ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
więcej ->

 
 

Wally Olins o marce Krakowa




30 stycznia na zaproszenie Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego gościł będzie w krakowskim Magistracie wybitny specjalista z dziedziny marketingu narodowego i kreowania wizerunku - Wally Olins.

Ekspert przyjeżdża do Krakowa, aby zabrać głos w dyskusji na temat skutecznej promocji Krakowa w świecie. W Sali Obrad Rady Miasta Wally Olins wygłosi odczyt poświęcony problematyce marketingu narodowego i kreowaniu wizerunku marki narodowej.

W dyskusji wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, samorządów gospodarczych, krakowskiego środowiska akademickiego, polskich i zagranicznych firm reklamowych i konsultingowych, menedżerowie, osoby związane z branżą turystyczną, instytucjami kultury i sztuki.

Wally Olins jest światowej sławy ekspertem zajmującym się problematyką marketingu narodowego, kształtowania wizerunku marek narodowych i regionalnych, budowaniem tożsamości rynkowej, komunikacji. Doradza wielu międzynarodowym organizacjom i korporacjom. Wielokrotnie przygotowywał i prowadził kampanię promocyjne miast i krajów. Obecnie jest konsultantem Krajowej Izby Gospodarczej i Instytutu Marki Polskiej uczestniczącym w opracowaniu Programu Marketingu Narodowego Polski.

Przyjazd Wally Olins'a jest kontynuacja działań służących wypromowaniu marki Krakowa w kraju i za granicą. Dyskusja na ten temat odbyła się w grudniu ubiegłego roku podczas konferencji "Kraków - polska marka narodowa" zorganizowanej przez Urząd Miasta Krakowa.
29 styczeń 2004

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Euro 2012: elitarni kibice i kupiec Ibrahim"
kwiecień 22, 2007
gazeta.pl
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
Lichwarscy "cudotwórcy"
marzec 11, 2005
PAP
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
Nazistowskie wzorce wciąż żywe
czerwiec 3, 2004
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media