|
Kaganowicz
|
|
SZWAGIER STALINA – ZYDOWSKI RZEZNIK UKRAINCOW
Lazar Kaganowicz: zbrodniarz Stalina odpowiedzialny za masowe mordy
Lazar Mojsiejewicz Kaganowicz (Kogan), zydowskiego pochodzenia, urodzil sie na Kubaniu na Ukrainie w 1883r. W 1911r. wstapil do utworzonej przez Zydow Partii Komunistycznej (bolszewikow), wspieranej finansowo przez zydowska finansjere z Nowego Jorku. Kaganowicz uczestniczyl aktywnie w rewolucji 1917r., ktora doprowadzila do przechwycenia wladzy w chrzescijanskiej Rosji przez komunistow.
Kaganowicz szybko wspinal sie po drabinie kariery partyjnej. W latach 1925-28 byl pierwszym sekretarzem organizacji partyjnej na Ukrainie a w 1930r. zostal czlonkiem Politbiura.
Kaganowicz nalezal do malej grupy sadystycznych stalinowcow, ktorzy dazyli do jak najszybszej kolektywizacji. Pod koniec lat 1920-ych zydowski Kreml rozpoczal wojne z chrzescijanskimi kulakami, prowadzona okrutnymi metodami. Wkrotce Kaganowicz zasluzyl sobie na miano “stalinowskiego rzeznika” chrzescijanskiej Rosji. W rezultacie zaplanowanego i zorganizowanego przez wladze komunistyczne glodu ponioslo smierc okolo 7 mln Ukraincow. W okropny sposob ucierpial wowczas rowniez Kazachstan azjatycka republika ZSRR.
Jozef Stalin (Dzugaszwili) polecil sfalszowac statystyki demograficzne, aby ukryc miliony zmarlych z glodu, kiedy w roku 1932 na Ukrainie i na Kaukazie wystapil
olbrzymi nieurodzaj. Stalin potrzebowal ziarna na eksport, aby sfinansowac program industrializacji w czasie kiedy za glowny cel postawiono sobie kolektywizacje rolnictwa.
Wedlug zanizonych szacunkow w tym czasie wymordowano lub zaglodzono conajmniej 40 mln Rosjan i Ukraincow. Sam Kaganowicz byl odpowiedzialny za conajmniej 14,5 mln ofiar przymusowego rozkulaczania. Mozna uznac, ze Kaganowicz nalezal do najwiekszych mordercow w historii i trudno sie dziwic, ze duzo Ukraincow witalo
w czasie II wojny swiatowej Niemcow jako wyzwolicieli a wielu wstapilo do Waffen SS,
uwazajac, ze w ten sposob przyczynia sie do uratowania Europy przed zniewoleniem przez komunizm.
Uwaga Internauty:
“Ten morderca zmarl w swoim lozku w Moskwie w 1991 w wielu 98 lat otrzymujac do konca zycia panstwowa rente. Nie postawiono go przed sadem jak to zrobiono w stosunku do Niemcow i wspolpracujacych z nimi obywateli z Wschodniej Europy.
Jak widac oplaca sie nalezec do zwyciezcow lub do “wybranego plemienia”.:
http://newsfromthewest.blogspot.com/
|
|
19 maj 2009
|
|
przysłał ICP
|
|
|
|
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
|
USA będą w styczniu gotowe do ataku na Irak
grudzień 8, 2002
|
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
|
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
|
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów
styczeń 13, 2003
PAP
|
Hańba europejska
listopad 10, 2003
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
|
|