|
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
|
|
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
|
|
Nastąpił globalny zamach stanu |
|
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
1984 |
|
Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
|
|
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
|
|
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
Cała prawda o ataku z 11 września |
|
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
|
|
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
|
|
Cała prawda o World Trade Center |
|
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
|
|
Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
Młodzież izraelska w Polsce |
|
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
PiStapo atakuje rodziny |
|
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
"Babcia Kasia" |
|
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
Czym skorupka za młodu
|
|
***Początkowo w trójmiejskich pojazdach honorowane były karty Euro<26 wystawiane także w Polsce. Jednak okazało się, że ludzie, którym nie przysługiwały już zniżki studenckie, a nie przekroczyli jeszcze 26. roku życia, bezprawnie je?dzili za połowę ceny. Honorujemy wyłącznie karty ISIC oraz Euro<26 wystawione poza Polską.*** - Dziennik Bałtycki (22 lutego 2005).
Co wynika z powyższego tekstu?
Ano - młodzież polska kombinuje nielegalnie nabywając międzynarodowe karty uprawniające do ulg. Wyłudza w Polsce, zatem jest w zmowie z naszym organem wydającym te karty. Czy istnieje podobny problem za granicą - czy w innych krajach nieuprawniona młodzież również kombinuje? A jeśli tak, to czy wprowadzono podobne ograniczenia? A jeśli wprowadzono, to jaką tam mają gwarancję, że Polacy korzystający u nich z ulg, mają legalne karty wystawione w Polsce? Pewnie w innych krajach jest normalniej - respektują karty wydane w swoim kraju, jednak po wykryciu fałszerstwa kara jest tak dotkliwa dla obu stron "kontraktu", że cwaniaków jest znacznie mniej niż u nas.
W Polsce poszliśmy najprostszą drogą - jeśli ludziska kombinują, to zamiast uruchomienia procedury karnej, wydano zakazy tudzież ograniczenia i problem z głowy...
Jest to jeden z wielu przykładów na odpowiedzialność zbiorową - uznano, że skoro część rodaków oszukuje, to zamiast ich osądzić, łatwiej jest zrezygnować z honorowania wszystkich kart wystawionych w Polsce dla Polaków.
Jeśli młodzież nie dostanie po łapie za drobne przekręciki już na progu swej dojrzałości, to wyrosną z niej malwersanci godni dzisiejszych posłów i biznesmenów.
***Darmowe wizy przygraniczne wielokrotnego użycia w małym ruchu przygranicznym to kolejna propozycja UE. Każdy kraj Unii wprowadzający takie wizy musiałby stworzyć również system karania za nadużycia, np. za poruszanie się z taką wizą poza pasem przygranicznym.*** - (Gazeta Wyborcza, 25 lutego 2005).
Polska mogłaby je stosować wobec Ukrainów*, Białorusinów i Rosjan z Obwodu Kaliningradzkiego*.
Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami.
Z nudów wymyśla się pewne ulgi, a obywatele zaraz coś obmyślą, aby to obejść. A to przemeldują się do strefy przygranicznej, często fikcyjnie, ale dając konkrety w łapę odpowiednim urzędnikom. Takie hece już przerabialiśmy, kiedy u nas było pojęcie podobnej strefy (jeszcze jest!). Inna sprawa, że traktowanie obywateli w zależności od zamieszkania pewnie jest niezgodne z konstytucją. Oczywiście z budżetu (UE albo RP, co jest niemal tożsame) należałoby uruchomić całą nową procedurę ścigania, osadzania, deportowania i rejestrowania przypadków przekraczania dozwolonego pasa. A który z cudzoziemców oprze się pokusie zwiedzenia zachodniej Polski albo i reszty Unii, bowiem z czasem będą mniej dokładne kontrole graniczne wewnątrz Unii? Amerykanie do tej pory nie wiedzą, w jaki sposób karać naszych rodaków, którzy przybywają do Stanów z niezupełnie deklarowanych turystycznych lub rodzinnych powodów.
Z omówionych dwóch losowo wybranych przykładów, wiadomo, że obywatele każdego kraju, w każdych zachęcających warunkach będą omijać prawo, a nawet je łamać, zwłaszcza jeśli nie ma sprawnego (drogiego) aparatu kontrolnego. Dajmy sobie spokój z wymyślaniem kolejnych "społecznych usprawnień", skoro z obecnymi "osiągnięciami" nie możemy sobie poradzić, choćby z tymi ulgowymi studenckimi kartami.
Czy na Zachodzie wiedzą, że już chyba wszystko fałszujemy - w straży pożarnej świadectwa maturalne (aby dostać wyższe stanowisko), na studiach zaświadczenia o dochodach (aby dostać stypendium), u notariuszy testamenty (aby przejąć kamienice), przed głosowaniem listy poparcia (aby zostać posłem). I to się opłaca, bowiem nie słyszałem, aby kara była większa od zysków. Zbyt ślepa, niereformowalna, leniwa a (zdarza się) przekupna polska Temida powinna sobie załatwić lewą rentę i dać nam spokój z sądzeniem.
* - propozycje językowe (nieuznawane przez RJP)
|
1 marzec 2005
|
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
|
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
|
2x
luty 11, 2006
aaa
|
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
|
DO ROZPOCZĘCIA WIELKIEGO FINAŁU ANTYUNIJNEGO POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 10 DNI !!!
kwiecień 21, 2003
SKU
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
|
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
|
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
|
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of
Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
|
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
|
więcej -> |
|