ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Hausner chce "zgody" z NBP i RPP

Zdaniem ministra gospodarki i pracy Jerzego Hausnera rząd nie ma wystarczająco dużo instrumentów zdolnych pobudzić wzrost gospodarczy i dlatego konieczne jest współdziałanie w tym zakresie z NBP i RPP.

"Mam wrażenie, że jesteśmy w takiej sytuacji, iż rząd nie ma istotnych rzeczy do dyspozycji, znaczących makroekonomicznych stymulatorów wzrostu gospodarczego. (...) Jest oczywiście pewien obszar polityki makroekonomicznej, obszar polityki kursowej, który powinien być obszarem porozumienia między NBP, RPP i rządem, który stwarza pewne możliwości stymulacji makroekonomicznej" - powiedział Hausner na czwartkowym spotkaniu z przedsiębiorcami.

"Ale sądzę, że tu pole, szczególnie dla rządu, jest bardzo ograniczone" - dodał minister gospodarki.

Tymczasem kilka dni wcześniej minister finansów Grzegorz Kołodko w wywiadzie udzielonym "The Warsaw Voice" powiedział, że największym obciążeniem dla przedsiębiorców są wysokie koszty finansowania i silny złoty, co jest związane z wysokimi stopami procentowymi.

Ministerstwo Finansów w II i III kwartale 2003 roku ma przedstawić główną część reformy finansów publicznych, która może wejść w życie w IV kwartale 2003 roku.

"Polska gospodarka jest gotowa do wzrostu, ale ciągle są silne przeszkody blokujące ożywienie. Problemem numer jeden, który stawiam przed sobą jest to, jak ożywić ten potencjał" - powiedział Hausner.

Ministerstwo Gospodarki i Pracy szacuje, że wzrost gospodarczy w 2002 roku wyniósł 1,2-1,3 proc. Prognozuje też, że w 2003 roku wzrost wyniesie 3,5 proc.

"Najważniejszym problemem oprócz spadku inwestycji jest wzrost bezrobocia (...), które jest barierą wzrostu" - dodał minister gospodarki i pracy.

Stopa bezrobocia wzrosła w grudniu 2002 roku do 18,1 proc. z 17,8 w listopadzie. Według Hausnera, od lutego stopa bezrobocia zacznie spadać i na koniec 2003 roku wyniesie 16-17 proc.
(PAP)


Bzdury

Takie wywody dobre były dwa lata temu.
Hausner nie tylko nie ma odwagi powiedzieć wprost, że Balcerowicz zarżnął polską gospodarkę, ale prezentuje również ograniczone postrzeganie rzeczywistości gospodarczej.
Infantylny „rząd fachowców”, z opó?nieniem przyjmujący do wiadomości najoczywistsze fakty, nie chce widzieć, że system lobbingu, prowadzony przez prawie wszystkie największe firmy, stał się dodatkowym czynnikiem obciążającym polską gospodarkę.
Dziś nie wystarczy obniżyć stopy procentowe. Potrzebna jest również decyzja Urzędu Antymonopolowego wobec banków stosujących praktyki monopolistyczne.
Dopiero kara na poziomie co najmniej 750 milionów złotych, dla każdego z banków, da szanse na przestrzeganie przez te instytucje prawa gospodarczego.
Po bankach kolej na następnych monopolistów.

24 styczeń 2003

Artur Łoboda / PAP 

  

Archiwum

"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
marzec 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Plan Kołodki
kwiecień 13, 2003
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sensacje dla prostego ludu
lipiec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy to jest służba Narodowi?
lipiec 18, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media