|
Susza bezobjawowa
|
|
W jednym z głównych ścieków medialnych przeczytałem:
"Mimo ulewnych opadów w ostatnich dniach zagrożenie suszą nie minęło. Woda szybko spływa po powierzchni terenu, nie nawilżając gleby."
Takie brednie służące przymuszeniu Polaków do określonego zachowania - głoszą różnorakie gadzinówki medialne.
Cel jest dla mnie oczywisty: to wprowadzenie w przyszłości kolejnego podatku od wody.
Taka "nowoczesna ekologia".
21 lat temu zyskałem dostęp do Internetu i jako pierwsze z fundamentalnych działań dla naprawy Państwa Polskiego uznałem walkę z bełkotem nowomowy.
Przypomniałem, że było to stylistyka pomarcowych "profesorów-magistrów", którzy ze zlepku nic nie znaczących słów, budowali swoją pseudonaukową działalność.
W Polsce dokonał się kolejny przewrót - gdy ludzie pozujący na "patriotów" wprowadzają terror i dyktaturę poprzez nowotwory logiki takie jak - "choroba bezobjawowa".
Ponieważ Społeczeństwo nie protestuje to posuwają się w swoim bezprawiu coraz dalej.
PS
Faktem jest, że nawodnienie gleby się w ostatnich latach nieznacznie pogorszyło.
Jest to przyczyną masowego koszenia trawy do gołej ziemi, albowiem im wyższa trawa - tym więcej wody pozostaje w glebie.
Zwyczaj niskiego koszenia trawników przyszedł do Nas z Anglii.
Tylko, że tam jest zupełnie inny klimat i wilgotność powietrza.
|
|
24 lipiec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
cyt. za: ~parole
"Słowa słowom nierówne, dlatego plemię rządzące Polską ,specjalizuje się w pokrętnym odwracaniu znaczenia trafnych słów po to, aby stworzyć niczego niewyjaśniające brednie, którymi można ogłupić naiwnych. I mimo że te plemię zna wszystkie języki świata, to żadnym nie potrafi się poprawnie posługiwać - i po tym także można rozpoznać członków tego plemienia. Tzw. nowomowy, jakie stworzyło to plemię, są już niezliczone: „język” komunistyczny, „język” prawniczy, „język” ekonomiczny, „język” religijny, „język” dyplomatyczny, oraz dziesiątki innych pustych i bełkotliwych „języków” z wyjątkiem… PRAWDZIWEJ MOWY. Warto poczytać artykuły w tym zakresie i się zastanowić kto, po co, dlaczego tak gnębi ten NARÓD!" |
|
2020-07-24
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Podobny problem maja na Florydzie z COVID...
"ORANDO - Gubernator DeSantis powiedzial ze jest zmartwiony poprawnoscia rezultatow na testy COVID-19. Na konferencji prasowej w Poniedzialek, powiedzial ze mialo miejsce wiele przypadkow na pozytywne wyniki testow u osob ktore nigdy takim testom sie nie poddaly. Zatem zeby testy byly pozytywne tam gdzie nie pobrano zadnej probki jest problematyczne. Uslyszalem wystarczajaco zeby byc w tym temacie zmartwionym, powiedzial DeSantis. |
|
2020-07-24
TellTheTruth
|
|
|
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
|
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Głupich nie sieją
kwiecień 17, 2005
|
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
|
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
|
Okradli Irak !!!
kwiecień 24, 2006
Goska
|
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
|
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
|
21 postulatów Solidarności które wynegocjowano strajkami sierpnia roku 1980
sierpień 28, 2005
Adam Sandauer
|
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
|
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
|
Tusk: Imaginacje premiera wynikają z goryczy
listopad 2, 2007
PAP
|
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
AŁ
|
|
|