ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?






Rozmiary zniszczenia Iraku i jego zabytkow kultury, do tej pory nie sa ustalone. Nie znana jest dokladnie ani ilosc zabitych, ani ilosc okaleczonych i poszkodowanych w Iraku –oceny statyczne ilosci ofiar wachaja sie od cwierc do pol milion. Wedlug Pentagonu w polowie lutego suma strat wsrod zolnierzy amerykanskich wynosi okolo 2,300 zabitych i oko 17,000 rannych, podczas gdy indywidualnych medycznych ewakuacji z Iraku bylo okolo 50,000, wlacznie z zaburzeniami psychicznymi. Codziennie przecietnie ginie dwu Amerykanow i piewtnastu jest rannych, podczas blisko trzech lat pacyfikacji Iraku.

Ambasador USA w Iraku, Zalmay Khalilzad, powiedzial dziennikarzowi z Newsweek’a Micheal’owi Hirsh’owi, ze Amerykanie otworzyli „Skrzynie Pandory” (niekonczace sie klopoty) w Iraku i przyznal, ze napad na Irak moze spowodowac jeszcze wieksza i grozniejsza wojne na Bliskim Wschodzie. W wojnie tej kontrola ropy naftowej, jest waznym podlozem konfliktu. Mozna dodac, ze ropa naftowa jest pozytecznym argumentem dla neokoserwatystow, obroncow monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie i zwolennikow izraelskej hegemonii „od Nilu do Eufrtatu.”

Powodem tych wynurzen ambasadora jest swiadomosc starty wiarogodnosci przez USA. Slowa samo-krytyki maja poprawic te sytuacje. Oczywiscie Irak nie byl „Skrzynia Pandory” przed atakiem i pacyfikacja Iraku przez USA. W rezultacie obecnie w Iraku jest otwarty konflikt miedzy szyitami i sunnitami. Pacyfikacja otworzyla terrytorium Iraku na tworzenie tam baz operacyjnych Alkaidy. Raz uruchomione, sily te z postepem czasu staja sie coraz trudniejsze do opanowania dla USA.

Dostawy ropy naftowej z Bliskiego Wschodu sa zagrozone przez rosnacy konflikt szyitow i sunnitow. Zasoby i techniczna sprawnosc Irakijczykow, juz wywoluja i moga wywolac, bez porownania wieksze trudnosci dla USA, niz stalo sie to, w jak dotad nie spacyfikowanym, Afganistanie. Ambasador Khalilzad jest Afganem z pochodzenia, w sluzbie dyplomatycznej USA. Mowi on, ze katastrofa nastapi, jezeli wojsko amerykanskie wyjdzie „zbyt szybko” z Iraku. W opinii Cenk’a Uygur’a z Huffington Post, z 2go grudnia 2005, katastrofa jest nieunikniona, wszystko jedno kiedy Amerykanie wyjda z Iraku. Im dluzej przeciaga sie pacyfikacja, Iraku tym wiecej przybywa tam terrorystow z zagranicy, wedlug niego.

Coraz slabiej wyglada spelnienie sie celow ataku na Irak, planowanego przez neokonserwatystow, takich jak Richard Perle i Paul Wolfowitz, zeby przebudowac Bliski Wschod na korzysc „wielkiego” Izraela. Ostatnie dane statystyczne wykazuja ze w czasie pacyfikacji Iraku, ilosc ludzi zyjacych w biedzie podniosla sie o blisko 40% do 37 milionow, czyli ok. 12% ludnosci USA.

Zimna Wojna byla walka ekonomicznych systemow i zwyciestwo USA opieralo sie na dobrobycie Europy Zachodniej, Japonii i Korei Poludniowej. Wowczas tania energia byla podstawa tego dobrobytu. Przymierze USA z Arabia Saudyjska bylo kluczowe i stosunkowo latwe, przy nielicznej ludnosci i najwiekszych na swiecie rezerwach naftowych Saudow, ktorzy kontrolowali wysokosc ceny ropy naftowej, zawsze mogac zwiekszyc jej podaz na rynek swiatowy. Jednoczesnie inwestycjami swoimi podtrzymywali oni dobrobyt zachodu.

W latach 1980tych Saudowie, jako sunnici, byli przeciwni rewolucji szyitow w Iranie i wspomagali walke przeciw Sowietom w Afganistanie, pod kierunkiem USA. Amerykanie wowczas nie rozumieli roznicy, miedzy tradycyjnumi muzulmanami a sunnickimi radykalami, wsrod ktorych byl Osama bin Laden, dzisiejszy dowodca Alkaidy. Poparcie USA dla ekpansji Izraela, kosztem Arabow, mobilizowalo opor tak umiarkowanych jak i radykalnych muzulmanow. Wowczas neokonserwatysci „sprzedali” Waszyngtonowi „demokratyzacje na sile” Bliskiego Wschodu, niby dla zabezpieczania dostaw „taniej ropy naftowej,” a w rzeczywistosci dla „dobra” Izraela. W takiej sytuacji wiekszosc szyitow w Iraku popiera raczej „republike islamska” w stylu iranskim, niz pro-izraelaka „demokracje” fasadowa, manipulowana zakulisowo.

W rezultacie usuniecie rezymu socializujacych sunnitow Saddama Husseina, przez USA, otwarzylo pole dzialania szyitom, stanowiacym wiekszosci ludnosci Iraku, zwolennikom zalozenia „rpubliki islamskiej” w Iraku, sprzymierzonej z Iranem. Natomiast przegrana polityczna sunnitow, moze zachecic ich do popierania Alkaidy.

Profesor Juan Cole, znany specjalista od spraw Bliskiego Wschodu, uwaza, ze pro-izraelaska polityka neokonserwatystow Bush’a, i jego powiazania z arabskimi konserwatystami z Arabii Saudyjskiej, sa glownymi powodami klopotow USA, ze swiatem Islamu. Pacyfikacja Iraku i zmiana jego rezymu otwiera „Skrzynie Pandory,” czyli niekonczce sie konflikty i klopoty na Bliskim Wschodzie.

www.pogonowski.com
23 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Żywot człowieka NIEpoczciwego czyli - Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
"Fałszywy Pieniądz Wypiera Prawdziwy z Obiegu"
marzec 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec układu okrągłostołowego?
marzec 12, 2005
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media