ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
więcej ->

 
 

Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center

Byly prezydent Wloch Francesco Cossiga uwaza, ze tajemnica zamachu na World Trade Center zostala juz rozwiazana przez "sfery demokratyczne" oraz wywiady krajow Europejskich oraz USA.

Znalazlem link do oryginalnego artykulu z Corierre dela Sera z 30 listopada 2007 r.z wypowiedzia bylego prezydenta Wloch Francesco Cossiga. Jesli ktos dobrze zna wloski to
prosze to przetlumaczyc. Na pierwszy rzut oka widac jednak pewne niescislosci w stosunku do tekstu wloskiego i rzekomych "tlumaczen" w internetowej prasie anglojezycznej.

«Da ambienti vicini a Palazzo Chigi, centro nevralgico di direzione dell'intelligence italiana, si fa notare che la non autenticità del video è testimoniata dal fatto che Osama Bin Laden in esso 'confessa' che Al Qaeda sarebbe stato l'autore dell'attentato dell'11 settembre alle due torri in New York, mentre tutti gli ambienti democratici d'America e d'Europa, con in prima linea quelli del centrosinistra italiano, sanno ormai bene che il disastroso attentato è stato pianificato e realizzato dalla Cia americana e dal Mossad con l'aiuto del mondo sionista per mettere sotto accusa i Paesi arabi e per indurre le potenze occidentali ad intervenire sia in Iraq sia in Afghanistan. Per questo - conclude Cossiga - nessuna parola di solidarietà è giunta a Silvio Berlusconi, che sarebbe l'ideatore della geniale falsificazione, né dal Quirinale, né da Palazzo Chigi né da esponenti del centrosinistra!».

Oto angielskie tlumaczenie, ktore udalo mi sie znalezc:

“From areas around the Palazzo Chigi, nerve centre of direction of Italian intelligence, it is noted that the non-authenticity of the video is testified from the fact that Osama bin Laden in it ‘confessed’ that Al Qaeda would have been the author of the attack of the 11 September to the Twin Towers in New York, while all of the democratic areas of, America and of Europe, with in the forefront those of the Italian, centre-left, now know well that the disastrous attack was planned and realized by the American CIA and Mossad with the help of the Zionist world to put under accusation the Arabic Countries and to persuade the Western Powers to intervene in Iraq and Afghanistan For this, no word of solidarity arrived to Silvio Berlusconi, who has been the author of the brilliant falsification, neither from the Quironale nor from Palazzo Chigi, nor from representatives of the centre-left!”

Skrotowe tlumaczenie po polsku:

"W centrum wywiadu wloskiego Palazzo Chigi stwierdzono, ze autentycznosc tasm z Osama Bin Ladenem jest podwazona przez sam fakt przyznania sie Ladena do zamachow, podczas gdy wszystkie demokratyczne sfery Ameryki i Europy pod przewodnictwem centrolewicy wloskiej doskonale juz wiedza o tym, ze zamach zostal zaplanowany i wykonany przez amerykanskie CIA oaraz Mossad z pomoca swiata syjonistycznego aby oczernic kraje arabskie i przekonac sily zachodnie do interwencji w Iraku i Afganistanie."

Cossiga wspomina jeszcze o Berlusconi, ktory mial byc rzekomo autorem swietnego falszerstwa.

Co to wszystko znaczy?
A to, ze jesli prawda jest to co twierdzi Cossiga, to wkraczamy w nowy okres - kiedy na sile bedzie sie blokowalo
przekaz informacji, byc moze nawet rozpocznie sie prawdziwa tyrania w Europie i Ameryce.
Juz widac, ze w zadnym srodku masowego przekazu, z wyjatkiem niekontrolowalnego internetu, nie powielono tej informacji (przynajmniej z tego co ja wiem).
Jesli prawda jest to co mowi Cossiga, to prawdziwi terrorysci przejeli juz wladze zarowno w USA jak i w wielu krajach europejskich.
Mozna jednak przewidywac tez, ze informacja, ktora poszla w swiat obudzi srodowiska zydowskie, ktore sa rowniez niedoinformowane. Potrzeba jednak publikacji konkretnych dowodow - kto sie na to odwazy?

Marek P.

http://www.corriere.it/politica/07_novembre_30/osama_berlusconi_cossiga_27f4ccee-9f55-11dc-8807-0003ba99c53b.shtml
17 styczeń 2008

Marek P. 

  

Archiwum

Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)

czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007 List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media