ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wielka Noc Kłamstwa o komercyjnym "Grzechów Odkupieniu" 
11 kwiecień 2009      Marek Głogoczowski
Patrz czym żyjesz 
23 lipiec 2011      Artur Łoboda
Polityczni kibice i kibole 
5 kwiecień 2022     
Jak złoto może dać zarobić? 
27 listopad 2019     
Dr Bassetti o maskach w szkole: „Szalony pomysł” i wspomina o konsekwencjach 
1 wrzesień 2020      Denise Baldi
Putin jest jednym z nich 
21 kwiecień 2021      Artur Łoboda
"Bohaterowie" 80. milionów 
2 grudzień 2016     
Sędziowie bezkarni, Obywatel bezsilny 
10 wrzesień 2017      Artur Łoboda
Stalinowskie państwo podatkowe 
16 luty 2020     
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie 
14 styczeń 2020      Artur Łoboda
Jak chorowałem w latach sześćdziesiatych? 
7 grudzień 2020     
Deregulacja 
17 luty 2025      Artur Łoboda
Były wiceprezes firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, mówi, że pandemia COVID-19 nigdy tak naprawdę nie miała miejsca, jak twierdzono 
25 maj 2023      Kevin Hughes
Droga do Katynia: Godzina 8:56... 
12 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Do Minister poszedł list… 
4 sierpień 2009      mifin@wp.pl
Blok Cudów - jak dobrze mieć Sąsiada /z teki Teatru ESSE/ 
25 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Don Giorgio Ghio: „Ludzkość zagrożona próbą globalnego ludobójstwa”  
8 marzec 2021     
Mafijna konwencja wyborcza 
8 marzec 2015      Artur Łoboda
Kolejny krok syjonistów do przodu 
22 styczeń 2022      Artur Łoboda
Ewa Juszko-Pałubska w stanie wojennym trafiła na cztery lata do więzienia 
13 grudzień 2011      ...

 
 

Dasz sobą poniewierać - to będą to robić coraz więcej

 
Władymir Putin winien dostać Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny - za zakończenie pandemii Covid w ciągu jednego dnia.
Tak - ironicznie ktoś powiedział na początku wojny - na Ukrainie.

A przecież jeszcze dzień wcześniej - 23 lutego 2022 roku organy bezprawia groziły lekarzom, którzy nie dali się jeszcze zatruć szczepionką na nieistniejący kowid i grożono Im, że po 1 marca utracą pracę.

Obecnie toczy się żydomasońska wojna przeciwko Ludzkości.
Zapowiedziałem ją w 2003 roku w odezwie do zwykłych Żydów opublikowanej na niezależnych żydowskich portalach.
Tytuł jej brzmiał: "Globalizm - czyli programowy upadek świata", a kończyłem tekst słowami przestrogi, że od działań bankierów - gangsterów, najbardziej ucierpią zwykli Żydzi.
Jeżeli doniesienia o szczepieniach w Izraelu są prawdziwe - to właśnie moja przepowiednia się spełnia.

Musimy być świadomi, że obecnie toczy się Pierwsza wojna żydomasonerii przeciwko Ludzkości, a walka Rosji z Ukrainą to tylko jeden z frontów tej wojny.
Chociaż Pierwsza i Druga wojny światowe wybuchły z podjudzania bankierów - to stali jednak oni wtedy z boku.
Tym razem żydomasoneria wydaje rozkazy: jak zniszczyć świat!

Znaczna część Ludzkości sama jest sobie winna - bo uwierzyli w prowokację ze zburzeniem WTC 11 września 2001 roku i dali się wciągnąć w "Wojnę z terroryzmem" - w której to Amerykanie byli największymi zbrodniarzami.

11 września 2001 roku stalowa konstrukcja - ważąca tysiące ton - rozsypała się w pył w ciągu 7 sekund - pod wpływem rzekomego pożaru!
Tymczasem na Ukrainie - stoją sobie mocno budynki wykonane w bardzo topornej technologii "wielkiej płyty" i do tego wybudowane w niechlujnych w budownictwie latach komunizmu.
A do tego budynki te najpierw zostały uszkodzone przez bardzo silne bomby, a potem wypalone przez wiele godzin.
To pokazuje skalę bezczelności prawdziwych zamachowców z 11 września 2001 roku - przekonanych, że "ciemny lud to kupi".
I faktycznie większość uwierzyła w prawdziwość spektaklu medialnego pod nazwą "atak terrorystyczny" na WTC.

Po tym doświadczeniu podjęli pierwsza próbę depopulacji za pomocą szczepień - gdy w 2009 roku ogłosili "pandemię" "świńskiej grypy".
Poza tysiącami poszczepiennych kalek nic im z tego nie wyszło.
Dlatego przygotowali się dużo lepiej poczynając od "Scenariuszy dla przyszłości" - po wciągnięcie do akcji Rządu Chin, który ogłosił fikcyjną pandemię i zamknął dziesięciomilionowe miasto Wuhan.

W ramach tego spektaklu medialnego - w ciągu kilku dni zbudowano "szpital kowidowy" - a cały świat to obserwował.
Później - rzekomo "niezależny" informatyk ustawił kamerę na zewnątrz najsłynniejszego szpitala kowidowego.

Zapomnieli jednak o statystach!, bo do szpitala kowidowego w Wuhan nie przywozili ŻADNYCH PACJENTÓW!
Tak więc mieliśmy w Wuhan epidemię bez chorych!

Z czasem doszły do Nas informacje o CELOWYM mordowaniu we Włoszech starszych ludzi - by wywołać wrażenie jakiejś pandemii.

A cały projekt Wojny kowidowej przeciwko Ludzkości opierał się na nadziei, że po stukrotnym podwyższeniu promieniowania elektromagnetycznego w telefonii komórkowej - Ludzkość będzie chorować na nieznaną chorobę, którą przypisze się mitycznemu kowidowi.
Jednak nowe nadajniki telefonii komórkowej powstają stosunkowo wolno i ludzkie organizmy częściowo przystosowały się do tego promieniowania.
Z drugiej strony znaczna część obywateli Krajów rozwiniętych - nie dała się zatruć szczepionką na "kowida", która jak dzisiaj dobrze wiemy wywołuje zgony i kalectwo.
Dzięki temu, że spora grupa osób nie dała się zaszczepić wiemy, że to szczepionka wywołuje choroby, a nie - nigdy nie wyizolowany "SARS CoV-2".

Jednak zbrodniarze kowidowi nie złożyli broni.
Zrobili chwilową przerwę - w związku z wojną na Ukrainie.
Ale zaraz po niej przypuszczą kolejny atak.
I Ludzkość winna się na niego przygotować.

Dacie sobą pomiatać - to będą to robić coraz więcej.
23 czerwiec 2022

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media