ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ

"Człowieku, cały ten sukces gospodarczy, to życie na kredyt "wdzięczności" za obalenie komunizmu i za wyprzedaż tego, co się jeszcze sprzedać da.
To jest polityka bardziej rabunkowa ot tej, którą zarzuca się Gierkowi. Na kredyt to byle łachudra potrafi żyć, tylko nic nie trwa wiecznie..
Wyobra? sobie człowieczku, że nie jestem zwolennikiem ..., ani Samoobrony, ani żadnej innej bandy mieniącej się politykami.
Ale wiem jedno wejście do eurokołchozu na takich warunkach oznacza dla mnie jedno - zamknięcie firmy,
wywalenie na bruk moich pracowników !
I TYLKO JEDNA Z TEGO POCIECHA - DOŚĆ
PŁACENIA HARACZY BIUROKRATOM, DOŚĆ DOJENIA TYCH CO WŁASNˇ INWENCJˇ I PRACˇ
ZARABIAJˇ NAPRAWDĘ, DOŚĆ OPŁACANIA KONCESJI, HOMOLOGACJI, ZEZWOLEN, POZWOLEŃ,
SWIADECTW KWALIFIKACYJNYCH , OPINII BIEGŁYCH, OPŁAT MANIPULACYJNYCH i SKŁADEK
NA "DROGI", "MOSTY", "ZIELEN", "CZERWIEN".
DOŚĆ "DARMOWEJ" OPIEKU ZDROWOTNEJ,
DOŚC "DARMOWEGO" SZKOLNICTWA ETC. ITD.
Mafia w przeciwieństwie do biurokratycznej bandy wie, jaki haracz jest w stanie płacić ich "podopieczny" nasze durne państwo nie.
Lecz gdy padnie ostatnia firma w tym kraju, ostatni stragan a ostatnia tancbuda znajdzie się w rękach firmy mającej siedzibę we Francji, dyrekcję na Ukrainie a fabryki w Chinach, wtedy i wy dostaniecie WAŁA bo podatki odlecą niczym kormoranów sznur. Różnica jest taka, że ja dorobię na czarno gdzie bąd?, wy ? ... a cóż biurokraci potrafią robić ? ..... pieprzyć ślicznie w mediach, obrzucać sceptyków inwektywami i porównaniami, ....... tylko kto to wtedy będzie oglądał.
Ciebie interesuje czy ktoś się ładnie wysławia i zachowuje, mnie czy będę mieszkał w domu , czy na ulicy.Dla mnie nie jest ważne, czy rządzą marsjanie, komuniści, feudałowie, cesarz chiński czy szach perski... mnie interesują WARUNKI tych rządów, a warunki unianistów są nie do przyjęcia.Kto Ci dał prawo do porównywania przeciwników akcesji do marsjan ? Eurowazelino, no kto ?


Powielaj i rozdawaj

dla eurowazeliny:-)



29 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
"Niepewny dowód" w sprawie Rywina
styczeń 13, 2003
Andrzej Trzaska
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
Pamiętniki sprzymierzeńcami policji
lipiec 24, 2005
Mirnal
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media