|
Czekając na kowida.
Po co stworzono "szpitale kowidowe"?
|
|
Największy błazen polskiej polityki twierdził kiedyś, że szachy: "nie wiem czy pomagają, ale brak umiejętności gry w szachy na pewno przeszkadza".
I na okrągło bredzi - jaki to z niego "orzeł".
Niewątpliwe gra w szachy uczy zdolności przewidywania do przodu i to kilku - do kilkudziesięciu alternatywnych posunięć przeciwnika.
Pozwolę sobie więc na dziennikarskie przemyślenia w sprawie przewidywanych posunięć zorganizowanej bandy przestępców - okupujących polskojęzyczny Rząd.
Ale najpierw wyłożę podstawowe dane:
1. Nikt nie odkrył SARS CoV-2 - więc jest to tylko twór wirtualny.
2. Testy PCR powstały wiele lat temu i nie zawierają wzorca SARS CoV-2.
3. Maski nie chronią przed żadnym wirusem.
4. Na dwa miesiące przed rzekomym "wybuchem epidemii w Chinach" przeprowadzono pierwszy raz w historii świata - międzynarodową symulację na wypadek "epidemii", która rzekomo - niedługo później wybuchła.
5. Kilka tygodni - po tej symulacji światowej epidemii - Minister Zdrowia pisowskiego Rządu - podwyższył stukrotnie dopuszczalne normy promieniowania elektromagnetycznego w Polsce.
6. Od lat sześćdziesiątych w Armii USA i Armii ZSRR prowadzone były prace nad stworzeniem broni wykorzystującej fale elektromagnetyczne.
7. Po upadku ZSRR opublikowano niektóre z prac badawczych na potrzeby wojska.
Wynika z nich, że fale elektromagnetyczne mogą zarówno zniszczyć organy wewnętrzne człowieka - jak też doprowadzić do choroby umysłowej.
Jeżeli Rząd zbuduje za ciężkie pieniądze "szpitale kowidowe" - to oskarżony zostanie o marnotrawstwo.
Czy więc utworzono te "szpitale" bez jakiegoś planu?
A może upragniony przez pisowski Rząd "kowid" się spóźnia?
22 lata temu TYLKO Stefan Kurowski i Kazimierz Poznański pisali o destrukcyjnej polityce Balcerowicza.
Dopiero ja musiałem wyjaśnić szkodliwość tego człowieka - przez porównanie do zjawisk historycznych.
I dopiero wtedy zadziałało.
Dopiero wtedy Polacy zaczęli myśleć.
Ze znanych mi osób - tylko Diana Wojtkowiak przeciwstawiła się polityce elektromagnetycznej Rządu - jako zaplanowane ludobójstwo.
A ja wyjaśniam - na dowodach historii wojskowości, że broń elektromagnetyczna wykorzystywana jest przez Rząd Mateusza Morawieckiego do eksterminacji Narodu Polskiego!
A dla ukrycia metody zbrodni stworzyli mitycznego "kowida"!
Jeszcze jest wielu takich - którzy wierzą w kowida i Amantadynę.
Ale ja już dawno nie mam wątpliwości.
Jeżeli człowiek musi przejść przez autostradę, a w tym momencie jakiś kundel zacznie szarpać za nogawkę - to śmieć jest wtedy pewna.
Dla osłabionego przez promieniowanie elektromagnetyczne organizmu człowieka - nawet drobne przeziębienie staje się śmiertelne.
Jeżeli chcecie leczyć z mitycznego "kowida" to w pierwszym rzędzie należy wywieźć chorego poza obręb silnego promieniowania elektromagnetycznego i dać mu osłonę z witamin.
Tymczasem w tak zwanych "szpitalach kowidowych" aż roi się od aparatury medycznej - wytwarzającej silne pole elektromagnetyczne.
W takich warunkach nawet zdrowy człowiek ulegnie chorobie popromiennej -niejonizującej.
Po wyjaśnieniu działań Balcerowicza - musiało minąć kilka lat - by Polacy zrozumieli moje słowa.
Ile potrzeba będzie - by Rodacy zrozumieli tą - kasandryczną przestrogę?
Czy uda się wrogom Ludzkości i polskojęzycznemu Rządowi wcześniej zniszczyć Naród Polski - zanim zrozumie moje słowa?
|
|
30 marzec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Komornik w szpitalu - Długi Służby Zdrowia
luty 14, 2005
Adam Sandauer
|
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
|
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
|
Jaka przyszłość
lipiec 3, 2004
przesłała Elżbieta
|
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
|
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Judaism: A Conspiracy Against Jews, Humanity?
listopad 22, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
|
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
|
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
|
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
|
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
|
|
|