|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
więcej -> |
|
Operacja "Wielgus"
|
|
Operacja „Wielgus”
polityka, a kondycja narodu polskiego
Warszawa 16 stycznia 2007
Ruch Narodowy Polski
Dariusz Benedykt Ciesielski
tel . 609 559 313
lobbypl@wp.pl
Sławomir Andrzej Zakrzewski
tel. 697 297 937
www.naszasprawa.fir.pl
Operacja „Wielgus”
Operacja, o której tutaj opowiemy wpisuje się w cały ciąg działań wymierzonych w Kościół i w państwa narodowe, których jest ostoją.
Trzeba tu zaznaczyć, że bez Kościoła w Polsce Kościół w Europie praktycznie nie istnieje.
Celem jest podważenie autorytetu i zniszczenie suwerenności Kościoła.
Jak wiemy Instytucja kościoła ma strukturę hierarchiczną i nie podlega mechanizmom współczesnej demokracji. Swojej autonomii broni już od ponad 2000 lat.
Walka o władzę nad Kościołem w Polsce rozgorzała z chwilą, gdy pojawił się wakat na stanowisko Ordynariusza Diecezji Warszawskiej. Nasiliła się, gdy Papież odrzucił proponowane mu kandydatury zgodne z dotychczasową polityką kadrową.
Świadomi toczącej się walki, o tak ważny dla Kościoła i Polski urząd stanęliśmy do działań pod hasłami „Ojcze Święty prosimy o drugiego Wyszyńskiego”, „Prosimy o Polaka”. Od śmierci Wielkiego Prymasa Polacy nie znajdowali oparcia w hierarchii kościelnej.
Nuncjusz arcb. Józef Kowalczyk, nie przyjął naszego pisma do Ojca Świętego w tej sprawie.
Byliśmy potraktowani podobnie jak w ambasadzie Izraela.
W obydwu przypadkach potraktowano nas arogancko oraz próbowano się nas pozbyć przy użyciu polskiej policji.
W pierwszym przypadku przypominaliśmy postać Wielkiego Prymasa i prosiliśmy Ojca Świętego o wybór „takiego drugiego”, zaś w drugim przypadku sprzeciwialiśmy się ingerencji obcego państwa w skład Rządu RP.
W okresie tak zwanej transformacji ustrojowej nie wszyscy aktywni funkcjonariusze PRL-owskich służb chcieli przejść pod skrzydła nowych mocodawców! Osoby nieprzydatne, lub nieprzychylne były i są ujawniane - patrz lista ministra d/s. służb specjalnych Antoniego Macierewicza i prezesa telewizji państwowej Bronisława Wildstajna.
Akta służb PRL-u służą dziś wielu wywiadom do uzyskiwania uległości uwikłanych w nich ludzi. Osoby, które się ledwie otarły o służby, stają się ofiarami szantażu i presji.
Na nie uległych sypią się szykany. Tak próbowano zniszczyć Polaków: wcześniej Mariana Jurczyka, a obecnie arcb. Stanisława Wielgusa).
Nominacja arcb. S. Wielgusa była świadomym, stanowczym i konsekwentnym aktem w realizacji posłannictwa Kościoła.
Musiała wywołać gwałtowną reakcję!
Wiemy, że pewne ośrodki nie wyobrażały sobie takiego obrotu sprawy. Znamy te środowiska. Nie w smak jest im, gdy Polacy obejmują wysokie urzędy. Było nam dane obserwować ich misterne działania, aby skompromitować nominata.
To nie przypadek, że między innymi tak zwana ”Gazeta Polska” przypuściła atak. Nie jest znany opinii publicznej sposób, w jaki, co jakiś czas, staje się ona posiadaczem dotychczas „nikomu” nie znanych „rewelacji” – od dawna istniejących, oficjalnych przecież dokumentów z resortów podległych panom Antoniemu Macierewiczowi i Ludwikowi Dornowi.
Wiemy, że łączy tych panów z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem długotrwała znajomość.
Do akcji przeciwko Kościołowi włączyli się redaktorzy:
„Przekroju” Piotr Najsztub, „Newsweeka” Tomasz Terlikowski,
naczelny „Katolickiej Agencji Informacyjnej” sp. z.o.o. Marcin Przeciszewski,
związany z niepolskimi ośrodkami tygodnik „Wprost” i wiele innych.
Warto może wspomnieć, że Sąd nad biskupem sprawował w TV „Polsat ”
ateista, lider ruchu na rzecz propagowania zboczeń, aktywny zwolennik odłączenia od Macierzy ziemi Śląskiej pan senator Kazimierz Kutz.
Tym razem nasza żydowska „Gazeta Wyborcza”, naczelny organ prasowy trockistowskiej międzynarodówki, jakby nie nadążała za „peletonem”. Przodem puściła niby to mocniej katolickie, bardziej prawicowe i niepodległościowe siostrzyczki.
Jak w każdej ważnej dla Kościoła i Polski kampanii, odezwały się te same, co zwykle dyżurne autorytety. Jaki to rodzaj zależności łączy ich z mediami, które w większości należą do niepolskich właścicieli?
Znamy ich wszystkich na przykład z kampanii na rzecz wciągnięcia Polski do Unii Europejskiej.
Są wśród nich: bp. Tadeusz Pieronek, arcb. Józef Życński, arcb. Tadeusz Gocłowski, naczelny „Tygodnika Powszechnego” ks. Adam Boniecki, ks. Kazimierz Sowa.
Dołączył do nich nawet ks. Stanisław Małkowski współpracownik KOR-u, oraz kard. Stanisław Dziwisz.
Aktywni w kampanii unijnej przedstawiciele zakonów Jezuitów i Dominikanów i tym razem prześcigali się w sądach i komentarzach.
Należy zauważyć, że przeciw nominacji stanęły wszystkie strefy wpływu, które w taktycznych walkach często stają przeciw sobie. Bracia fartuszkowi podali sobie ręce.
To zjednoczenie sugerować może, że wszystkie uznały go za przeszkodę dla ich interesów.
Podsumowaniem tej operacji i przyznaniem rzeczywistego jej celu było stwierdzenie podane w TVP3 za Le Figaro z dnia 13 stycznia 2007 „Koniec nietykalności Kościoła”.
W kampanii medialnej sugerowano nam by te same mechanizmy lustracji zastosować w stosunku do świeckich jak i ludzi kościoła. Zaprotestowaliśmy, gdyż oznaczałoby to „likwidację autonomii kościoła w obronie, której kard. Stefan Wyszyński poszedł do więzienia. Nie zgodził się wtedy na obsadzanie stanowisk kościelnych przez władze PRL.
Operacja „Wielgus ” przewidywała, że opisane wyżej działania służb i mediów winny być poprzedzone przygotowaniem „gruntu”.
Z niepokojem obserwowaliśmy między innymi działalność ormiańskiego ks. Isakiewicza Zalewskiego, który wraz ze środowiskiem dobrze nam znanego wydawnictwa „Znak” przygotowywał odpowiedni klimat nieufności do hierarchów kościoła w Polsce.
21 pa?dziernika została uruchomiona nowa inicjatywa lustracyjna. Apel w tej sprawie wystosował lider ruchu na rzecz JOW (Jednomandatowych Okręgów Wyborczych) pan Mirosław Dakowski.
Zaproponowano nam poparcie jej w dniu 6 grudnia 2006 roku.
Lustracja Episkopatu miałaby być przeprowadzona przez bliżej nie określonych uczciwych, wiarygodnych i odważnych historyków IPN-u Inicjatorami jej miały być środowiska związane z rządem premiera Jana Olszewskiego. Pan Dakowski utyskiwał, że sprawą tą nie zajęły się media, chciał, aby to się zmieniło.
Prorok czy co ?
Zastanowiło nas: dlaczego autorzy apelu stanowczo domagali się natychmiastowych działań? Dlaczego w kręgu ich zainteresowania były jedynie osoby związane z UB, SB i Informacją Wojskową zaś z naciskiem wyra?nie wskazywali, aby na razie pozostawić innych w spokoju?
Dziwiliśmy się, dlaczego lustracja w kościele miała być realizowana przez instytucje podległe antypolskim i antykatolickim ośrodkom?
Pan Dakowski napisał, że autorami wystąpienia było 5-8 osób. To niemożliwe, bo albo było ich 5 albo 8! Zapytaliśmy, kto konkretnie?
W odpowiedzi wymienił następujące osoby: Izabela Brodacka żona po Falzmanie, Krzysztof Cierpisz, Anna Falzman, Maria Dąbrowska, Aleksander Pruszyński (niedoszły prezydent Białorusi), Konrad Turzyński, Janusz Czyż, Andrzej Czachor. Z tej listy znaliśmy osobiście panów Krzysztofa Cierpisza i Konrada Turzyńskiego. Zwróciliśmy się do nich z zapytaniem, a oni stanowczo zaprzeczyli jakoby redagowali ten tekst..
Owszem rzeczywiście go podpisali.
Zabezpieczyliśmy odpowiednie dowody w tej sprawie i stwierdzamy, że osoby, które podpisały się pod apelem zostały oszukane.
Oszukano ich nie tylko poprzez podanie nieprawdziwej listy autorów apelu.
Nie wszyscy podpisujący treść apelu wiedzieli, że są jeszcze publikowane związane z nim pisma szczegółowo określające intencje autorów. (Zainteresowanym służymy materiałem dowodowym w sprawie tej manipulacji)
Wiele oszukanych osób próbuje bezskutecznie wycofać swoje poparcie dla tej inicjatywy.
Wiemy, że wstydzą się, że pod tym apelem widnieją ich podpisy. Aby w miarę naszych możliwości zadośćuczynić godności oszukanych podajemy powyższe fakty do publicznej wiadomości!
Dlaczego tę część operacji przeprowadzał pan Dakowski i grupa Olszewskiego? Sądzimy, że wykazali się umiejętnością wnoszenia inicjatywy JOW w bardzo różne cywilizacyjnie i ideowo środowiska.
Z pewnością nie poznaliśmy całego scenariusza i wszystkich aktorów operacji „Wielgus „, ale jesteśmy pewni, że nie było by tej światowej „afery” gdyby na to stanowisko Papież zgodził się mianować kolegę Adama Michnika. Mógłby być nawet aktywnym i zasłużonym SB-ekiem, byle byłby to KOR-nik z tak zwanej opozycji demokratycznej.
Nasza zdecydowana postawa w czasie dramatycznego „INGRESU”, kiedy wraz z tysiącami zebranych Polaków krzyczeliśmy „NIE” jako znak naszego sprzeciwu wobec tych, którzy w osobie arcb. Biskupa chcieli podeptać autorytet i autonomię Kościoła, zadaje kłam sondażom i wszystkim mediom. Zebrany Lud wyraził jednoznacznie zrozumienie, szacunek i miłość dla Papieża jak i dla udręczonego biskupa.
Wyrazem nierozerwalności Narodu Polskiego z Kościołem był nasz marsz na ul Miodową pod siedzibę arcybiskupa. Zapamiętajmy, że na zakończenie zebrani Polacy odśpiewali tragiczną prawdę „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”
Bo kiedy milczą pasterze - krzyczą owce !
Dariusz Benedykt Ciesielski
Sławomir Andrzej Zakrzewski |
|
18 styczeń 2007
|
|
przeslala Elzbieta
|
|
|
|
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
|
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej
(jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
|
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
|
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
|
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
|
Putin zza wschodniej granicy
grudzień 30, 2007
zebrał i przesłał . (kropka)
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
|
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|