ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
więcej ->

 
 

Zabór żydowski południowego Libanu?


Inwazja Libanu odbywa się pod pozorem samoobrony. Mantrą wytresowanych gojów jest: „Izrael ma prawo bronić się.” Natomias czego zdominowane przez Żydów media nie mówią, to prawdziwy powód inwazji na Liban, a mianowicie de facto zabór ziem Libanu, wraz z rzeką Litani, której wody Izrael chce zagarnąć, w swoim pochodzie szerzenia swej hegemonii „od Nilu do Eufratu,” dzięki poparciu okiełzanej przez lobby izraelskie amerykańskiej maszyny wojennej i jej arsenału.

Obecny etap tego pochodu stanowi stworzenie strefy buforowej do chwili przybycia „pożytecznych idiotów” w formie „uzbrojonych wojsk międzynarodowych” w celu zabezpieczenie tej strefy do czasu następnego etapu ekspansji Izraela. Naprzód była mowa o wąskim pasie przygranicznym, dla zabezpieczania Izraela, od samoobrony Arabów w organizacji Hezbollah a teraz chodzi o rzekę Litani.

Teraz kiedy Żydzi osiągnęli rzekę Litani, głęboko w Libanie, cel Izraela powinien stać się przejrzysty dla każdego. Chodzi o de facto zabór ziemi, pod pozorem stworzenia strefy buforowej, tak żeby Izrael mógł pompować wodę z rzeki Litani i zaklasyfikować część Wzgórz Golan (25 km.kw.), prawnie należących do Syrii jako część strefy buforowej na terenach południwego Libanu.

Dzisiejsze stadium tworzenia strefy buforowej Żydzi nazywają „czasową okupacją,” ale oficerowie izraelscy już mówią o 70 km. penetracji wojsk izraelskich wgłąb Libanu, co trzykrotnie przekracza dystans 25 km. o którym była dotąd mowa. Już w 1919 roku Chaim Weizman na czele Światowej Organizacji Sjonistów mówił że „rzeka Litani jest konieczna dla przyszlego państwa żydowskiego.” Tak więc w przeciwieństwie do zapewnień propagandzistów pro-izraelskich, jest to „wojna o ziemię” tak jak kiedyś Niemcy walczyli o „Lebensraum.”

Grabież wody z rzeki Litani oznacza zysk 800 milionów metrów kubicznych wody rocznie dla Izraela i takąż staratę dla Libańczyków. Obecnie Wzgórza Golan, zagrabione od Syrii, są ?ródłem jedej trzeciej wody pitnej używanej w Izraelu, który z pomocą USA, ignoruje rezolucje 242 i 338 Narodów Zjednocznych, nakazujące Izraelowi zwrot Wzgórz Golan Syrii. Tak więc sprawa braku wody w Izraelu, jest prawdziwym powodem zupełnie nie proporcjonalnej reakcji Izraela, na próbę uwolnienia setek wię?niów Arabskich, za pomocą porwania trzech żołnierzy izraelskich.

Podobnie jest ze sprawą konieczność obrony Izraela, przed faktycznie nielicznymi siłami Hezbollah. Nie na darmo, kiedyś Izrelski generał,Yehoshafat Haykabi, powiedział że taktyką Izraela są „fałszywe i wykrętne wypowiedzi,” „mgliste powiedzenia,” jak i „grube przesady” („gross exagerations”).

Dziś wypędzanie ludności Libanu na północ od rzeki Litani, jest podobne do wypędzania Palestyńczyków w czasie zaboru ich ziemi przez Żydów w 1948 roku i następnych latach. Kwestią jest czy wspólnota państaw w ONZ, będzie nadal tolerować zbrodnie Izraela na Libańczykach i de fakto zmiany granic na Bliskim Wschodzie w celu stworzenia Nowego Bliskiego Wschodu przez neokonserawtywny rząd Bush’a.

Przy pomocy USA Izrael pewnie dokona tego do czego dąży obecnie w Libanie ale zaskarbi sobie nienawiść Arabów zwłaszcza jeżeli wysiłki obronne Libańczyków razem z Hezbollah, okażą się w tej chwili zbyt słabe, wobec przewagi sił Izraela, popieranego przez USA. Wtedy na jakiś czas „Ofenzywa na Litani” da „większy Izrael” kosztem „mniejszego Libanu,” który to Liban, jest terroryzowany tak dalece, może polegać na Hezbollah jako ostatnia deska ratunku. Faktyczne uspokojenie konfliktu w Libanie i w Palestynie wymaga bespośrednich rokowań USA z Syrią i Iranem i odrzucenie planów budowy „Nowego Bliskiego Wschodu.”


Tak więc po sześcioletniej przerwie Izrael sprowokował Hezbollach do walki za pomoą gnębienie sprzymierzonego z Hezbollah, Hamasu za pomocą kampanii terroru, ucisku finansowego i upakarzania, po zwycieskich dla Hamasu demokratycznych wyborach w Palestynie. Nieostrożna Hesbollah wpadła w izraelską pułapkę i pozwoliła Izraelowi udawać niechęć do walki i obojętność tak w sprawie wody z rzeki Litani jak i planów budowy hegemonii od „Nilu do Eufratu.”

Mimo tego że zaszłości w terenie powinny głośniej mówić niż słowa media zdominowane przez Żydów, ukrywają zaborczy chrakter działań zbrojnych Izraela, według wskazań Theodora Herzl’a i Dawida Ben-Gurion’a co do znaczenia dla Izraela wód rzeki Litani. Tymaczsem Druga Wojna w Libanie ma zabezpieczyć Izrael od nalotów rakiet za pomocą zaboru przez Izrael południowego Libanu.

www.pogonowski.com
4 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Krajobraz z radarem
wrzesień 21, 2006
Michał Sobczyk, Jarosław Szczepanowski
Pakistan traktowany jak republika bananowa w celu pacyfikacji Afganistanu
wrzesień 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Restytucja Mienia Żydowskiego i Obietnice Tuska
marzec 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
Żałoba i Wspomnienie
kwiecień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media