ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...



No i coz to sie tam wyrabia w tym lekarskim w Polsce swiatku? Czyzby ..oszalale chciwoscia lekarskie hieny instalowac nam chcialy w Ojczyznie..fspanialy zach.model zgangrenowanego lecznictwa ?
Czy ,za malo juz im na srebrze?,i na zlotych teraz obzerac zachciewa sie im talerzach?? Dobiegaja sluchy...ze teraz kiedy miliony bez pracy albo na obrazajacych godnosc osoby ludzkiej stawkach... ze lekarze strajkuja...
o wiecej ..?? Niesmak.. i dezaprobaty slowa ..same cisna
i prosza sie na papier... to i pisze, stad z nowojorkkowa,
z samego centrum zdegenerowanego systemu zach.pseudo pomocy lekarskiej.
Pisze... bo moze i warto tam komu w Polsce znac prawde
o fspanialym zach.lecznictwie z zycia.. zanim karmieni papka medialnych RTV- zyjnych,G.W.-ych,i P.O.-kich KLAMSTW..tak jak miliony nas tu emigrantow obudzicie sie tez z reka zanurzona w nocniku..
Ano mielismy tu lata ciut lepsze ,krotkie jak ulotna chwilka i te...teraz..lata zdewaluowane...w ktorych wartosc realna zaplaty za prace kurczy sie,,,az do utraty usmiechu.. I kiedy tak jak i 50 proc ludnosci tu.. znalezlismy sie w sytuacji ze,
ani mnie ani mojego pracodawce nie jest juz stac na oplacenie astronm.wysoko wywyindowanych kosztow tzw.ubezp.medycznych .. w sytuacji
kiedy nie starcza juz na zaspokojenie nienasyconych apetytow tutejszych konowałow..lekarzy...pijawek
w sytuacji
ze choc po latach emigracyjnych prac roznych wielu trzebaby nam do lekarza... to zwyczajnie..nie ma na to...
I o pojsciu do lekarza ,nawet pomarzyc nie mozna..
Z jakze ogromnym wiec rozczuleniem i najcieplejsz.uczuciami wspominam socjalistyczna sluzbe zdrowia..kiedy,kiedys zdarzylo mi sie na miescie doznac jakiegos niewytlumaczonego ataku bolu nie do zniesienia od ktorego padlem ...na twarz na srodku miasta i na srodku ulicy..to i zaraz w moment ktos tam zadzwonil ,i w 2-gi moment byla juz karetka..i w 3-ci moment bylem na pogotowiu
i w 4-ty moment dyzurny lekarz strzelal mi zastrzyk w partie tylne.. i w 5-tym momencie cudownie uleczony wesol i szczesliwy maszerowalem dalej srodkiem ulicy,po srodku miasta...
Bo i swiat byl normalny wtedy, ,
bo i dyzurny lekarz byl normalny,
bo jak mogl mi pomoc to i pomogl w pare chwil
..zrobil swoja robote i nie chcial widziec mnie wiecej .
..Jakiz to piekny,wspanialy jaki cudowny to jest system ta panstwowo-socjalistyczna sluzba zdrowia..
Tyle ze zobaczyc to mozna dopiero STAD Z ENJORRKU..,bo tu jest absolutnie wykluczone zeby lekarz zechcial wyleczyc mnie w 1,2,3,czy 10 wizyt..bo..lekarz tu ma
3 ex-zony na utrzymaniu ktorym musi placic wysokie lekarskie alimenty... ma... nowe b. duze i elegancko wyposaz.biuro. i bardzo elegancka sekretarko-lalo-recepcjonistke i...ma tez i dwie b.eleganckie przyjaciolki aktualne... a/i przed biurem lsni mu nowiutenki suv mercedes za...za ponad 70 tys.usd ...i na twarzy tez lsni mu nigdy nie gasnacy grymas..uszczesliwienia...z nikomu niewiadomych powodow...a moze... bo musi..bo on i wszystko to wokol niego stanowi b.wazne skladowe tzw.image-u tzn.tworzenia
i rozsiewania wrazenia ze jest czlowiekiem ESTREMALNEGO SUKCESU MEDYCZNEGO... ze tak dobrze jak on leczy to nie leczy nikt inny i ze dlatego od luxusu,dobrobytu i obfitosci to az mu sie przewala...
Image ten ...jak przyneta zapewnic ma mu naplyw ciagle nowych ofiar-interesantow..i zapewniac ma tychze interesantow te ofiary..ze sa w rekach absolutnie najlepszego zawodowca...
I tak musi..bo tu bez tego image-u..sprawdzone jest nie przyjdzie ich tylu i nie bedzie tyle kasy... i co wtedy... on przeciez ma tak duzo do placenia wszystkim dookola..ma tak duzo do placenia ze
wyleczyc mnie szybko i tanio nijak sie mu nie oplaca..
I kaze mi przychodzic ..sto razy..i za kazdym razem przynosci po 100 usd ..i za kazdym razem zeby zedrzec jeszcze wiecej.. bedzie sprzedawal mi dodatkowo po pol garsci pastylek....ze swojej podrecznej apteki..
Bo 100 usd za 20 minut juz im tu hienom za malo
...musi wiec kazdy z nich... miec tez u siebie ze
2,3 albo i 4 szafy podrecznej apteki i sprzedawac mi te wysoce naukowo obdrukowane pastylki..
Musi bo jak on inaczej to wszystko poplaci te wszystkie jego ex-baby i baby obecne i biura i wakacje i..auta i ubrania drogie i restauracje..kosztowne jak poplaci cala te oprawe. cale to image-owanie..
jak nie bedzie oszukiwal chorych miesiacami ...ze ich leczy...
Jak nie bedzie oszukiwal to zle skonczy... bo za uczciwosc tutaj obowiazuje najwyzszy wymiar kary
BANKRUCTWO..
wiec lekarzowi tu bardzo ale to bardzo nie oplaca sie wyleczyc mnie szybko...jak ten w Polsce
z pogotowia...wspanialy i socjalistyczny...i nie moze
ten tu nijak sprzedac mi np.dziurawca ..bo zdrow bylbym jak ryba w dni kilka... tutaj lekarz pilnuje zeby z niedomagania ktore np.zalatwiloby pare szklanek w/w/ naparu z dziurawca...zrobic dlugi kosztowny proces w ktory dla mydlenia oczu wlaczone beda... usmiechy..uklony,.
,i kiwanie gowka, i szurania nozka... i lansady i wykresy,fotografie, przeswietlenia i miny tegie.. uczone. recepty telefony i pigulki i pastylki i drazetki i strzykawki i wszystko bedzie cyckaniem cyckaniem,cyckaniem i drenowaniem,drenowaniem,drenowaniem i cyckaniem i czyszczeniem kieszeni klientom az do samego plotna...
I PRZEPOMPOWYWANE BEDA STRUZKI,STRUMYCZKI STRUMYKI STRUMIENIE I RZEKI PIENIADZA Z KIESZENI KLIENTOW W KONTA PRZEPOTEZNYCH FARACEUT.KONCERNOW...
Bo na fspanialym zach. tu wcale nie wazna uczciwosc.. i nie wazni sa ludzi bo tu najwazn.jest pieniadz i tu sie ma gromadzic KAPITAL..i tu s liczy tylko MAMONA i najwazniejsze tu jest ogolacac chorych z pieniedzy... leczenie jest sprawa dalece drugorzedna.. i mniej wazna...
TZW.lekarz ma tu rozpoznawac stan zdrowia ..zeby wiedzial ile i jakich pastylek da sie mu wcisnac w organizm klienta bezkarnie.. i SPRZEDAWAC SPRZEDAWAC PASTYLKI SPRZEDAWAC i utrzymywac jak najwiecej ludzi...w stanie miedzy choroba a zdrowiem ...tak dlugo jak sie tylko da... ogolacac ich z oszczednosci....zwlaszcza tych po 40 co juz zaczynaja pokwekiwac a co dopracowali sie odrobine lepszcych pozcycji..bo tu w kapitalizme niczemu nie wolno pozwolic s.zmarnowac... kapitalizm ,kanibalizm exploatacjonicm..hienizm dopilnowuje ogolacania swoich niewolnikow dokladnie,,,maja oni zejsc ze sceny zycia nie inaczej tylko tak jak sie urodzili urodzili s.bez koszuli i bez koszuli maja zejsc...
tu idzie o to zeby wycyckac ze wszystkich wszystko
I W KAPITAL TO.. W TYM WYP. W KAPITAL FARAKOLOGICZN.KONCERNOW ktore zeby im zeru nie ubylo z pobozna mina przeznaczaja miliardowe fundusze na programy studiow na akadem.medycznych dla pewnosci ze przyszli lekarze ksztalceni beda tak ze wszystko co beda umieli to SPRZEDAWAC SPREDAWAC SPRZEDAWAC PASTYLKI I PIGULKI ICHNE
KONCERNOWE TYLKO..
I na takie gangrenowanie normalnego swiata na utrzymanie tego stanu zgangrenowania i na prawne jego umocnienie ida ogromne pieniadze...Ogromne PIENIADZE IDA NA PRZEKUPYWANIE PRAWODAWCOW W STOLICY NA MONTOWANIE GRUPY SWOICH INTERESOW.... NA WIELKIE LOBBY FARMACEUT.. CO JEST TOATLNA ZALEGALIZOANA KORUPCJA.. I NAZYWAJA TO LOBBYSTYKA..
I nie trudno juz zauwazyc wyniszczanie przepisami sporego jak dotad rynku wzmacniajacych preparatow z ziol
i suplementow mineralnych..z półek znika wiele b.dobrych srodkow wzmacniajacych pomagajacych czuc sie lepiej ,zdrowiej niedrogich a sprzedawanych dotad bez lekarskich recept.
..tak wiec zeby cyckac wiecej i wiecej ludzi rozpoczynaja nagonke przeciw.. dziurawcom ,mniszkom miecie ..przeciw ziololecznictwu i medycynie naturalnej... I kiedy s.na to patrzy to ciagle przypomina sie mi moj socjalist.lekarz
z pogotowia. co taki normalny i co tak normalnie robil co nalezalo...pomagal,.szybko uzdrowil i zdrowego wyrzucal
z pogotowia albo szpitala..CO POMOCA LUDZIOM BYL..
i wcale nie mial interesu widziec i cyckac mnie sto x jak ten tu.. co mi nawet myslec i mowic o nim kaza ze.to lekarz ..?? i ze rodzinny?? i ze MOJ ????
BO BALWOCHWALSTWO MAMONY= KAPITALIZM ..SPRAWIA ZE WSZYSTKO JEST NIE TAK ...i degeneruje wszystkie objawy zycia.. DEGENERUJE MEDYCYNE BO LEKARZE ZAMIAST LECZYC GONIC MAJA ZA ZYSKIEM I ZAJMOWAC SIE UPYCHANIEM PASTYLEK
I NAGANIANIEM PROFITOW KONCERNOM FARMAC.
DEGENERUJE OSWIATE BO szkoly nie ucza a staja sie przechowalniami przerosnietych wulgarnych cielakow oglupionych zawartoscia swojego rozporka ..co po maturze ni czytaty ni pisaty...bo tu obowiazuje zasada obnizania standartow... docelowe zciemnianie spoleczenstwa ??? wie kto??czy moze po to zeby zabierac im pieniadze pozniej na roznych kursach i szkoleniach ..

DEGENERUJE I POLITYKE bo przywodcy nie przywodza
w zamian za ciekie miliony otrzymane na kampanie wyborcze...na pranie...po mozgach.. na wykolowywanie wyborcow...zaraz po wygranych wyborach w zamian za te elekcyjne funusze... nowi przywodcy zajmuja s.naganianiem pieniedzy..przemyslom-funduszodawcom..np.przemyslowi zbrojeniowemu...calkiem jak zwrot pozyczki z sowitym nadmiarem... uprzejmosc czy niepisany obowiazek??wie kto??
KAPITALIZM TWORZY CHORY SWIAT W KTORYM
LEKARZE NIE LECZA
NAUCZYCIELE NIE NAUCZAJA
PRZYWODCY NIE PRZYWODZA. I GDZIE WSZYSTKO JEST OSZUSTWEM
A PRAWDZIWA JEST TYLKO OBRZYDLIWOSC NIEWOLNICZEJ PODLEGLOSCI TYRANI BANKOW NAD ZYCIEM KAZDEGO OBYWATELA-NIEWOLNIKA.I FINANSOWY KAZDEGO WYCYCK.
I takiego chorego swiata urzadzanie... przyspieszaja nam te strajkujace,zerujace na ludzkim niszczesciu slabosci i chorobie medyczne hieny
Nie chcesz wierzyc nie musisz...Moze dzis masz tylko 20 lat ... i za malo wyobrazni zeby to pojac...zaczekaj moment.. lata migaja z kosmiczna szybkoscia. i juz za pare chwil zrobi sie wam po 40 48 lat ..i po latach pracy kiedy poczujesz sie chorawo ,starszawo i bez szans na prawdz.pomoc lekars,moze juz byc za pozno..
Trzeba wiec teraz.. TERAZ ICH W KAMASZE...TA LEKARSKA HOLOTE ... I NA KUBE ..NIECHBY POBYLI JESZCZE TROCHE LUDZMI ZANIM BARDZIEJ ODCZLOWIECZY I W LUDZKIE HIENY OBROCI ICH GANGRENA KAPITALIZMU....TERAZ ZANIM ZDEGENERUJA JESZCZE BARDZIEJ ZYCIE WSZYSTKIM W POLSCE..
A W OGOLE TO KTO? No kto za tym wszystkim w Polsce sie chowa? Kto demoralizuje i kto napuszcza sluzby zdrowia...Czy to ci sami nieznani sprawcy co wczesniej rozmontowali nam polski przemysl farmakolog...ZIELONE PAJAKI...reprezentanci zach, koncernow zaczynaja teraz omotywac NAROD i podwiazywac nas miliony ,dziesiatki milionow Polakow i setki milionow w Europie Sr-Wsch.do swojej sieci pijcow ludzkiej krwi... i podwiazuja nasze kraje do swoich zniewolonych terytoriow globalnego neokolonialnego zgangrenowanego anglosaxxkiego imperium
I wciskajs sie tu juz w kazda u nas dziure w kazdy przysiolek... I juz obracaja nasz NAROD w swoje zerowisko... te wytruwajace ludzi chemikaliami zach farmac.koncerny... jeszcze jedno globalne narzedzie kontroli liczby ludnosci w ich lapskach..
A co jak im sie zachce /bo beda mogli/ farmaceutykami pol ludnosci krajow Europy Srodk-Wsch sprowadzic z tego swiata...ci z zach.falszywce..swoich ofiar kaci ,udawajacy obroncow ,kiedy z taka biegloscia oszalamiaja swoje ofiary pustodzwiekami slow... wolnosc i demokracja a najbardziej kiedy ...finansowe zaciskaj obroze i zniewalaja narody instalowaniem bankow i rakiettarcz..Czy ta gra ktora sie toczy na med.u nas poletku...to dla dobra NARODU,POLSKI czy obcych profitow..bo jesli zmierza to do zaciskana nam stryczka przez przebranych za dobroczynne koncerny farmakol.instalatorow bankow i tarcz..
TO CHWALA KACZYNSKIM ZA LEKARZOM NIE...
KACZYNKIM I PIS-OWI CHWALA. CHWALA IM.
Z powazaniem
Cierszynki F.Fidel
P.S.1.Tak ze jesli nie jest Ci obojetny Twoj wlasny los ...przeciwko lekarzom w protescie pisac pora.
Pora zasypac listami protestacyjnymi poslow i senatorow . co niedowidziec moga...bo najciemniej pod latarnia jest zawsze. w Europie Sr-Wsch.
PANIE I PANOWIE ....PORA LISTY PISAC.. CZAS...
ZEBY LEKARZOM -NIE
..zeby NIE dla lekarskich niby to fanaberii..
ZEBY
MILIONY...zeby NAROD CALY I NARODY SASIEDNIE NIE OBUDZILY SIE Z USPIENIA Z REKAMI W NOCNIKACH TEZ...

P.S.2. ...PANIE RED.SZANOWNY CZY BYLBY PAN UPRZEJMY DOLACZYC TU LISTE ADRESOW POCZTOWYCH LUB E-MAILOWYCH... POSLOW I SENATOROW R.P..? ..ZEBY POLSKA..DZIEKUJE.F.DZ.
15 lipiec 2007

fF>Dz 

  

Archiwum

U progu
Kabaret Klika

listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
Owsiak zrzekł się Wiktorów
kwiecień 26, 2005
PAP
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media