|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
więcej -> |
|
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
|
|
petycja.doc
ZG KPK jest wysoce zaniepokojony obowiazujacymi od 1-go stycznia br.zmianami przepisów dotyczacych wydawania paszportów polskich obywatelom polskim mieszkajacym poza granicami Kraju, szczególnie w kontekscie nowego wymogu obowiazkowej rejestracji w polskich Urzedach Stanu Cywilnego osób polskiego pochodzenia urodzonych i zamieszkalych poza granicami Polski.
Nie chodzi tu jedynie o opóznienia i niedogodnosci zwiazane z koniecznoscia drukowania nowych paszportów w Polsce lecz przede wszystkim o nierealistyczny wymóg rejestracji w Polsce wszystkich osób pochodzenia polskiego chcacych odwiedzic Polske, niezaleznie od ich miejsca urodzenia i zamieszkania. Rejestracja taka wymagalaby zlozenia w USC oryginalu kanadyjskiej metryki urodzenia. Wymóg ten jest w swietle obowiazujacego w Kanadzie prawa nierealny.
Naszym zdaniem, jezeli wprowadzone niedawno zmiany przepisów beda obowiazywac w przyszlosci, spowoduja powazne rozluznienie wiezów Polonii z krajem. Z powodów ociole proceduralnych, wielu Kanadyjczyków polskiego pochodzenia bedzie praktycznie pozbawionych mozliwosci odwiedzania Polski, wielu sie do tego zniecheci. Nasze dzieci i wnuki bez mozliwosci bezposredniego kontaktu z Krajem, beda sie szybciej „depolonizowac”. Jest przykre, by nie powiedziec upokarzajace, ze w czasie gruntownych demokratycznych przemian w Polsce, nasze mozliwosci odwiedzania Kraju sa coraz bardziej utrudniane i ograniczane.
W ostatnich latach polskie placówki konsularne w Kanadzie sprawnie prowadzily sprawy paszportowo-wizowe. Nowe przepisy moga byc w swej czesci wymogiem zwiazanym z rychlym wstapieniem Polski do Unii Europejskiej, jestesmy jednak pewni, ze moga one byc dostosowane do warunków w kraju osiedlenia.
Swoje poglady i zastrzezenia wyrazilismy niedawno w liscie do Ministra Spraw Zagranicznych RP. Pragniemy, aby ci z Panstwa którzy zgadzaja sie z naszym stanowiskiem, wyrazili swoje poparcie poprzez wypelnienie i podpisanie ponizszego formularza petycji (lub jego kserokopii) i przeslanie na adres:
Zarzad Glówny KPK
288 Roncesvalles Ave.
Toronto, ON M6R 2M4
Apelujemy o poparcie Polonii Kanadyjskiej w tej bardzo waznej sprawie dla wszystkich, którzy czuja sie zwiazani z Polska.
Zarzad Glówny Kongresu Polonii Kanadyjskiej
Toronto, 24 stycznia 2003
|
|
30 styczeń 2003
|
|
|
|
|
|
Walka dwóch skorpionów?
styczeń 29, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
|
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
|
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
|
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
Premier rozważa pomysł powiązania złotego z euro
lipiec 26, 2002
PAP
|
Polska i Rosja, a film „Rok 1612”
styczeń 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
|
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
|
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
|
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
|
więcej -> |
|