|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
więcej -> |
|
Prostytucja
|
|

Za bogatego wyszłaś...
Mądraś!
Ale i on nie głupi
bo cię niej pojął ale kupił
Ta barokowa fraza jest doskonałym wytłumaczeniem zjawiska społecznego nazywanym potocznie kurestwem.
Zastanawiając się w młodości nad ideą miłości i prostytucji doszedłem do fundamentalnego wniosku:
W obliczu powszechnej opinii, że nie ma kobiet niesprzedajnych a istnieje jedynie kwestia ceny doszedłem do konkluzji, że pomiędzy - nawet najgłupszą miłością a prostytucją różnica polega w uprzedmiotowieniu partnerów.
Otóż - zakochana kobieta ma przekonanie, że w kontakcie z partnerem jest podmiotem współżycia.
Kurwa jest jedynie przedmiotem który ma swoją cenę.
Nasi najsłynniejsi dziennikarze, aktorzy występujący w reklamówkach, politycy, pseudointelektualiści - mają swoją cenę.
To są kurwy, które przyczyniły się do upadku Państwa Polskiego, upadku społeczeństwa.
(Uważam, że dosadnym określeniem nie zdemoralizuję młodzieży, ponieważ nie da się przebić rynsztoka polskojęzycznych mediów. Niechaj więc młodzież jednoznacznie utoższami tych, których stawia się jej za wzorzec)
A oto jeden z przykładów prostytucji od której chcą uciec mieszkańcy Międzyzdrojów.
(Artur Łoboda)
Grupa mieszkańców Międzyzdrojów domaga się usunięcia z domu kultury tablicy poświęconej Janowi Kulczykowi - pisze "Głos Szczeciński". Dom kultury to nie miejsce, aby nagradzać takich ludzi jak doktor Kulczyk - mówi Janina Bagrowska, mieszkanka Międzyzdrojów. Bagrowska jest miejscową artystką, od kilkudziesięciu lat związana z międzyzdrojską kulturą. Według niej radni miasta powinni podjąć decyzję o zdjęciu tablicy ze ściany frontowej Międzynarodowego Domu Kultury. Pismo w tej sprawie trafiło już do Urzędu Miejskiego - podaje dziennik.
Sporej grupie mieszkańców nie podoba się, że to pan Kulczyk wyrósł na głównego bohatera miasta - dodaje. Według gazety, jej zdaniem pomysł likwidacji pamiątki popiera ok. 150 mieszkańców. Jeśli radni nie przychylą się do mojej prośby będziemy zbierać podpisy w tej sprawie - zapewnia.
Oficjalnie dlatego, że według inicjatorów, tablice powinny być wystawiane osobom już nieżyjącym, zasłużonym dla Międzyzdrojów - informuje "Głos Szczeciński".
Nie może tak być, że obok tablicy Kulczyka wisi tablica zasłużonego dla naszego miasta profesora Jana Szyrockiego - wyjaśnia Bagrowska. Nieoficjalnie mówi się, że grupa mieszkańców jest zaskoczona ostatnimi doniesieniami o najbogatszym Polaku. Kulczyk ma stanąć przed komisją śledczą i wytłumaczyć się z kontaktów z rosyjskim szpiegiem - pisze dziennik. To trochę śmieszne, że wystawiamy takie pamiątki takim kontrowersyjnym osobom. Pieniądze to jeszcze nie wszystko - uważa mieszkaniec Międzyzdrojów.
Mosiężną tablicę z napisem "Jan Kulczyk - mecenas Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd" odsłonięto na początku lipca. Inicjatorem akcji była fundacja "8 i pół", organizator festiwalu. Kulczyk od dziewięciu lat jest głównym sponsorem spotkań aktorów i artystów w Międzyzdrojach. W odsłonięciu uczestniczyło wielu polskich aktorów, minister kultury i sam Kulczyk. Władze Międzyzdrojów sprzeciwiają się zdejmowaniu tablicy. Ich zdaniem Kulczyk wiele zrobił dla miasta - podaje "Głos Szczeciński". Czy to się komuś podoba czy nie, ale bez Kulczyka nie byłoby festiwalu gwiazd. A ta impreza rozsławia naszą gminę w całej Polsce i nie tylko
- mówi Marian Matysiak, sekretarz miasta. To, że Kulczyk ma ostatnio złą prasę, nie ma tu nic do rzeczy.
(PAP)
|
|
29 październik 2004
|
|
|
|
|
|
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
|
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
|
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
|
Panie Prezydencie!
wrzesień 8, 2006
mik4
|
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
|
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
|
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
|
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
|
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
|
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
|
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
|
więcej -> |
|