ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

WEZWANIE DO AUTOPSJI SZCZEPIONEK: Każdy „nieoczekiwany” zawał serca u młodej osoby zaszczepionej na Covid powinien zostać dokładnie zbadany przez sekcję zwłok pod kątem przyczyn występowania białka szczytowego  
10 kwiecień 2023      SD Wells
Nie mają zdolności sądowej.  
6 październik 2010      Bogusław
Czy to niezauważone katharsis nauki? 
15 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Jak PO traktuje własny elektorat 
14 maj 2015     
Nowa książka prof. Andrzeja Nowaka - HISTORIA i POLITYKA 
27 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
Żydowskie korzenie Faszyzmu 
29 listopad 2021      Paweł Łepkowski
Kto jeszcze dziś pamięta Carla Bedermana 
9 marzec 2017      Artur Łoboda
Władze Uczelni w Polsce 
12 czerwiec 2024     
"Nie ma miejsca do ukrycia" (5) 
9 kwiecień 2021     
Nieznajomość historii Galicji wśród Polaków 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
K.Morawiecki odpowiada na apele wzywajace do rezygnacji przed I tura wyborow na rzecz Jarosława Kaczynskiego 
17 maj 2010      dr Kornel Morawiecki
Eugenika kultury (2) 
7 luty 2015      Artur Łoboda
"Opór jako sposób na życie" - komentarz 
11 styczeń 2021     
Ukrywana prawda na mechanizm zbrodni 
22 maj 2015     
Czy uda się odbić od dna? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
W książce "Mein Kampf" Hitler zapowiadał, co zamierza zrobić.  
18 marzec 2012     
Tajemnica zawodowa 
20 luty 2010      Goska
Goniąc własny ogon 
10 listopad 2017      Artur Łoboda
BBC III Film „Za Zamkniętymi Drzwiami” – „Polacy Zdradzonymi Bohaterami” 
25 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie tam szukacie - gdzie potrzeba 
21 luty 2015      Artur Łoboda

 
 

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w TVP przypomina koncepcję "karuzeli" Miłosza.

Po południu miałam wreszcie czas zobaczyć, co przygotowała TVP.
Chyba ktoś z premedytacją robi sobie wesoły rozśpiewany jarmark z Powstania Warszawskiego.
Uśmiechnięte dzieci śpiewają "Pałacyk Michla" jak jakiś przebój, w rocznice wybuchu powstania, które było największym zrywem obronnym w Europie podbitej przez Niemcy. Powstania, które wiąże się z wielką zbrodnią na setkach tysięcy Polaków. Powstania, które było kolejnym wojennym Holokaustem - na Polakach.

Świadomość tej hekatomby nie pozwala mi wydobyć głosu z piersi, a co dopiero wesołego śpiewu.
Widzę film "Kanał" i wynędzniałych Polaków wychodzących z kanałów ściekowych oblepionych kałem, a nad nimi uśmiechnięci zbrodniczo Niemcy i strzały do bezbronnych. Widzę ciała tych, co zostali w kanałach na zawsze. Widzę wielkie kolumny warszawiaków gonione do obozu przejściowego w Pruszkowie a stamtąd do obozów koncentracyjnych i niewolniczej pracy w Niemczech.

Dziś moja wiedza poszerzyła się o wspomnienia rodziny z Radomia, która znalazła się w Warszawie w czasie Powstania i udało się jej przejść na stronę Pragi w poszukiwaniu noclegu. Zobaczyli żołnierza w polskim mundurze, więc szczęśliwi powiedzieli, że są z AK i szukają noclegu. Na to ów "polski żołnierz" zamknął ojca w zagrodzie przeznaczonej dla AK-owców, których NKWD wysyłało na Kołymę. Na szczęście po kilku godzinach spędzonych na zimnie, pod gołym niebem, udało się ojca wykupić samogonem i papierosami.
O wschodnim kierunku "rozśrodkowania" Polaków mało się mówi ...

Tymczasem obaj zbrodniarze - i Niemcy i ZSRR - realizowali wspólnie uzgodniony plan likwidacji Polaków. Gestapo spotykało się z NKWD tuż przed wojną w Brześciu potem w Zakopanem.
Z Wikipedii
"Konferencje Gestapo-NKWD – seria konferencji pomiędzy Gestapo a NKWD odbytych w latach 1939–1941, których celem była wymiana informacji i doświadczeń w zwalczaniu polskiego ruchu oporu, eliminacji polskiej inteligencji i elity przywódczej na ziemiach wcielonych do III Rzeszy oraz ZSRR po kampanii wrześniowej.

Po podpisaniu paktu Ribbentrop-Mołotow w 1939 oraz wspólnej inwazji Niemiec oraz ZSRR na Polskę kraj został podzielony na dwie części. W Brześciu nad Bugiem 23 września 1939 odbyła się wspólna niemiecko-radziecka defilada z okazji zwycięstwa nad Polską.

W dniu 28 września 1939 został podpisany w Moskwie traktat o granicach i przyjaźni III Rzesza-ZSRR, w którym dokonano czwartego rozbioru ziem polskich. Granice ustalono na linii Sanu, Bugu, Narwi i Pisy. Tajne załączniki tego traktatu przewidywały współpracę Gestapo i NKWD w zwalczaniu polskich organizacji niepodległościowych głosząc: „Obie strony nie będą tolerować na swych terytoriach jakiejkolwiek polskiej propagandy, która dotyczy terytoriów drugiej strony. Będą one tłumić na swych terytoriach wszelkie zaczątki takiej propagandy i informować się wzajemnie w odniesieniu do odpowiednich środków w tym celu.” Stało się to podstawą do wzajemnej współpracy policji oraz sił bezpieczeństwa obu okupantów, przybierając formę czterech tematycznych konferencji, które odbyły się w latach 1939–1941 w Brześciu, Przemyślu, Zakopanem oraz Krakowie."


Więc nikt nie powinien się dziwić dlaczego wojska radzieckie stały wówczas na Pradze i czekały. Może i drogi obu zbrodniarzy rozeszły się chwilowo w 1941 roku, ale cele, które uzgodnili nie zmieniły się - każdy zbrodniarz realizował je we własnym zakresie.
Dziś obaj prowadzą tę samą politykę. Zmieniły się nieco środki - Niemcy mają prawie wszystkie gazety, a wschodni sąsiad - TVN-24.
Media są lepsze od karabinu maszynowego, od obozu koncentracyjnego. Otumanieni widzowie TVN-24 sami głosują, żeby obcy zacisnęli im mocniej kaganiec i jeszcze sami płacą za oglądanie telewizji, która ich ogłupia i uzależnia bardziej niż twarde narkotyki.

Rozrywkowe potraktowanie rocznicy Powstania Warszawskiego uwłacza pamięci pomordowanych, jest kontynuacją stalinowskiego kłamstwa. To raczej żniwa dla organizatorów i artystów niż hołd pomordowanym.
To woda na młyn antypolskiej żydowskiej wersji historii.
Nie zdziwię się kiedy niebawem jakiś jony Daniels czy inny Schudrich zacznie rozgłaszać po świecie, że Polacy cieszą się z Powstania Warszawskiego po tym jak wcześniej zamordowali żydów w warszawskim getcie. Przecież to jest tak logiczne dla każdego cymbała na Zachodzie, a szczególnie w Izraelu (święto Purim to przecież radość ze zbrodni!)


Zamiast piosenek proponuję program "Sensacje II wś - polityka, która doprowadziła do wybuchu Powstania Warszawskiego - Rola Anglii i USA".
Albo inny dokument: "Losy Powstańców Warszawskich uwięzionych w Niemczech i Związku Radzieckim".
Albo" "Wpływ II wś i wymordowanie nauczycieli oraz kadry naukowo-technicznej na szkoły i uczelnie w PRL" oraz poziom życia Polaków po 1945 roku".
Albo: "PRL jako radziecki łagier, czyli jak Polacy zostali zamknięci".
Albo: "Jak i czy można było wygrać Powstanie Warszawskie, wnioski na przyszłość?"
Jeszcze ciekawszy byłby program: "Rola intelektualistów żydowskich w koncepcjach eksterminacyjnych w czasie II wś"


A piosenki i koncerty - proszę bardzo, ale nie 1. sierpnia, i nie pomieszane ze śmiercią, tylko jako wyraz nadziei ówczesnych warszawiaków, Polaków na wyzwolenie, odzyskanie własnego państwa.

Na szczęście odbył się Marsz zorganizowany przez narodowców, a na nim usłyszałam przemówienie R. Bąkiewicza, który jako chyba jedyny z ludzi występujących publicznie przypomniał, że to Niemcy mordowali Polaków, że to Niemcy zniszczyli Polskę i nie zapłacili odszkodowań (o wschodnim zbrodniarzu nie słyszałam).

TVP o dziwo pokazała Rondo Dmowskiego o 17.00, wielki tłum i wspaniały pokaz czerwonych rac. Niestety przemówienia można było usłyszeć tylko w Realu24 i Mediach Narodowych. Mam nadzieję, że ktoś opracuje relację bez zakłóceń dźwiękowych.
1 sierpień 2020

Alina 

  

Komentarze

 

Dziś przeczytałam taką oto wiekopomną nowinę:
https://www.magnapolonia.org/donald-trump-o-wycofaniu-wojsk-amerykanskich-z-terenu-niemiec-nie-chcemy-juz-dluzej-byc-frajerami/
Jak donosi portal wojskonews.pl prezydent USA Donald Trump po raz kolejny skomentował plan wycofania amerykańskich żołnierzy z Niemiec. Jak mówił, Niemcy są dłużnikami USA, a on nie chce, by jego kraj był dłużej wykorzystywany.

– Nasi żołnierze są w tam, by chronić Europę i Niemcy, prawda? Więc Niemcy powinni za to płacić, a tego nie robią. Czemu mielibyśmy zatem ich tam zostawić? Nie chcemy już dłużej być frajerami. USA dawało się wykorzystywać przez ostanie 25 lat zarówno w wymianie handlowej, jak i wojskowej. Bronimy Niemiec, ale ponieważ oni nie płacą swoich rachunków, to zredukujemy nasz kontyngent. To proste – powiedział Trump podczas oczony prasowej przed Białym Domem.
===============
Nie mogę się powstrzymać od sarkazmu: po co było walczyć z wojskami niemieckimi? Wystarczyło im nie płacić, a okupant sam by się wyniósł!

Skąd ten sarkazm? Ano prezydent Trump mówi coś, co nie przystaje do posiadanej wiedzy. Mnie uczyli w szkole, że RFN została utworzona z 3 stref okupacyjnych, jakie przypadły po zwycięstwie nad Hitlerem USA, W. Brytanii i Francji. Z czwartej, radzieckiej strefy okupacyjnej powstała NRD, czyli Niemiecka Republika Demokratyczna. Niezależnie od podziału całych Niemiec, tak samo podzielony został Berlin: na Berlin Zachodni i Wschodni, ze słynnym murem berlińskim. Berlin Zachodni był otoczony murem, żeby Niemiaszki nie uciekały z radzieckiego dobrobytu.
I w Berlinie zachodnim, i w RFN stacjonowały wojska amerykańskie, nikt im nie płacił, bo były to wojska zwycięskie i pilnowały, żeby Niemcom znowu palma nie odbiła i nie zaczęli się zbroić.
Jeszcze w końcówce lat 80-tych NRD-owski Poczdam zaś był cały zajęty przez wojska radzieckie, chyba jeszcze bardziej niż nasza Legnica.

Manewr Trumpa jest dziwny, ale trzeba pamiętać, że pochodzi on z niemieckiej rodziny. Może właśnie realizuje niemiecki interes usunięcia amerykańskich wojsk okupacyjnych ze swojej pierwszej ojczyzny?
Część z nich ma trafić do Polski. I to jest fakt, którego nie jestem w stanie zrozumieć, zaakceptować, ani przyznać im odrębności prawnej, jak Żydom w getcie!

Może ma rację analityk ,który niedawno stwierdził, że nagły spadek dolara zwiastuje wojnę. Są jeszcze inne zwiastuny: wybory prezydenckie w USA w listopadzie, które Trump chce przełożyć pod pozorem pandemii i możliwości fałszerstw w głosowaniu listownym, jest fałszywa światowa pandemia fałszywej choroby.
Może już jest scenariusz wojny i stąd przegrupowanie wojsk.
Różne te fakty układają się w jakiś ciąg zdarzeń, które mogą służyć w planowanej wojnie. Jeśli tak jest. to najbardziej prawdopodobnym terminem wojny jest tegoroczna jesień, przed wyborami prezydenckimi w USA. Niestety ....

2020-08-01
Alina

 

https://www.magnapolonia.org/donald-trump-chce-przelozenia-wyborow-prezydenckich/

2020-08-02
Alina

 

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
ale o wybuchu Powstania 1 sierpnia, o idiotycznej godz. 17:00 (dogodnej tylko do dzisiejszego świętowania co jest - jakby można powiedzieć - symbolem zwycięstwa po wsze czasy!), zdecydowało w sumie dwóch agentów NKWD:

Powstanie Warszawskie było logiczną kontynuacją Akcji „Burza”.
Komunistyczni agenci Sierowa jak Okulicki, Rzepecki i inni zrobili jak zrobili a setki tysięcy Polaków przypłaciło to życiem a często i torturami.
A i tamtej Warszawy już nigdy nie będzie … To co zbudowano to jest sowieckie miasto (poza niewielkimi fragmentami odbudowy).

Jeden to generał Leopold Okulicki, pseudonim „Kobra” wyłania się , nie tyle jako „człowiek wielka zagadka”- jak go enigmatycznie określił i nie dopowiedział w wywiadzie, jakiego udzielił Piotr Zychowicz, autor książki „Obłęd 44” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” 29-31 lipca 2016 r. (zatytułowanym „Sianie ziarna pod przyszłe klęski”) – ale jako oczywisty agent NKWD. Do takiego wniosku skłaniają następujące przytoczone przez Zychowicza fakty:

1. Generał Kazimierz Sosnkowski, naczelny wódz polskich sił zbrojnych na Zachodzie po tragicznej śmierci generała Władysława Sikorskiego, „wezwał go (gen. Okulickiego) do siebie jeszcze w Londynie i powiedział mniej więcej coś takiego: „Słuchaj, ja nie ufam ludziom z Komendy Głównej AK. Oni mogą wywołać powstanie. Ty jesteś twardy gość, musisz polecieć do kraju i ich powstrzymać” (podkreślenie – LO). Z takim zadaniem wyznaczonym przez naczelnego wodza Okulicki skoczył do okupowanej Polski. I postąpił dokładnie odwrotnie. Doprowadził do wybuchu powstania, zawiązując spisek oficerów i terroryzując psychicznie gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego.”

2. „Część badaczy powodów jego zdumiewającej postawy doszukuje się w wydarzeniach z 1941 r. Okulicki został wówczas aresztowany przez bolszewików we Lwowie. Dysponujemy materiałami z jego śledztwa. Okulicki, delikatnie mówiąc nie wypada w nich zbyt dobrze”. Dowody wskazują na to, że został on wówczas zwerbowany na agenta NKWD. (zob.: https://forumemjot.wordpress.com/2014/10/02/gen-leopold-okulicki-prowokatorem-i-agentem-nkwd/. ).

3. „Pułkownik Janusz Bokszczanin na decydujących odprawach Komendy Głównej AK mówił: „Jak rozpoczniemy powstanie, Niemcy zaczną nas wyrzynać. A bolszewicy staną na drugim brzegu Wisły i z satysfakcją będą patrzeć, jak konamy”. Okulicki zrywał się wówczas i krzyczał grubiańsko na Bokszczanina: „Panie pułkowniku! To, co pan mówi, jest niegodne honoru Polaka! To jest tchórzostwo! Naszym obowiązkiem jest się bić! Mury się muszą walić! Krew się musi lać!”” (podkreślenie – LO).

4. „Plan zakładał, że wybuch powstania ma być zaskoczeniem dla nieprzyjaciela. Niemcy tymczasem o wszystkim wiedzieli i świetnie się przygotowali. Zamknęli się w wielu8 ufortyfikowanych budynkach. Bunkry, worki z piaskiem, gniazda karabinów maszynowych i oczyszczone przedpole. Wszystko zgodnie z zasadami sztuki wojennej.” Czy AK nie miała swojego wywiadu i nie była zdolna rozpoznać, z jak dobrze uzbrojonym i przygotowanym wrogiem powstańcy będą musieli walczyć. Przewaga wroga była miażdżąca!

5. „Pierwotny plan zakładał wybuch powstania w nocy. Tym czasem panowie z Komendy Głównej AK w ostatniej chwili przenieśli godzinę „W” na godz. 17. A więc atak rozpoczął się w pełnym świetle dnia. W efekcie pierwsza godzina powstania to rzeź młodzieży z AK.

6. „Akcja „Burza” to największy w dziejach świata przypadek autodenuncjacji (podkreślenie – LO). (…) Akcja „Burza” zakładała bowiem pełne ujawnienie polskich struktur podziemnych wobec sowietów (takie rozkazy wydawał gen. Okulicki oddziałom AK na terenach, na które wkraczała Armia Czerwona – LO). Co w tej sytuacji zrobili bolszewicy? (…) Sowieci najpierw spacyfikowali AK na Wołyniu. Jak na to zareagowała Komenda Główna AK? Kazała ujawnić się oddziałom AK w Wilnie. Sowieci spacyfikowali AK w Wilnie. Jak na to zareagowała Komenda Główna? Kazała ujawnić się oddziałom we Lwowie. Też zostały spacyfikowane. Jak na to zareagowała Komenda Główna? Kazała ujawnić się oddziałom AK w Lublinie. Dlaczego nie przerwano szaleństwa po pierwszych pacyfikacjach? Po co tysiące polskich patriotów wpakowano partiami w łapy sowieckich oprawców?” Tymczasem naczelny wódz gen. Sosnkowski postawił sprawę jasno: „Sowieci nie wchodzą jako sojusznik, tylko jako wróg. W związku z tym podziemie ma zejść do głębszej konspiracji, stworzyć zręby nowej organizacji Najbardziej zagrożonych aresztowaniem przez komunistów żołnierzy należy ewakuować na Zachód”.

Wszystkie wyżej przytoczone fakty dowodzą, że wybuch warszawskiego powstania musiał być i faktycznie był aranżowany przez wrogie narodowi polskiemu siły. Chodziło przede wszystkim o to, aby zniszczyć polskie elity. Niewątpliwie bezwolnym narzędziem tych wrogich sił był Leopold Okulicki. Przesądziły o tym jego cechy charakteru: był człowiekiem o dużych ambicjach, ale o bardzo miernych możliwościach. U swoich nauczycieli nie cieszył się najlepszą opinią: „W okresie listopad 1923 – październik 1925 ukończył Wyższą Szkołę Wojenną. Z czasów studiów zachowały się dwie odmienne opinie o Okulickim. Jedna to opinia generałaLouisa Faury’ego – dyrektora Szkoły: „Duża siła woli, bardzo sumienny, duża zdolność do pracy. Będzie bardzo użyteczny w sprawach, które wymagają dużego nakładu pracy, lecz średnich zdolności. W gruncie rzeczy będzie bardzo pożyteczny w sztabie”. Druga to opinia komendanta tej uczelni gen. Aurelego Serdy-Teodorskiego: „[…] lekkomyślny, nieobowiązkowy, niepewny” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Leopold_Okulicki).

Drugi to płk Jan Rzepecki
5 listopada 1945 został aresztowany. Mimo iż w śledztwie nie był torturowany, ujawnił UB całą organizację, z więzienia wysyłał do swoich oficerów listy, wzywające do ujawnienia i zaprzestania walki. Wydał bezpiece cały majątek, który pozostał mu w spadku po AK – milion dolarów w złocie i banknotach, drukarnie, archiwa, radiostacje. Było to powodem kolejnej fali aresztowań podziemia niepodległościowego. Skazany w procesie pokazowym w 1947 na karę 8 lat więzienia, dwa dni później ułaskawiony przez Bieruta w uznaniu zasług. Zwolniony z więzienia w lutym 1947 roku. Zawierzywszy gwarancjom śledczychMBP o nierepresjonowaniu, ujawnił wszystkich swoich współpracowników i nawoływał do ujawnienia się pozostałych członkówWiN-u. Przyjęty doWojska Polskiego był wykładowcą wAkademii Sztabu Generalnego w Warszawie. Po 1954 r. pracownik Instytutu HistoriiPAN, gdzie obronił doktorat." (źródło: wiki)

Przypomnijmy jak rok przed wybuchem Powstania tenże Rzepecki, jako zastępca Komendanta Głównego AK, odpowiedział na prośby o ochronę lub o broń polskich mieszkańców Wołynia, zarzynanych przez banderowców wiosną 1943 r.:
„udostępnienie broni na Kresach roznieciłoby ogień walki do niewyobrażalnych rozmiarów, a opinia światowa uzyskałaby argument, że walka o granicę wschodnią była błędem politycznym". (SPP t.78, poz.184, nr 146)
Na apele wołyńskiego Delegata Rządu Banacha („Jan Linowski”) z żądaniem przysłania kilkunastu kompanii Armii Krajowej na ratunek mordowanym Polakom, Komenda Główna zareagowała po niemal roku ciągłej Rzezi Wołynia „pomocą” w postaci jednej grupy oficerów i JEDNEJ kilkudziesięcioosobowej kompanii…
Za to w styczniu’44 w trakcie akcji „Burza” (w zamierzeniu Polaków samodzielnego przywitania „sojuszniczej” Armii Czerwonej) zmobilizowano 7 tysięcy dobrze uzbrojonych żołnierzy 27.dywizji AK.
Jaką korzyść mieli Sowieci z zdekonspirowania członków Armii Krajowej i wykarczowania katolickich Polaków z sowieckiego Wołynia można przeczytać m.in. w artykule pt."Rzeź Wołyńska - tło strategiczne i doraźne skutki".
31 lipca po południu Monter spotkał się z Rzepeckim i ten przysiągł mu, że właśnie wraca z Pragi i na własne oczy widział tam sowieckie wojska z czołgami.
Rzepecki, który od 24.07 zmienił Okulickiego w funkcji czołowego „jastrzębia” prącego do wywołania jak najszybciej powstania w Warszawie. Doprowadził do tego „bajerem” z popołudnia 31 lipca, aby wybuchło ono możliwie najszybciej, czyli na drugi dzień – 1-szego sierpnia. Przedwcześnie.

2020-08-03
Marek Zadrożniak

 

Temat "Rola intelektualistów żydowskich w koncepcjach eksterminacyjnych w czasie II wś" znalazł się zapewne niechcący w rozmowie w CEPolska:

"Prof. Adam Wielomski: Alfred Rosenberg - kim był główny "ideolog" niemieckiego narodowego socjalizmu"
https://www.youtube.com/watch?v=iejJaEnAWg4

Czekam na dalsze twórcze rozwinięcie przez innych naukowców, historyków, analityków.

2020-08-12
Alina

  

Archiwum

Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Patriotyzm jutra"
marzec 24, 2006
www.krakow.pl
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
W szkołach - więcej praktyki, mniej teorii!
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media