ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Morawiecki na wojnie. Wrogiem – gotówka! 
18 kwiecień 2017      Krzysztof Wojczal
Na greckiej ścieżce zadłużenia zagranicznego 
12 maj 2017      Wojciech Błasiak
Zbrojenia i repolonizacja 
5 maj 2017     
Mój kumpel Roman Śliwonik... 
27 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Unia Europejska dziarsko walczy z problemami, które sama stwarza 
26 wrzesień 2019     
Żydzi przeciw ludobójstwu Izraela 
20 październik 2023     
Zdrada przyszła z najmniej oczekiwanej strony 
6 styczeń 2021     
Poradnik dla Czytelników kryminałów /z teki Teatru ESSE/ 
19 styczeń 2014      /-/ Ewa Englert-Sanakiewicz
Syjonistyczny scenariusz 
16 maj 2024     
Konkurs na antygenderowe logo 
15 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Goniąc własny ogon 
10 listopad 2017      Artur Łoboda
*** 
25 lipiec 2017      Jolanta Michna
Ivan Komarenko - Kity i mity 
31 sierpień 2020     
Rok po objęciu rządów przez PiS 
31 październik 2016     
Nie lekceważcie Szumowskiego 
7 sierpień 2020     
Iran zaatakował tajny amerykańsko-izraelski bunkier wojskowy pod wieżą w Tel Awiwie 
21 październik 2025     
Komentarz po śmierci Wajdy 
10 październik 2016      Artur Łoboda
Dziwna Kampania Wyborcza w USA 2010 bez Dyskusji o Obecnym Udziale USA a Wojnach 
7 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Tylko na Stalina i Hitlera nie wpływano w ten sposob 
1 luty 2014      Artur Łoboda
Koniec Historii Rosyjskiej Nafty? 
25 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Ogromne skoki liczby zgonów noworodków po wprowadzeniu szczepionek, dane z programu głównych izraelskich ubezpieczycieli zdrowotnych





Nieustraszony, bezinteresowny izraelski badacz David Shuldman pracował niestrudzenie, aby uwolnić dane ze szponów agencji rządowych.
Niedawno uzyskał dane za pośrednictwem FOIA dotyczące zgonów noworodków z izraelskiego funduszu ubezpieczeń zdrowotnych Maccabi, który obejmuje około 25% Izraelczyków.

Zgony noworodków definiuje się jako zgony w pierwszych czterech tygodniach życia, od chwili po urodzeniu do 28 dni później.
Niedawno uzyskał dane dotyczące kwartalnej liczby zgonów noworodków, począwszy od pierwszego kwartału 2019 r.

Oto, jak to wygląda:

https://dailysceptic.org/wp-content/uploads/2022/12/image-74.png

Kwartalna liczba zgonów noworodków jest bardzo niska i waha się między 4 a 8 w latach 2019-2020.
Następnie w drugim kwartale 2021 roku nagle skacze trzykrotnie do 17, ponownie spada w trzecim kwartale, a następnie ponownie skacze do 18 w ostatnim kwartale roku.

Ponieważ całkowita liczba urodzeń zmienia się nieznacznie z miesiąca na miesiąc, skoki te są około trzykrotnie wyższe niż zwykły wskaźnik zgonów noworodków.
(Potwierdził to, korzystając z danych z oddzielnego FOIA, które złożył z miesięcznymi danymi dotyczącymi żywych urodzeń od kwietnia 2019 r.)

W lutym 2021 r. izraelskie Ministerstwo Zdrowia zaczęło oficjalnie zalecać szczepionki przeciwko COVID-19 kobietom w ciąży w drugim i trzecim trymestrze ciąży, więc czas szczytu w drugim kwartale zbiegłby się z dźgnięciem kobiet w późniejszym okresie ciąży od dwóch do czterech miesięcy wcześniej .

Skok w czwartym kwartale zbiega się z kampanią szczepień przypominających w Izraelu w sierpniu, a zwłaszcza we wrześniu – akcji, która była agresywnie ukierunkowana na kobiety w ciąży.
Niestety ubezpieczyciel twierdził, że nie ma informacji o statusie szczepień kobiet w ciąży, więc nie jesteśmy w stanie rozróżnić według statusu szczepień.

Jednak skok w drugim kwartale i ponownie w czwartym kwartale 2021 roku jest podobny do tego, co znalazłem na początku tego roku w analizie danych z dużego izraelskiego szpitala (również FOIA's przez Davida), gdzie zaobserwowaliśmy duży skok we wskaźniku martwych urodzeń, poronień i aborcji (SBMA) wśród zaszczepionych kobiet w drugim kwartale (kwiecień-czerwiec):

https://dailysceptic.org/wp-content/uploads/2022/12/image-75.png

Tak więc to całkowity zbieg okoliczności, że obserwujemy wzrost śmiertelności noworodków w tym samym kwartale, w którym obserwujemy wzrost wskaźnika urodzeń martwych dzieci, poronień i aborcji wśród zaszczepionych.
(Nie mamy danych za okres od listopada do grudnia, więc nie możemy porównywać martwych urodzeń, poronień i aborcji w czwartym kwartale ze zgonami noworodków).

Jakie są szanse, że te kolce to tylko przypadek?
Test statystyczny zwany chi-kwadrat może pomóc nam porównać przeciętny kwartał z jednym z kwartałów z dużym skokiem.
Jeśli spojrzymy na średnią liczbę zgonów noworodków na kwartał w latach 2019-2020 (która wynosi 6) i średnią liczbę urodzeń (która wynosi 10 882) i porównamy to z drugim lub czwartym kwartałem 2021 r., wynik jest istotny statystycznie :
w drugim kwartale można by się spodziewać takiej lub większej liczby zgonów noworodków około 2,5 razy na sto;
w czwartym kwartale spodziewałbyś się takiej liczby 1,8 razy na sto.
(Wszystko, co mniej niż 5 razy na sto, jest uważane za istotne statystycznie zgodnie z konwencjonalnymi standardami.)

Znaczenie wzrasta nieco, jeśli przeprowadzimy porównanie roczne:

https://dailysceptic.org/wp-content/uploads/2022/12/image-76.png

Ponieważ nie mamy danych dotyczących urodzeń za pierwszy kwartał 2019 r., porównam rok 2020 z 2021 r.
W 2021 r. na 45 449 żywych urodzeń zmarło 47 noworodków.
W 2020 roku odnotowano 24 zgony noworodków na 42 962 żywych urodzeń.
Spodziewalibyśmy się tak dużej różnicy mniej niż 1,2 razy na 100.
Innymi słowy, jest to anomalia, która zdarza się raz na sto lat.
Gdyby było to spowodowane przez Covid, spodziewalibyśmy się pewnego wzrostu w 2020 r. w stosunku do 2019 r. – ale liczba zgonów noworodków i ogólna liczba żywych urodzeń pozostała prawie stała.
Oto pełne dane, w tym liczba urodzeń i śmiertelność noworodków.

https://dailysceptic.org/wp-content/uploads/2022/12/image-77.png

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w tym poście na temat statystyk martwych urodzeń i płodności z całego świata, które od czasu do czasu aktualizuję.
Dr Josh Guetzkow jest starszym wykładowcą prawa na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Ten artykuł pojawił się po raz pierwszy na jego stronie Substack Jackanapes Junction , którą możesz subskrybować tutaj .



Źródło:
https://dailysceptic.org/2022/12/24/huge-spikes-in-neonatal-deaths-following-vaccine-rollout-data-from-major-israeli-health-insurer-show/
27 grudzień 2022

Josh Guetzkow 

  

Komentarze

  

Archiwum

Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Sugestia
kwiecień 22, 2005
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
Wyrażenie Dziękczynienia za Uratowanie Polski przed Rządami Platformy Obywatelskiej i Unią Wolności
listopad 9, 2005
Leszek Skonka
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Dokąd zmierza Ukraina?
październik 31, 2004
opolskoma
Polacy chcą rozszerzenia kompetencji RPP
lipiec 25, 2002
PAP
UE - Wiersz
czerwiec 30, 2008
Goska
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Pomóżmy Komedzie Głównej Policji!
kwiecień 8, 2008
tłumacz
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media