w ich upadku w opinii światowej. Główna scena w filmie „Dolina Wilków” pokazuje rze? kobiet i dzieci, w czasie wesela, dokonaną przez żołnierzy amerykanskich, z wyrażną pogardą dla ofiar, pod-ludzi, tak jak to sie stało w Afganistanie, kilka lat temu i zostało zlekceważone przez media w USA. Podobne zdarzenia wielokrotnie powtarzały się w Palestynie i w Iraku. Nasuwa się pytanie, co ogarnęło Amerykanów, że stali się bezmyślnymi robotami, ktorzy z przyjemnością torturują niewinnych ludzi. Film ten opóścił jeden ważny element.

Kto powoduje nawrót do barbarzyństwa? Jak to się stało, że USA, kraj znany z wolności i tolerancji, nagle staje się totalitarnym i nawet prześladuje własnych obywateli, ktorzy chcą sprawiedliwości, lub zadają uzasadnione pytania? Jak to jest, że prawie nikt nie pisze o tym i ogólnie nawet tej rzeczywistosci nie chce widzieć i nie mówi o niej? Jak to sie stało, że Amerykanie są ślepi na ból, ktory zadają i na fakt, że ich drakońskie metody powodują cierpienia też w USA.

Perwersyjna przemiana Amerykanów z pobożnej i przyjaznej ludności, nie stała się z dnia na dzień. Przez ostatnie 50 lat Ameryka zmieniła się, ze współczującego kraju dla prześladowanych, w kraj oprawców. Jak się to stało i dlaczego? Odpowied? na to pytanie jest zabroniona. Jeżeli dziennikarz wspomni zabronione słowo, żaden z głównych mediów nie dotknie się takiego reportażu. Ludzie odruchowo uchylają sie od wymówienia tego słowa. Wiele, niby demokratycznych państw przeprowadziło ustawy, zabraniające wszelkiej dyskusji na ten temat, który jest jak przysłowiowy słoń w sklepie porcelany.

Czy tajemnicza siła powodujaca te okrucieństwa, jest też ?ródlem informacji przyswajanej przez Amerykanów przez całe ich życie? Jakiej trzeba odtrudki, żeby pozbyć się zakłamania, jeżeli ludzie są wychowani i nauczeni myśleć w USA, przez ten sam element, o którym nie wolno mówić? Jak nastąpił upadek moralności w przeciągu pół wieku rewolucji seksualnej, która zmienia dziewczęta pragnące zamążpójścia, w prostytutki, łykające pogułki antykoncepcyjne? Jak to się stało i kto jest za to odpowiedzialny?

Wystarczy przypomnieć sobie prasę, telewizję i filmy, ktore zdemoralizowały Amerykę, jej ludność i jej religię, zawsze bez wspominania szczególnej grupy, zawsze popierającej zmiany i kontrolującej media. Nie pisze się w prasie, komu służą sprzedajni politycy. Używa sie tylko ogólników jak „Nowy Porządek Świata,” komuniści lub masoni bez wyjaśnienia, kto ukrywa się pod tymi synonimami. Na przykład postępowi krytycy, jak Noam Chomsky, Jeff Blankfort, William Blum, opisują dzisiejszą degradację, ale nie wyjaśniają kto głównie psuje moralność Amerykanów. Do jakiej grupy ci pisarze należą?

Dlaczego jest politycznym samobójstwem, każdego wybieralnego polityka, jeżli on nie sprawdzi każdej ważnej decyzji z tą grupą? Dlaczego każdy stosuje samo-cenzurę i boi się o swoją pracę tak, że uważa za niebezpieczne, nawet wspominać o okrucieństwach popelnianych w jego imię? Dlatego jesteśmy na progu straty życia, kraju i planety, ponieważ nieuczciwi ludzie, udają postępowych i miłosiernych, ale ukrywają inne cele. Nie wolno zauważyc i zrozumieć, że ludzie tracą, a ci co ich wywodzą w pole, na tym zyskują.

Ludzie dają się zwodzić, ale nie umieją zrozumieć, kto ich zwodzi i kto zmienił ich życie, żeby na tym korzystać i obrabował ich z wszystkiego co im było drogie. Kaminski pisze że słowo, które boisz się wymówić ze strachu przed konsekwencjami, grupa ktorą boisz sie utozsamić, zniszczyła to co ci było drogie, ale nadal boisz się i zamiast mówić prawdę dajesz zwodzić. Jeżli chcesz sie bronić, może zechcesz zwrócic uwagę na to słowo, ktorego bałeś się wymieniać, a teraz zagraża ono twemu życiu, twemu krajowi i twojej planecie w dobie broni nuklearnej.

www.pogonowski.com
12 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Dewaluacja"
czerwiec 28, 2005
piotr gilek
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
30 milionów durniów?
grudzień 15, 2002
Artur Łoboda
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
"Ejszyszki"
maj 28, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
"Pro Polonicum" - nowe pismo polonijne
czerwiec 28, 2006
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
A Chronology of the Zionist Master Plan for World Domination
styczeń 9, 2007
przysłał ICP
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
Prostacy 1
luty 26, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media