ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

Czy Polska potrzebuje wielkiej armii?


Pytanie „czy Polska potrzebuje wielkiej armii?” powinno być rozważone, na tle sytuacji geopolitycznej Polski, jako członka NATO i Unii Europejskiej. Polska ma ograniczoną suwerenność i nie jest militarnie samodzielnym państwem. W miarę zmian NATO z zachowawczej organizacji obronnej, na narzędzie interwencji globalnych, w celu stworzenia amerykańskiego imperium globalnego, NATO zmienia swój charakter. Interwencje takie jak w Afganistanie oraz Iraku i związane z nimi dostarczanie dużej ilości polskiego „mięsa armatniego” na pożytek innych, po prostu szkodzi Polsce i jest sprzeczne z wymogami polityki samozachowawczej narodu polskiego.

Faktycznie, spojrzenie na sam koncept „republik bananowych,” jest ważne w ocenie sytuacji Polski w obecnych czasach. W obliczu nowoczesnej technologii, słabe państwo uzbrojone przez potęgę taką, jak USA, Rosja lub Chiny, jest od razu uzależnione technicznie i politycznie. Bardzo skomplikowana technologia wymaga doradców i gwarancji części wymiennych. Poza tym ekwipunek wyprodukowany na użytek republiki bananowej może mieć wbudowane elementy kontrolne, żeby zapobiegać niesubordynacji.

Na przykład, państwa arabskie mają wątpliwości, czy samoloty kupione w USA, faktycznie nadawałyby się do akcji wojskowej przeciwko Izraelowi i nie mają wbudowanych urządzeń do powodowania awarii zdalnie kontrolowanej. Te zmartwienia Arabów są spowodowane istnieniem osi USA-Izrael, oraz codziennymi dowodami silnej pozycji Izraela w Ameryce.

Kontakt osobisty personelu państwa słabego z doradcami z państwa potężnego, zwykle jest wykorzystywany w celu rekrutacji agentów wywiadu i w celu podporządkowywania wielkiemu mocarstwu, aparatu obronnego „republiki bananowej.” Osobisty kontakt daje możność zdobycia wiedzy o ważnych ludziach w armii i polityce państwa słabego i egzekwowania posłuszeństwa za pomocą szantażu osobistego lub kontroli dostaw części zastępczych, tak żeby „republika bananowa,” lub „satelicka” była na pewno posłuszna.

Sprawa wyrzutni pocisków USA w projekcie „Tarczy” przynosi Polsce tylko niepotrzebne ryzyko, które już naraża Polskę na straty ekonomiczne nawet, jeżeli następny prezydent USA zdecyduje się odwołać projekt „Tarczy.” Polska już płaci stratami w handlu żywnością z Rosją oraz szykanami, jakie stosuje Rosja w stosunku do Polski.

Na wypadek gdyby wyrzutnie te były faktycznie zbudowane w Polsce, o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy, to logika takiej sytuacji wywoła ustawianie wyrzutni automatycznych pocisków nuklearnych, prawdopodobnie w Królewcu i na Białorusi, tak żeby nie dopuścić do zagrożenia rosyjskich ośrodków kontroli i dowodzenia.

W 1962 roku sowieckie wyrzutnie na Kubie były położone o osiem minut lotu pocisku do
Waszyngtonu i zagrażały amerykańskim ośrodkom kontroli i dowodzenia. Wówczas Amerykanie zrobili wszystko, żeby do takiej sytuacji nie doszło i w zamian za wycofanie wyrzutni pocisków sowieckich z Kuby, wycofali pociski USA z Włoch i Turcji, oraz przyrzekli nie usuwać Fidela Castro ze stanowiska prezydenta. Faktycznie, mimo tego przyrzeczenia, CIA nasyłało na niego skrytobójców, ale ci nie potrafili przebić się przez obstawę Fidela tak, że przetrwał on na stanowisku prezydenta Kuby przez blisko 50 lat.

Tradycja posługiwania się skrytobójcami przez USA wyszła na jaw w audycji telewizyjnej byłego kandydata na prezydenta amerykańskiego, Pat’a Robertson’a, kiedy nawoływał on do nasłania skrytobójcy, na nieposłusznego wobec USA, prezydenta Wenezueli, Hugo Chaves’a, który skorzystał z zaangażowania armii USA w okupacji i pacyfikacji Iraku i mógł stać się niepodległym oraz skończyć z układami „republiki bananowej” w Wenezueli.

Tak więc, budowa wyrzutni „Tarczy” zagraża Polsce wybuchami rosyjskich bomb nuklearnych i obrócenie Polski w teren skażony radioaktywnie. Może się to stać nawet z powodu fałszywego alarmu. Jednoczesne „wzmacnianie” armii polskiej z pomocą USA stawia Polskę, byłego państwa satelickiego, kontrolowanego wówczas przez Moskwą, na drodze metamorfozy w „republikę bananową” na służbie Waszyngtonu, na terenie Unii Europejskiej.

Pamiętamy, kiedy Francja i Niemcy sprzeciwiały się atakowi USA na Irak, a Polska zaofiarowała polskich żołnierzy do pomocy w tym ataku, wówczas prasa w zachodniej Europie nazywała Polskę, nawet nie koniem, ale „osłem trojańskim,” ku oburzeniu Polaków. Obecnie sytuacja zagrożenia Polski zupełnie zmieniła się w porównaniu do czasów pułkownika Kuklińskiego.

Wówczas robił on wszystko, żeby utrudnić Sowietom uderzenie znienacka przeważającymi siłami pancernymi na Europę zachodnią, chronioną amerykańskimi głowicami nuklearnymi, które miały obrócić Polskę w barierę radioaktywną, nie do przebycia z Rosji na zachód. Natomiast w wypadku instalacji wyrzutni „Tarczy” Polska niepotrzebnie zgadza się na zagrożenie rosyjskimi bombami nuklearnymi z powodu bliskości tych wyrzutni do rosyjskich ośrodków kontroli i dowodzenia. Takie ryzyko nie równoważy w żaden sposób powiększanie polskich sił zbrojnych i to w dodatku za cenę metamorfozy Polski w „republikę bananową.”

WWW.pogonowski.com
4 kwiecień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Broń końca czasów
styczeń 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Pomyłki funkcjonariuszy na koszt Państwa!
styczeń 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
Masoni i cykliści 2. Kwaśniewski wkracza do akcji
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media