ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
więcej ->

 
 

W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów


Charakterystyczna cecha wszystkich żydowskich wypowiedzi, podobnie jak prokuratorskich, jest zupełny brak rzeczowych, merytorycznych argumentów i wysoki poziom chamstwa, wulgarności oraz agresji...

I. Wprowadzenie
1. Religia żydowska nie jest, jak się mylnie sądzi, oparty na Starym Testamencie mozaizm. Żydzi odrzucili mozaizm, który był religia objawioną, a zamiast niego wymyślili sobie własnym rozumem religie zwana "judaizmem". Judaizm jest oparty na Talmudzie i praktycznie rzecz biorąc nie zajmuje się relacjami Bóg - człowiek, tylko ma na celu zdobycie dla Żydów absolutnej władzy nad światem. Żydzi będą panami, a cała reszta gojów będzie im służyć jako niewolnicy. To nie są wymysły antysemitów - Talmud jest pełen takich stwierdzeń, co łatwo jest sprawdzić u samego ?ródła.

2. W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów, a przed podjęciem decyzji zasięga rady rabinów (sic!). Wszystko, co istnieje na Ziemi, należy do Żydów, a w ręku gojów jest tylko przejściowo. Obowiązkiem Żyda jest odbieranie gojom swej własności przy użyciu dowolnych sposobów, włącznie z zabójstwem. Goja można również okłamać, oszukać, wykorzystać i nie jest to żadnym grzechem, gdyż goje to tylko odrażające zwierzęta z ludzką twarzą.

3. Talmud pełen jest obelżywych słów przeciwko Panu Jezusowi i Jego Matce. Chrześcijaństwo to według Talmudu jakaś sekta żydowska, którą należy zniszczyć wszelkimi sposobami.

4. Nie jest istotne, czy "Protokoły Mędrców Syjonu" są autentykiem, czy podróbką. Opisują one bowiem dokładnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogólnoświatowego państwa, oczywiście rządzonego przez Żydów - program, który jest realizowany na naszych oczach, co łatwo sprawdzić przeczytawszy "Protokoły".

5. Naczelną zasadę żydostwa najlepiej ujął niejaki Aaron Szechter, zwany tez Adamem Michnikiem: "Mądry Żyd to Żyd zakonspirowany".

6. Biblie - czy też jej odpowiedniki w innych religiach - można nabyć bez trudu. Księgi takie są tłumaczone na setki języków. Wyznawcy danej religii będą zadowoleni, jeśli wykażesz nią zainteresowanie i może nawet dadzą ci swą świętą księgę za darmo. Inaczej jest z Talmudem: ujawnianie jego treści albo jego objaśnianie było przez Żydów karane śmiercią, a pierwsze tłumaczenia tego megalomańskiego steku bredni ukazały się dopiero w XIX wieku (!).

7. Nigdy żaden nie-Żyd nie został rabinem w judaizmie. Jest to oczywisty rasizm. Katolicy mają nawet biskupów pochodzenia żydowskiego (np. Lustiger, Pieronek).

8. Czerwony Krzyż czy Czerwony Półksiężyc niosą pomoc bez względu na narodowość czy wyznanie ofiar. Nigdy jeszcze żadna organizacja żydowska tego typu nie udzieliła pomocy nie-Żydom.

9. Żydom, co wynika z nauk Talmudu, obce jest jakiekolwiek poczucie wdzięczności - o czym świadczy nagonka na Polskę: na kraj, który jak żaden inny pomagał żydostwu podczas II Wojny, narażając własne życie. W Izraelu naucza się dzieci, ze za tzw. Holocaust ("Holohoax") odpowiedzialni są w równej mierze Polacy, co Niemcy. Czy Żydzi uratowali choć jednego Polaka od śmierci po wkroczeniu Rosjan na wschodnie tereny Polski?

10. Żydzi są narodem skrajnie megalomańskim i rasistowskim. Nigdy się nie mylą, zawsze mają racje, a ich punkt widzenia jest zawsze jedynym i słusznym. Czy Żydzi np. kiedykolwiek przeprosili kogokolwiek za wyrządzone zło?

II. Nazwiska żydowskie
1. Typowo żydowskie nazwiska typu Rozencwajg, Kugelszwanc, Aprikozenkranc, Pipman czy Feldman - komentarza nie wymagają. Wszystko jest jasne.

2. Polsko brzmiące, ale...
Brzmi ono aż nazbyt polsko: Złotopolski, Polański, Księżopolski, Kochański.
Brzmi "niby po polsku": Michnik, Kuroń, Kryształ, Indyk, Labuda, Pieronek, Cytron, Muzykant, Bankowicz - ale jakoś zabawnie (któż to jest "Bankowicz"? Syn banku?).
Pochodzi od nazwy miasta, regionu lub kraju, w czym przypomina nazwy kiełbas albo papierosów: Poznański, Krakowski, Mazowiecki, Warszawski, Nowojorski, Rzymowski, Amsterdamski, Szwedowicz.
3. Brzmiące jak parodia polskich nazwisk: śmiesznie lub wręcz nawet odrażająco: Kloakowski, Wychodek.

4. Ponadto nierzadkie wśród Żydów są nazwiska szlacheckie (bąd? przez przyjmowanie wychrzczonych Żydów jako członków starych rodów - bąd? przez złośliwość arystokracji, np. Sanguszkowie nazwali swego Żyda Radziwiłłem na złość Radziwiłłom). Mamy zatem Żydów: Małachowski, Potocki, Radziwiłł, Jeziorański, Muszyński, Naimski i in.

III. Cechy antropologiczne
Z powodu mieszania się Żydów z nie-Żydami, cechy antropologicznie często ulęgają zatarciu, nie można wiec ich uważać za kryterium absolutne i zawsze nieomylne.
1. Wysklepiona górna powierzchnia czaszki (Urban, Oleksy, Borowski, Dziewulski, Nowak-Jezioranski).

2. Jeśli poprowadzić prosta pozioma na wysokości czubka nosa, to u Polaków przecina ona mniej więcej otwór ucha. U Żydów cale ucho znajduje się powyżej tej linii.

3. U Żydów boczne luki czołowe maja większy promień krzywizny, niż u Słowian.

4. Żydzi mają płytsze oczodoły, a brwi nieco wyżej nad oczyma i w kształcie luku.

5. Nos Żyda jest na ogół dłuższy, ma ostrzejszy szpic z profilu, zaś widziany z przodu jest bardziej rozłożysty. Żydówki mają bardzo wąska przegrodę nosowa miedzy oczami.

6. Odcinek miedzy nosem a górną wargą jest znacznie dłuższy, niż u Słowian.

7. Ucho u Żydów w dolnej części nie posiada opuszki, jest jakby po linii prostej wrośnięte w głowę. U góry jest bardziej spiczaste, niż u Słowian. Często uszy u Żydów są jakby zdegenerowane, nieproporcjonalni wielkie i odstające (Urban, Mazowiecki) albo odwrotnie, malutkie i pokręcone.

8. Typowy Żyd idąc po linii prostej kołysze się na boki niczym kaczka (Kwaśniewski, Oleksy).

9. U starszych Żydów ich cechy antropologiczne staja się bardziej wyraziste. Np. satyryk Drozda.

IV. Sposób wysławiania się.
1. Żydzi posiadają dar łatwego wysławiania się, co pozwala im "zagadać" niemal każdego Polaka.

2. Żydzi, mówiąc o sprawach najważniejszych i bliskich sercu każdego Polaka, nie angażują się emocjonalnie, nie przeżywają tego tak, jak my. Mówią monotonnie, wolno i bez emocji - ot, tak sobie, jak o każdej innej sprawie. Polskie sprawy ich nie obchodzą, nie dotyczą.

3. Wielu Żydów ma problem z właściwą wymowa "r" (np. Hanna Gronkiewicz, Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Janusz Zemke).

4. Często zdarza się im wtrącić do rozmowy jakieś typowo żydowskie zwroty, zwłaszcza zaś "tfu", naśladujące odgłos splunięcia.

5. Często w rozmowach dają wyraz swej "uczoności", co przeradza się łatwo w poczucie wyższości i arogancje.

6. Są prawdziwymi mistrzami odwracania kota ogonem oraz zmieniania znaczeń słów..

V. Prezencja
1. Żydzi lubują się w noszeniu brody, choć młodsze pokolenie wydaje się preferować tzw. "brodo-zarost".

2. Wśród mężczyzn widoczna jest niedbałość o wygląd zewnętrzny, do którego nie przywiązują oni takiej wagi, jak my.

3. Żydzi odznaczają się wielka pewnością siebie, czasami przeradza się ona w butę (np. Ryszard Kalisz, Leszek Balcerowicz).

4. Z reguły brak im ogłady, delikatności i taktu.

5. Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne (np. Monika Olejnik, Kora Jackowska, Monika Lewinsky).

6. Maja charakterystyczne dla siebie tiki i często ruszają ramionami.

VI. Cechy charakteru
Duch żydowski jest na wskroś przesiąknięty sceptycyzmem, wszystko podważa, podaje w wątpliwość, dąży do destrukcji i zniszczenia. Żydzi nie są w stanie stworzyć niczego pozytywnego i budującego. Zniszczą każdą kulturę, każdą ekonomie, lad moralny - pozostawiając po sobie jedynie chaos.

1. Żydzi ukrywają swe pochodzenie, udając rodowitych mieszkańców kraju, w którym pasożytują. Nierzadko grają role "superpatriotow". Zdarza się, że członkowie tej samej rodziny występują po rożnymi nazwiskami. Wpadają we wściekłość i furie, gdy ktoś odkryje ich prawdziwe pochodzenie, ich prawdziwe nazwisko itp., co jest cecha zupełnie niespotykana wśród innych nacji.

2. Żydowska rodzina wpaja dzieciom silne poczucie świadomości narodowej, Każdy Żyd poda z pamięci bez zająknienia imiona przodków do 10 pokoleń wstecz. Żaden inny naród nie posiada tak silnego poczucia odrębności narodowej. Jeśli jedno z rodziców jest Żydem, to niemal z pewnością dzieci zostaną Żydami. Czynnikiem wzmacniającym ten proces jest opieka gminy żydowskiej. Posiadają silny instynkt gromadny - są zorganizowani w tajnej sieci gmin żydowskich, tzw. "kahalach".

3. Żydowskość jest ekspansywna i żądna władzy. Władza to naczelny motor jej aktywności.
Dla katolika wzorcem będzie osobista świętość, skromność, pokora, służba prawdzie, dobru i pięknu. Horyzonty polityczne Polaka zamykają się w granicach Polski. Tylko wybitniejsze jednostki maja szerszy krąg zainteresowań.
Dla Żyda jest to śmieszne. Jego wzorcem będzie bankier (bo posiada największą władzę nad gojami), dziennikarz (bo może kształtować dusze narodu) albo polityk (bo może kierować państwem w interesie Żydów, czego najlepszym dowodem jest Polska, ze swymi Geremkami, Kuroniami, Bieleckimi, Sztolcmanami, Bermanami itp). Każdy Żyd myśli na sposób globalny, choć działa lokalnie w danym środowisku.

4. Żydzi brzydzą się praca fizyczna (czy kto widział kiedy Żyda pracującego przy budowie dróg albo w kopalni?). Ich ulubionymi zajęciami jest spekulacja i handel. Często zostają również prawnikami, zwłaszcza adwokatami.

5. Żydzi wykazują niezwykła solidarność plemienna. Nie jest trudno nakłonić Żyda, formalnie obywatela innego państwa, do działania na korzyść Izraela, choćby szkodziło to krajowi, w którym mieszka.

6. Wśród Żydów silnie umocowana jest instytucja zemsty. Przykłady: morderstwo syna Boleslawa Piaseckiego, syn i synowa Mariana Jurczyka. Ulubionym rodzajem zemsty Żydów jest zamordowanie osób najbliższych ofierze: w ten sposób cierpi ona więcej, niż gdyby sama została zabita.

7. Żyd nigdy nie przyłoży ręki do potępienia swoich, choćby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni. Będzie zawsze, bezwarunkowo popierał swych współplemieńców, idąc w zaparte wbrew faktom lub pokrętnie tłumacząc je na ich korzyść, w typowo żydowski sposób odkręcając kota ogonem.

8. Żydzi są mistrzami konspiracji. W każdym nowym środowisku w mig odnajdują współplemieńców i skrycie rozgrywają sprawy na swoja korzyść. Sztandarowym przykładem jest tu masoneria - tajna, ogólnoświatowa organizacja satanistyczna, która służy celom polityki żydowskiej i która niezmiennie kierują Żydzi.

9. Żydzi łatwo się adaptują (jeśli chcą) w każdym otoczeniu. Żyd rosyjski będzie powierzchownie przypominał Rosjanina. Ale i tak będzie współpracował z innymi Żydami dla ich dobra, kosztem Rosji.

10. Łatwo opanowują języki obce.

11. Nie uznają żadnej świętości ani niezmiennej prawdy. Świętością jest tylko to, co służy Żydom (np. religia Holocaustu).

12. Kierują się podwójna moralnością - jedna w stosunkach miedzy sobą, a całkiem inną na użytek gojów.

13. Są mściwi i okrutni. Nigdy nie okażą żadnego miłosierdzia obcym. Wymordowali narody Ziemi Obiecanej, ukrzyżowali Jezusa, dokonywali mordów rytualnych. Mieli wśród siebie dr-a Mengele, A. Eichmanna, H. Himmlera. Żydowska była CZEKA i NKWD. Masakrują Palestyńczyków. Z cala bezwzględnością stosują zasadę "oko za oko".

14. Żydzi nigdy za nic nie przepraszają, nie okazują żadnej skruchy za najgorsze zbrodnie i absolutnie nigdy nie zadośćuczynią dokonanego zła. Polak za doznane krzywdy zapala gniewem na krotko i jest skłonny do pojednania i zapomnienia. Żyd natomiast nie da po sobie tego poznać, ale zacznie skrycie i przebiegle niszczyć przeciwnika, zaprzęgając do tego cala swa inteligencje i umiejętności, na zimno, z wyrachowaniem.

15. Żydów cechuje poczucie wyższości i wybraństwa, które przechodzi chwilami w groteskowa megalomanie. Z tego powodu nigdy nie ścierpią doznanego upokorzenia - a upokorzeniem była dla nich także pomoc uzyskiwana od Polaków w czasie wojny. Żyd, który zawdzięcza Polakowi swe ocalenie, nierzadko będzie go nienawidził (np. pisarz Kosiński czyli Josek Lewinkopf). Regułą było, że Żydzi złapani przez Niemców natychmiast wydawali swych dobroczyńców, aby ci zginęli razem z nimi.

16. Żyd będzie pochlebca i przyjacielem dopóki ciągnie z goja korzyści. Gdy osiągną cel, gdy zdobędą nad gojem przewagę, zmieniają się nie do poznania, bez skrupułów zrywają znajomości i staja się wrodzy.

17. Specjalnością Żydów jest przewrotność i pokrętna logika w argumentowaniu (np. Jacek Kuroń, prof. Maria Szyszkowska, Adam Michnik)

18. Żydowskość jest "nierozpuszczalna" i niezniszczalna. Świadczy o tym:
odzywanie żydowskości w trzecim lub czwartym pokoleniu, fenomen nigdzie nie spotykany;
powrót do żydostwa na stare lata, dotyczy to nawet osób dla Polski zasłużonych (Karski, Nowak-Jeziorański, Bartoszewski).

19. Żydzi nie czują żadnego przywiązania do narodu, wśród którego żyją. Bez sentymentów wyjada z kraju, oczerniając Polskę i udając wielce "dyskryminowanych". Za granica zaś udają Polaków, włączają się do organizacji polonijnych i starają się je opanować albo rozbić.

20. Żydzi przyja?nią się i zawierają małżeństwa przeważnie tylko miedzy sobą.

21. Rasa żydowska wykazuje swego rodzaju "nadaktywność" - zawsze Żydzi stoją na czele wszystkiego, co jest skrajne, czy to w polityce, czy w nauce, czy w Kościele (Marks, Lenin, Trocki, Darwin, Freud - w Polsce np. Anda Rottenberg. ks. Musial, ks. Czajkowski).

22. Jedna z najgorszych zniewag dla Żyda jest, gdy inny Żyd zarzuci mu asymilacje w jakiejś społeczności gojów. Rozpiera ich duma bycia "narodem wybranym" - bycia lud?mi, gdy cala reszta, wg. Talmudu, to tylko zwierzęta z ludzka twarzą.

Żydzi reagują wściekłością i swymi sztampowymi, monotonnymi oskarżeniami o "antysemityzm". Gdyby mogli - wsadziliby autora i tych, którzy się z nimi zgadzają, do ciężkiego wiezienia. Albo rozjechali czołgami, w czym mają dużą praktykę z Palestyny.

Polacy mieszkający za granica nie ukrywają swego pochodzenia. Nie zawsze się z nim obnoszą, ale i nie popadają w furie, gdy ktoś je wykryje. To samo zresztą dotyczy wszystkich innych nacji.
Żydzi z reguły otaczają swe pochodzenie tajemnica, zmieniają nazwiska, czasami nawet wyznanie. Udają lepszych Polaków, niż sami Polacy. I oczywiście z zaciekłością atakują tych, którzy im żydowskie korzenie przypomną.

Warto się zastanowić, dlaczego tak jest. Dlaczego Żydom tak bardzo zależy na tym, by uchodzić za kogoś innego - zwłaszcza gdy chodzi o Żydów zajmujących wpływowe stanowiska (w polityce, mediach, bankowości itp).

VII. Metody działania
Od ponad 2000 lat Żydów cechuje konsekwencja i niezmienność celu polityki, Zawsze są zorganizowani hierarchicznie. W danym państwie istnieje jeden zakonspirowany ośrodek kierowniczy (Kahal), którego polecenia są dla nich święte. Kahaly krajowe otrzymują wytyczne od tajnego światowego rządu żydowskiego, czyli Sanhedrynu, który obecnie rezyduje w USA.

1. Żydzi stosują zasadę "cel uświęca środki". Najwięksi znani w historii zbrodniarze, mordercy, zdrajcy byli w ogromnej większości Żydami (Lenin, Stalin, Dzierzyński).

2. Utrącają tubylców, a bezwzględnie popierają swoich. By osłabić państwo polskie wzmacniają i wykorzystują mniejszości narodowe: Ukraińców, Niemców, Białorusinów, Litwinów.

3. Bez wahania przechodzą na przeciwstawne pozycje ideowe. Komuniści zmieniają się w demokratów, socjaliści w narodowych katolików, walczący ateiści - w "przyjaciół" Pana Boga. Liczy się bowiem tylko interes żydowski, wszystko inne jest w zasadzie bez znaczenia: lojalność, zasady, przyja?ń, wierność - to tylko puste słowa, bez znaczenia, dobre dla gojów.

4. Żydzi wszędzie pchają się na "doradców". Jest to skuteczna metoda sprawowania faktycznej władzy bez ponoszenia odpowiedzialności. Świetnym przykładem jest historia "Solidarności".

5. Podstawiają żydowskie kobiety na żony lub kochanki ludziom, którzy wybijają się ponad przeciętność. Powiązanie danej osoby z żydostwem to sposób na jej zneutralizowanie dla sprawy polskiej. A gdyby Polak mimo to pozostał wierny swemu narodowi, Żydówka będzie najlepszym donosicielem do Kahalu. Przykłady: Gomułka, Herbert, Jaruzelski. Za granica: słynna sprawa Billa Clintona i Moniki Lewinskiej.

6. Żydzi osłabiają morale narodu. Pod osłoną haseł "humanizmu", "postępu", "tolerancji", akcji charytatywnych (Owsiak!), szerzą pornografie, pijaństwo i rozwiązłość (Kwaśniewski, Kuroń, Izabela Sierakowska).

7. Dążą do podporządkowania sobie wszystkiego w danym państwie, obojętne czy w godziwy, czy w skrajnie niegodziwy sposób. Byleby posuwało sprawę żydowska do przodu.
Główne uderzenia kierują na newralgiczne ośrodki wpływu w sferze duchowej: media, uniwersytety, Kościół. Nie rezygnują oczywiście ze sfery materialnej: bankowość, sądownictwo, gospodarka, tajne służby. Działania te prowadzone są zawsze w największej tajemnicy przed tubylcami, w sposób planowy i długookresowy.
Żydzi likwidują również fizycznie jednostki wybitne i szlachetne - np. masowe mordy AK-owców, NZS-owców, skrytobójstwa patriotycznych księży, działaczy Solidarności, czy tzw. morderstwa sądowe.

8. Żydzi psują system prawny narodu, tworząc jego karykaturę. Takim "nowym" systemem osączają naród, który meczy się w nim, jak ryba wyjęta z wody. Prawo staje się niemoralne: zaczyna chronić przestępcę, a prześladować zwykłych obywateli. "Troska" o wię?niów, zniesienie kary śmierci, łagodne wyroki - wszystko to pojawia się z inicjatywy żydowskiej, odziane w sztandary "humanitaryzmu" (prof. Zoll).

9. Żydzi wprowadzają zamęt w państwie przez wymyślanie i nachalne lansowanie destrukcyjnych ideologii. Robią to żydowscy "naukowcy" na uniwersytetach, robią to w ich ślad żydowscy dziennikarze i politycy. Komunizm wymyślił Żyd Marks, a wprowadzili go w życie Żydzi: Lenin, Stalin i Trocki. Narodowy socjalizm jest dziełem Żydów (wspieranym przez nich finansowo), podobnie jak zachodni "liberalizm".

10. Żydzi bezustannie "reformują" wszystko, paraliżując w ten sposób normalne funkcjonowanie państwa. Uniemożliwia to akumulacje doświadczeń i naturalne wyłanianie się kompetentnych elit.

11. Uprzedzają rodzące się dążenia narodu i natychmiast wskakują "na czoło pochodu", przejmując dowodzenie (np. Solidarność, AWS, ZChN).

12. Żydzi zakładają dziesiątki najrozmaitszych partii politycznych (w tym jawnie antysemickie!) i prowadząc miedzy sobą walkę na niby doprowadzają do chaosu w państwie.

13. Udają patriotów i przenikają do każdej organizacji. Gdyby którejś udało się pozostać wolnej od Żydów, będą ją zwalczać z największą zaciekłością, uciekając się do jawnych kłamstw w mediach, oczerniania jej działaczy, podawanie do sądu za zmyślone "przewinienia" (wśród których "antysemityzm" stanowi przestępstwo główne, obok rasizmu i ksenofobii). Sztandarowym przykładem mogą być ponawiające się fale ataków na Radio Maryja. Jeśli i to nie pomaga - dokonują skrytobójstw.

14. Jeśli Żyd nie może w polemice sprostać swemu oponentowi - bez ceregieli przejdzie do wyzwisk, obrzucania błotem i oszczerstw. Polakom obca jest polemika oparta na inwektywach, choć pod wpływem panoszącej się cywilizacji żydowskiej coraz częściej i oni do niej się uciekają. Należy wyra?nie podkreślić, jest to czysto żydowski sposób prowadzenia dyskusji.

15. Bardzo często Żyd nie atakuje przeciwnika bezpośrednio, lecz posługuje się innymi, sam ograniczając się do roli inspiratora.

16. Żydzi zawsze stoją na czele "postępu" i walki z "zacofaniem". Skuteczna bronią w ich rękach jest sztuka: np. opluwanie chrześcijan i wybielanie Żydów w filmach, książkach i przedstawieniach teatralnych, fałszowanie prawdy historycznej itd.

17. Żydowscy artyści propagują rzeczy obrzydliwe (Anda Rottenberg, propagatorka dzieła pt. "Kloaka"), wyśmiewają tradycje narodowe (Olga Lipinska) i wulgaryzują język. Przy każdej możliwej okazji atakują Kościół Katolicki (np. profanowanie krzyża, "artystka" Dorota Nieznalska).

18. Żydzi prowadza akcje antysemickie. W razie braku antysemitów sami odgrywają ich role (np. Żydzi sami robią antysemickie napisy na murach, sami "podpalili" synagogę w Warszawie, sami niszczyli żydowskie nagrobki) - bąd? tez celowo prowokują do wystąpień antyżydowskich.
Jest to żelazny punkt ich repertuaru, który daje wiele korzyści:
wśród zwykłych Żydów wzbudza strach przed antysemitami i skłania ich do trzymania się razem;
wśród Polaków wywołują poczucie winy i osłabia naturalne odruchy obronne przed żydowska agresja;
stwarza znienawidzonej Polsce zła opinie za granica ("kraj antysemitów bez Żydów");
powoduje skupienie się polskich patriotów pod żydowską komendą;
W klimacie stworzonym przez żydowskich prowokatorów nawet rzeczowa krytyka antypolskich działań Żydów staje się "endemicznym antysemityzmem", "ksenofobia", "rasizmem" itp. Owocem tego jest, że Żydzi w Polsce są nietykalni.

19. Udając "polskich patriotów" Żydzi często "wałczą" z innymi Żydami, ale tak by, bron Boże, nie zrobić im żadnej krzywdy, a walką kierują tak, by nie dotknąć istoty problemu. Czyli wpuszczają naiwnych w maliny.

20. Od samego początku chrześcijaństwo jest dla Żydów największym, najbardziej znienawidzonym wrogiem. Prowadza nieustępliwą walkę z Kościołem Katolickim. Inicjują powstawanie najróżniejszych sekt pseudo - chrześcijańskich w celu osłabienia Kościoła. Oczerniają księży, wyśmiewają zasady wiary (Urban, Olga Lipinska). Rozbijają od środka środowiska katolickie ("Znak", "Wię?", "Tygodnik Powszechny"), lansując wersje "katolicyzmu otwartego" (Turnau, ks. Musial, ks. Czajkowski, bp. Pieronek). Wyciągają na światło dzienne jednostkowe przykłady zdemoralizowanych księży i robią z nich aferę na cały świat. Obwiniają chrześcijaństwo za holokaust. Zakonspirowani Żydzi w sutannach wmawiają w katolików poczucie winy wobec Żydów.

VIII. Żydowskie akcje dezinformacyjne
Żydzi, jak to bez trudu można naocznie stwierdzić, popadają we wściekłość, gdy ktoś wyjawia ich prawdziwe nazwisko, odkrywa ich prawdziwe zamiary, przejrzy ich podwójną grę. I po tym właśnie najłatwiej jest ich poznać. Po odruchu robaka, który - gdy ktoś podniesie kamień, pod jakim siedzi - zaczyna się wic i gwałtownie szukać kryjówki.

Przede wszystkim jednak Żydzi starają się, aby ich prawdziwe cele były nieznane gojom i doszli w tej sztuce maskowania się do dużej biegłości.

1. Żydzi bardzo często udają Polaków, przybierając sobie, niekiedy bardzo piękne, polskie nazwiska (czasami jednak zawodzi ich wyczucie językowe i powstają rożne nazwiska-potworki, jak np. Kloakowski).
W roli "Polaków" usiłują bagatelizować kwestie żydowską. Tych, którzy o niej mówią, okrzykują antysemitami, ksenofobami, faszystami, nazistami, oszołomami itp.

2. Usiłują macic gojom w głowie przez sztuczne rozróżnianie miedzy Żydem - członkiem narodu, a żydem - członkiem wspólnoty religijnej. Nazywają tez Żydami tylko wyznawców judaizmu - a cala reszta jest rzekomo "zasymilowana". Jest to oczywiście tzw. "żydowska prawda", gdyż według Sądu Najwyższego Izraela "Żyd nigdy nie przestaje być Żydem". Kropka.

3. Żydzi nienawidzą "Protokołów Mędrców Syjonu" i za wszelka cenę usiłują je zdezawuować, uczynić z nich jakieś olbrzymie antyżydowskie fałszerstwo. Żaden Żyd nie przyzna, ze "Protokoły" są prawdziwe. Po stosunku danego człowieka do "Protokołów" można z dużą trafnością osądzić, czy jest Żydem, nawet pozornie zasymilowanym.
Daj Boże, aby wszystkie "fałszywki" tak wiernie opisywały żydowską mentalność oraz żydowskie cele i metody, jak czynią to "Protokoły".

4. Żydzi zaciekle zwalczają tzw. spiskowa teorie dziejów, próbują ją wszędzie ośmieszać.

5. Żydzi wyśmiewają albo nazywają rasizmem, gdy ktoś domaga się ujawnienia przynależności narodowej. Podczas fali wielkiej imigracji do USA wszystkie nacje miały wpisywana taka przynależność, niekiedy bardzo drobiazgowa (np. Górny Morawianin!). I tylko Żydzi zawzięcie walczyli o to, by nigdy nie podawać narodowości żydowskiej, lecz np. polska lub niemiecka, czyli kraju, w którym mieszkali.

6. Żydzi, udając Polaków, przejaskrawiają niekiedy aż poza granice absurdu negatywne opinie o Żydach. W ten sposób ośmieszają te opinie oraz osoby, które dopatrywałyby się w nich sensu - zarazem podważając wiarygodność wszelkich opinii o Żydach, nawet tych dobrze umotywowanych i słusznych.

7. Udawanie Polaków służy Żydom do jeszcze innego celu: jako "Polacy" przepraszają oni innych Żydów za rzekome zbrodnie narodu polskiego, co ułatwia "Przedsiębiorstwu Holocaust" wyciągać pieniądze od Polski, "odzyskiwać utracone mienie" oraz szkalować Polskę. Przykładem może tu służyć mgr Izaak Stolzman, prezydent Polski.

8. Żydzi praktykują "ekumenizm" w stosunku do Żydów i bratanie się z judaizmem (który nie ma nic wspólnego z pierwotna, natchniona religia żydowską, lecz jest tworem "uczonych" talmudystow - nierobów mitomanów i pasożytów). W tym celu również udają Polaków - Polaków "otwartych" na judaizm (np. zespól redakcyjny "Tygodnika Powszechnego", bp. Pieronek, abp. Zycinski).
Posuwają się oni nawet do perfidnych twierdzeń, jakoby chrześcijaństwo wywodziło się z judaizmu (sic!!!).

9. No i oczywiście nie zapominajmy, ze gdy inne środki zawiodą, Żydzi nie cofają się przed najgorszymi obelgami i wyzwiskami (mówiącymi zresztą więcej o osobie, która je wypowiada, niż o osobie obrzucanej obelgami) - a nawet jawnymi pogróżkami. Rzadko zresztą za pogróżkami kryje się realna możliwość ich spełnienia; na ogol są to puste słowa (vide rozliczne pogrozki Macieja Kloakowskiego i toczone przez niego rzekomo "rozprawy sądowe", których liczba idzie już chyba w dziesiątki). Tym niemniej gwałtowność i wściekłość Żydów może zaszokować normalnego Polaka, niezdolnego do tak ogromnej, zajadlej nienawiści i skłonnego do wybaczania swym wrogom.

10. Warto tez wymienić lansowana przez krypto-żydo w teorie o rzekomo ogromnym wpływie żydostwa na polska kulturę. Wyrażają się oni pogardliwie o największych polskich pisarzach (Sienkiewicz, Prus) i zamiast nich usiłują wywyższyć np. Schultza, pisarza miernego, dobrego na lokalna skale społeczności żydowskiej w Pikutkowie.

11. Żydzi nachalnie wciskają się do wszystkich polskich organizacji, a także sami zakładają rożne organizacje, jako niby "Polacy zatroskani o społeczeństwo". To stad biorą się rożne "Otwarte Rzeczypospolite", "Nigdy Więcej" albo "Związki Walki z Polskim Faszyzmem". Tymi organizacjami kierują Żydzi albo ich wierni szabesgoje. Zadaniem takich organizacji jest po prostu szkalowanie Polski i Polaków.

Czule punkty żydostwa
1. Boja się ujawnienia prawdy o sobie samych: ich skrajnego szowinizmu, rasizmu, pogardy dla innych narodów, ich antyludzkich celów i łajdackich metod działania.

2. Zieją nienawiścią do innych ludzi (goje to tylko zwierzęta z ludzka twarzą). Judaizm i wywodzący się z niego syjonizm są najskrajniejszymi formami rasizmu, jakie zna historia człowieka.

3. Niemal nigdy (wyjątki są jednostkowe) nie działają dla dobra ludzkości i nie przyczyniają się do rozwoju świata, a jedynie żerują na innych. Nie produkują - wola pośredniczyć w sprzedaży i kupnie.

4. Znaczna cześć Żydów to ateiści, zachłanni jedynie na dobra materialne, zdolni dla nich nawet do zdradzenia swoich.

5. Są tchórzliwi i przekupni - ale w razie przewagi staja się od razu aroganccy, bezczelni i mściwi. Nie znają słowa lojalność i wdzięczność.

6. Zawsze trzymają z silniejszym, a gardzą słabym. Widać to było wyra?nie, gdy zarówno wojska Hitlera, jak i Stalina, były owacyjnie witane przez polskich Żydów, którzy natychmiast i niemal bez wyjątków przechodzili na stronę okupanta.

Podsumowanie
W poprzednich pięciu częściach naszego cyklu zajmowaliśmy się cechami fizycznymi i charakterologicznymi, które są typowe dla Żydów. Zebrana wiedza to fakty historyczne oraz rozgrywające się na naszych oczach wydarzenia.
Normalny człowiek, po bodaj powierzchownym zapoznaniu się z kwestia żydowską, jest zbulwersowany i głęboko zaszokowany perfidia tej nacji, nie mającą sobie równych w świecie.

Skąd u Żydów tyle nienawiści do obcych i takie bezgraniczne oddanie się złu? Rozum ludzki, aby znale?ć wyjaśnienie, musi uciec się do zapisów Ewangelii.
Jak podaje św. Jan, Pan Jezus rzekł Żydom: "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego". (J 8, 44)
U św. Mateusza czytamy "Piłat ujrzawszy, że to nic nie pomaga, przeciwnie, że zgiełk się wzmaga, wziął wodę, umył ręce przed ludem i rzekł: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz. A cały lud, odpowiadając, rzekł: Krew jego na nas i na dzieci nasze." (Mt 27, 24-25)
A wiec naród żydowski dobrowolnie przyjął na siebie najcięższa klątwę, która na nim ciąży do dziś - a to oznacza, iż jest zaprzedany diabłu. Ze ?ródeł judaistycznych wiemy, iż Sanhderyn świadomie zawarł pakt z diabłem w zamian za obiecana mu władzę nad światem. Dopiero w świetle wiary możemy zrozumieć tą szatańską złość, przewrotność, niegodziwość i perfidie, jakie cechują ten naród.
Dopiero wówczas można zrozumieć, dlaczego Żydzi wszędzie propagują pornografie, rozwiązłość obyczajów, alkohol, narkotyki. Dopiero wówczas można pojąc, dlaczego to Żydzi stworzyli komunizm i hitleryzm i dlaczego spowodowali wybuch dwu wojen światowych (żydowskie banki finansowały zarówno Rewolucje w Rosji, jak i reżym Hitlera).
Żydzi stosują hitlerowskie metody wobec Palestyńczyków - bo przecież są tych metod twórcami!

Jak zwyciężyć?
Punkt ciężkości walki z żydostwem leży w sferze duchowej: religia, kultura, nauka i sztuka. Ale ograniczenie się do tej sfery nie starczy. Walka z Żydami musi być totalna: fizyczna i duchowa. Nie chodzi tu oczywiście o totalne wyniszczenie rasy żydowskiej, to nie byłoby chrześcijańskie, lecz o jak najszybsze odsuniecie ich od wpływu na funkcjonowanie państwa i znieprawienie polskiego ducha.

1. Kluczem do zwycięstwa jest posiadanie mediów. Żydom należy odebrać media, zwłaszcza telewizje, bo jest najpotężniejszym instrumentem oddziaływania na ludzi. Kto ma media, ten sprawuje rząd dusz i wygra każde wybory.
Na marginesie: furiackie (i jakże prymitywne) ataki żydowskich mediów na niezależne, polskie media (Radio Maryja, Nasz Dziennik) dowodzą, jak gro?ną dla żydostwa jest wolność słowa.

2. Należy pogłębiać katolicyzm w Polsce. Naród polski musi być zjednoczony w działaniu, by skutecznie przeciwstawić się naszym śmiertelnym wrogom, którzy są agresywni i zepchnęli nas do obrony. Dziś wojna toczy się na płaszczy?nie duchowej o naczelne zasady w moralności, polityce i ekonomii.

3. Należy naśladować Żydów w organizowaniu się i metodach działań:
jeden tajny ośrodek kierowniczy
skryta totalna wojna
dlugomyślność, wytrwałość
popieranie tylko swoich (w naszym przypadku: Polaków)
patriotyzm rozumny, a nie uczuciowy
narzucanie innym swego sposobu myślenia, upodobań i celów, spychanie do defensywy
Potężną bronią są media, internet, sztuka (głownie film) i edukacja.

4. W życiu politycznym musza obowiązywać jasne kryteria polskości: polskość z metryki i z ducha. Dotyczy to również duchownych!

5. Szerzenie polskiej idei narodowej i podnoszenie świadomości narodowej Polaków.

6. Upowszechnianie znajomości zasad cywilizacji łacińskiej, także na tle porównawczym z cywilizacja żydowską.

7. Uświadamianie narodowi polskiemu celów żydostwa, cech żydowskiego charakteru oraz metod działania.

8. Eliminowanie Żydów z życia publicznego, wszędzie tam, gdzie mogą mięć wpływ na naród (polityka, kultura, sztuka, nauka, media).

9. Ofensywa historyczna, ukazująca haniebne czyny żydostwa na przestrzeni tysiącleci, że szczególnym uwzględnieniem historii Polski, następnie wielokrotne wymuszanie przeprosin od Żydów przy najróżniejszych okazjach (i bez okazji).

10. Z Żydami nie wchodzi się w układy.

11. Polska jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie wypędził Żydów. Czas nadrobić te zaniedbania. "Cały świat" trochę pokrzyczy na "polskich antysemitów", po czym, prędzej czy pó?niej... pójdzie naszym śladem. A Żydzi będą zmuszeni do życia w Izraelu, gdzie ich miejsce - co będzie oznaczać ich koniec. Izrael nigdy nie da sobie rady sam. Cywilizacja żydowska jest na tyle efektowna, że uniemożliwia jakikolwiek samodzielny byt, nie wspominając o rozwoju. Oni się sami po prostu zażrą. Ponad 2000 lat życia na cudzy koszt, w atmosferze oszustw i destrukcji, skutecznie ukształtowało charakter żydowski, co kiedyś wyda "godne owoce".

12. Jeśli masz trafić Żyda, to tylko celnie. Bo jak spudłujesz, to do końca życia możesz spodziewać się zemsty. Polak potrafi wybaczać, nieraz aż za łatwo. Żyd - nigdy.

Zakończenie
Żydzi zawsze uważali i nadal uważają Polskę za raj dla siebie. "Polscy" historycy - oczywiście Żydzi - szyderczo wychwalają "polska tolerancje", która okazała się zgubna dla Polski.
Żydzi propagują w Polsce patriotyzm dla przygłupów: stawianie pomników, zajmowanie się cmentarzami, świętowanie przegranych powstań itd. Z tego bezrozumnego sentymentalizmu nic nie wynika dla narodu. Polacy zajmują się rzeczami drugorzędnymi - podczas gdy Żydzi zniewalają ich Ojczyznę politycznie i duchowo, oraz grabią polski majątek narodowy.

Żydzi żyją wśród nas, głęboko zakonspirowani, noszą piękne polskie nazwiska, są - a jakże - ochrzczeni, chodzą do kościoła, a nawet zostają księżmi i biskupami. Znają doskonale nasza mentalność, nasze tajemnice, są z nami powiązani relacjami zawodowymi, koleżeńskimi a nawet rodzinnymi. Oni wiedza o nas wszystko - my natomiast nie wiemy o nich prawie nic, nie mamy dostępu do ich struktur, nawet nie umiemy ich rozpoznawać - wiec nic dziwnego, ze maja nad nami olbrzymia przewagę.

Ponieważ Żydzi posiadają władczą mentalność, są doskonale zorganizowani i solidarni - wiec opanowali pozycje kluczowe dla egzystencji i dla tożsamości kulturowej Narodu Polskiego.

Konsekwentnie, krok po kroku, przerabiają nas na żydowskich Polaków poprzez zażydzenie kultury i wypłukiwanie z niej tego, co rodzimie polskie (katolicyzm, łagodność obyczajów, skromność, honor, chęć pomocy drugiemu człowiekowi itp). Zaś na płaszczy?nie materialnej zepchnęli Polaków do poziomu niewolników, w najlepszym razie parobków, zajętych jedynie biologicznym przetrwaniem, pozbawionych własnego warsztatu pracy, a wkrótce pozbawionego własnej ziemi, domów i mieszkań.

Oto mamy państwo z nazwy polskie - gdzie naród polski staje się coraz bardziej "mniejszością" w znaczeniu politycznym, gospodarczym i kulturowym, rządzonym przez Żydów nienawidzących tego narodu.
Tematy niebezpieczne, czyli judaizm, masoneria, komunizm... w chorobliwie zażydzonej, agenturalnej i zniewolonej Polsce partie polityczne są albo żydokomunistyczne, żydomasońskie, albo są inwigilowane, rozbijane i osłabiane przez prowokatorów i agentów, prywata i partyjnictwo agenturalne, prostytucja moralna i polityczna, agenturalność i kolaboracja, hipokryzja, korupcja, zdrajcy, spiskowcy, prowokatorzy, złodzieje...

Temat: Lista osób o zmienionych nazwiskach [materiał otrzymany - bez weryfikacji]
Kto jest KIM? - LISTA RACZKOWSKIEGO - sprawd?...

Mądry Żyd to zakonspirowany Żyd.
Zdemaskowany Żyd to głupi Żyd.
Talmud

1. Jerzy Albrecht - Finkelstein
2. Amsterdamski - Saul Henrykowski
3. Stanisław Arski - Apfelbaum
4. Stefan Arski - Artur Salman
5. Bronisław Baczko - Gideon
6. Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
7. Ryszard Bender - Fajwisch Berenstein
8. Jan Krzysztof Bielecki - Izaak Blumenfeld
9. Bolesław Bierut - Rotenschwanz (morderca Narodu Polskiego)
10. Alef Bolkowiak - Alef Gutman
11. Michał Boni - Jakub Bauer
12. Jerzy Borejsza - Beniamin Goldberg
13. Wiktor Borowicki - Aaron Berman
14. Marek Borowski - Szymon Berman (syn zbrodniarza)
15. Stefan Bratkowski - Blumstejn
16. Stanisław Brodzki - Bronstejn
17. Jan Brzechwa - Jan Worobiec
18. Ryszard Bugaj - Izaak Blumfeld
19. Zbigniew Bujak - lewy syn rabina Małachowskiego
20. August Chełkowski - Dawid Cnajbaum
21. red. Kamila Chilińska - Halpern
22. Wiesław Chrzanowski - Szymon Knopfstejn
23. Adam Cichocki - Aaron Zigenbaum
24. Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein (syn zbrodniarza)
25. Bernard Cukier - Kolski
26. Józef Cyrankiewicz - Izaak Cymerman (oprawca PRLu)
27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) - Wachter
28. Tadeusz Daniszewski - Dawid Kirschbaum
29. Ostap Dłuski - Adolf Langer
30. Jan Dobraczyński (pisarz) - Gutmacher
31. Ludwik Dorn - Dornbaum
32. Andrzej Drzycimski - Abraham Engel
33. Lech Falandysz - Aaron Fleischman
34. Arkady Fidler - Efroim Trusker
35. Paweł Finder - Pinkus
36. Aleksander Ford - Liwczyc
37. Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz
38. Jerzy Frydberg - Izrael Frydberg
39. Bronisław Geremek - Berele Lewartow
40. Zofia Gomułkowa - Liwa Szoken
41. Henryk Goryszewski - Jakub Glikman
42. Jan Górecki - Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów
43. Wiktor Górecki - Muhlrad,"komandos" z 1968
44. Maria Górowska (sędzia) - Sand lub Berger
45. Halina Górska - Sara Kugelschwanz
46. Alina Grabowska - Sara Rotenfisch
47. Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum
48. Ryszard Marek Groński - Goldberger
49. Wiktor Grosz - Izaak Medres
50. Jacek Groszkowski - Hersz Herszkowicz
51. Leon Halban - Blumenstok, prof. KUL-u
52. Aleksander Hall - Miron Hurman
53. Marian Hemar - jan Marian Herscheles
54. Józefa Hennelowa - Zyta Goldmond
55. Szymon Hirszowski - Szymon Hirsz
56. Józef Hubner - Dawid Szwarc
57. Piotr Ikonowicz - Dawid Goldsmith
58. Henryk Jabłoński - Apfelbaum
59. Jerzy Jakubowski - Miszkatenblit
60. Ludwika Jankowska - Luba Kowieńska
61. Andrzej Jaroszewicz - Aron Samet
62. Piotr Jasienica - Lech Benar
63. Jerzy Jaskiernia - Aaron Aksman
64. Mieczysław Jastrun - Agatstein
65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława - Agatstein
66. Kalina Jędrusik - Makusfeld
67. Roman Juryś - Chaim Szacht
68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein
69. Ida Kamińska - Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie
70. Jan Karski (kurier AK) - J. Kozielewski-?
71. Andrzej Kern - Dawid Ginsberg
72. Jan Kobuszewski - Weisleder
73. Leszek Kolakowski - nn (komunista, marksista, stalinista)
74. adm. Piotr Kołodziejczyk - Robert Cajmer
75. Grzegorz Kołodko - Samuel Hanerman
76. Maria Komar (generałowa) - Riwa Zukerman
77. Janusz Korczak - Henryk Goldszmit
78. Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg
79. Jerzy Kosiński - Josek Lewinkopf
80. Janina Kotarbińska - Dina Steinberg,ż.prof. Kotarbińskiego
81. Mikołaj Kozakiewicz - Jakub Kleinman
82. Helena Kozłowska - Bela Frisch
83. Stanisław Krajewski - Abel Kaimer
84. Hanna Krall - Hajka Rejchgold
85. Krzysztof Król - Aaron Rosenbaum
86. Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman
87. Lucyna Krzemieniecka - Wiera Zeidenberg
88. Edward Krzemień - Wolf (dziennikarz GW)
89. Kunicki - Goldfinger
90. Kazimierz Kuratowski - Kuratow
91. Zofia Kuratowska-Jaszuńska - Goldman
92. Jacek Kuroń - Icek Kordblum (polonofob,szuja)
93. Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman (syn zbrodniarza)
94. Jolanta Kwaśniewska - Konty - Kohn
95. Stanisław Jerzy Lec - Letz de Tusch
96. Janusz Lewandowski - Aaron Langman
97. Olga Lipińska - Fajga Lippman
98. Teresa Liszcz - Sara Lankamer
99. Jan Lityński - Jakub Leman
100. Lubiejski - Zygielman
101. Łozowski - Salomon Abramowicz
102. Aleksander Łuczak - Dawid Lachman
103. Helena Łuczywo - Chaber (ojciec), Guter (matka)
104. Antoni Macierewicz - Izaak Singer
105. Aleksander Małachowski - Jakub Goldsmith (polonofob)
106. Marek Markiewicz - Samuel Moritz
107. Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman
108. Jacek Merkel - Samuel Nelken
109. Adam Michnik - Aaron Szechter (polonofob, syn zbrodniarza)
110. Andrzej Milczanowski - Aaron Edelman
111. Jerzy Milewski - Dawid Machonbaum
112. Leszek Moczulski - Robert Berman
113. Karol Modzelewski - Samuel Mendel
114. Zygmunt Modzelewski - Fischer
115. Jerzy Morawski - Izaak Szloma
116. Stanisław Nadzin - Gutman
117. Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselbaum
118. Jerzy Robert Nowak (prof.) - Moritz Neuman
119. Piotr Nowina-Konopka - Haim Kromer
120. Róża Ochabowa - Grunbaum
121. Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein
122. Józef Oleksy - Szymon Buchwio (Łemek)
123. Jan Olszewski - Izaak Oksner
124. Janusz Onyszkiewicz - Jojne Grynberg
125. Jerzy Osiatyński - Szymon Weinbach
126. Janina Paradowska - Rachela Busch
127. Jan Parys - Haim Pufahl
128. Aleksander Paszyński - Finkelstein
129. Mirosława Pażyńska - Srula Kundelman
130. Lesław Podkański - Izaak Freinkel
131. Ezdra Podlaski - Rotenschwanz
132. Kazimierz Pomian - Furman lub Rotenschwanz
133. Radkiewiczowa, żona min. - Ruta Teitsch
134. Helena Radlińska, prof.- Rajchman,Akad.Organ.Sł.Społ.
135. Mieczysław Rakowski - Mojżesz Rak
136. Jan Reguła - Josek Mßtzenmacher
137. Jan Maria Rokita - Izaak Goldwicht
138. Andrzej Rosiewicz - A. Jarosiewicz
139. Adolf Rudnicki (pisarz) - Schneider
140. Jan Rulewski - Fikelman
141. Rutkowski - Botwin
142. Hanka Sawicka - Szapiro
143. Ryszard Setnik - Szymon Bauman
144. Izabela Sierakowska - Rebeka Sommer
145. Janusz Sityński - Jakub Leman
146. Ernest Skalski - Wilker lub Nimen

147. Skrzeszewski - Fokenman
148. Krzysztof Skubiszewski - Szymon Schimel
149. Władysław Sławny - Rosenberg
150. Antoni Słonimski - Stomma
151. Zenon Smolarek - Izaak Zimmerman
152. Ewa Spychalska - Salome Stein
153. Marian Starownik - Symeon Steinman
154. Stefan Starzewski - Gustaw Szusterman
155. Stanisław Stomma - Szaja Sommer
156. Michał Strąk - Baruch Steinberg
157. Julian Stryjkowski (pisarz) - Pesah Stark
158. Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold
159. Hanna Suchocka - Hajka Silberstein
160. Bolesław Sulik - Jakub Steinberg
161. Kalman Sultanik - Chaim Studniberg
162. Irena Szewińska (sportowiec) - I. Kirszenstein
163. Stefan Szwedowicz - Szechter (UB morderca, brat A.Michnika)
164. Roman Szydłowski - Szancer
165. Wiesława Szymborska - Rottermund
166. Paweł Śpiewak - Stinger
167. Bolesław Tejkowski - Benio Tejkower
168. Jerzy Turowicz - Jakow Turnau (polonofob)
169. Stanisław Tuszewski - Salomon Hardnik
170. Magda Umer (piosenkarka) - Humer (córka zbrodniarza UB)
171. Jerzy Urban - Josek Urbach (profan, polonofob,infamisa)
172. Mieczysław Wachowski - Jakub Windman
173. Henryk Walczak - Zukerman
174. Lech Wałęsa - Lejba Kohne (szuja)
175. Dawid Warszawski - Konstanty Gebert
176. Adam Ważyk (poeta) - Wagman
177. Andrzej Werblan - Aaron Werblicht
178. Andrzej Wieczorkiewicz - Hirsz Gelpern
179. Aleksander Wirpsza - Leszek Szaruga
180. Dariusz Wójcik - Dawid Wisental
181. Andrzej Wróblewski - Andrzej Ibislauer
182. Ludmiła Wujec - Okrent
183. Jan Wyka - Leopold Wessman
184. Roman Zambrowski - Rubin Nusbaum
185. Janusz Zaorski - Jakub Bauman
186. Andrzej Zoll - Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst.
187. Janusz Ziółkowski - Izaak Zemler

Wojskowi (odnośnie wypowiedzi pana pułkownika Chwastka)

188. gen. Edward Braniewski - Brandsteter
189. gen. Jan Drzewiecki - Holzer
190. gen. Marian Graniewski - Gutaker
191. gen. Wiktor Grosz - Izaak Medres
192. gen. Artur Jastrzębski - Artur Ritter (Niemiec)
193. gen. Grzegorz Korczyński - Kalinowski
194. gen. Leszek Krzemień - Maksymilian Wolf
195. gen. Matejewski - Kugelschwanz
196. gen. Marian Naszkowski - Wasser
197. gen. St. Popławski - Siergiej Grochow (Rosjanin)
198. gen. Karol Świerczewski - Walter Goltz lub Tenenbaum
199. gen. Leon Turski - Tennenbaum
200. gen. Mieczysław Wągrowski - Izaak Pustelman
201. gen. Tadeusz Wilecki - Wałłach
202. gen. Zarako-Zarakowski - Zarako, Nacz. Prok. WP
203. gen. Janusz Zarzycki - Neugebauer
204. płk Michał Bron - Bronstein, prac. MSZ
205. płk dr Charbicz - Marek Heberman,kom.Szpit.Woj.,Wa-wa
206. płk Otto Fiński - Finkenstein, szef sztabu "Służba Polsce"
207. płk Garbowski - Caber lub Gruber, d-ca dyw.
208. płk Gradlewski - Goldberg, GZP WP
209. płk Mieczysław Kowalski - Kohn
210. płk Anatol Liniewski - Liberman, prac. ASG
211. płk Rosiński - Rosenberg, DOW
212. płk Rotowski - Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP
213. płk St. Sokołowski - Szabat, prac. WAP
214. płk Paweł Solski - Pinkus, szef Sł. Samoch. WP
215. płk Szulczyński - Szulcynger, d-ca pułku
216. płk Wł. Tykociński - Tikotiner, attache wojsk.
217. płk Wadlewski - Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia
218. płk Żarski - Silberstein, prac. WAP
219. ppłk Jerzy Bryn - Izrael Alter, prac. MSZ
220. ppłk Jan Dolanowski - Dollinger, DOW
221. ppłk Adam Łaski - Gutbrot, prac. ASG
222. ppłk Henryk Zieman - Zysman, DOW
223. mjr Roman Domanski - Rosenstand, DOW
224. mjr Marcel Kot - Abram Sterenzys
225. mjr Józef Śliwiński - Flaumenbaum,szef Wyd."Służba Polsce"
226. mjr Henryk Umiński - Keff
227. Filip Berski - Badner, prokurator wojskowy
228. Kazimierz Golczewski - Bauman, Nacz. Prok. Wojsk.
229. sędzia Franciszek Kapczuk - Natanel Frau, Sąd Wojsk.Wrclw
230. Maksymilian Litiński - Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk.
231. Lubiejski - Zygielman, II Zarząd
232. Jakub Lubowski - Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw.
233. Jan Orliński - Unterweiser, Prok. Wojsk.
234. Henryk Podlaski - Fink, Nacz. Prok. Wojsk.
235. Rajski - Rajgrodzki, II Zarząd
236. Roman Rawicz - Vogel, Najw. Sąd Wojsk.
237. Henryk Trojan - Adler, II Zarząd
238. Henryk Walczak - Zukerman
239. Zagórski - Winter, II Zarząd
240. Arnold Załęski - Załkind, prac. Prok. Wojsk.

Pracownicy MSW

241. gen. Józef Hßbner - Dawid Szwarc
242. gen. Matejewski - Kugelschwanc
243. gen. Miecz. Moczar - Mykoła Demko (Ukrainiec)
244. gen. Julian Polan - Harasim, morderca sądowy
245. gen. Roman Romkowski - Natan Grinspan-Kikiel
246. gen. Józef Maria Różański - Rosenzweig
247. płk Leon Andrzejewski - Ajzen Lejb-Wolff, dyr.Gabin. Ministra
248. płk Bielecki - Moniek Buchman, szef WUBP Kraków
249. płk Julia Brystiger - Prajs
250. płk Górecki - Goldberg, dyr. Depart. IX
251. płk Mieczysław Mietkowski - Mojżesz Borowicki,doradca MSW
252. płk Orłowski - Kugelschwanz
253. płk Marian Reniak - Marian Strużyński
254. płk Józef Różański - Josek Goldberg, dyr. dep. MBP
255. płk Sienkiewicz - Lewi, dyr. depart.
256. płk Szeryński - Szhnkman, prac. MBP
257. płk Józef Światło - Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X
258. ppłk Helena Wolińska-Brus - Ochsmann
259. mjr Adam Kornecki - Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce
260. Antoni Alster - Nauman, v-ce szef MBP
261. Barbara Giller - Basze Lea, prac. MBP


Duchowni

262. kard. Franciszek Macharski - Finkelstein
263. ks. prof. Józef Tischner - Blumstein
264. ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel -
Jakub Weksler
- bp Jan Chrapek - nn
- bp Bronisław Dembowski - nn
- bp S. Gądecki - nn
- bp gen. Sławoj L. Głód? - nn
- abp Henryk Muszyński - nn
- bp Tadeusz Pieronek - nn
- bp Tadeusz Rakoczy - nn
- abp Ziółek - nn
- abp Józef Życiński - nn
ks. Adam Bijak, ks. Adam Boniecki, ks. Michał Czajkowski,
o. Jan Góra (ten od Lednicy), k. Roman Indrzejczyk, ks. Stanisław Musiał, ks. prał. Grzegorz Pawłowski, i wielu wiecej...???
Można jeszcze by tak tu wymienić jeszcze setki nazwisk, ale nie mam już sił na pisanie. Na tej liście nie ma polityków Samoobrony i PSL. Sam nie jestem antysemitą, to oszustwa popełnione na mnie, ukrywanie tych faktów przez Żydów zmusiły mnie do przemyślenia sytuacji i opublikowania tych materiałów.

Artykuł powstał w związku z łamaniem PRAWA przez sędziów rzeszowskich i dla ostrzeżenia innych poszkodowanych Polaków. Tak się składa, że znaczna większość pracujących tam sędziów i adwokatów to Żydzi. Rzeszów, od zawsze był typowo żydowską wsią...

?ródło http://www.kielce.pl/forum/viewtopic.php?p=17127
8 styczeń 2006

http://www.kielce.pl/forum/ 

  

Archiwum

Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
Spreparowane umysły
marzec 12, 2003
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
Pomylona Taktyka w "Wojnie z Terrorem"
listopad 14, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media