ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
więcej ->

 
 

Niebo błękitne nade mną ...

Wspominałem kilkakrotnie, że ilekroć miały się nastąpić ważne dla Polski wydarzenia, które choć po części uzależnione były od woli Narodu, tylekroć następował atak na ten serwer.
Stało się tak przy okazji próby narzucenia Polsce amerykańskiego systemu broni rakietowej, cynicznie nazywanemu "tarcza". Kiedy tak naprawdę - system ten ma służyć do ataku na suwerenne kraje.

Portal był pod notorycznym atakiem od kilku miesięcy - gdy nagle, z nieznanych przyczyn, wszystko się uspakaja...
Dzień wcześniej napisałem krótki tekst - odezwę o samokrytycyzm, pracowitość i naukę myślenia, będący odpowiedzią na coraz większy infantylizm polityczny - objawiający się nadziejami wobec partii Leppera.
Ci, którzy zrozumieli moją odezwę, zrozumieli również potrzebę samokrytycyzmu.

Pozostali, którzy w czasach komuny nie wysilali się w szkole kończąc swoje wykształcenia na zawodówkach - poczuli się bardzo obrażeni moim tekstem.
Zapewne najbardziej obra?liwe było dla nich moje wezwanie by dyskutanci przejrzeli się w lustrze.
Jakoś nikt te miał zamiaru tego zrobić. Za to - niczym kibole wznieśli krzyki i narobili wiele hałasu. Pewni swoich prostackich "racji", że zdemaskowali agenta Syjonu, nie liczyli się z użytym słownictwem.
Dziwnym trafem - jak na zawołanie - znikły w tym momencie ataki na serwer.
Czy to przypadek...?

Od dłuższego czasu uważam, że dyskusja na Portalu idzie w złym kierunku - prawie w ogóle nie są poruszane najważniejsze tematy gospodarcze, za to nagminne są wyzwiska pod adresem Żydów i na tym dyskusja się kończy.
Zastanawiam się: jak to naprawić?

Po ostatniej pyskówce w której :
a/ wierny lokaj komuny posądzał mnie o działania na rzecz wrogich Polsce sił
b/ ex polityk, który nawet pod łóżkiem szuka "żydów" - napisał nową genealogie mojej rodziny
c/ frustrat - szukający każdej okazji do obrażania ludzi - uzurpował sobie prawo do oceny mojej osoby.
d/ neonazista pisujący pod dziesiątkami nicków a nie mający odwagi ani razu przedstawić swoja prawdziwe oblicze - po prostu "nikt" - odreagował swoje frustracje,
po tejże awanturze zdecydowałem się przerwać ten węzeł gordyjski.

Chciałem jednak podjąć wyważoną decyzję.
Poprosiłem współpracowników aby pozostawili Portal w uśpieniu, pojechałem do Zakopanego i z Markiem Głogoczowskim wybrałem się w góry, by z daleka od ludzi - w spokoju przemyśleć wszystkie alternatywy.

Zbieżność zakończenia blokady serwera, z atakiem słownym kilku etatowych dyskutantów, prowadzi do bardzo zastanawiających pytań.



Patrząc na błękitne niebo i dostojne - zaśnieżone góry podjąłem decyzję, że użyję wszystkich dostępnych środków aby przesłanie tego Portalu nie zostało zgrożone przez nikogo.
Dlatego też wprowadzimy warunek logowania, dla osób chcących uczestniczyć w dyskusji.
Zablokujemy artykuły, których jedynym przesłaniem jest awanturnictwo i sianie nienawiści wobec Żydów - jako nacji.
(Jeżeli ktokolwiek chce krytykować Żydów to będzie musiał to robić na podstawie dowodów a nie pijackich majaków.)

Jednak jeszcze w tej chwili proszę Panów :
Zbigniewa Nowaka
Zenona Jaszczuka.
Augustyna Pyryta
i Pana "nikt", który zaczynał tu kiedyś jako "odpolaczony"
aby wykazali minimum kultury i pozwolili innym osobom prowadzić dyskusję w spokoju, bez potrzeby logowania.

Demokracja to w pierwszym rzędzie odpowiedzialność. Proszę Panów, by w ramach odpowiedzialności pożegnali ten Portal.
W przeciwnym zrobimy wszystko - co niezbędne - by dalsza dyskusja toczyła się w spokoju.
19 marzec 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
IV Rzeczpospolita kontra Balcerowicz
marzec 24, 2006
Artur Łoboda
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Zionists Made A Deal With The Devil
styczeń 11, 2007
przysłał ICP
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
Plastynanci w plastynarium
czerwiec 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media