ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

Prokuratorzy na usługach bezpieki

Gdańsk, 14.11.2005
Klaudiusz Wesołek
dot. sprawy IPN w Gdańsku S.4/03/ZK  

Pan Zbigniew Ziobro Minister Sprawiedliwości - Prokurator Generalny WNIOSEK O PODJĘCIE SPRAWY ZAMKNIĘTEJ PRAWOMOCNYM POSTANOWIENIEM  

Wnoszę o o wszczęcie postępowania w sprawie S.4/03/ZK Instytutu Pamięci Narodowej - Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Gdańsku (dotyczącej ustalania orzeczeń wymiaru sprawiedliwości przez Służbę Bezpieczeństwa) w której zapadło prawomocne postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa.  

UZASADNIENIE


Podczas zapoznawania się w IPN z aktami dotyczącymi mojej osoby, natknąłem się na dokument Służby Bezpieczeństwa w Gdańsku datowany dnia 26 września 1988 r., z którego wynikało, że orzeczenie wydane w 1988 r. przez Kolegium ds. Wykroczeń w Gdańsku było uzgodnione z SB . Wówczas skazano mnie na 15 dni aresztu. Sama sprawa była raczej drobna, przynajmniej w porównaniu z innymi osobami represjonowanymi przez system sowiecki, którym strzelano w tył głowy, trzymano w więzieniach przez długie lata, torturowano itp... Pewnie nie miałbym ochoty w ogóle zajmować się po tylu latach tą sprawą, gdyby nie ten jeden dokument. Przecież tutaj widać wyra?nie, że nie było to postanowienie niezawisłego organu, ale po prostu orzeczenie, wydane na zlecenie służb specjalnych sowieckiego protektoratu. Prawdopodobnie ta praktyka nie dotyczyła tylko mojego przypadku, ale była dość powszechna. Myślałem, że IPN zajmie się tą sprawą, jakże istotną, nie tylko dla historycznych ocen, ale także dającą pogląd na dzisiejszy wymiar sprawiedliwości postkomunistycznego państwa. W związku z powyższym zgłosiłem wniosek o zbadanie bezprawnego wpływu SB na Kolegia ds. Wykroczeń.  

W dniu 28 lutego 2003 r. prokurator IPN Piotr Niesyn wydał jednak postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania. Otrzymałem to postanowienie dopiero w dniu 4 kwietnia 2004 r., po wielokrotnych interwencjach telefonicznych. Prokurator nadrzędny IPN utrzymał je w mocy. Sędzia Sądu Rejonowego w Gdańsku Beata Majkowska postanowienie zatwierdziła. Uważałem jednak, że sprawa jest bardzo istotna, więc za wygraną nie dałem i dalej prowadziłem różnego typu akcje w tej sprawie. W związku z tym to ja poniosłem i ponoszę konsekwencje prawne... Ale nie tym chcę zajmować w tej chwili Pana Ministra. Myślę, że prędzej czy pó?niej sam sobie z tym poradzę. Jeszcze raz bardzo proszę o podjęcie kwestii wpływu bezpieki na wymiar sprawiedliwości, zarówno w mojej jak i w innych sprawach. Cieszy mnie, że zapowiadał Pan zrobienie porządku w wymiarze sprawiedliwości. Jednak aby tego dokonać, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie są przyczyny patologii i degrengolady w wymiarze sprawiedliwości. Jedną z przyczyn, i to chyba główną przyczyną, jest brak rozliczenia dyspozycyjnych sędziów z okresu PRL. Jeśli byli dyspozycyjni wobec bezpieki to i teraz mogą być dyspozycyjni wobec służb, a także wobec mafii - zarówno politycznych jak i pospolitych. W ten sposób postkomunistyczne układy trwają dalej i kontynuowane są także przez młodych prawników, którzy zostali sędziami i prokuratorami już w tzw. "wolnej Polsce". Dlatego uważam, że bardzo istotne jest przeprowadzenie śledztwa w wyżej wymienionej sprawie. z poważaniem  
Klaudiusz Wesołek więcej

na temat tej sprawy: http://www.ruchnarodowy.pl/KW_005.html  
14 listopad 2005

Klaudiusz Wesołek 

  

Archiwum

Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?
kwiecień 14, 2005
anonim
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
I am an angry man
grudzień 15, 2003
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media