|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
więcej -> |
|
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
|
|

Spadek o 22% zwiastuje długi niż cen na giełdzie nowojorskiej i kryzys gospodarczy w USA. Ten stan rzeczy odwraca uwagę wyborców od wojny w Iraku i nonsensowna "wojna przeciwko terrorowi" rządu Bush'a jest na siódmym miejscu uwagi publiczności, mimo tego, że wojsko USA musi sobie radzić z przeciągającą się niepewną i coraz bardziej skomplikowaną sytuacją w Iraku.
Neo-konserwatywna strategia "wojny przeciwko terrorowi" osi USA-Izrael spowodowała przeciąganie pacyfikacji Iraku i przeszkadzała w porozumieniu wojsk okupacyjnych z lokalną starszyzną plemienną, przeciwną Al-Qaidzie. Szef władz okupacyjnych Paul Bremer, zastępca Henry Kissinger'a w firmie doradców strategicznych, przygotowywał Irak do eksploatacji przez firmy międzynarodowe i przewlekał okupacją, żeby sformalizować swój plan w przepisach Iraku, a specjalnie w sprawie eksploatacji ropy naftowej. Miał poparcie zawsze pro-izraelskiej Condoleezzy Rice.
"Za plecami" Białego Domu, oficerowie amerykańscy zaczęli porozumiewać się z wodzami 25 plemion wrogich Al-Qaidzie, w prowincji Andar i Babil, gdzie wojsko wypłaciło przywódcom plemiennym ponad 200,000 dolarów, mimo krytyki kleru islamskiego. Zjednanie wielkiego plemienia Janabis składającego się z sunnitów i szyitów było kluczowe i kosztowne.
Generał Barry McCaffrey, profesor socjologii w West Point, jest krytykiem programu walki z terroryzmem w ramach osi USA-Izrael i werbunku kryminalistów do wojska jako ochotników.
Mimo postępu walk przeciwko Al-Qaidzie, nadal 3000 ataków miesięcznie ma miejsce przeciwko wojskom USA i wojskom rządu w Bagdadzie. Nacjonalizm ludności Iraku jest przeciwny masowym mordom popełnianym przez Al-Qaidę i fakt ten zaczęły wykorzystywać wojska okupacyjne w formie programu "Rozbudzania Plemion" ("Awakening of the Tribal Movement"), który powinien był działać od 2003 roku, ale dopiero teraz robi powolne postępy. Mówi o tym coraz więcej oficerów krytykujących neo-konserwatyną strategię "dla dobra Izraela," która jest odpowiedzialna za skandal tortur w Abu Gharib, Guantanamo, etc. Wielu oficerów uważa, że rząd Bush'a nadużywa zaufania wojska w pacyfikacji Iraku i wojsko to już dawno straciło zaufanie do rządu, według oficerów przechodzących w stan spoczynku.
Demoralizacja wojsk USA pochodzi z wielokrotnego przedłużania służby na okupacji Iraku i werbowania do wojska ludzi z przeszłością kryminalną, w braku lepszych rekrutów. Oficerowie mówią. że "Irak jest katastrofą armii amerykańskiej," zwłaszcza gdy żołnierze nie mają odpowiedzi na pytanie "o co walczymy," według byłego komendanta piechoty morskiej, generała Joe Hoar'a.
Oficerowie USA narzekają, że dostali "nożem w plecy" od architektów ataku na Irak, dla dobra Izraela, przez byłego ministra obrony Donalda Rumsfelda i byłych wicemninstrów Douglas'a Feith'a i Paul'a Wolfowitz'a, zajadłych syjonistów. Powoduje to "trust gap" ("brak zaufania") który bardziej niszczy wojsko USA, niż opór powstańców w Iraku według wielu dowódców amerykańskich, którzy mają wyrzuty sumienia, że posyłają na śmierć i kalectwo młodych ludzi w niepotrzebnej Amerykanom wojnie. Niestety wojna ta toczy się głównie dla dobra Izraela i przemysłu zbrojeniowego oraz zadłuża skarb USA. Wojsko traci zaufanie do rządu i do dowódców, którzy wykonują rozkazy rządu, według opinii Mark'a Perry, dyrektora Instytutu Forum Konfliktu ("Konflikt forum") i autora książki "Partners In Command" (Penguin Press, New York, 2007). Napisał on artykuł pod tytułem "Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom."
WWW.pogonowski.com |
|
24 styczeń 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Przelewanie z pustego w próżne
marzec 23, 2004
www.krakow.pl
|
Masoni i cykliści 2. Kwaśniewski wkracza do akcji
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
|
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
|
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
|
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
|
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
|
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
|
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
|
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
|
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|