ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Mordeczki 
19 listopad 2014      Artur Łoboda
Jaki minister - taki cały PiS  
15 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Dlaczego Sendlerowa nie otrzymała Pokojowej nagrody Nobla? 
15 luty 2020     
Dyrektoriat Unii Europejskiej 
9 październik 2018     
"Ojcowie założyciele" ISIS 
26 styczeń 2016      Artur Łoboda
Cieśnina Hormuz 
29 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
INŻYNIER ZYGMUNT CHOREŃ - OJCIEC ŻAGLOWCÓW 
18 grudzień 2019      Alina
Sprawy osobiste 
26 wrzesień 2010      Goska
Czym były Światowe Dni Młodzieży 2016? 
1 sierpień 2016      Artur Łoboda
Magnificat - anonimowe falsobordone, primi toni, Prowansja XVII w. 
16 lipiec 2013      Artur Łoboda
Jak banderowców „wydmuchano” 
31 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Nazistowski Manifest Syjonistów 
30 styczeń 2018     
Ja, Ramzes XII i z Listów wysłanych, a nie odebranych 
5 grudzień 2013      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Jesteś tym - kim się czujesz 
31 sierpień 2018      Artur Łoboda
Zakrzyczeć prawdę  
25 lipiec 2011      Artur Łoboda
Accusation Lukasz Szumowski for a crime bearing the features of the crime of genocide against the Polish Nation 
21 lipiec 2020     
Takie sobie pytanie 
3 kwiecień 2018      Artur Łoboda
Rządowe oszustwa na wielką skalę 
18 lipiec 2019     
Dr Zbigniew Hałat o nawałnicy kowida 
22 czerwiec 2021      MEDIA NARODOWE
Zygmunt Jan Prusiński KAMIENNE PODUSZKI - część pierwsza 
22 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Ci sami podejrzani ludzie są właścicielami wielkiej farmy i mediów

 
Big Pharma i media głównego nurtu są w dużej mierze własnością dwóch firm zarządzających aktywami: BlackRock i Vanguard
 
Firmy farmaceutyczne napędzają reakcje na COVID-19 – z których wszystkie jak dotąd zagrażały, a nie optymalizowały zdrowie publiczne – a media głównego nurtu były chętne do rozpowszechniania swojej propagandy, fałszywej oficjalnej narracji, która sprowadza społeczeństwo na manowce i podsyca strach oparty na kłamstwach.
 
Vanguard i BlackRock to dwaj najwięksi właściciele Time Warner, Comcast, Disney i News Corp, czterech z sześciu firm medialnych, które kontrolują ponad 90% amerykańskiego krajobrazu medialnego.
 
BlackRock i Vanguard tworzą tajny monopol, który posiada prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć.
W sumie są właścicielami 1600 amerykańskich firm, które w 2015 roku osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500.
 
Vanguard jest największym udziałowcem BlackRock. Z drugiej strony sam Vanguard ma unikalną strukturę, która utrudnia rozpoznanie jego własności, ale wiele najstarszych i najbogatszych rodzin na świecie można powiązać z funduszami Vanguard
*

Co wspólnego ma The New York Times i większość innych starszych mediów z Big Pharma?
Odpowiedź:
W dużej mierze należą one do BlackRock i Vanguard Group, dwóch największych firm zarządzających aktywami na świecie.
Co więcej, okazuje się, że te dwie firmy tworzą tajny monopol, który posiada prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć.
Jak podano w polecanym filmie: 1 , 2

  „Akcje największych światowych korporacji należą do tych samych inwestorów instytucjonalnych.
  Wszyscy są właścicielami samych siebie.
  Oznacza to, że „konkurujące” marki, takie jak Coca-Coli i Pepsi, wcale nie są konkurentami, ponieważ ich akcje należą do dokładnie tych samych firm inwestycyjnych, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, banków, a w niektórych przypadkach do rządów.
   
  Mniejsi inwestorzy należą do większych inwestorów.
  Te należą do jeszcze większych inwestorów.
  Widoczny wierzchołek tej piramidy przedstawia tylko dwie firmy, których nazwy często widywaliśmy…
  Są to Vanguard i BlackRock.
   
  Siła tych dwóch firm przekracza Twoją wyobraźnię.
  Nie tylko są właścicielami dużej części akcji prawie wszystkich dużych firm, ale także akcji inwestorów tych spółek.
  To daje im całkowity monopol.
   
  Z raportu Bloomberga wynika, że ​​obie te firmy w roku 2028 łącznie będą miały inwestycje w wysokości 20 bilionów dolarów.
  Oznacza to, że będą właścicielami prawie wszystkiego”.
   
  Kim jest Straż Przednia?
   
  Słowo „awangarda” oznacza „najwyższą pozycję w armii lub flocie zbliżającej się do bitwy” i/lub „wiodącą pozycję w trendzie lub ruchu”.
  Oba pasują do opisu tego globalnego molocha, będącego własnością globalistów dążących do Wielkiego Resetu , którego istotą jest transfer bogactwa i własności z rąk wielu w ręce bardzo nielicznych.
   
  Co ciekawe, Vanguard jest największym udziałowcem BlackRock od marca 2021 r. 3 , 4 Sam Vanguard ma natomiast „unikalną” strukturę korporacyjną, która utrudnia rozpoznanie jego własności.
  Jest własnością różnych funduszy, które z kolei należą do udziałowców.
  Poza tymi udziałowcami nie ma inwestorów zewnętrznych i nie jest notowana na giełdzie. 5
  Jak podano w polecanym filmie: 6 , 7

   „Elita, która jest właścicielem Vanguard, najwyraźniej nie lubi być w centrum uwagi, ale oczywiście nie może ukryć się przed tym, kto chce kopać.
   Raporty Oxfam i Bloomberg mówią, że 1% świata razem posiada więcej pieniędzy niż pozostałe 99%.
   Co gorsza, Oxfam twierdzi, że 82% wszystkich zarobionych pieniędzy w 2017 roku trafiło do tego 1%.
    
   Innymi słowy, te dwie firmy inwestycyjne, Vanguard i BlackRock, posiadają monopol we wszystkich branżach na świecie, a one z kolei należą do najbogatszych rodzin na świecie, z których część to członkowie rodziny królewskiej i którzy byli bardzo bogaci jeszcze przed Rewolucją przemysłowa."

   
  Chociaż przesiewanie wszystkich funduszy Vanguard w celu zidentyfikowania poszczególnych udziałowców, a tym samym właścicieli Vanguard, zajęłoby trochę czasu, szybkie spojrzenie sugeruje, że Rothschild Investment Corp. 8 i Edmond De Rothschild Holding są dwoma takimi udziałowcami. 9
  Podczas czytania pamiętaj o nazwisku Rothschild, ponieważ pojawi się ponownie później.
   
  Powyższy film przedstawia również włoską rodzinę Orsini, amerykańską rodzinę Bush, brytyjską rodzinę królewską, rodzinę du Pont, Morganów, Vanderbiltów i Rockefellerów jako właścicieli Vanguard.
   
  BlackRock/Vanguard Własna duża apteka
   
  Według Simply Wall Street w lutym 2020 r. BlackRock i Vanguard byli dwoma największymi udziałowcami GlaxoSmithKline, z odpowiednio 7% i 3,5% udziałów. 10
  W firmie Pfizer prawa własności są odwrócone, przy czym Vanguard jest największym inwestorem, a BlackRock drugim co do wielkości udziałowcem. 11
   

   
  Należy pamiętać, że wskaźniki własności akcji mogą się zmienić w dowolnym momencie, ponieważ firmy regularnie kupują i sprzedają, więc nie ograniczaj się do procentów.
  Najważniejsze jest to, że BlackRock i Vanguard, indywidualnie i łącznie, posiadają wystarczającą ilość akcji w dowolnym momencie, że możemy powiedzieć, że z łatwością kontrolują zarówno Big Pharma, jak  i scentralizowane starsze media – a nawet więcej.
   
  Dlaczego to ma znaczenie?
  Ma to znaczenie, ponieważ firmy farmaceutyczne napędzają reakcje na COVID-19 – które jak dotąd zagrażały, a nie optymalizowały zdrowie publiczne – a media głównego nurtu były chętne do rozpowszechniania swojej propagandy , fałszywej oficjalnej narracji, która była i nadal jest, sprowadzanie społeczeństwa na manowce i podsyca strach oparty na kłamstwach.
   
  Aby mieć jakąkolwiek szansę na naprawienie tej sytuacji, musimy zrozumieć, kim są główni gracze, skąd pochodzą szkodliwe nakazy i dlaczego w ogóle powstają te fałszywe narracje.
   
  Jak zauważono w raporcie Global Justice Now z grudnia 2020 r. 12 „The Horrible History of Big Pharma”, po prostu nie możemy pozwolić firmom farmaceutycznym – „które mają długą historię nadawania priorytetu zyskom korporacji nad zdrowiem ludzi” – aby nadal dyktowały odpowiedzi na COVID-19 .
  Dokonują w nim przeglądu haniebnej historii siedmiu największych firm farmaceutycznych na świecie, które obecnie opracowują i produkują leki i oparte na genach „szczepionki” przeciwko COVID-19, podczas gdy media głównego nurtu pomogły stłumić informacje o łatwo dostępnych starszych lekach, które wykazano, że ma wysoki stopień skuteczności przeciwko zakażeniu.
   
  BlackRock/Awangarda właścicielem mediów
   
  Jeśli chodzi o The New York Times, od maja 2021 r. BlackRock jest drugim co do wielkości akcjonariuszem z 7,43% wszystkich akcji, zaraz po The Vanguard Group, która posiada największą część (8,11%). 13 , 14
   
  Oprócz The New York Times, Vanguard i BlackRock są również dwoma głównymi właścicielami Time Warner, Comcast, Disney i News Corp, czterech z sześciu firm medialnych, które kontrolują ponad 90% amerykańskiego krajobrazu medialnego. 15 , 16
   
  Nie trzeba dodawać, że jeśli masz kontrolę nad tak wieloma serwisami informacyjnymi, możesz kontrolować całe narody za pomocą starannie zaaranżowanej i zorganizowanej scentralizowanej propagandy przebranej za dziennikarstwo .
   

   

   
  To stwierdzenie stanie się jeszcze jaśniejsze, gdy zdasz sobie sprawę, że wpływ tego duetu nie ogranicza się do Wielkiej Farmacji i mediów.
  Co ważne, BlackRock ściśle współpracuje również z bankami centralnymi na całym świecie, w tym z Rezerwą Federalną Stanów Zjednoczonych, która jest podmiotem prywatnym, a nie federalnym. 18 , 19 pożycza pieniądze bankowi centralnemu, działa jako doradca i rozwija oprogramowanie banku centralnego. 20
   
  W sumie BlackRock i Vanguard są właścicielami około 1600 amerykańskich firm, które w 2015 r. osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
  Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500.

  BlackRock/Vanguard posiada również udziały w długiej liście innych firm, w tym Microsoft, Apple, Amazon, Facebook i Alphabet Inc. 21
  Jak pokazano na poniższej grafice sieci właścicielskiej BlackRock i Vanguard, 22 przedstawione w artykule z 2017 r.
  „Te trzy firmy są właścicielami Corporate America” w The Conversation, wymienienie ich wszystkich byłoby prawie niemożliwe.
   
  W sumie BlackRock i Vanguard są właścicielami około 1600 amerykańskich firm, które w 2015 r. osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
  Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500. 23
   

   

  Globalny monopol, o którym niewielu wie

  Obejrzyj wideo tutaj .
   
   
  Aby pokazać nadrzędny wpływ BlackRock i Vanguard na globalny rynek, obejrzyj 45-minutowy film zamieszczony na początku tego artykułu.
  Zawiera szerokie podsumowanie ukrytej sieci monopolistycznej korporacji należących do Vanguard i BlackRock, oraz ich roli w Wielkim Resetie.
  Drugi, znacznie krótszy film (powyżej) oferuje dodatkowy przegląd tych informacji.
   
  Jak możemy powiązać BlackRock/Vanguard – i należące do nich globalistyczne rodziny – z Wielkim Resetem?
  Wykluczając publiczne wyznanie, musimy przyjrzeć się relacjom między tymi gigantycznymi korporacjami będącymi własnością globalistów i rozważyć wpływ, jaki mogą wywierać dzięki tym relacjom.
  Jak zauważył Lew Rockwell: 24

   „Kiedy Lynn Forester de Rothschild chce, aby Stany Zjednoczone były krajem jednopartyjnym (jak Chiny) i nie chce uchwalać w USA przepisów dotyczących tożsamości wyborców, aby można było popełnić więcej oszustw wyborczych, aby osiągnąć ten cel, to co on robi?
    
   Prowadzi telekonferencję ze 100 najlepszymi prezesami na świecie i każe im publicznie potępić uchwalenie przez Georgię prawa antykorupcyjnego przez „Jim Crow” i nakazuje swoim obowiązkowym prezesom bojkotować stan Georgia, tak - jak widzieliśmy to w przypadku Coca-Coli i Major League Baseball, a nawet gwiazdy Hollywood, Willa Smitha.
    
   W tej telekonferencji widzimy odcienie Wielkiego Resetu, Agendy 2030, Nowego Porządku Świata.
   ONZ chce się upewnić, podobnie jak [założyciel Światowego Forum Ekonomicznego i przewodniczący wykonawczy Klaus Schwab], że w 2030 r. bieda, głód, zanieczyszczenia i choroby nie będą już nękać Ziemi.
    
   Aby to osiągnąć, ONZ chce, aby podatki z krajów zachodnich zostały podzielone przez megakorporacje elit, aby stworzyć zupełnie nowe społeczeństwo.
   W przypadku tego projektu ONZ twierdzi, że potrzebujemy rządu światowego – a mianowicie samej ONZ”.

  Jak omówiłem w wielu poprzednich artykułach, wydaje się całkiem jasne, że pandemia COVID-19 została zaaranżowana w celu doprowadzenia do tego Nowego Porządku Świata – Wielkiego Resetu – a 45-minutowy film przedstawiony na początku artykułu dobrze wyjaśniając, jak to zostało zrobione.
  A w samym sercu tego wszystkiego, „sercu”, - do którego płyną wszystkie strumienie światowego bogactwa, znajduje się BlackRock i Vanguard.
   
   
  Uwagi


  1,  6 
  Raport SGT 6 maja 2021 r.


  2,
   7,  20,
   24 
  Lew Rockwell 21 kwietnia 2021 r


  3,
   18 
  Reuters 30 stycznia 2021


  4 
  inwestorów Stockzoa.com BlackRock


  5 
  Investopedia 22 czerwca 2019


  8 
  Fintel Rotszyld


  9 
  Fintel Edmond De Rothschild


  10 
  Po prostu Wall Street 3 lutego 2020


  11 
  Twitter Peter Dunne 30 maja 2021 r. Top 10 właścicieli zrzutu ekranu firmy Pfizer


  12 
  Globalna sprawiedliwość teraz, okropna historia wielkiej farmy


  13 
  Harvard University New York Times 11 maja 2021 r


  14 
  Twitter Peter Dunne 30 maja 2021


  15 
  mediów Reddit kontrolowanych przez zaledwie sześć firm


  16 
  Global Issues Konglomeraty medialne 2 stycznia 2009 r.


  17 
  Investigate-Europe.eu Maj 2018


  19 
  Wall Street na Paradzie 4 czerwca 2020 r.


  21 
  holdingów Channel BlackRock Stock Holdings


  22,
   23 
  Rozmowa 10 maja 2017   
  Źródła:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/06/15/does-vanguard-and-blackrock-own-the-world.aspx?
  https://www.globalresearch.ca/same-shady-people-own-big-pharma-media/5747748
1 sierpień 2021

Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Kariera kasjera
wrzesień 20, 2002
MARCIN PRZEWO¬NIAK http://www.zw.com.pl
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
CO MOŻE I POWINNO ŁˇCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
STRACH  pomyśleć...
styczeń 24, 2008
Bolesław Szenicer
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media