ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
więcej ->

 
 

Płot?

"Mur berlinski" czy tylko plot?

Wysoka sciana z betonowych prefabrykatow, wznoszona po stronie arabskiej w Palestynie, nazywana jest w prasie amerykanskiej plotem. W porownaniu z pojazdami przejezdzajacymi obok, sciana ta wyglada na wyzsza o polowe od muru, ktory kiedys otaczal Berlin Zachodni. Mur ten ma uwiezic ponad 2 miliony Palestynczykow.
O scianie tej i mapie drogowej do pokoju pisze Edward R.F. Sheehan ("The Map and The Fence") w "The New York Review of Books" z 3 lipca br. Zwraca on uwage, ze podczas gdy Irak jest pograzony w chaosie, watpliwe jest, dokad ta mapa drogowa zaprowadzi. Ma ona byc zaakceptowana przez kwartet skladajacy sie z ONZ, Unii Europejskiej, Rosji i USA. Artykul ilustruje karykatura premiera Palestynczykow Mahmouda Abbasa ("Abu Mazena"), ktory przedstawiony jest jako marionetka, kierowana za pomoca osmiu linek.
Sheehan opisuje zniszczenia dokonywane na ziemi arabskiej przez Izraelczykow, ktore sam widzial. Pisze o zniszczeniu calych dzielnic oraz urzadzen sanitarnych do tego stopnia, ze woda pitna zatruta jest sciekami. Burmistrz miasteczka Beit Hanoun powiedzial mu: "Za kazdym razem, kiedy naprawimy mosty, przewody wodociagowe i rury sciekowe, Izraelczycy niszcza je na nowo". Autor cytuje artykul z gazety "The Jerusalem Post" z 8 kwietnia br., w ktorym zostala opisana uruchomiona niedawno droga obwodowa, odcinajaca osiedla arabskie od arabskiej wschodniej Jerozolimy, a jednoczesnie laczaca osiedla zydowskie. Czyni to z osiedli arabskich oderwane wysepki. Jest to powtorzeniem polityki apartheidu, stosowanej w Afryce Poludniowej. Arabska Jerozolima staje sie gettem i dzielnica nedzy. Ostatecznym celem tej strategii izraelskiej jest zmuszenie Palestynczykow do wyjazdu z Palestyny.
Byly przywodca opozycji w Izraelu Amram Mitzna w maju oprotestowal szybka rozbudowe nielegalnych osiedli zydowskich na ziemi arabskiej, w ktorych mieszka juz ponad 200 000 osadnikow. "Zaprzecza to wszystkiemu, co premier (Ariel Sharon) glosi." Podobnie jest z budowa muru. Tak np. czterdziestotysieczne miasto Qualquilya na Zachodnim Brzegu Jordanu jest zupelnie zdewastowane budowa "oddzielajacego plotu" (separation fence), ktory ma sie ciagnac przez takie miasta arabskie, jak Tulkar, Ramalah, Betlejem, Hebron i dalej na poludnie. Mur "oddzielajacy", budowany na pasie szerokosci okolo 100 metrow, zabierze Arabom 10 procent wybrzeza zachodniego na rzecz Izraela. Budowa ta zniszczy tez cale systemy irygacyjne, a wiec rolnictwo, a takze inne srodki utrzymania wielotysiecznej rzeszy Arabow.
Jonathan Cook w artykule w "International Herald Tribune" pisze, iz ta "sciana bezpieczenstwa", ktora ma miec 625 mil (ponad 1100 km) dlugosci - wedlug wywiadu udzielonego przez Sharona gazecie "Yedioth Ahronoth" - uwiezi ponad dwa miliony Palestynczykow. "Sciana bezpieczenstwa" ma miec wiele zygzakow i siegac gleboko "do serca" przyszlego panstwa palestynskiego tak, zeby nielegalne osiedla zydowskie pozostaly pod kontrola Izraela, mimo protestow izraelskich opozycjonistow, jak Gideon Levy, piszacy w gazecie "Haaretz".
Prezydent Bush chce, mimo kolosalnych trudnosci, doprowadzic do wyraznego postepu w stabilizacji Palestyny przed wyborami prezydenckimi w USA w 2004 roku. 26 maja br. Ariel Sharon powiedzial w Knessecie: "Uciskanie 3,5 milionow Palestynczykow pod izraelska okupacja bardzo szkodzi Izraelowi, Palestynczykom i gospodarce". Jednak malo kto wierzy w szczerosc tego sformulowania. Musimy bowiem pamietac, ze faktycznie Ariel Sharon sprowokowal "intifade" - powstanie Arabow, na ktorym zrobil kariere polityczna. Pomimo to jest do dzis premierem. Profesor filozofii Avishai Margalit powiedzial Sheehanowi w Jerozolimie: "Dzis w Palestynie laczy sie religia z nacjonalizmem - bedzie wiecej islamu, a nie mniej. Obawiam sie, ze wybuchnie konflikt religijny na wielka skale". Sam Sheehan watpi, czy kiedykolwiek powstanie wolne panstwo Palestynczykow.
Trzeba raz jeszcze podkreslic rzecz - wydaje sie - oczywista: Bliski Wschod dopoty bedzie detonatorem zawieruchy swiatowej, dopoki sluszne prawa wspolnych mieszkancow Ziemi Swietej nie beda szanowane. Dopoki Palestynczykom nie zostanie dana szansa na samostanowienie na obszarze umozliwiajacym im przezycie i rozwoj. Konieczne jest takze, aby wszystkie rasistowskie akcje ekstremistow izraelskich (takie jak budowa muru - ogromnego getta dla Arabow) znalazly zdecydowany odpor swiata, choc nie sposob nie pamietac, ze trudno jest wymienic jeszcze jakis kraj, ktory, tak jak Izrael, zlamalby tyle rezolucji ONZ.

14 lipiec 2003

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Parada Równości
Związki homoseksualne równoprawną alternatywą małżeństwa?

czerwiec 12, 2005
Adam Sandauer
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Z funkcją muzealną
marzec 9, 2006
Dziennik Polski
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nazistowskie wzorce wciąż żywe
czerwiec 3, 2004
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media