ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
więcej ->

 
 

Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu



Demograficzne dane wskazują, że w latach 2040 do 2050, w Rosji muzułmanie będą stanowić większość mieszkańców Rosyjskiej Federacji. Trudno sobie wyobrazić, żeby elita rosyjska zgodziła się na zmianę charakteru państwa, ze słowiańskiego na azjatycko izlamski. Moskwa, na długą metę, stoi wobec poważnego niebezpieczeństwa radykalizacji jej ludności muzułmańskiej i obecnie przy wielkich zarobkach dzięki wysokim cenom paliwa i rosnącej sile ekonomji Rosja, stara się ona działać zpobiegawczo.

Tak więc mimo korzyści z wysokich cen paliwa, Rosja ma powody, żeby przeciwdziałać destabilizacji Bliskiego Wschodu, która to destabilizacja wynika z polityki neokonserwatystów w USA i radykalnych sjonistów w Izraelu. Obecnie USA przeprowadza „zmianę reżymu” w Iraku a obydwa te państwa, USA i Izrael, planują atak na Iran.

Niedawny spadek wartości papierów wartościowych na giełdzie nowojorskiej o 500 punktów pochodził z zaburzeń na giełdzie w Chinach, podczas gdy Chiny robią wielkie inwestycje w infrastrukturę Iranu i podpisały wielo-miliardowe kontrakty na zakupy paliwa w Iranie. Jednocześnie tak Chiny jak i Rosja sprzedają nowoczesną broń Iranowi. Ostatnio Rosjanie zainstalizowali w Iranie system obrony przeciwlotniczej wartości 700 milionów dolarów.

Trzystronna tragedia pomyłek może przyczynić się do katastrofy na światową skalę. Zagrażenie Rosji przez USA, niby za pomocą tarczy obronnej wyrzutni pocisków i stacji radaru od Polski przez Bałkany, Bliski Wschód po Taiwan, ma sens wojskowy, tylko jeżeli te urządzenia, mają na celu zaskoczenie Moskwy, za pomocą przewagi USA i gro?by „szach-mata,” w wyścigu zbrojeń nuklearnych, rozpętanych przez neokoserwatywny rząd Bush’a.

Trudno przewidzieć konsekwencje pomagania Iranowi przez Rosję i Chiny przeciwko grożbom ataku ze strony osi USA-Izrael. Iran może pokładać przesadne nadzieje w wartość pomocy Rosji i Chin, i nie starać się wystarczająco o dyplomatyczne rozładowanie sprawy wzbogacania uranu, który może służyć do wytwarzania elekrtyczności, jak również do powolnego budowania bomb nuklearnych.

Trzeba pamiętać, że stosunkowo małe oczyszczanie uranu (około 5%) potrzebne jest w celu produkowania elektryczności, podszas gdy n.p. standrad amerykański wymana czystości uranu w wysokości około 95% . Naturalnie, dla Iranu różnica ta oznacza, że Iran może produkować elektryczność o szereg lat wcześniej, niż będzie mógł produkować bomby nuklearne, na podstawie swego procesu wzbogacania uranu. Natomiast Izrael otrzymał czysty w 95% unran dla swego arsenału nuklearnego z USA.

Tak dla Rosji jak i dla Arabji Saudyjskiej atak osi USA-Izrael na Iran grozi fatalnymi skutkami. Wladimir Putin był 11go lutego 2007 w Riyadh, stolicy Arabji Saudyjskiej, gdzie następnie 4go marca, 2007, gościem był prezydent Iranu Ahmadinedżad, przybyły tam na zaproszenie króla Arabji Saudyjskiej. Obaj ci goście byli zaproszeni na spotkania z rządem króla w nadzieji znalezienia sposobów uniknięcia katastrofy w Zatoce Perskiej.

Tymczasem w Iranie mają mają nadzieję na zmianę reżymu w Waszyngtonie, raczej niż w Teheranie, wtedy kiedy minie kadencja Bush’a i jak wyjaśni się, w jakim stopniu opierają się atakowi na Iran generałowie amerykańscy, którzy, według doniesień wypowiadanych w telewizji w USA, grożą masowym podaniem się do dymisji, w chwili otrzymania rozkazu ataku na Iran.

Teraz USA potrzebuje pomoc Iranu i Syrji w ustabilizowaniu sytuacji w Iraku, ale wątpliwe jest czy taka pomoc wystarczy, żeby oś USA-Izrael zostawiła Iran w spokoju. Megalomania radykalnych sjonistów stoji na przeszkodzie zwłaszcza, że po ich stronie jest zachłanna chciwość amerykańskich korporacji energetycznych, reprezentowanych przez wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, które to korporacje, chcą obrabować Iran z paliwa, tak jak obecnie przygotowują rabunek rezerw paliwa Iraku.

Megalomania radykalnych sjonistów i zachłanność ludożerczych korporacji naftowych ?le wróżą dla stabilizacji Bliskiego Wschodu. Faktycznie realizacja planów kontroli rezerw paliwa na Bliskim Wschodzie przez korporacje amerykańskie, wydaje się możliwa dzięki niekończącej się obecności sił USA w regionie zatoki Perskiej, gdzie Moskwa chciałaby spokoju i stabilizacji.

Moskwa jest przerażona tykającą islamską bombą etniczną na terrytorium Federacji Rosyjskiej i zagrożniem islamizacji Rosji w następnych pokoleniach. Tak więc widmo Islamizacji Rosji, wiąże się z problemem destabilizacji Bliskiego Wschodu przez oś USA-Izrael.

www.pogonowski.com
6 marzec 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
Po wyborach
czerwiec 23, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media