|
Kto mordował w Katyniu |
|
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
Światowy dług |
|
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
Patriotyzm |
|
Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
|
|
www.globalresearch.ca |
|
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
|
|
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
|
|
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
|
|
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
|
|
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
więcej -> |
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
|
|
Dziennikarze Polskiego Radia wraz z towarzyszącym im tłumaczem zostali wczoraj zatrzymani do kontroli w pobliżu amerykańskiej bazy wojskowej w północnej części Bagdadu.
Zdaniem korespondenta PR w Iraku Michała Kukawskiego, Amerykanie nie zwracając uwagi na to że zatrzymani są dziennikarzami, potraktowali ich jak przestępców.
Jak relacjonuje Michał Kukawski, na drogę wybiegło około 15 uzbrojonych żołnierzy, którym towarzyszyła iracka policja. Droga została zablokowana kolczatkami, a dziennikarzom kazano wysiąść z samochodu.
Polakom polecono ustawić się twarzami do muru okalającego bazę, następnie przeszukano ich i odebrano telefon satelitarny.
Według Kukawskiego cała akcja przed bazą mogła trwać około kwadransa.
Irackiemu tłumaczowi dziennikarzy Polskiego Radia związano ręce plastikową linką. Podczas przesłuchania Polaków okazało się, że podejrzenia Amerykanów wzbudził telefon satelitarny, przez który chwilę wcześniej Michał Żakowski nadawał korespondencję dla Polskiego Radia.
"Zapowiedziano nam, że będziemy się tłumaczyć z tego wszystkiego przed dowództwem" - relacjonuje Kukawski, który wraz z Żakowskim spędził potem w bazie amerykańskiej dodatkowe pół godziny.
W międzyczasie Amerykanie zadzwonili do Polskiego Radia, by sprawdzić numer, z którym łączył się Żakowski.
"Na pożegnanie jeden z Amerykanów zapowiedział, że jeżeli się jeszcze raz spotkamy, to nie tylko pokasuje nam nagrania, ale spali nam komputer, wszystkie notatki i sprzęt nagrywający" - opowiada Kukowski.
Według niego iracki tłumacz, który od wielu lat współpracuje z zagranicznymi dziennikarzami, został potraktowany w ten sposób po raz pierwszy.
W opinii Kukawskiego Amerykanie są niechętni jakimkolwiek rozmowom z dziennikarzami. Zdaniem polskiego korespondenta wydają się być ostatnio bardzo zdenerwowani.
"Wczoraj na jedną z głównych ulic Bagdadu wyjechały aż cztery amerykańskie czołgi po to tylko, żeby rozgonić 30-osobową demonstrację" - relacjonuje Kukowski.
Jego zdaniem świadczy to o zmianie amerykańskiej taktyki w Iraku.
|
18 listopad 2003
|
www.onet.pl
|
|
|
|
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
|
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
|
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
|
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
Doktryna Breżniewa po amerykańsku
czerwiec 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
|
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
|
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
|
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
|
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
|
Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
|
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
|
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
|
Azbest, czyli giga "kit"
grudzień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|