ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rozsyłajcie ten film na niemieckie i anglojęzyczne fora 
14 grudzień 2018      Alina
Żyd - człowiek myślący, człowiek honoru 
18 kwiecień 2010      tłumacz
Złote myśli, które mogłyby ratować przed kryzysem  
28 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Bajka o aferze taśmowej 
28 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Izba Poselska najwyższą władzą w Polsce od 1501 do 1791 roku 
14 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Powierzchniowe odkażanie warzyw i owoców w gorących krajach 
29 styczeń 2010      tłumacz
Erotyki dla wrażliwych II 
25 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Durnia na Wawel, szubrawca na Urząd Prezydenta! 
28 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Jakim cudem Moja rodzina przeżyła wojnę? 
23 luty 2018     
Jak Kaczyński coś mówi - to mówi 
2 luty 2018     
Czy ktoś z Was zna osobę chorą na covid-19 
10 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Na czym stoimy? 
29 padziernik 2019      Artur Łoboda
Powody dla których należy bojkotować Halloween 
1 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Bez tego nie będzie naprawy Państwa 
31 sierpień 2016      Artur Łoboda
Zniewolone umysły (2)  
7 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Wielkie złodziejstwo przed Waszymi oczami 
6 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Bojkot Izraela w Polsce 
18 marzec 2019      Alina
Znowu z deszczu pod rynnę? A może w końcu demokracja bezpośrednia? 
6 styczeń 2013      Artur Łoboda
Jakie zmiany na zaprasza.net 
5 marzec 2011      Artur Łoboda
The Pogrom of Kielce 
22 czerwiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

DOŚĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH!

Dziś jest 1.03.2020. Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Albo NIEZŁOMNYCH.

Biegi na 1963. metry, przemówienia, wspomnienia. W przemówieniach, nawet premiera, słyszymy ten najohydniejszy wg mnie tryb bezosobowy czasowników opisujących zbrodnię: - ZAMORDOWANO, TORTUROWANO, POCHOWANO W DOŁACH ŚMIERCI".

DOŚĆ!

TO NIE BYLI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI ANI NIEZŁOMNI! To byli Polacy, żołnierze, lub ochotnicy, którzy złożyli PRZYSIĘGĘ NA WIERNOŚĆ POLSCE, tej Niepodległej z 1918 roku, którą dopiero co odzyskali po 123 latach niewoli. Na mocy tej przysięgi walczyli z wrogami Polaków i Polski, tej ich, prawdziwej, bez NKWD, bez obcej administracji. Walczyli do śmierci w 1963 roku.
Trzeba wiedzieć, że na obczyźnie, w Londynie wciąż tlił się rząd tamtej Polski. Jakie były zależności między żołnierzami polskim walczącymi z rosyjsko-języcznym najeźdźcą, a rządem londyńskim powinni zbadać historycy. Ale tak się składa, że królowa angielska jakieś 20 lat temu wydała decyzję o pozostawieniu angielskich archiwów z II wś w zamknięciu na kolejne 50 lat.... Jakie antypolskie zbrodnie muszą kryć te archiwa?

Polscy żołnierze zostali zdradzeni w Jałcie przez angielskich "sojuszników". Zostali zdradzeni przez polskojęzycznych "sąsiadów", którzy jak się okazuje w wielkiej liczbie nie zostali zagłodzeni w gettach, ani spaleni w niemieckich obozach śmierci jak Auschwitz, bo zajęli prawie wszystkie znaczące stanowiska w "polskiej" powojennej administracji, wojsku, służbach specjalnych, wywiadzie, szkolnictwie, na wyższych uczelniach, w spółdzielniach mieszkaniowych.
To ci "sąsiedzi-izraelici" podszywali się pod żołnierzy-partyzantów, kompromitowali, oskarżali o zbrodnie. Los ujętego POLSKIEGO ŻOŁNIERZA był z góry zaplanowany przez owych "sąsiadów" - czekała ich śmierć na miejscu, albo w sfingowanych procesach - jak pokazują filmy o rtm. Pileckim, albo generale Fieldorfie-Nilu.
Córka generała na żywo w programie J. Pośpieszalskiego ujawniła niewygodną dla polskich Izraelitów prawdę, że CAŁY SKŁAD SĘDZIOWSKI SĄDU WOJEWÓDZKIEGO, który skazał jej ojca NA ŚMIERĆ TO BYLI ŻYDZI. Nikt temu nie zaprzeczył, ani wówczas w czasie programu, ani długo po nim, do tej pory.
Skazani byli natychmiast POZBAWIANI PRAW PUBLICZNYCH I MAJĄTKU. Kto ten majątek "konsumował" można się jedynie domyślać, a dobrze byłoby zbadać KTO ZAJĄŁ MIESZKANIE GEN. FIELDORFA? Czy kupił i skąd miał pieniądze? Skąd rodzina Adama Michnika miała mieszkanie w centrum Warszawy? A Brystygierowa? Czy jakiś zbrodniarz poniósł karę śmierci za zbrodnie na Polakach?

Przy okazji Dnia Pamięci Żołnierzy II RP słyszymy wciąż propagandowe kłamstwa:
1) "żołnierze wyklęci" - a kto ich wyklął? - To są bohaterowie II RP!
2)"niezłomni" - jacy niezłomni? Skoro wobec ogromu zbrodniarzy dali się złamać, zostali wystrzelani i wymordowani! A razem z nimi została ZŁAMANA I ZAMORDOWANA II RP!
3) "oddali życie" - ani oni, ani Katyńczycy NIE ODDALI ŻYCIA!!!! ONI WSZYSCY ZOSTALI ZAMORDOWANI BESTIALSKO, WBREW PRAWU MIĘDZYNARODOWEMU, a zbrodniarze (jak np żyjący Stefan Michnik) nie zostali do dziś oskarżeni, osądzeni, skazani, wyeliminowani z cywilizacji).

Tymczasem jakoś nikt publicznie nie analizuje co się stało po 1945 roku. Że na radzieckich bagnetach weszła tu armia zbrodniarzy, z gotową strukturą państwową, z gotową obsadą stanowisk w rządzie, w sądach, wojsku. Większość tych "dygnitarzy" to kuzyni Szewacha Weissa i rabina Schudricha, rodzina Adama Michnika, Magdy Umer, Michała Komara i wielu innych obecnych w naszym życiu publicznym dzięki niewidzialnych "zwrotnicowym". Robili tu co chcieli.
Żołnierze II RP jak mogli utrudniali im tę samowolkę. Może dzięki wysiłkowi żołnierzy II RP, państwo Izrael odrodziło się na terenach Palestyny, a nie nad Wisłą, jak chciała diaspora żydowska już przed I wś i na Konferencji wersalskiej?

Niestety II RP została zamordowana, zniszczona, zlikwidowana przez Niemcy i Rosję Radziecką przy pomocy Anglii i Francji, naszych przedwojennych "sojuszników". I to sobie trzeba jak najprędzej uświadomić. Oni wszyscy albo fizycznie wymordowali nasze elity, albo się do tego przyczynili.

Na miejscu II RP powstał PRL, z obcą administracją, z polskojęzyczną V kolumną, jak ta niemiecka w Czechosłowacji. We współczesnej Polsce rolę V kolumny pełni bardzo skutecznie mniejszość żydowska. Po 1989 roku ktoś wprowadził ZAKAZ podawania narodowości i wyznania w dokumentach. No i teraz nie można sprawdzić, czy ten sympatyczny przyjaciel, który "pomaga" ci w interesach nie jest obcy. Czy ten bank, który ci daje kredyt na wybudowanie dużej firmy produkcyjnej nie jest po to by cię zniszczyć. To się okazuje dopiero po bankructwie, kiedy jest już za późno.... Albo jak lokatorzy warszawskich kamienic mogą się obronić przed agresją żydowskich deweloperów, skoro sądy wciąż pozostają w żydowskich rękach i żadnego bandyty nie skazały? Bezkarna pozostaje wciąż była prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Konstrukcja tego obcego państwa trwa do dziś, nikt jej nie zmienił. Ot czasem tylko trafi się "dobry pan" co da emerytom 13-tą emeryturę (tak naprawdę ledwo zwrot ok 1/2 podatku), albo dla dzieci 500+, żeby rodzice zdecydowali się z chytrości na więcej dzieci. Najważniejsze urzędy państwowe pozostają w rękach tych samych klanów etniczno-rodzinnych, czego najlepszym przykładem jest ministerstwo spraw zagranicznych. Jak to ocenił były ambasador Żydzi z polskiego msz negocjują z Żydami z Nowego Jorku w sprawie zapłaty odszkodowań przez nasz budżet!
"Dobry pan", tak jak jego poprzednik król europy, zatrudnia w ministerstwie finansów, czyli w NASZEJ KASIE PANCERNEJ, kolejnego koszernego towarzysza z Londynu. Ten też nie potrafi mówić po polsku. Nie wiem jak taki człowiek czyta dokumenty ministerialne? Ktoś mu tłumaczy na jidisz, hebrajski, czy angielski? Teraz to moment .... Dlaczego tacy ludzie są władcami naszych finansów?

Jest tylko jedno wytłumaczenie - jesteśmy żydowską kolonią!
I tak na pewno nie może być dłużej. Efekt żydowskiej gospodarki widać w wielkiej depopulacji. Na prowincji nie ma ok 40% ludzi zameldowanych - wyjechali za granicę, albo do wielkich miast.

Polacy muszą sobie wybrać rząd, który potrafi skonstruować nowe państwo. Podstawą tego państwa musi być administracja o wiadomym pochodzeniu etnicznym. Powinniśmy wiedzieć kto ma jakich przodków. To powinien podać KAŻDY KANDYDAT NA PREZYDENTA - pochodzenie rodziców, dziadków, małżonków, ich wiarę, narodowość, preferencje seksualne, stosunek do kary śmierci i aborcji. Powinniśmy mieć prezydenta, który wypowie pakiet klimatyczny i sprzeciwi publicznie się każdej antypolskiej akcji czy to ze strony UE, USA, Żydów, czy FR. Który zastosuje prawo i uzna wielu Żydów za persona non grata za to co mówią o Polsce i co robią.

Jednym z kandydatów na prezydenta współczesnej Polski jest Robert Biedroń. W stosunku do M. Kidawy Błońskiej ma tę zaletę, że uśmiecha się szeroko i beztrosko i nie czyta z kartki.
Dla jego sympatyków mam pakiet wiedzy obowiązkowej:

R. Biedroń to takie współczesne wcielenie tow. W.I. Lenina.
https://niepoprawni.pl/blog/3129/rozkoszna-dupa-lenina
https://talbot-nowyekran-pl.neon24.pl/post/137072,lenin-pozyteczny-idiota
Te dwa teksty doskonale informują w co grają współcześni komuniści, czyli tzw "Lewica" SLD, Razem, Wiosna, Antifa, LGBT. Rodowód tych wszystkich ludzi nie budzi wątpliwości. Nie dziwi ustawa 447, bo to ciąg dalszy tego samego scenariusza: likwidacji Polski i Polaków. Każdy, kto realizuje scenariusz likwidacji Polski i działa na szkodę Polaków, jest zdrajcą stanu i zasługuje na szubienicę, albo kulę w łeb, tak jak Lenin, Hitler, Stalin i ich następcy w państwach wszelakich.
No i koniecznie trzeba wiedzieć jak "naukowiec" Kinsey badał pedofilię:
https://www.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4&t=3614s"
Pozostaje wciąż niewyjaśniona sprawa skąd R. Biedroń miał i ma pieniądze na kampanie wyborcze ...


1 marzec 2020

Alina 

  

Komentarze

 

[RW mail'em: Czyżby autorka zapomniała o najważniejszym sojuszniku: Stanach Zjednoczonych AP?]
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27296&Itemid=100

- ano zapomniała, bo pisała niejako na akord .... Słuszne przypomnienie.

2020-03-02
Alina

 

Kto włada naprawdę żydowskimi koloniami można sobie poczytać tu:
https://marucha.wordpress.com/2020/03/04/sedziowie-sorosa-jak-znany-miliarder-trzesie-europa/

2020-03-04
Alina

  

Archiwum

News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
Prostacy 1
luty 26, 2005
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
Bulterier Kaczyńskich - Jacek Kurski znów atakuje. Prawie wszystko o Kurskim.
czerwiec 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
Chore pomysły premiera Hausnera
padziernik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media