ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pomniki zamiast żywych ludzi 
10 luty 2016      Artur Łoboda
WHO, CDC i Davos WEF: Nowa Norymberga - przygotowania do procesu za zbrodnie przeciwko ludzkości 
10 maj 2021     
50 rocznica encykliki Papieża Pawła VI – Humanae vitae 
24 lipiec 2018      Paweł Ziółkowski
Co ma wspólnego z kulturą i sztuką patologia? 
15 listopad 2013      Artur Łoboda
Fundamentalne zadanie 
12 luty 2018     
Wiersze z książki "Życie z duchami"... (23 Stycznia 2013 o godzinie 11:00) zmarł Jan Wanago z Wrześnicy (ur. 8.03.1935), Bard Ziemi Sławieńskiej ! 
28 styczeń 2013      Zygmunt Jan Prusiński
ACTA - prawo Kalego 
10 luty 2012      Artur Łoboda
Teutonic Lies About History of „Kaliningrad” 
29 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Lekarstwo na wszelkie infekcje 
20 grudzień 2020     
Polish children kidnapped by Nazi government 
12 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Panika 
15 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Sonderkommando Covid 
19 styczeń 2022     
Podziękowania dla tłumaczy 
28 luty 2011      Artur Łoboda
Niedająca się przewidzieć 
7 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pisowski Rząd morduje kowiedem już od wielu lat 
21 marzec 2021     
Lekarka, która „zaszczepiła się” na COVID i chwaliła się, że „nic się nie stało” umiera kilka miesięcy później 
17 luty 2023      Ethan Huff
Dane rządowe dowodzą, że ludzie „w pełni zaszczepieni” na krukowicę rozwijają AIDS, co jest jednym z powodów, dla których odwraca uwagę rosyjsko-ukraińska propaganda 
2 czerwiec 2022      Ethan Huff
Zapobieganie zakażeniu wirusem SARS-COV2 oraz wspomaganie leczenia dużymi dawkami witaminy C  
4 styczeń 2021      Piotr
Domowa polityka :) 
30 marzec 2009      Alicja
Kolejne antypolskie plugastwo 
12 marzec 2015      Artur Łoboda

 
 

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro wspólnikiem przestępców!

Kraków 14.09. 2019

Artur Łoboda     
Polskie Niezależne Media
Pr 164/10
.......
.......
Sygn. akt II SAB/Wa 582/19


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
Wydział II
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4Odpowiedź na Wezwanie SąduW odpowiedzi na Wezwanie Sądu podaję swój Pesel ............, jakkolwiek pozew składam jako redaktor naczelny Polskich Niezależnych Mediów Pr 164/10.
Dołączam też  kserokopię wpłaty opłaty sądowej w kwocie 100 złotych.
Jednocześnie  uzupełniam swój pozew wnosząc o obciążenie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro wszystkimi kosztami postępowania sądowego.

W związku z pokrętną i występną odpowiedzią  Zastępcy Prokuratora Krajowego Agaty Gałuszki-Górskiej,  pozwolę sobie wyjaśnić szczegóły przestępczej działalności Prokuratora Generalnego RP.

Trzyletnie śledztwo dziennikarskie doprowadziło do następujących wniosków:

W 1991 roku - na fali różnych szemranych interesów w Polsce, założona została firma o nazwie Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jej siedziba mieściła się w Wielkiej Brytanii, a właścicielem osoba nieznanego pochodzenia.
Przez kilkanaście lat firma ta oficjalnie zlokalizowana była w Anglii - chociaż działała w Polsce.
Firma ta uznała się beneficjentem Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.
Zaznaczam, że uporczywe poszukiwania nie doprowadziły mnie do wiedzy: kto i na jakiej podstawie oddał prywatnej firmie   uprawnienia wskazanej wyżej Ustawy?
W 2014 roku - w wyniku matactw urzędników państwowych,  UFG otrzymał  dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców - nazywanego w skrócie CEPiK.
Od tego momentu zaczał sie podszywać pod instytucję rządową i  w mediach  uporczywie głosić, że "ubezpieczeniu podlega pojazd niezależnie od sposobu jego wykorzystania".
W ten sposób BEZPRAWNIE nakładają kary na właścicieli pojazdów  wycofanych z ruchu, czy samochodów uszkodzonych.

Tymczasem USTAWA z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych,  głosi:
"Art. 4. Ubezpieczeniami obowiązkowymi są:
1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów, zwane dalej „ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych”.

Natomiast w Art. 2. 1. podane są "Określenia użyte w ustawie"
i podpunkt 14a głosi:
"14a)  wprowadzenie pojazdu do ruchu – wprowadzenie pojazdu na drogę rozumianą zgodnie z art. 2 pkt 1 ustawy – Prawo o ruchu drogowym".

Wynika z tego jednoznacznie, że obowiązkowemu ubezpieczeniu podlegają TYLKO SAMOCHODY PORUSZAJĄCE SIĘ PO DROGACH !!!!!!!!!!!!!
Jednak dzięki ochronie skorumpowanej PROKURATURY, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny OKRADA kierowców  dzięki przestępczej współpracy Urzędów Skarbowych.
Twierdzą bowiem, że ubezpieczeniu podlega sam wpis do bazy danych CEPiK!
Kradzież ta po wielokroć przekracza kwoty - jakie ukradła Polakom firma Amber Gold.
Jednocześnie - po groźbą wysokich kar pieniężnych, właściciele pojazdów używanych tylko latem - na przykład kamperów, maszyn rolniczych, "kierowcy niedzielni" - zmuszeni są do ubezpieczenia ich przez cały rok. To daje nieuzasadnione zyski firmom ubezpieczeniowym w kwotach miliardów złotych.

Moje zapytanie w Trybie Prawa prasowego do Prokuratora Generalnego było tak skonstruowane, że było równocześnie zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez podległych mu Prokuratorów.
Zbigniew Ziobro nie zrobił tego - co do niego należało, a więc nie sprawdził zawiadomienia o przestępstwie wielkich rozmiarów i współdziałania w nim podległych mu prokuratorów. Udzielił za to pokrętną i występną odpowiedź - z której w przyszłości mógłby się "wywinąć".
Ja jednak zamierzam postawić go w przyszłości przed Sądem za współudział w zorganizowanej grupie przestępczej, a zgodnie z Konstytucją - jego przestępstwa się nie przedawniają.
W zasadzie otrzymałem już niepodważalny dowód przestępczej działalności Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro i jego zastępcy Agaty Gałuszki-Górskiej w postaci odpowiedzi na moją skargę do Sądu Administracyjnego.
Ale wnoszę do Sądu o wyegzekwowanie od Prokuratora Generalnego odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania - co będzie przyznaniem się Zbigniewa Ziobro do udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

Jeżeli Prokurator Generalny uważa, że zawarłem powyżej "treści o charakterze znieważającym" to może pozwać mnie do Sądu, a tam przedstawię dziesiątki dowodów na potwierdzenie swoich słów.
Nie zwalnia to jednak go - jako Urzędnika państwowego z obowiązku odpowiedzi na pytania zadane w Trybie Prawa prasowego.
Odpowiedź na moje pytania zawarłaby się w dziesięciu linijkach i każda z nich brzmiała "nie ma takiego Prawa"!
Zamiast tego Agata Gałuszka-Górska smoli do Sądu elaborat usiłujący udowodnić, że "Prokurator Generalny nie ma obowiązku odpowiedzi na pytania zadane w Trybie Prawa prasowego.
Wysłałem do Zbigniewa Ziobro przedmiotowe pytania, bo ten kreuje się w mediach jako reformator Wymiaru Prawa., a okazał się jeszcze większym przestępcą od swoich poprzedników, bo w pełni świadomie chroni grabież ogromnych rozmiarów!

16 wrzesień 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Proszę podesłać, albo opublikować, cóż takiego Ziobro Panu odpisał?

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ trafiła mi się np. sprawa pewnej pani, której firma upadła i zaległe wynagrodzenia wypłacił jej tzw. Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, który wobec prawotwórczego widzimisię obywatela GB, niejakiego Jana Vicenta etc. utracił w 2012 roku zdolność sądową.

Proszę poszukać na internetowych stronach sądu najwyższego wywodów mędrców prawa nt. zdolności sądowej FGŚP. Piszą o kwestiach N A Z W Y !

Ilu ludzi, których firmy padły wskutek okoliczności od nich niezależnych, jest gnębionych regresowo przez podmiot, który w istocie, w sensie prawnym nie istnieje.

Według polskich "sądów" - "Z A P I S - N A - R A C H U N K A C H - B A N K O W Y C H", to podmiot praw i obowiązków, który do tego ma czynne i bierne prawa w procesie, czyli na równi z ludźmi i spółkami etc.

A zatem jesteśmy przyuczani, że byty wirtualne, a w dalszej kolejności hybrydalne (mieszanka człowieka i technologii to byty, co najmniej jednakowo upodmiotowione i współistniejące.

Ku uwadze myślących.

2019-09-16
Magellan

 

ps tam zbrakło po słowie "jej" zwrotu: "byłym pracownikom", stąd ów regres.

2019-09-16
Magellan

 

W styczniu jakaś (....) w imieniu Ziobry napisała, że moją "skargę" odsyła do Prokuratorów (których oskarżyłem) - w celu udzielenia odpowiedzi.
A te bezczelne gnoje napisały mi, że "już raz udzielili odpowiedzi". A NIE UDZIELILI NIGDY ŻADNEJ ODPOWIEDZI.
Tym razem w imieniu Ziobry napisała Agata Gałuszka-Górska dowodząc, że Prokurator Generalny ma ważniejsze sprawy - niż odpowiadanie na pytania prasowe.
Postaram się zeskanować i zamienić skan na tekst.

2019-09-16
Artur Łoboda

 

<strong>Tym razem masz Arturze 1000% (tysiąc %) racji. </strong>

Mam nadzieję, że jeśli nie podlegli urzędnicy, to może ktoś z rodziny, albo przyjaciół ministra Z. Ziobry poinformuje go o problemie, czyli o cwanej i pseudo-legalnej wcince do budżetu, którą to rurą-dziurą wypływają nasze polskie pieniądze do londyńskich cwaniaków. Dobrze byłoby sprawdzić kto był inicjatorem całego tego przedsięwzięcia i kto spowodował doprowadzeni go "ekonomicznego" sukcesu. [Tu przypomniał mi się serial "Londyńczycy - genialny, który nagle się skończył bez kontynuacji, kiedy twórcy zajęli się przekrętami finansowym w tamtejszym CITY, skierowanymi przeciwko polskiej gospodarce. Teraz mało kto pamięta o tym genialnym serialu i nikt nie mówi o dokręceniu ciągu dalszego.]

<strong>Jest duże prawdopodobieństwo, że minister sprawiedliwości jeszcze nie wie o kolejnej koszernej aferze, tym razem z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, który jest w takiej samej mierze ubezpieczeniowy i gwarancyjny jak praca czyniła wolnym po przekroczeniu bramy Auschwitz z napisem "Arbeit macht frei".

Jeśli minister sprawiedliwości wie i to toleruje, to nie tylko on jest wspólnikiem przestępców, ale cały rząd i prezes-naczelnik J. Kaczyński. </strong>
I niech nikt tu nie używa argumentu, że to było za czasów rządu PO-PSL. Było dość czasu, żeby jednym cięciem zlikwidować pijawkę - UFG. tak samo, jak można było jednym przepisem przywrócić zasiłek pogrzebowy w wysokości 6000 zł, który złodzieje z PO+PSL zmniejszyli do 4000 zł!!!!! PiS nie przywrócił zasiłku pogrzebowego. Tymczasem nawet na najtańszej prowincji nie można urządzić pogrzebu na mniej niż 6000 zł.

2019-09-16
Alina

 

No, nie wiem Alino...?
Mnie ZUS napisał, że "pełne koszty pogrzebu (w Krakowie) winny zmieścić się w 3200 złotych" i nie oddał mi nawet 4000 złotych, mimo rachunków na blisko 5000. A pełne koszty były jeszcze większe.


Kiedy był to jeden z nielicznych WOLNYCH Portali - miałem ogromnie dużo ataków z próbą podrzucenia złośliwego kodu. Z tego powodu do dzisiaj komentarze nie przyjmują niczego - poza podstawowym tekstem.
Dlatego wszelkie pogrubienia i kursywa nie będą widoczne.
11 lat temu tą drogą zapisano złośliwy kod który powodował, że serwer łączył się setki razy na sekundę z różnymi witrynami.
Dzisiaj mógłbym się z tego tylko śmiać. Ale wtedy ogromnie spowalniało to łącze i straciłem trochę czasu, by znaleźć przyczynę obciążenia łącza i serwera.

2019-09-16
Artur Łoboda

 

W podkarpackim nie ma takich cyrków z pogrzebem w ZUS. Zwracają koszty do wysokości rachunków przedłożonych przez firmę pogrzebową, której zleciłam uroczystości. To było bez wykupowania gruntu, bez opłaty cmentarnej. A przecież nieboszczyk musi się jeszcze pożegnać z rodziną na stypie....

Ciekawe, czy ktoś z góry PiS-owskiej przejmuje się takimi wpisami jak Twój powyższy i sąsiednie? Mógłby dać znać, że przyjął do wiadomości i coś z tym wielkim problemem zrobi?
A dziennikarze zawodowi?
Piękny, SENSACYJNY TEMAT dla Polsatu, TVN-u, dla "Alarmu" w TVP póki co leży odłogiem. Czyżby odważnym groziła śmierć, jak w przypadku mafii paliwowej?

2019-09-17
Alina

 

A dlaczego dopiero ja - w 2014 roku wyjaśniłem: na czym polega oszustwo "kredytów frankowych".
Nie miałem w tym żadnego interesu, bo na głowę nie upadłem - by wpadać takie oszukańcze długi.
Musiało minąć kilka lat - by "frankowicze" zrozumieli - co napisałem.

Większość ludzi myśli, że "władza nie może się mylić". A ja wiem, że w polityce bryluje najgorsze BYDŁO, które nie cofnie się przed ŻADNĄ podłością.
Widocznie UFG opłaca się WSZYSTKIM.
Mają przecież ogromną kasę ukradzioną kierowcom.
Nikt nie może się przyczepić gdy wykażą, że "zamówili reklamę w mediach".
Chociaż Prokuratorom muszą płacić w wyszukanej formie.

Tak zwana "mafia paliwowa" to przy UFG pikuś.

2019-09-17
Artur Łoboda

 

Oszustwo kredytów frankowych było - mniej więcej - wyczuwalne, nawet przez ludzi, którzy te kredyty brali.
Ale oni myśleli, że przechytrzą system, albo, że się uchowają w niszy, którą - według ich mniemania - "tak sprytnie wykryli".
To był produkt adresowany do ludzi z głębokiego awansu, zasilonych nadmiarowymi, jak na produkt, który wypracowywali, zarobkami i o silnie ukotwiczonych aspiracjach.
Ludzie, o takim profilu mentalnym, zapłacą duże pieniądze za szczebel z drabiny, która się przyśniła Św. Jakubowi.

2019-09-17
Magellan

 

W sprawie tak zwanych "kredytów frankowych" można bankom postawić jeszcze zarzut fałszerstwa pieniędzy - co prawda tylko wirtualnych, ale jednak.

Art. 310 KK: Fałszowanie pieniędzy, środków płatniczych lub papierów wartościowych

2019-09-17
Artur Łoboda

 

Zgadza się.

Problem fałszowania kredytów, to rzecz oczywista i o tym nie pisałem.
A co do oceny tych "umów" przez sądy, to w czasach, gdy obowiązywała linia orzecznicza, że owe umowy są gut, a ludzie, którzy z nimi idą do sądu, to durnie i oszołomy, to pewien skład sądu najwyższego oświadczył, poza protokołem, że tu cytuję: "to my się mamy tym zajmować???"....

Nadmieniam, że jest artykuł 358 (1) kodeksu cywilnego, który daje sądom możność I N G E R E N C J I w tzw. zasadę swobody umów, czyli oceniać, czy umowa zawarta jest W A Ż N A.

Po latach, ci z "sn", naraz zauważyli, że ustrojowy i fundamentalny przepis istnieje i obowiązuje.

Za czas "ślepoty i głuchoty" sądu najwyższego wszystkim jego zaangażowanym funkcjonariuszom zwanym potocznie sędziami, winny być, co najmniej wytoczone postępowania dyscyplinarne.
De cit.

2019-09-17
Magellan

  

Archiwum

Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
USA w cieniu potęgi koszmarów?
styczeń 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Opoka wyższości Żydów nad nie-Żydami
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media