ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Program Patriotów 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Karel Gott już nam nie zaśpiewa .... RIP 
3 październik 2019      Alina
O sytuacji w Lombardii, wakcynacji i maseczkach 
3 grudzień 2020      Artur Łoboda
Poszukiwany jest nowy Snowden 
27 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Globalny świat walczy z państwami narodowymi 
30 październik 2020      krakus
Auld Lang Syne 
29 styczeń 2020      Brexit
Kiedy ma się odbyć następny „proces norymberski”? 
28 listopad 2021     
Potrzeba nam prawdziwych artystów 
17 maj 2015      Artur Łoboda
Kto na tym skorzystał? 
19 sierpień 2017      Artur Łoboda
Jak sukces zamienić w porażkę? 
14 maj 2020     
Krystyna Grzybowska o niemieckiej polityce historycznej 
14 grudzień 2013     
Przegrana rewolucja. Niewłaściwy czas i miejsce 
2 grudzień 2018     
Dlaczego nikt nie broni Hartmana? 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Wiesław Sokołowski MIECZ wiersz  
14 marzec 2012      www.trwanie.com
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
21 lipiec 2020     
Oferta pracy 
24 marzec 2010      Goska
Samouczek I 
6 luty 2011      Bogusław
Prawo prasowe 
10 grudzień 2010     
Moja - Oficjalna wizyta w Czechach i Słowacji 
20 czerwiec 2011      Artur Łoboda
250 tys. eksponatów czeka na powrót do ojczyzny… 
9 luty 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Sgarbi w Izbie: „Wygląda na to, że rząd dąży do drugiej fali”

 

Wczoraj szanowny Vittorio Sgarbi (włoski polityk, parlamentarzysta i eurodeputowany ) przemawiał przed Izbą w intencji zapoczątkowania międzynarodowego dochodzenia w sprawie pochodzenia epidemii Covid-19.

Mówił o tym, jak ważna jest komisja włoska i europejska, która wyjaśnia niejasności, aby uniknąć wzburzenia i paniki w sumieniach obywateli.
„Wydaje się bardzo niezwykłe, kiedy mówimy o jednolitych wytycznych w ramach Unii Europejskiej, że jesteśmy poza nią, w bardzo precyzyjny sposób, jako jedyny kraj europejski w stanie wyjątkowym”, stwierdził Sgarbi na sali posiedzeń.

I to pomimo tego, że w wielu krajach europejskich sytuacja jest poważniejsza niż nasza.
„W tych godzinach zarażonych [we Włoszech] liczy się do kilkudziesięciu, a śmierć ogranicza się do liczby na palcach jednej ręki”.
Vittorio Sgarbi zastanawia się, jak można przygotować międzynarodową ankietę na temat genezy epidemii i jednolitych wytycznych w Unii Europejskiej, skoro nasz kraj podejmuje różne decyzje.

Zaapelował: „ Parlament lub Komisja Europejska powinny ocenić, dlaczego Włochy są poza Europą”.


Przemówienie Sgarbiego w Izbie: „(Komitet Techniczno Naukowy) CTS wydaje rozkazy rządowi”

„Istnieje Komitet Techniczno Naukowy, w którym prawie nie ma eksperta w tej dziedzinie, który wydaje rozkazy rządowi, a ten jest posłuszny”.

Powtórzył, że opinia CTS jest sprzeczna z opinią wielu lekarzy i naukowców, którzy pracowali na pierwszej linii frontu. Wśród nich cytował: Zangrillo , Clementi , Bassetti , Silvestri , Tarro i Gismondo .

Wydaje się, że tylko niektórzy lekarze mijają się prawdą. Wśród nich wymienił Burioniego: „Najpierw wszedł jako absolutny autorytet, a potem odszedł.
Być może w jego prywatnej działalności były interesy pozyskania szczepionki, o której toczy się otwarta debata, co nie oznacza oddania głosu no-Vax ”.


Sgarbi podkreślił przed Izbą, że „skupienie się wszystkich na badaniach nad szczepionkami ma związek z światowymi kręgami spekulacji w przeciwieństwie do zdrowia, które należy zagwarantować obywatelom”.

Następnie wspomniał o CTS (Komitet Techniczno Naukowy), który nadal „utrzymuje nas w strachu przed drugą falą, o której nic nie wiemy, ale która wydaje się być celem, do którego rząd oczywiście dąży ”.
Kontynuował: „Komisja musi wyjaśnić różnicę między stanowiskiem CTS a stanowiskiem Clementiego, Zangrillo i Bassettiego.
Czy to głupi lekarze, których trzeba wyrzucić ze Związku Lekarzy?
Pomyśl tylko o sprzeczności, której trzeba zaradzić między tym Gallim i dr Gismondo: pochodzą z tego samego szpitala i wyrażają przeciwstawne opinie".Aspekt konstytucyjny

Pan Sgarbi zadał sobie pytanie, czy naprawdę powinniśmy przestrzegać wytyczne naukowców, którzy zablokowali wszystkie prawa konstytucyjne?
Zacytował dr Cartabię, prezesa Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził w kwietniu : „W Karcie konstytucyjnej nie ma klauzul dotyczących zawieszania praw podstawowych uruchamianych w wyjątkowych sytuacjach, ani prognoz, które w czasach kryzysu pozwolą na zmiany w strukturze władzy. "

Odnosząc się do tego oświadczenia, sędzia Frosinone przypomniał również , że uchylił karę nałożoną podczas blokady za naruszenie wolności osobistych obywatela.

"Wszystko to wydaje mi się, że ustanowienie związku między zdrowiem a wolnością jest bardzo ważnym tematem międzynarodowego, a przede wszystkim europejskiego śledztwa, które wskazuje na wspólne perspektywy i wybory w ustalaniu sposobu walki z tą epidemią, bez przemocy wobec ludzi" , podsumował Sgarbi. do Izby.
 

 
https://www.oltre.tv/sgarbi-alla-camera-governo-seconda-ondata/
11 sierpień 2020

Denise Baldi 

  

Komentarze

 

Nic tak nie otwiera oczu jak prawda! Zobacz do czego mogą się oni posunąć!
Poznaj fragment pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:
Rozdz. XLV - KWESTIA ŻYDOWSKA W ŚWIETLE GRÓŹB MOJŻESZA I PROROKÓW
DRUGI (NIEDOSZŁY) PROCES CHRYSTUSA - dlaczego był holokaust
Zburzenie świątyni potwierdza, że wszystkie uroczystości religijne istotnie odrzuconymi zostały. Wiernym również odbiciem życia narodu żydowskiego jest proroctwo Ezechiela:
"Rozproszę wszystkie ostatki wasze na wszystkie wiatry"551.
"I dam cię na spustoszenie i na hańbę narodom, które są koło ciebie... I będziesz hańbą i bluźnieniem, przykładem i zdumieniem między narodami, które koło ciebie, gdy uczynię w tobie sądy w zapalczywości i rozgniewaniu"552.
"Dlatego wyrzucę was z tej ziemi, do ziemi, której nie znaliście wy i ojcowie wasi, a tam służyć będziecie bogom (władcom) cudzym we dnie i w nocy, dopóki nie okażę wam miłosierdzia"553.
Wyrzucenie to nastąpiło, kiedy starszyzna żydowska zdradziła swój naród, kiedy odrzuciła Jezusa jako Mesjasza. Odrzucenie to nie tylko trwa do dni naszych, ale potęguje się prawie z dniem każdym, wyzwane nową zbrodnią, którą starszyzna żydowska wyzwała Boga, zapowiadając bluźnierczo rewizję procesu karnego przeciw Chrystusowi Panu, po wojnie światowej, kiedy żydostwo poczuło swą potęgę i chciało wykazać, że proces ten był legalnym i sprawiedliwym, że zatem Chrystus Pan zasłużył na karę śmierci krzyżowej. Żydzi w Ameryce zebrali wielkie sumy, by niby naukowo przeprowadzić rewizję tego procesu, chcąc się ponownie znęcać nad Chrystusem, chcąc Imię Jego bezcześcić.
Lecz Bóg nie pozwolił z siebie naigrawać. Przygotowania były w toku. Pieniądze zbierano. Powstała już cała literatura przygotowawcza do tego bluźnierczego procesu. Żydzi się cieszyli. Tymczasem, jak piorun z jasnego nieba spada na żydów grom w Niemczech, w kraju, w którym żydzi, o ile jeszcze formalnie nie rządzili, to byli już u progu do władzy. Wszystko było przygotowane do rewolucji komunistycznej.
Trocki specjalnie przyjechał do Kopenhagi, żeby momentalnie zjawić się samolotem w Berlinie. Rewolucja miała ogarnąć całą Europę i oddać ją pod władzę żydokomuny. Ustałoby wtedy nawet najmniejsze panowanie nad Izraelem, przeciwnie, Izrael wykonywałby rządy i wtedy, jak Talmud zapowiadał, mesjasz miał już przyjść.
Z największą stanowczością zapewniał już o tym żydów z "Naszego Przeglądu" w Warszawie w r. 1927 wielki rebe dr Szmarjachu Lewin, pocieszając ich:
"Powiadam wam, że teraz mesjasz przychodzi. Teraz a nie później"554. O mało go już nie widać wśród ogólnego napięcia i oczekiwania. Minęło jednak kilka lat i nie przyszedł jeszcze. Wtedy podtrzymywał na duchu żydów ówczesny prezes egzekutywy żydowskiej Nachum Sokołów, wyznając również w Warszawie: "My wszyscy oczekujemy mesjasza"555.
Lecz zamiast owego tak oczekiwanego mesjasza, pogromcy gojów, przyszedł tylko Hitler, pogromca żydów. A przyjście jego wypadło w stosunku do żydów 1 kwietnia 1933 r., a zatem mniej więcej około 14 nizan, kiedy przed 1900 laty starszyzna żydowska wraz z tłumami ludu wołała: "Krew Jego na nas i na synów naszych".
Odtąd fala przećiwżydowska idzie w szalonym tempie i wzbiera w coraz więcej krajach i wywołuje odruch narodów rdzennych, nie chcących popaść w niewolę żydowską. Spełnia się również i za dni naszych i na oczach naszych to, co zapowiedział żydom Izajasz prorok:
554) Nasz Przegląd, 1927 r. Nr 31. dr Szmarjachu Lewin "O życiu Palestyńskim" (Rozmowa
Naszego Przeglądu z wybitnym delegatem syjonistycznym).
555) Der Moment z 17 grudnia.
236 237
551
)
548) Jer. 7.
549) Jer. 23. 33, 40.
550)
Am. 5. 21.
551) Ezech. 5. 10.
552) Ezech. 5. 14, 15.
553) Jerem. 16.9-13.

"Biada, który łupisz, czyż i sam złupiony nie będziesz? I który gardzisz, czyż i sam wzgardzony nie będziesz? Gdy dokonasz łupiestwa, złupion będziesz. Gdy spracowawszy się przestaniesz gardzić, wzgardzon będziesz"556.
Sprawdzają się zbyt często te słowa w historii narodu żydowskiego w czasach jego rozproszenia. Przez oszustwa, lichwę i wyzysk różnego rodzaju dochodzili żydzi do bogactw i wielkich majątków, a kiedy zbliżali się już do szczytu władzy i potęgi, wtedy powstawał przeciwko nim odruch narodów rdzennych, skonfiskowano im majątki zdobyte bezprawiem, a ich przepędzano, jak obecnie w Niemczech i we Włoszech, tylko bez porównania bezwzględniejszej formie.
Zwraca tu jeszcze uwagę, że jak Hitler wystąpił przeciw żydom 1 kwietnia, a więc mniej więcej w 1900-letniąrocznicę śmierci Chrystusa Pana, kiedy żydzi wołali "Krew Jego na nas i na synów naszych", tak znów Mussolini, bezwiednie może, naśladuje wodza rzymskiego Tytusa i znów mniej więcej w rocznicę zburzenia świątyni Jerozolimskiej i rozpędzenia żydów po całym świecie, wydaje dekret 1 września 1938 r. i wypędza żydów "z Włoch, z Libii i z posiadłości egejskich". Jak za czasów rzymskich wygnanych żydów przez Tytusa, żaden kraj nie chciał przyjąć, tak i obecnie nikt ich przyjąć nie chce. Czyż tu nie widzimy karzącej ręki Sprawiedliwości Bożej?
Za zbrodnię na Golgocie wodzowie rzymscy Wespazjan i Tytus karzą strasznie naród żydowski, niszcząc go i wypędzając z własnej ojczyzny. Za chęć powtórzenia tej zbrodni przez rewizję sądu nad Chrystusem, wypędzają ich wodzowie Fiihrer z Niemiec, a Duce z Włoch, a czynią to w rocznice wielkich historycznych wypadków, co wskazuje, że są biczem Bożym na naród, który ściągnął na siebie ponowne przekleństwo przez chęć znęcania się nad Chrystusem Panem i chęć poniewierania Jego Imienia w zamierzonym sądzie.
Jeśli równocześnie w Palestynie ogniem i mieczem tępią ich Arabowie, a żaden kraj ich przyjąć nie chce, przeciwnie, ruch przeciw nim, w świecie całym powstaje, to czyż to nie wskazuje, że to jest klątwa dziejowa, ścigająca ten naród. Nie pomoże tu powoływanie się na zasługi starotestamentalnych przodków, bo przecież Prorocy byli rdzennymi żydami. Mojżesz, to wódz i prawodawca żydów, a on ich przecież najsurowiej potępia za te występki, dla których i my obecnie ich potępiamy. Nikt nigdy tak surowo przeciw nim nie występował i tak ich bez litości nie chłostał, jak Mojżesz i Prorocy. Stary Testament jest najbogatszym arsenałem do walki przeciw występkom i nadużyciom żydowskim.
_____________________________________________________________

Przeczytaj książkę "„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.
Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!

2020-08-12
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
Wally Olins o marce Krakowa
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Do błędów, nagromadzonych przez przodków, dodali to, czego nie znali ich przodkowie - wahanie się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
WCHODZIC PIERUNEM
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznański
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media