|
Kolejna pacyfikacja Narodu Polskiego
|
|
Usłyszałem dziś rozmowę dwóch osób - z której wynikało, że jedna z nich ma jakieś szczególne stanowisko w strukturach kowida.
Ta obznajomiona zapowiadała rozmówcy, że kolejny akt barbarzyństwa, a więc kolejne zamknięcie Polaków zapowiedziane jest na dzień 4 września 2021 roku.
Gdybyśmy w jesieni 1981 roku znali datę wprowadzenie Stanu wojennego, a choćby posiadali wiedzę, że coś takiego na pewno nastąpi to myślę, że plany Jaruzelskiego zostałyby zablokowane.
Dzisiaj Polacy wiedzą nie tylko z mojego niusa, - ale z zapowiedzi Niedzielskiego i innych BANDZIORÓW, że planują pod koniec wakacji kolejną pacyfikację Narodu Polskiego.
I większość Polaków potulnie czeka - aż zapowiadana ZBRODNIA stanie się faktem.
|
|
24 lipiec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
|
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
|
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
|
Pozioma drabinka bezpieczeństwa
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
PiS wybrał kandydata na prezydenta Krakowa
wrzesień 17, 2006
|
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (3)
listopad 14, 2003
INŻ. ANNA KOZIOŁ
|
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
|
Monarchia
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy palacze powinni płacić wyższe składki na ochronę zdrowia?
czerwiec 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|