ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy żyjemy jeszcze we własnym kraju? 
22 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Globalizm totalitarny 2/2 
24 styczeń 2021      Eric Angerer
Tam, gdzie nie ma lekarzy poziom zdrowia wzrasta .... 
30 styczeń 2019      Alina
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (1) 
30 sierpień 2020     
Mętna woda PiS 
28 listopad 2016      Artur Łoboda
Boże Narodzenie Miłości 
24 grudzień 2017      Paweł Ziółkowski
Panele fotowoltaiczne jako ogrodzenie 
16 lipiec 2022      Artur Łoboda
Kapitalizm lichwiarski i partia pro-wojenna w USA 
11 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Teksty podsyłane 
21 sierpień 2020      Artur Łoboda
Prawa tworzone przez kretynów-również w kwestii alkoholu 
8 styczeń 2010      Artur Łoboda
Jeżeli nic się nie zmieni - to ludzie wyjdą na ulice (2) 
5 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Kiedy ideowiec staje się s-synem 
24 maj 2020      Artur Łoboda
Polityczna gra z Łukaszenką 
3 luty 2011      Artur Łoboda
Wellington: czwarty dzień protestu pod Parlamentem - przeciwko żydomasońskiej wojnie Covid-19 
11 luty 2022     
Kontrole CBA?... ha ha ha 
7 grudzień 2017     
Na co było stać Rząd Tuska 
23 październik 2014      Artur Łoboda
Polskie słowa 
17 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Mniej słów, mniej szkód 
13 kwiecień 2014      Artur Łoboda
5 NAJLEPSZYCH rzeczy, które robią Amerykanie, które sprawiają, że są bardziej podatni na złapanie, a może nawet śmierć z powodu nadchodzących mutacji wirusa Covid-19 
13 kwiecień 2021     
Grossowisko  
16 styczeń 2011      Artur Łoboda

 
 

Ci sami podejrzani ludzie są właścicielami wielkiej farmy i mediów

 
Big Pharma i media głównego nurtu są w dużej mierze własnością dwóch firm zarządzających aktywami: BlackRock i Vanguard
 
Firmy farmaceutyczne napędzają reakcje na COVID-19 – z których wszystkie jak dotąd zagrażały, a nie optymalizowały zdrowie publiczne – a media głównego nurtu były chętne do rozpowszechniania swojej propagandy, fałszywej oficjalnej narracji, która sprowadza społeczeństwo na manowce i podsyca strach oparty na kłamstwach.
 
Vanguard i BlackRock to dwaj najwięksi właściciele Time Warner, Comcast, Disney i News Corp, czterech z sześciu firm medialnych, które kontrolują ponad 90% amerykańskiego krajobrazu medialnego.
 
BlackRock i Vanguard tworzą tajny monopol, który posiada prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć.
W sumie są właścicielami 1600 amerykańskich firm, które w 2015 roku osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500.
 
Vanguard jest największym udziałowcem BlackRock. Z drugiej strony sam Vanguard ma unikalną strukturę, która utrudnia rozpoznanie jego własności, ale wiele najstarszych i najbogatszych rodzin na świecie można powiązać z funduszami Vanguard
*

Co wspólnego ma The New York Times i większość innych starszych mediów z Big Pharma?
Odpowiedź:
W dużej mierze należą one do BlackRock i Vanguard Group, dwóch największych firm zarządzających aktywami na świecie.
Co więcej, okazuje się, że te dwie firmy tworzą tajny monopol, który posiada prawie wszystko, o czym możesz pomyśleć.
Jak podano w polecanym filmie: 1 , 2

  „Akcje największych światowych korporacji należą do tych samych inwestorów instytucjonalnych.
  Wszyscy są właścicielami samych siebie.
  Oznacza to, że „konkurujące” marki, takie jak Coca-Coli i Pepsi, wcale nie są konkurentami, ponieważ ich akcje należą do dokładnie tych samych firm inwestycyjnych, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, banków, a w niektórych przypadkach do rządów.
   
  Mniejsi inwestorzy należą do większych inwestorów.
  Te należą do jeszcze większych inwestorów.
  Widoczny wierzchołek tej piramidy przedstawia tylko dwie firmy, których nazwy często widywaliśmy…
  Są to Vanguard i BlackRock.
   
  Siła tych dwóch firm przekracza Twoją wyobraźnię.
  Nie tylko są właścicielami dużej części akcji prawie wszystkich dużych firm, ale także akcji inwestorów tych spółek.
  To daje im całkowity monopol.
   
  Z raportu Bloomberga wynika, że ​​obie te firmy w roku 2028 łącznie będą miały inwestycje w wysokości 20 bilionów dolarów.
  Oznacza to, że będą właścicielami prawie wszystkiego”.
   
  Kim jest Straż Przednia?
   
  Słowo „awangarda” oznacza „najwyższą pozycję w armii lub flocie zbliżającej się do bitwy” i/lub „wiodącą pozycję w trendzie lub ruchu”.
  Oba pasują do opisu tego globalnego molocha, będącego własnością globalistów dążących do Wielkiego Resetu , którego istotą jest transfer bogactwa i własności z rąk wielu w ręce bardzo nielicznych.
   
  Co ciekawe, Vanguard jest największym udziałowcem BlackRock od marca 2021 r. 3 , 4 Sam Vanguard ma natomiast „unikalną” strukturę korporacyjną, która utrudnia rozpoznanie jego własności.
  Jest własnością różnych funduszy, które z kolei należą do udziałowców.
  Poza tymi udziałowcami nie ma inwestorów zewnętrznych i nie jest notowana na giełdzie. 5
  Jak podano w polecanym filmie: 6 , 7

   „Elita, która jest właścicielem Vanguard, najwyraźniej nie lubi być w centrum uwagi, ale oczywiście nie może ukryć się przed tym, kto chce kopać.
   Raporty Oxfam i Bloomberg mówią, że 1% świata razem posiada więcej pieniędzy niż pozostałe 99%.
   Co gorsza, Oxfam twierdzi, że 82% wszystkich zarobionych pieniędzy w 2017 roku trafiło do tego 1%.
    
   Innymi słowy, te dwie firmy inwestycyjne, Vanguard i BlackRock, posiadają monopol we wszystkich branżach na świecie, a one z kolei należą do najbogatszych rodzin na świecie, z których część to członkowie rodziny królewskiej i którzy byli bardzo bogaci jeszcze przed Rewolucją przemysłowa."

   
  Chociaż przesiewanie wszystkich funduszy Vanguard w celu zidentyfikowania poszczególnych udziałowców, a tym samym właścicieli Vanguard, zajęłoby trochę czasu, szybkie spojrzenie sugeruje, że Rothschild Investment Corp. 8 i Edmond De Rothschild Holding są dwoma takimi udziałowcami. 9
  Podczas czytania pamiętaj o nazwisku Rothschild, ponieważ pojawi się ponownie później.
   
  Powyższy film przedstawia również włoską rodzinę Orsini, amerykańską rodzinę Bush, brytyjską rodzinę królewską, rodzinę du Pont, Morganów, Vanderbiltów i Rockefellerów jako właścicieli Vanguard.
   
  BlackRock/Vanguard Własna duża apteka
   
  Według Simply Wall Street w lutym 2020 r. BlackRock i Vanguard byli dwoma największymi udziałowcami GlaxoSmithKline, z odpowiednio 7% i 3,5% udziałów. 10
  W firmie Pfizer prawa własności są odwrócone, przy czym Vanguard jest największym inwestorem, a BlackRock drugim co do wielkości udziałowcem. 11
   

   
  Należy pamiętać, że wskaźniki własności akcji mogą się zmienić w dowolnym momencie, ponieważ firmy regularnie kupują i sprzedają, więc nie ograniczaj się do procentów.
  Najważniejsze jest to, że BlackRock i Vanguard, indywidualnie i łącznie, posiadają wystarczającą ilość akcji w dowolnym momencie, że możemy powiedzieć, że z łatwością kontrolują zarówno Big Pharma, jak  i scentralizowane starsze media – a nawet więcej.
   
  Dlaczego to ma znaczenie?
  Ma to znaczenie, ponieważ firmy farmaceutyczne napędzają reakcje na COVID-19 – które jak dotąd zagrażały, a nie optymalizowały zdrowie publiczne – a media głównego nurtu były chętne do rozpowszechniania swojej propagandy , fałszywej oficjalnej narracji, która była i nadal jest, sprowadzanie społeczeństwa na manowce i podsyca strach oparty na kłamstwach.
   
  Aby mieć jakąkolwiek szansę na naprawienie tej sytuacji, musimy zrozumieć, kim są główni gracze, skąd pochodzą szkodliwe nakazy i dlaczego w ogóle powstają te fałszywe narracje.
   
  Jak zauważono w raporcie Global Justice Now z grudnia 2020 r. 12 „The Horrible History of Big Pharma”, po prostu nie możemy pozwolić firmom farmaceutycznym – „które mają długą historię nadawania priorytetu zyskom korporacji nad zdrowiem ludzi” – aby nadal dyktowały odpowiedzi na COVID-19 .
  Dokonują w nim przeglądu haniebnej historii siedmiu największych firm farmaceutycznych na świecie, które obecnie opracowują i produkują leki i oparte na genach „szczepionki” przeciwko COVID-19, podczas gdy media głównego nurtu pomogły stłumić informacje o łatwo dostępnych starszych lekach, które wykazano, że ma wysoki stopień skuteczności przeciwko zakażeniu.
   
  BlackRock/Awangarda właścicielem mediów
   
  Jeśli chodzi o The New York Times, od maja 2021 r. BlackRock jest drugim co do wielkości akcjonariuszem z 7,43% wszystkich akcji, zaraz po The Vanguard Group, która posiada największą część (8,11%). 13 , 14
   
  Oprócz The New York Times, Vanguard i BlackRock są również dwoma głównymi właścicielami Time Warner, Comcast, Disney i News Corp, czterech z sześciu firm medialnych, które kontrolują ponad 90% amerykańskiego krajobrazu medialnego. 15 , 16
   
  Nie trzeba dodawać, że jeśli masz kontrolę nad tak wieloma serwisami informacyjnymi, możesz kontrolować całe narody za pomocą starannie zaaranżowanej i zorganizowanej scentralizowanej propagandy przebranej za dziennikarstwo .
   

   

   
  To stwierdzenie stanie się jeszcze jaśniejsze, gdy zdasz sobie sprawę, że wpływ tego duetu nie ogranicza się do Wielkiej Farmacji i mediów.
  Co ważne, BlackRock ściśle współpracuje również z bankami centralnymi na całym świecie, w tym z Rezerwą Federalną Stanów Zjednoczonych, która jest podmiotem prywatnym, a nie federalnym. 18 , 19 pożycza pieniądze bankowi centralnemu, działa jako doradca i rozwija oprogramowanie banku centralnego. 20
   
  W sumie BlackRock i Vanguard są właścicielami około 1600 amerykańskich firm, które w 2015 r. osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
  Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500.

  BlackRock/Vanguard posiada również udziały w długiej liście innych firm, w tym Microsoft, Apple, Amazon, Facebook i Alphabet Inc. 21
  Jak pokazano na poniższej grafice sieci właścicielskiej BlackRock i Vanguard, 22 przedstawione w artykule z 2017 r.
  „Te trzy firmy są właścicielami Corporate America” w The Conversation, wymienienie ich wszystkich byłoby prawie niemożliwe.
   
  W sumie BlackRock i Vanguard są właścicielami około 1600 amerykańskich firm, które w 2015 r. osiągnęły łączne przychody w wysokości 9,1 biliona dolarów.
  Po dodaniu trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich firm z indeksu S&P 500. 23
   

   

  Globalny monopol, o którym niewielu wie

  Obejrzyj wideo tutaj .
   
   
  Aby pokazać nadrzędny wpływ BlackRock i Vanguard na globalny rynek, obejrzyj 45-minutowy film zamieszczony na początku tego artykułu.
  Zawiera szerokie podsumowanie ukrytej sieci monopolistycznej korporacji należących do Vanguard i BlackRock, oraz ich roli w Wielkim Resetie.
  Drugi, znacznie krótszy film (powyżej) oferuje dodatkowy przegląd tych informacji.
   
  Jak możemy powiązać BlackRock/Vanguard – i należące do nich globalistyczne rodziny – z Wielkim Resetem?
  Wykluczając publiczne wyznanie, musimy przyjrzeć się relacjom między tymi gigantycznymi korporacjami będącymi własnością globalistów i rozważyć wpływ, jaki mogą wywierać dzięki tym relacjom.
  Jak zauważył Lew Rockwell: 24

   „Kiedy Lynn Forester de Rothschild chce, aby Stany Zjednoczone były krajem jednopartyjnym (jak Chiny) i nie chce uchwalać w USA przepisów dotyczących tożsamości wyborców, aby można było popełnić więcej oszustw wyborczych, aby osiągnąć ten cel, to co on robi?
    
   Prowadzi telekonferencję ze 100 najlepszymi prezesami na świecie i każe im publicznie potępić uchwalenie przez Georgię prawa antykorupcyjnego przez „Jim Crow” i nakazuje swoim obowiązkowym prezesom bojkotować stan Georgia, tak - jak widzieliśmy to w przypadku Coca-Coli i Major League Baseball, a nawet gwiazdy Hollywood, Willa Smitha.
    
   W tej telekonferencji widzimy odcienie Wielkiego Resetu, Agendy 2030, Nowego Porządku Świata.
   ONZ chce się upewnić, podobnie jak [założyciel Światowego Forum Ekonomicznego i przewodniczący wykonawczy Klaus Schwab], że w 2030 r. bieda, głód, zanieczyszczenia i choroby nie będą już nękać Ziemi.
    
   Aby to osiągnąć, ONZ chce, aby podatki z krajów zachodnich zostały podzielone przez megakorporacje elit, aby stworzyć zupełnie nowe społeczeństwo.
   W przypadku tego projektu ONZ twierdzi, że potrzebujemy rządu światowego – a mianowicie samej ONZ”.

  Jak omówiłem w wielu poprzednich artykułach, wydaje się całkiem jasne, że pandemia COVID-19 została zaaranżowana w celu doprowadzenia do tego Nowego Porządku Świata – Wielkiego Resetu – a 45-minutowy film przedstawiony na początku artykułu dobrze wyjaśniając, jak to zostało zrobione.
  A w samym sercu tego wszystkiego, „sercu”, - do którego płyną wszystkie strumienie światowego bogactwa, znajduje się BlackRock i Vanguard.
   
   
  Uwagi


  1,  6 
  Raport SGT 6 maja 2021 r.


  2,
   7,  20,
   24 
  Lew Rockwell 21 kwietnia 2021 r


  3,
   18 
  Reuters 30 stycznia 2021


  4 
  inwestorów Stockzoa.com BlackRock


  5 
  Investopedia 22 czerwca 2019


  8 
  Fintel Rotszyld


  9 
  Fintel Edmond De Rothschild


  10 
  Po prostu Wall Street 3 lutego 2020


  11 
  Twitter Peter Dunne 30 maja 2021 r. Top 10 właścicieli zrzutu ekranu firmy Pfizer


  12 
  Globalna sprawiedliwość teraz, okropna historia wielkiej farmy


  13 
  Harvard University New York Times 11 maja 2021 r


  14 
  Twitter Peter Dunne 30 maja 2021


  15 
  mediów Reddit kontrolowanych przez zaledwie sześć firm


  16 
  Global Issues Konglomeraty medialne 2 stycznia 2009 r.


  17 
  Investigate-Europe.eu Maj 2018


  19 
  Wall Street na Paradzie 4 czerwca 2020 r.


  21 
  holdingów Channel BlackRock Stock Holdings


  22,
   23 
  Rozmowa 10 maja 2017   
  Źródła:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/06/15/does-vanguard-and-blackrock-own-the-world.aspx?
  https://www.globalresearch.ca/same-shady-people-own-big-pharma-media/5747748
1 sierpień 2021

Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
"Oni" już się wybrali
listopad 10, 2003
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Big gesheft
kwiecień 23, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czasami udają, że nie widzą...
grudzień 27, 2002
http://www.dziennik.krakow.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media