|
Czego PiS się boi?
|
|
W związku z zaistniałą sytuacją istnieje tysiąc powodów - by odwołać Wybory prezydenckie.
Chociaż pisowski nieRząd zrobił wszystko - co w jego mocy, by fakt niemożności uczestnictwa w Wyborach prezydenckich przez Polaków - przebywających za granicą, nie skutkował unieważnieniem Wyborów, to wprowadzenie przez MM dnia policyjnego - zabraniającego kontakty międzyludzkie, czyni najbliższe wybory nieważne z mocy Prawa!
Mniej słów - mniej szkód.
Gdyby pisowski nieRząd zamknął się na kilka tygodni - to być może "sprawa rozeszłaby się po kościach."
Ale dzisiejsze szykany wobec Społeczeństwa - z uniemożliwieniem przemieszczania się, czynią najbliższe Wybory nie ważnymi z mocy Prawa.
PiS może próbować sięgnąć po władzę absolutną. Ale musieliby posiadać współczesne Die Sturmabteilungen.
A tego - prócz stetryczałych zwolenników nie posiadają.
|
|
24 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"W przypadku nowego typu koronawirusa mamy do czynienia z zasadniczym deficytem danych. Dominują niejasne informacje, spekulacje, hipotezy, modele in silico [za pomocą komputera md]. Brak jednolitych definicji, brak standardowych publikacji medycznych. W większości nie wiemy, jak interpretować dane powielane w ogólnych mediach. Szczególnie dotkliwy jest niedobór (prawie brak) publikacji na temat wyników badań obrazowych. A bez tych badań trudno jest rozpoznawać chorobę COVID-19".
to wypowiedź niejakiego Jerzego Milewskiego Członka Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.
To tylko potwierdza moją tezę.
In silico!
To klucz.
Tak samo było ze Smoleńskiem. Wizualizacje lotu Tupolewa zamiast zdjęć i analizy FAKTÓW i materiałów realnych.
Ten sam modus operandi! Tylko skala oddziaływania medialnego większa i szersza.
I tyle! |
|
2020-03-25
Magellan
|
 |
|
|
Trzeba, aby zrozumieć to co teraz się dzieje, daleko wstecz.
Zwracałem uwagę na planową likwidację publicznych połączeń w komunikacji, najpierw kolejowej, potem autobusowej na terenie całego kraju.
Ten proces rozpoczął się już we wczesnych latach 90-tych.
Zaczęto od kolei, potem, gdy szczyt upadku połączeń kolejowych, w relacji interior - interior (nie w relacji aglomeracje - aglomeracje, względnie: duże ośrodki - interior), co należy datować na lata 2007 - 2008), został osiągnięty, zaczęto likwidację publicznej komuinkacji autobusowej, tj. interior - interior.
Szczyt upadku został osiągnięty w roku 2018 we wrześniu, kiedy po prostu zlikwidowano na dużych połaciach kraju, całkowicie publiczny transport autobusowy.
Nie podjęto rzeczywistej próby naprawy tego systemu, a jedynie podjęto działania pozorowane, na czas wyborów.
Potem ogłoszono elektromobilność, niemal z dnia na dzień. I fotowoltaikę na skalę masową, a dodatkowo zaczęto informować o zagrożeniu smogowym w dużych miastach, a z czasem i w mniejszych. Wszystko to ok 2018 i 2019r. Zmieniono przepisy dotyczące jawności rozpraw sądowych, zaczęto w 2015, jeszcze za PO, a potem nie odwoływawszy tego za PiS jeszcze urestrykcyjniono te przepisy. Wszystko w roku 2019r.
No i zalew dronów.
Część, przynajmniej z tych zagadnień sygnalizowałem na tym portalu.
I w końcu przyszło BUM!!!
I teraz jest uzasadnienie dla likwidacji komunikacji, dla rozpoznawania spraw sądowych niejawnie, dla silników elektrycznych, dla zawieszenia prawa budowlanego, dla celów budowy sieci 5g, dla zmiany systemu ogrzewania (to pociąga wprowadzenie internetu rzeczy)
Plus karty płatnicze, kredytowe i likwidacja pieniądza gotówkowego na rzecz zapisów na rachunku elektronicznym, bo już nie bankowym.
Synergia działa.
O przemyśle farmaceutycznym, już aby uniknąć truizmów nie wspominam.
Proszę, skojarzcie te proste korelacje.
Wniosek Pandemia była przygotowywana i wdrażana od wielu, wielu lat. |
|
2020-03-25
Magellan
|
|
|
|
Eksploatacja strachu w USA
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
|
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
|
Sinusioda cywilizacji
marzec 18, 2003
Artur Łoboda
|
Zagadka
maj 18, 2005
Bez komentarza
|
Orwell a terroryzm
lipiec 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
|
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
|
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Padł rekord bezrobocia
luty 22, 2003
zaprasza.net
|
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
|
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
|
|