ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
więcej ->

 
 

Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana

Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana.

Wszystkowiedzący uważają że Kaczyński jest "patriotą".
Pewnie z tego punktu widzenia chce nam zgotować samozagładę i zamiast szukać międzynarodowego porozumienia czyni kroki do rozpętania konfliktu.
Ledwo ucichła wrzawa wyborów prezydenckich w USA - Kaczyński już dopytuje się o budowę wyrzutni rakietowych na terenie Polski.

Ja potrafię jedynie zadać istotne - z mojego punktu widzenia pytania.
W jakim celu Kaczyński to robi. Żaden system rakietowy nie obroni Polski przed atakiem nuklearnym!
Aby zrozumieć sytuację polityczną na świecie trzeba zrozumieć - kto posiada kapitał.

Obecnie w Stanach Zjednoczonych wygrała wybory jedna grupa kapitałowa - która miała inne interesy niż grupa kapitałowa zgrupowana wokół Busha.
W W Rosji rządzi z kolei inna grupa kapitałowa.
Niezależnie od tego w co chcą wierzyć ograniczeni fanatycy to Rosją rządzi również żydowska grupa kapitałowa -która wspiera Putina i jego otoczenie.
Dzielą się wspólnie łupami - odgrywając przed gawiedzią spektakle patriotyczne.

Nietykalność Abramowicza i jego złodziejskich łupów jest tego najlepszym dowodem.

Mali ludzie - którym brak charakteru i odwagi moralnej - potrzebują wiary w kogoś innego. Może to być "bóg" albo polityczny bożek.
Nie potrafią znale?ć w sobie odwagi moralnej ani rozumu.
Pozostaną baranami bożymi do końca swoich dni.

Dziś znają odpowiedzi na wszystkie pytana. Żdanych wątpiowści i nauk z przeszłości.


9 listopad 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
Zbliża się kres bezkarności...
listopad 26, 2003
Jan Józef Lipski Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
Syndrom oblężonej twierdzy
maj 5, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski, Krzysztof Warecki
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media