ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Księżom pod rozwagę: Pasterze, najemnicy i śmierć 
10 luty 2021      Phil
Nigdy nie wiadomo - kiedy głupi żartuje 
5 maj 2016      Artur Łoboda
BESTIE, złota seria, wiersz nr 41, WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
25 luty 2018      www.trwanie.com
Gender - pełzajaca antykultura 
4 marzec 2013      Artur Łoboda
Łowcy kowidowych skór 
29 listopad 2021      Artur Łoboda
Kultura ludu - czasów frustracji 
3 sierpień 2012     
Dzicz wirusowa 
29 czerwiec 2020     
Rodzi się World Alliance of Doctors: „Pandemia się skończyła” 
18 październik 2020     
Nowy Porządek Świata, triumf utopijnej idei Marksa 
30 sierpień 2020      E. Marcinkowska
Pic na wodę, fotomontaż  
25 kwiecień 2017     
Wiesław Sokołowski PRAWO BOGIEM wiersz  
20 kwiecień 2012      www.trwanie.com
Będzie dokończenie ekshumacji w Jedwabnem? "W pewnym sensie to krok przeciwko zmarłemu Lechowi Kaczyńskiemu" 
2 luty 2018     
Listy do Ministranta - Część V 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Lisy w kurniku 
29 maj 2015      Izabela Brodacka
Trauma wojenna. 
15 wrzesień 2009      Gregory Akko
Globaliści podążający za planetarnym skryptem, aby ZASTĄPIĆ LUDZI systemami sztucznej inteligencji… jesteście już przestarzali 
10 luty 2023     
Na marginesie zwolnienia z pracy Marka Cichuckiego 
7 sierpień 2014      Artur Łoboda
Słowa przestępcy 
24 luty 2020      Artur Łoboda
Tarcza nad Azją 
24 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Reprywatyzacja wedle Tuska 
26 styczeń 2013     

 
 

DOŚĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

Dziś jest 1.03.2020. Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Albo NIEZŁOMNYCH.

Biegi na 1963. metry, przemówienia, wspomnienia. W przemówieniach, nawet premiera, słyszymy ten najohydniejszy wg mnie tryb bezosobowy czasowników opisujących zbrodnię: - ZAMORDOWANO, TORTUROWANO, POCHOWANO W DOŁACH ŚMIERCI".

DOŚĆ!

TO NIE BYLI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI ANI NIEZŁOMNI! To byli Polacy, żołnierze, lub ochotnicy, którzy złożyli PRZYSIĘGĘ NA WIERNOŚĆ POLSCE, tej Niepodległej z 1918 roku, którą dopiero co odzyskali po 123 latach niewoli. Na mocy tej przysięgi walczyli z wrogami Polaków i Polski, tej ich, prawdziwej, bez NKWD, bez obcej administracji. Walczyli do śmierci w 1963 roku.
Trzeba wiedzieć, że na obczyźnie, w Londynie wciąż tlił się rząd tamtej Polski. Jakie były zależności między żołnierzami polskim walczącymi z rosyjsko-języcznym najeźdźcą, a rządem londyńskim powinni zbadać historycy. Ale tak się składa, że królowa angielska jakieś 20 lat temu wydała decyzję o pozostawieniu angielskich archiwów z II wś w zamknięciu na kolejne 50 lat.... Jakie antypolskie zbrodnie muszą kryć te archiwa?

Polscy żołnierze zostali zdradzeni w Jałcie przez angielskich "sojuszników". Zostali zdradzeni przez polskojęzycznych "sąsiadów", którzy jak się okazuje w wielkiej liczbie nie zostali zagłodzeni w gettach, ani spaleni w niemieckich obozach śmierci jak Auschwitz, bo zajęli prawie wszystkie znaczące stanowiska w "polskiej" powojennej administracji, wojsku, służbach specjalnych, wywiadzie, szkolnictwie, na wyższych uczelniach, w spółdzielniach mieszkaniowych.
To ci "sąsiedzi-izraelici" podszywali się pod żołnierzy-partyzantów, kompromitowali, oskarżali o zbrodnie. Los ujętego POLSKIEGO ŻOŁNIERZA był z góry zaplanowany przez owych "sąsiadów" - czekała ich śmierć na miejscu, albo w sfingowanych procesach - jak pokazują filmy o rtm. Pileckim, albo generale Fieldorfie-Nilu.
Córka generała na żywo w programie J. Pośpieszalskiego ujawniła niewygodną dla polskich Izraelitów prawdę, że CAŁY SKŁAD SĘDZIOWSKI SĄDU WOJEWÓDZKIEGO, który skazał jej ojca NA ŚMIERĆ TO BYLI ŻYDZI. Nikt temu nie zaprzeczył, ani wówczas w czasie programu, ani długo po nim, do tej pory.
Skazani byli natychmiast POZBAWIANI PRAW PUBLICZNYCH I MAJĄTKU. Kto ten majątek "konsumował" można się jedynie domyślać, a dobrze byłoby zbadać KTO ZAJĄŁ MIESZKANIE GEN. FIELDORFA? Czy kupił i skąd miał pieniądze? Skąd rodzina Adama Michnika miała mieszkanie w centrum Warszawy? A Brystygierowa? Czy jakiś zbrodniarz poniósł karę śmierci za zbrodnie na Polakach?

Przy okazji Dnia Pamięci Żołnierzy II RP słyszymy wciąż propagandowe kłamstwa:
1) "żołnierze wyklęci" - a kto ich wyklął? - To są bohaterowie II RP!
2)"niezłomni" - jacy niezłomni? Skoro wobec ogromu zbrodniarzy dali się złamać, zostali wystrzelani i wymordowani! A razem z nimi została ZŁAMANA I ZAMORDOWANA II RP!
3) "oddali życie" - ani oni, ani Katyńczycy NIE ODDALI ŻYCIA!!!! ONI WSZYSCY ZOSTALI ZAMORDOWANI BESTIALSKO, WBREW PRAWU MIĘDZYNARODOWEMU, a zbrodniarze (jak np żyjący Stefan Michnik) nie zostali do dziś oskarżeni, osądzeni, skazani, wyeliminowani z cywilizacji).

Tymczasem jakoś nikt publicznie nie analizuje co się stało po 1945 roku. Że na radzieckich bagnetach weszła tu armia zbrodniarzy, z gotową strukturą państwową, z gotową obsadą stanowisk w rządzie, w sądach, wojsku. Większość tych "dygnitarzy" to kuzyni Szewacha Weissa i rabina Schudricha, rodzina Adama Michnika, Magdy Umer, Michała Komara i wielu innych obecnych w naszym życiu publicznym dzięki niewidzialnych "zwrotnicowym". Robili tu co chcieli.
Żołnierze II RP jak mogli utrudniali im tę samowolkę. Może dzięki wysiłkowi żołnierzy II RP, państwo Izrael odrodziło się na terenach Palestyny, a nie nad Wisłą, jak chciała diaspora żydowska już przed I wś i na Konferencji wersalskiej?

Niestety II RP została zamordowana, zniszczona, zlikwidowana przez Niemcy i Rosję Radziecką przy pomocy Anglii i Francji, naszych przedwojennych "sojuszników". I to sobie trzeba jak najprędzej uświadomić. Oni wszyscy albo fizycznie wymordowali nasze elity, albo się do tego przyczynili.

Na miejscu II RP powstał PRL, z obcą administracją, z polskojęzyczną V kolumną, jak ta niemiecka w Czechosłowacji. We współczesnej Polsce rolę V kolumny pełni bardzo skutecznie mniejszość żydowska. Po 1989 roku ktoś wprowadził ZAKAZ podawania narodowości i wyznania w dokumentach. No i teraz nie można sprawdzić, czy ten sympatyczny przyjaciel, który "pomaga" ci w interesach nie jest obcy. Czy ten bank, który ci daje kredyt na wybudowanie dużej firmy produkcyjnej nie jest po to by cię zniszczyć. To się okazuje dopiero po bankructwie, kiedy jest już za późno.... Albo jak lokatorzy warszawskich kamienic mogą się obronić przed agresją żydowskich deweloperów, skoro sądy wciąż pozostają w żydowskich rękach i żadnego bandyty nie skazały? Bezkarna pozostaje wciąż była prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Konstrukcja tego obcego państwa trwa do dziś, nikt jej nie zmienił. Ot czasem tylko trafi się "dobry pan" co da emerytom 13-tą emeryturę (tak naprawdę ledwo zwrot ok 1/2 podatku), albo dla dzieci 500+, żeby rodzice zdecydowali się z chytrości na więcej dzieci. Najważniejsze urzędy państwowe pozostają w rękach tych samych klanów etniczno-rodzinnych, czego najlepszym przykładem jest ministerstwo spraw zagranicznych. Jak to ocenił były ambasador Żydzi z polskiego msz negocjują z Żydami z Nowego Jorku w sprawie zapłaty odszkodowań przez nasz budżet!
"Dobry pan", tak jak jego poprzednik król europy, zatrudnia w ministerstwie finansów, czyli w NASZEJ KASIE PANCERNEJ, kolejnego koszernego towarzysza z Londynu. Ten też nie potrafi mówić po polsku. Nie wiem jak taki człowiek czyta dokumenty ministerialne? Ktoś mu tłumaczy na jidisz, hebrajski, czy angielski? Teraz to moment .... Dlaczego tacy ludzie są władcami naszych finansów?

Jest tylko jedno wytłumaczenie - jesteśmy żydowską kolonią!
I tak na pewno nie może być dłużej. Efekt żydowskiej gospodarki widać w wielkiej depopulacji. Na prowincji nie ma ok 40% ludzi zameldowanych - wyjechali za granicę, albo do wielkich miast.

Polacy muszą sobie wybrać rząd, który potrafi skonstruować nowe państwo. Podstawą tego państwa musi być administracja o wiadomym pochodzeniu etnicznym. Powinniśmy wiedzieć kto ma jakich przodków. To powinien podać KAŻDY KANDYDAT NA PREZYDENTA - pochodzenie rodziców, dziadków, małżonków, ich wiarę, narodowość, preferencje seksualne, stosunek do kary śmierci i aborcji. Powinniśmy mieć prezydenta, który wypowie pakiet klimatyczny i sprzeciwi publicznie się każdej antypolskiej akcji czy to ze strony UE, USA, Żydów, czy FR. Który zastosuje prawo i uzna wielu Żydów za persona non grata za to co mówią o Polsce i co robią.

Jednym z kandydatów na prezydenta współczesnej Polski jest Robert Biedroń. W stosunku do M. Kidawy Błońskiej ma tę zaletę, że uśmiecha się szeroko i beztrosko i nie czyta z kartki.
Dla jego sympatyków mam pakiet wiedzy obowiązkowej:

R. Biedroń to takie współczesne wcielenie tow. W.I. Lenina.
https://niepoprawni.pl/blog/3129/rozkoszna-dupa-lenina
https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/137072,lenin-pozyteczny-idiota
Te dwa teksty doskonale informują w co grają współcześni komuniści, czyli tzw "Lewica" SLD, Razem, Wiosna, Antifa, LGBT. Rodowód tych wszystkich ludzi nie budzi wątpliwości. Nie dziwi ustawa 447, bo to ciąg dalszy tego samego scenariusza: likwidacji Polski i Polaków. Każdy, kto realizuje scenariusz likwidacji Polski i działa na szkodę Polaków, jest zdrajcą stanu i zasługuje na szubienicę, albo kulę w łeb, tak jak Lenin, Hitler, Stalin i ich następcy w państwach wszelakich.
No i koniecznie trzeba wiedzieć jak "naukowiec" Kinsey badał pedofilię:
https://www.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4&t=3614s"
Pozostaje wciąż niewyjaśniona sprawa skąd R. Biedroń miał i ma pieniądze na kampanie wyborcze ...


1 marzec 2020

Alina 

  

Komentarze

 

[RW mail'em: Czyżby autorka zapomniała o najważniejszym sojuszniku: Stanach Zjednoczonych AP?]
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27296&Itemid=100

- ano zapomniała, bo pisała niejako na akord .... Słuszne przypomnienie.

2020-03-02
Alina

 

Kto włada naprawdę żydowskimi koloniami można sobie poczytać tu:
https://marucha.wordpress.com/2020/03/04/sedziowie-sorosa-jak-znany-miliarder-trzesie-europa/

2020-03-04
Alina

  

Archiwum

Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
TAK w Rumunii, a JAK w Polsce?
czerwiec 6, 2007
z Prawica.net
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
Pmiętaj synu
lipiec 17, 2003
przesłała Elżbieta
Portret szmaty
lipiec 22, 2004
PAP
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Lubińska musi odejść"
listopad 23, 2005
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
APEL – ŻˇDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem
lipiec 27, 2002
PAP
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media